vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

Slalom v Třebechovicích

27.09.2014   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha108.60 0 104.90 0 104.90 174
2. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK106.80 0 108.45 2 106.801.90/1,8166
3. HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.107.50 0 108.70 4 107.502.60/2,5162
4. STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky109.60 0 107.80 0 107.802.90/2,8158
5. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK108.70 0 109.70 0 108.703.80/3,6154
6. MĚCHURA Jiří 1987 0 Třebech.110.90 0 110.50 0 110.505.60/5,3150
7. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto114.20 56 113.40 0 113.408.50/8,1146
8. MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.113.70 0 114.90 0 113.708.80/8,4142
9. MILLER Jan 1997 2 Turnov116.30 0 114.40 0 114.409.50/9,1138
10. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.117.50 0 115.50 0 115.5010.60/10,1134
11. ŘÍHA Zdeněk 1987 3 Třebech.119.00 2 116.30 0 116.3011.40/10,9130
12. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice116.80 0 117.90 0 116.8011.90/11,3126
12. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.117.30 2 116.80 0 116.8011.90/11,3122
14. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.117.50 0 118.60 2 117.5012.60/12,0118
15. ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.117.70 0 117.20 2 117.7012.80/12,2114
16. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa123.60 2 117.90 0 117.9013.00/12,4110
17. SAHULA Matěj 2003 3 Benátky118.80 0 118.20 0 118.2013.30/12,7106
18. DVOŘÁK Tomáš 1968 2 Třebech.140.10 0 118.40 0 118.4013.50/12,9102
19. BÁČA Milan 1973 2 KK Brand118.70 0 118.10 2 118.7013.80/13,298
20. SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK119.10 2 119.80 0 119.8014.90/14,294
21. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa120.00 0 120.00 6 120.0015.10/14,490
22. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.122.70 0 121.90 0 121.9017.00/16,286
22. KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.122.30 2 121.90 0 121.9017.00/16,282
24. ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky118.30 4 147.80 2 122.3017.40/16,678
25. ZUMMER Ondřej 1968 3 Turnov122.70 0 122.70 0 122.7017.80/17,074
26. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.120.80 2 120.50 4 122.8017.90/17,170
27. SUK Jakub 2002 0 Trutnov122.00 2 121.20 2 123.2018.30/17,466
28. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK125.60 0 121.50 2 123.5018.60/17,762
29. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.124.60 0 124.50 0 124.5019.60/18,758
30. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov120.70 6 120.70 4 124.7019.80/18,957
31. ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha118.50 54 118.80 6 124.8019.90/19,056
32. ŠESTÁK Karel 1971 2 Č.Skal.126.50 2 125.20 0 125.2020.30/19,455
32. KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště125.20 0 128.60 2 125.2020.30/19,454
34. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky123.50 2 126.30 0 125.5020.60/19,653
34. TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.123.50 2 129.30 4 125.5020.60/19,652
36. KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice125.70 0 124.40 2 125.7020.80/19,851
37. BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov123.80 2 126.10 2 125.8020.90/19,950
38. OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.133.50 2 126.30 0 126.3021.40/20,449
39. JINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha125.10 2 123.50 8 127.1022.20/21,248
40. ZUMMER Dušan 1970 3 Turnov126.20 10 127.30 0 127.3022.40/21,447
41. KOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand127.70 2 123.80 4 127.8022.90/21,846
42. TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí130.80 0 128.80 0 128.8023.90/22,845
43. ABRAHAM Tomáš 1969 3 Benátky124.80 52 125.60 4 129.6024.70/23,544
44. KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.125.90 4 130.40 2 129.9025.00/23,843
45. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.126.60 4 129.10 2 130.6025.70/24,542
46. FRIŠMAN Marek 1997 0 Sláv.HK128.70 2 131.20 10 130.7025.80/24,641
47. VEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky129.00 6 131.00 0 131.0026.10/24,940
48. LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha127.10 6 127.80 4 131.8026.90/25,639
49. MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha132.40 0 135.00 0 132.4027.50/26,238
50. BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand131.10 2 144.60 2 133.1028.20/26,937
51. WINTER Eduard 1956 3 Jablonec134.00 0 134.10 2 134.0029.10/27,736
52. POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK136.70 0 134.90 0 134.9030.00/28,635
53. KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.133.80 2 133.70 2 135.7030.80/29,434
54. DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha136.20 0 135.80 0 135.8030.90/29,533
55. WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec137.70 2 133.90 2 135.9031.00/29,632
55. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.133.90 2 137.40 8 135.9031.00/29,631
57. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky136.30 0 136.70 4 136.3031.40/29,930
58. KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand132.80 4 148.60 4 136.8031.90/30,429
59. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov131.30 6 139.70 8 137.3032.40/30,928
60. PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK133.40 8 133.80 4 137.8032.90/31,427
61. HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha137.40 6 134.10 4 138.1033.20/31,626
62. VAVERA Jan 2000 3 Č.Lípa138.80 0 136.80 4 138.8033.90/32,325
63. LHOTA David 1971 3 Happy Life145.70 2 139.20 0 139.2034.30/32,724
64. VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor140.60 2 139.40 0 139.4034.50/32,923
65. BOCH Pavel 1951 3 Semily144.80 0 137.50 2 139.5034.60/33,022
66. JAKL Vincent 2001 3 USK Pha137.20 4 139.70 0 139.7034.80/33,221
67. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto138.08 2 139.20 6 140.0835.18/33,520
68. REJMAN Petr 2001 0 KVS HK140.50 0 142.10 6 140.5035.60/33,919
69. BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.142.80 0 149.80 4 142.8037.90/36,118
70. FUCHS Jakub 1999 0 Jablonec144.90 4 140.90 4 144.9040.00/38,117
71. FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand141.00 4 140.50 6 145.0040.10/38,216
72. ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky142.30 4 145.20 0 145.2040.30/38,415
73. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov145.40 0 147.30 0 145.4040.50/38,614
73. KADLEC Filip 2003 3 USK Pha144.50 6 143.40 2 145.4040.50/38,613
75. DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha148.20 4 146.90 0 146.9042.00/40,012
76. MAREK Matyáš 2003 0 Třebech.145.70 2 151.60 2 147.7042.80/40,811
77. URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha186.40 2 146.90 2 148.9044.00/41,910
78. ONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha146.30 4 150.90 8 150.3045.40/43,39
79. FRENCL Josef 2002 3 USK Pha146.60 8 146.50 6 152.5047.60/45,48
80. MAREK Pavel 1972 0 Třebech.153.20 0 159.90 10 153.2048.30/46,07
81. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov154.40 0 153.30 0 153.3048.40/46,16
82. HRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto145.40 8 144.10 10 153.4048.50/46,25
83. JÁNSKÝ Pavel 1975 0 Dv.Král.169.00 12 149.00 6 155.0050.10/47,84
84. SAHULA Martin 1968 3 Benátky161.20 8 158.40 6 164.4059.50/56,73
85. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště180.50 12 161.40 4 165.4060.50/57,72
86. MALÝ Lukáš 1977 0 Dv.Král.159.90 6 192.90 0 165.9061.00/58,21
87. HAMÁK Lukáš 1985 0 Sušice162.40 6 160.90 8 168.4063.50/60,50
88. HANUŠ Jiří 2002 0 Třebech.193.00 6 169.60 0 169.6064.70/61,70
89. MÍL Jakub 2003 0 Trutnov179.60 2 171.90 2 173.9069.00/65,80
90. JAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov177.90 6 186.30 12 183.9079.00/75,30
91. ŠPRYŇAR Jakub 2002 0 Týniště202.70 14 199.20 4 203.2098.30/93,70
92. OTIEPKA Martin 2001 0 Kadaň193.50 12 203.20 14 205.50100.60/95,90
93. MAREK Tobiáš 2003 0 Třebech.197.40 110 200.04 8 208.04103.14/98,30
94. HOPJAN Pavel 2001 0 Zábřeh203.10 10 222.10 58 213.10108.20/103,10
95. TROCH Jan 2003 0 Dv.Král.194.70 58 227.70 8 235.70130.80/124,70
96. ADÁŠEK Alois 2002 0 Benátky202.70 112 250.90 14 264.90160.00/152,50
97. ŠTĚPÁN Ondřej 1998 0 Jablonec1.00 999 172.60 110 282.60177.70/169,40
98. JUDA Mikuláš 2003 0 Benátky240.60 114 208.70 162 354.60249.70/238,00
  NOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLÁHA František 1997 3 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Tomáš 1970 2 Happy Life4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3