vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. Národní kontrolní závod na Trnávce

21.09.2014   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Petr Aleš
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus87.08 2 84.13 0 84.13 75
2. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec84.21 2 84.97 0 84.970.84/1,075
3. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha84.13 2 87.31 4 86.132.00/2,475
4. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava89.78 50 87.12 2 89.124.99/5,975
5. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy90.74 4 87.21 2 89.215.08/6,068
6. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí89.50 0 93.83 4 89.505.37/6,462
7. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc96.71 0 91.37 0 91.377.24/8,657
8. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice91.57 6 89.64 2 91.647.51/8,953
9. MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.102.40 8 92.57 0 92.578.44/10,049
10. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB96.39 54 91.10 2 93.108.97/10,746
11. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice94.07 0 92.13 2 94.079.94/11,843
12. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava105.29 4 90.33 4 94.3310.20/12,140
13. MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha94.48 0 93.31 2 94.4810.35/12,337
14. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha94.78 0 105.87 56 94.7810.65/12,735
15. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.92.79 4 93.15 2 95.1511.02/13,135
16. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha94.15 2 93.65 54 96.1512.02/14,335
17. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha94.83 2 90.94 8 96.8312.70/15,133
18. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno91.27 50 94.93 2 96.9312.80/15,231
19. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava106.18 54 95.62 2 97.6213.49/16,031
20. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha95.38 52 95.75 2 97.7513.62/16,229
21. PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice96.83 2 102.08 2 98.8314.70/17,529
22. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha104.23 0 93.15 6 99.1515.02/17,927
23. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha100.51 0 102.25 8 100.5116.38/19,527
24. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.98.76 8 100.70 0 100.7016.57/19,725
25. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky98.76 2 102.37 156 100.7616.63/19,823
26. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice107.69 56 99.06 2 101.0616.93/20,121
27. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava99.21 2 103.00 2 101.2117.08/20,319
28. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha97.28 4 99.01 8 101.2817.15/20,417
28. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK101.28 0 114.72 10 101.2817.15/20,415
30. JANČAR Filip 1976 3 Kotva B.102.89 6 101.63 0 101.6317.50/20,814
31. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha98.03 4 103.31 4 102.0317.90/21,313
32. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy100.14 2 106.19 0 102.1418.01/21,412
33. PETERKA Adam 1996 3 Rakovník96.16 6 105.30 56 102.1618.03/21,411
34. TAIŠL Filip 1976 2 Sušice98.48 4 104.40 2 102.4818.35/21,810
35. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava101.14 2 100.36 102 103.1419.01/22,69
36. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.97.18 6 101.90 108 103.1819.05/22,68
37. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha99.44 4 108.07 50 103.4419.31/23,07
38. RUBÍN Daniel 1975 3 Dukla B.103.62 0 103.54 4 103.6219.49/23,26
39. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha101.89 2 99.80 54 103.8919.76/23,55
40. MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB104.21 0 103.59 2 104.2120.08/23,94
41. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy100.27 4 103.56 2 104.2720.14/23,93
41. VOLF Jaroslav 1979 3 Dukla B.104.27 0 102.75 4 104.2720.14/23,92
43. ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus100.33 4 104.54 54 104.3320.20/24,01
44. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky102.13 4 108.09 4 106.1322.00/26,20
45. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha108.48 62 98.54 8 106.5422.41/26,60
46. POKORNÝ Ondřej 1987 3 SKVS ČB108.47 2 105.32 2 107.3223.19/27,60
47. LÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.100.70 56 107.84 0 107.8423.71/28,20
48. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava102.48 6 100.93 8 108.4824.35/28,90
49. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy112.48 0 104.79 4 108.7924.66/29,30
50. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy106.64 4 106.58 4 110.5826.45/31,40
51. ŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB110.39 4 106.56 52 114.3930.26/36,00
52. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava119.58 4 110.82 4 114.8230.69/36,50
53. BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy111.22 4 111.43 10 115.2231.09/37,00
54. WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha144.03 10 113.49 2 115.4931.36/37,30
55. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.113.92 4 114.08 2 116.0831.95/38,00
56. SATKE Adam 1994 2 KK Brno115.52 152 114.64 2 116.6432.51/38,60
57. BERAN Václav 2000 2 USK Pha115.81 4 114.65 2 116.6532.52/38,70
58. KODADA Miroslav 1982 3 Trutnov117.38 6 117.00 2 119.0034.87/41,40
59. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.115.02 6 119.69 6 121.0236.89/43,80
60. KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno118.33 10 125.38 108 128.3344.20/52,50
61. RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha134.67 6 121.64 8 129.6445.51/54,10
62. HAVLENA Jan 1997 2 KK Brand142.31 104 119.69 10 129.6945.56/54,20
63. ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky123.74 6 135.98 4 129.7445.61/54,20
64. KRČ Ladislav 1999 2 KK Brand130.58 106 122.15 8 130.1546.02/54,70
65. ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.129.05 2 132.30 56 131.0546.92/55,80
66. VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy110.25 52 127.29 4 131.2947.16/56,10
67. SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK149.21 54 129.89 6 135.8951.76/61,50
68. TICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.144.31 108 130.75 6 136.7552.62/62,50
69. ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky134.92 110 129.35 10 139.3555.22/65,60
70. GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc195.13 58 135.78 6 141.7857.65/68,50
71. POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy142.46 10 135.51 104 152.4668.33/81,20
72. HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.103.34 50 0.00 999 153.3469.21/82,30
73. MÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov106.43 52 107.43 206 158.4374.30/88,30
74. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa135.07 58 111.10 50 161.1076.97/91,50
75. NOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc113.10 50 119.67 104 163.1078.97/93,90
76. BÁČA Milan 1973 2 KK Brand112.93 156 159.54 8 167.5483.41/99,10
77. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc122.96 54 117.43 54 171.4387.30/103,80
78. KLABAN Martin 1997 2 KK Opava124.20 56 123.82 156 180.2096.07/114,20
79. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa91.27 112 156.23 62 203.27119.14/141,60
80. KYSELA David 1977 2 Kralupy191.86 54 162.93 58 220.93136.80/162,60
81. ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha134.25 104 131.50 106 237.50153.37/182,30
  KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HEŘMÁNEK Antonín 1973 2 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HŘEBÍČEK Jakub 1999 2 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.122.02 8 114.10 2 116.10 60
2. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice136.85 4 121.01 2 123.016.91/6,060
3. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha131.93 4 122.82 4 126.8210.72/9,253
4. KOBLENCOVÁ Anna 1997 MT Kralupy137.77 6 125.19 12 137.1921.09/18,247
5. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 1 KK Opava145.36 110 136.30 160 255.36139.26/119,947
6. SATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno0.00 999 166.45 114 280.45164.35/141,647
  NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
103.09 50 102.93 2 104.93 60
2. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
1 USK Pha
USK Pha
103.27 50 105.90 4 109.904.97/4,760
3. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
1985
1985
2 Dukla B.
Dukla B.
108.46 52 107.55 6 113.558.62/8,260
4. MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
105.90 250 109.64 6 115.6410.71/10,253
5. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
129.29 4 119.51 4 123.5118.58/17,747
6. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
124.24 2 190.67 102 126.2421.31/20,342
7. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
123.88 4 111.40 302 127.8822.95/21,942
8. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
SKŽižkov
143.08 10 122.66 6 128.6623.73/22,638
9. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
118.38 212 124.07 8 132.0727.14/25,934
10. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
3 Tech.Pha
SKVS ČB
128.98 104 133.41 14 147.4142.48/40,531
11. MALÝ Vojtěch
RAŠEK Michal
1986
1977
USK Pha
Dukla B.
111.89 54 133.81 54 165.8960.96/58,128
12. PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
Sušice
132.17 54 148.99 204 186.1781.24/77,428
13. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
132.52 54 153.70 54 186.5281.59/77,825
14. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
0.00 999 132.46 56 188.4683.53/79,622
15. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
136.67 54 0.00 999 190.6785.74/81,722
16. TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
155.26 210 0.00 999 365.26260.33/248,122
  ŠEDIVÝ Jakub
ŠRÁMEK Michal
1994
1982
2 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha88.25 2 93.21 0 90.25 75
2. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha92.30 6 91.40 2 93.403.15/3,575
3. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha92.43 2 104.34 54 94.434.18/4,675
4. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.93.66 2 95.53 2 95.665.41/6,075
5. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha100.83 6 95.95 0 95.955.70/6,375
6. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha96.61 6 94.60 2 96.606.35/7,068
7. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha98.45 4 94.76 2 96.766.51/7,262
8. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.96.09 2 99.34 50 98.097.84/8,762
9. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha99.86 10 98.42 0 98.428.17/9,162
10. HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.97.40 2 102.72 2 99.409.15/10,157
11. Gajarský Patrik 1991 SVK-LM97.16 8 97.56 2 99.569.31/10,30
12. PŘINDA Lukáš 1980 2 USK Pha100.96 2 99.86 2 101.8611.61/12,953
13. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha108.80 2 101.94 0 101.9411.69/13,049
14. HAVLÍČEK Jan 1982 2+ USK Pha112.28 58 96.24 6 102.2411.99/13,346
15. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha109.12 58 100.65 2 102.6512.40/13,743
16. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy101.00 2 102.80 0 102.8012.55/13,943
17. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK102.74 2 102.87 0 102.8712.62/14,040
18. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.107.44 10 102.80 2 104.8014.55/16,140
19. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja104.21 2 104.89 6 106.2115.96/17,740
20. LERCH Adam 1998 2+ Klášter.106.70 4 106.08 4 110.0819.83/22,037
21. CEPEK Matěj 1998 2 SKVS ČB114.43 54 106.16 4 110.1619.91/22,135
22. NOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc121.51 4 106.49 4 110.4920.24/22,433
23. BUCHNAR Vladimír 1976 2+ SKŽižkov108.98 2 107.79 104 110.9820.73/23,031
24. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.109.31 2 111.16 4 111.3121.06/23,329
25. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK110.75 2 123.61 56 112.7522.50/24,927
26. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB105.34 8 110.81 156 113.3423.09/25,625
27. KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov117.91 2 0.00 999 119.9129.66/32,923
28. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV116.09 6 125.65 10 122.0931.84/35,321
29. MÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov112.18 12 116.56 6 122.5632.31/35,819
30. CHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK118.36 6 123.70 102 124.3634.11/37,817
31. CHOD David 1982 2 Blovice118.59 54 111.01 14 125.0134.76/38,515
32. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB121.26 6 123.22 106 127.2637.01/41,014
33. CUC Michal 1977 3 Tech.Pha131.20 4 119.31 8 127.3137.06/41,113
34. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.125.76 8 136.76 106 133.7643.51/48,212
35. PŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec0.00 999 127.57 14 141.5751.32/56,911
36. MRŮZEK Jakub 1995 1 Dukla B.107.74 56 97.97 52 149.9759.72/66,210
37. WENDL Denis 2000 2 Horš.Týn139.98 10 172.72 60 149.9859.73/66,210
38. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa143.46 8 0.00 999 151.4661.21/67,89
39. HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja110.06 58 123.92 160 168.0677.81/86,28
40. ŠROGL Michal 1972 3 RK Troja152.48 110 160.31 8 168.3178.06/86,58
41. KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.132.46 104 126.54 54 180.5490.29/100,07
42. FRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.124.06 356 118.04 64 182.0491.79/101,76
43. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.110.26 362 149.78 58 207.78117.53/130,25
44. SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK200.64 114 139.73 206 314.64224.39/248,64
45. PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor175.78 160 0.00 999 335.78245.53/272,13
  ŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VOLF Jaroslav 1979 3 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CHALOUPKA Václav 1998 2+ Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MATULA Roman 1996 1 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice104.90 4 104.63 0 104.63 75
2. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha104.98 8 105.53 4 109.534.90/4,775
3. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.107.58 4 107.86 2 109.865.23/5,075
4. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava112.88 6 104.51 8 112.517.88/7,575
5. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha114.38 2 114.13 4 116.3811.75/11,275
6. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy113.73 4 114.55 2 116.5511.92/11,468
7. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2 USK Pha-8120.49 4 109.27 8 117.2712.64/12,168
8. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc115.65 6 120.09 104 121.6517.02/16,362
9. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.121.26 8 118.12 4 122.1217.49/16,757
10. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn117.42 104 120.10 4 124.1019.47/18,653
11. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice126.30 6 118.99 10 128.9924.36/23,349
12. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice130.65 6 121.65 10 131.6527.02/25,846
13. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice127.75 6 114.09 158 133.7529.12/27,843
14. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha128.32 8 130.83 4 134.8330.20/28,940
15. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB125.18 10 146.44 2 135.1830.55/29,237
16. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec141.67 106 138.09 4 142.0937.46/35,835
17. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice131.04 104 140.91 6 146.9142.28/40,433
18. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV127.17 102 141.35 6 147.3542.72/40,831
19. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec148.49 0 136.24 52 148.4943.86/41,929
20. HRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc169.91 112 140.82 10 150.8246.19/44,127
21. NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno147.90 6 207.94 160 153.9049.27/47,125
22. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno136.52 54 160.31 0 160.3155.68/53,223
23. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha107.83 58 113.45 56 165.8361.20/58,521
24. DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha145.60 252 140.67 56 196.6792.04/88,019
25. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy122.72 360 144.94 58 202.9498.31/94,017
26. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň154.48 60 128.30 162 214.48109.85/105,015
27. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha155.02 106 166.03 58 224.03119.40/114,114
28. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc201.68 158 198.79 110 308.79204.16/195,113
  OSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3