Slalom v Třebechovicích

27.09.2014   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha110.60 0 110.90 0 110.60 97
2. HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.112.80 2 112.00 0 112.001.40/1,389
3. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha114.60 4 115.40 0 115.404.80/4,381
4. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 0 Dukla B.4.00 999 111.50 4 115.504.90/4,477
5. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK116.80 0 118.20 0 116.806.20/5,673
6. MILLER Jan 1968 2 Turnov119.50 0 118.60 0 118.608.00/7,269
7. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK119.10 0 120.70 0 119.108.50/7,765
8. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa121.20 2 120.80 0 120.8010.20/9,261
9. LADÝŘ Karel 1972 0 KVS HK122.90 0 125.20 0 122.9012.30/11,157
10. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.126.10 2 124.90 0 124.9014.30/12,953
11. VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav125.20 0 125.30 2 125.2014.60/13,249
12. MILLER Jan 1997 2 Turnov127.30 0 127.70 50 127.3016.70/15,145
13. REJMAN Zbyšek 1992 0 KVS HK128.80 2 125.80 2 127.8017.20/15,641
14. KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor130.90 4 126.30 2 128.3017.70/16,037
15. SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK128.70 0 134.30 4 128.7018.10/16,433
16. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto129.60 0 130.90 0 129.6019.00/17,232
17. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa130.90 0 130.00 0 130.0019.40/17,531
18. HAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.130.00 4 132.70 0 132.7022.10/20,030
19. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK135.50 2 132.90 0 132.9022.30/20,229
20. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov133.40 0 133.60 0 133.4022.80/20,628
21. KARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK135.70 0 134.10 0 134.1023.50/21,227
22. KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor136.70 6 134.20 0 134.2023.60/21,326
23. ZÁRUBA Martin 1974 0 Dv.Král.140.50 0 134.30 0 134.3023.70/21,425
24. SVÍTIL Vladan 1974 0 Postřelm134.50 0 134.10 4 134.5023.90/21,624
25. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK136.60 0 134.60 0 134.6024.00/21,723
26. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.132.10 4 135.50 0 135.5024.90/22,522
27. RENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK136.30 0 4.00 999 136.3025.70/23,221
28. KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště135.00 2 138.00 0 137.0026.40/23,920
29. TUNKA Zdeněk 1957 3 Jablonec140.00 0 139.00 0 139.0028.40/25,719
30. KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor137.30 4 135.10 4 139.1028.50/25,818
31. TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí139.20 0 139.60 0 139.2028.60/25,917
31. KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor140.70 0 139.20 0 139.2028.60/25,916
31. KOZDERKA Pavel 1985 0 Turnov138.60 4 139.20 0 139.2028.60/25,915
34. ŠESTÁK Karel 1971 3 Č.Skal.139.70 0 139.30 0 139.3028.70/25,914
35. BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily140.90 0 139.70 0 139.7029.10/26,313
36. ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov142.80 0 138.10 2 140.1029.50/26,712
37. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.141.20 0 144.80 2 141.2030.60/27,711
38. PAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.141.50 0 141.40 0 141.4030.80/27,810
39. ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha143.60 0 143.30 0 143.3032.70/29,69
40. ŘÍHA Jan 1996 0 Třebech.143.10 2 144.70 0 144.7034.10/30,88
41. BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.145.50 0 149.80 2 145.5034.90/31,67
42. HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor147.20 0 152.40 8 147.2036.60/33,16
43. JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň148.60 2 146.80 2 148.8038.20/34,55
44. MÍL Pavel 1967 3 Trutnov150.80 4 150.00 0 150.0039.40/35,64
45. REJMAN Petr 2001 3 KVS HK149.50 2 150.30 4 151.5040.90/37,03
46. KOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand152.20 2 152.30 0 152.3041.70/37,72
47. KREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy156.30 2 152.70 2 154.7044.10/39,91
48. KOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov145.60 10 149.60 56 155.6045.00/40,70
49. MUSIL Michal 1974 0 KVS HK156.60 0 159.50 2 156.6046.00/41,60
49. BOUČEK Stanislav 1999 0 Trutnov150.60 6 148.30 60 156.6046.00/41,60
51. VAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa170.20 4 161.50 0 161.5050.90/46,00
52. ZEMAN Vojtěch 2000 0 USK Pha156.00 6 155.60 6 161.6051.00/46,10
53. HOPJAN Pavel 1978 0 Postřelm164.90 0 160.80 2 162.8052.20/47,20
54. VÁLEK Michal 1974 0 VS Tábor164.90 2 165.60 2 166.9056.30/50,90
55. URBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha163.10 4 163.60 6 167.1056.50/51,10
56. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště1.00 999 226.00 6 232.00121.40/109,80
57. FOLTÍN Marek 1973 0 KK Brand1.00 999 239.50 110 349.50238.90/216,00
  ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LACINA Richard 1967 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘINDA Lukáš 1980 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení