vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Třebechovicích

28.09.2014   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha102.70 0 101.50 0 101.50 160
2. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK104.70 2 103.00 0 103.001.50/1,5152
3. HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.104.70 0 106.80 0 104.703.20/3,2148
4. STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky105.50 0 105.40 0 105.403.90/3,8144
5. MĚCHURA Jiří 1987 0 Třebech.105.90 2 105.80 0 105.804.30/4,2140
6. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto109.80 2 107.60 0 107.606.10/6,0136
7. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK107.20 2 108.80 0 108.807.30/7,2132
8. MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.110.30 0 110.60 0 110.308.80/8,7128
9. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.113.40 2 112.30 0 112.3010.80/10,6124
10. ŘÍHA Zdeněk 1987 3 Třebech.114.00 0 112.90 0 112.9011.40/11,2120
11. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice117.10 6 113.30 0 113.3011.80/11,6116
12. SAHULA Matěj 2003 3 Benátky113.70 2 114.20 0 114.2012.70/12,5112
13. DVOŘÁK Tomáš 1968 2 Třebech.304.60 6 114.30 0 114.3012.80/12,6108
14. ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha116.00 52 114.40 0 114.4012.90/12,7104
15. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.114.70 2 114.60 0 114.6013.10/12,9100
16. BÁČA Milan 1973 2 KK Brand114.70 0 115.30 0 114.7013.20/13,096
17. SUK Jakub 2002 0 Trutnov115.20 0 114.20 8 115.2013.70/13,592
18. ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky116.60 4 113.40 2 115.4013.90/13,788
19. MILLER Jan 1997 2 Turnov114.40 2 114.20 2 116.2014.70/14,584
20. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.116.90 2 116.80 0 116.8015.30/15,180
21. SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK117.90 2 117.10 0 117.1015.60/15,476
22. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa122.40 0 117.60 0 117.6016.10/15,972
23. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK118.40 2 117.90 0 117.9016.40/16,268
24. ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.120.10 6 118.10 0 118.1016.60/16,464
25. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.119.90 2 118.50 0 118.5017.00/16,760
26. KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.122.50 4 118.60 0 118.6017.10/16,856
27. TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.119.70 2 118.70 0 118.7017.20/16,952
28. GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice119.90 0 118.90 0 118.9017.40/17,148
29. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky117.50 2 120.60 2 119.5018.00/17,747
30. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.118.20 2 118.60 4 120.2018.70/18,446
31. ABRAHAM Tomáš 1969 3 Benátky120.40 0 121.70 50 120.4018.90/18,645
32. ŠESTÁK Karel 1971 2 Č.Skal.149.40 4 119.10 2 121.1019.60/19,344
33. KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště126.80 0 122.10 0 122.1020.60/20,343
34. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.122.30 0 122.80 2 122.3020.80/20,542
35. KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice127.10 0 123.10 0 123.1021.60/21,341
36. JINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha123.20 0 4.00 999 123.2021.70/21,440
36. BUSTA Jan 1989 0 USK Pha4.00 999 123.20 0 123.2021.70/21,439
38. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.125.60 6 121.30 2 123.3021.80/21,538
39. KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.125.70 2 124.20 0 124.2022.70/22,437
40. OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.128.00 0 124.60 0 124.6023.10/22,836
41. BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov125.50 2 123.20 2 125.2023.70/23,335
42. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov125.00 2 125.50 0 125.5024.00/23,634
43. BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand126.30 0 127.20 0 126.3024.80/24,433
44. FRIŠMAN Marek 1997 0 Sláv.HK148.60 6 127.50 2 129.5028.00/27,632
45. VEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky129.70 2 127.80 2 129.8028.30/27,931
46. KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.132.00 0 128.20 2 130.2028.70/28,330
46. MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha132.90 0 130.20 0 130.2028.70/28,329
48. DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha133.50 0 130.80 0 130.8029.30/28,928
49. REJMAN Petr 2001 0 KVS HK131.50 0 131.30 0 131.3029.80/29,427
50. KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand129.50 2 131.80 4 131.5030.00/29,626
51. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.144.60 0 132.20 0 132.2030.70/30,225
52. POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK134.00 0 132.30 0 132.3030.80/30,324
53. BOCH Pavel 1951 3 Semily134.70 2 133.70 0 133.7032.20/31,723
53. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto138.10 0 133.70 0 133.7032.20/31,722
55. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky132.80 2 132.70 2 134.7033.20/32,721
56. FRENCL Josef 2002 3 USK Pha138.10 2 135.70 0 135.7034.20/33,720
57. URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha136.10 0 135.60 2 136.1034.60/34,119
58. JAKL Vincent 2001 3 USK Pha136.90 0 137.90 0 136.9035.40/34,918
58. LHOTA David 1971 3 Happy Life140.10 4 136.90 0 136.9035.40/34,917
60. VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor138.00 0 135.30 2 137.3035.80/35,316
61. VAVERA Jan 2000 3 Č.Lípa136.40 2 137.60 4 138.4036.90/36,415
62. ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky137.20 2 141.30 0 139.2037.70/37,114
62. KADLEC Filip 2003 3 USK Pha140.80 6 139.20 0 139.2037.70/37,113
64. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov140.10 0 140.70 0 140.1038.60/38,012
65. DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha152.00 0 141.60 0 141.6040.10/39,511
66. FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand142.80 8 139.20 4 143.2041.70/41,110
67. BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.143.90 2 143.70 2 145.7044.20/43,59
68. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov148.50 0 148.20 0 148.2046.70/46,08
68. JÁNSKÝ Pavel 1975 0 Dv.Král.161.90 0 144.20 4 148.2046.70/46,07
70. ONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha148.50 2 147.60 2 149.6048.10/47,46
71. HRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto151.00 8 146.60 4 150.6049.10/48,45
72. MAREK Pavel 1972 0 Třebech.188.60 112 150.10 2 152.1050.60/49,94
73. HAMÁK Lukáš 1985 0 Sušice150.80 60 153.50 0 153.5052.00/51,23
74. MAREK Matyáš 2003 0 Třebech.150.30 4 150.40 4 154.3052.80/52,02
75. MALÝ Lukáš 1977 0 Dv.Král.155.70 2 153.00 6 157.7056.20/55,41
76. SAHULA Martin 1968 3 Benátky166.50 52 153.10 6 159.1057.60/56,70
77. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště165.30 4 162.70 2 164.7063.20/62,30
78. MÍL Jakub 2003 0 Trutnov185.30 4 170.80 2 172.8071.30/70,20
79. HANUŠ Jiří 2002 0 Třebech.167.80 8 180.80 6 175.8074.30/73,20
80. OTIEPKA Martin 2001 0 Kadaň177.90 10 176.50 6 182.5081.00/79,80
81. HOPJAN Pavel 2001 0 Zábřeh190.30 4 184.60 2 186.6085.10/83,80
82. MAREK Tobiáš 2003 0 Třebech.203.20 4 209.60 0 207.20105.70/104,10
83. ŠPRYŇAR Jakub 2002 0 Týniště192.40 54 202.60 6 208.60107.10/105,50
84. TROCH Jan 2003 0 Dv.Král.218.70 50 214.40 4 218.40116.90/115,20
85. JUDA Mikuláš 2003 0 Benátky226.00 102 225.30 8 233.30131.80/129,90
86. ADÁŠEK Alois 2002 0 Benátky225.40 14 179.10 64 239.40137.90/135,90
  JAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ZUMMER Dušan 1970 3 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTĚPÁN Ondřej 1998 0 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Jakub 1999 0 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLÁHA František 1997 3 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WINTER Eduard 1956 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZUMMER Ondřej 1968 3 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Tomáš 1970 2 Happy Life4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3