Slalom v Třebechovicích

28.09.2014   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha1.00 999 109.50 0 109.50 84
2. HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.110.50 0 112.00 2 110.501.00/0,976
3. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK116.20 0 115.10 0 115.105.60/5,168
4. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha113.70 2 114.60 2 115.706.20/5,764
5. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK115.10 2 120.50 2 117.107.60/6,960
6. REJMAN Zbyšek 1992 0 KVS HK121.70 2 121.90 0 121.9012.40/11,356
7. VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav121.60 2 122.10 0 122.1012.60/11,552
8. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.120.30 2 120.40 2 122.3012.80/11,748
9. KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor122.90 0 124.30 2 122.9013.40/12,244
10. MILLER Jan 1997 2 Turnov125.60 0 125.90 2 125.6016.10/14,740
11. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto124.50 2 125.50 4 126.5017.00/15,536
12. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa127.60 0 127.70 0 127.6018.10/16,532
13. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.127.70 0 130.40 2 127.7018.20/16,628
14. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov128.00 0 130.30 0 128.0018.50/16,927
15. HAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.128.10 2 128.60 0 128.6019.10/17,426
16. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK129.00 0 129.40 2 129.0019.50/17,825
17. ZÁRUBA Martin 1974 0 Dv.Král.130.20 0 4.00 999 130.2020.70/18,924
18. KARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK130.40 0 130.40 0 130.4020.90/19,123
19. KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor131.60 4 130.60 0 130.6021.10/19,322
20. SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK126.70 50 126.70 4 130.7021.20/19,421
21. KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor132.20 0 133.20 2 132.2022.70/20,720
22. KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště133.20 0 133.30 2 133.2023.70/21,619
23. SVÍTIL Vladan 1974 0 Postřelm133.40 2 133.60 0 133.6024.10/22,018
24. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK135.30 0 132.40 2 134.4024.90/22,717
24. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky135.30 4 134.40 0 134.4024.90/22,716
26. BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily137.20 0 135.00 0 135.0025.50/23,315
27. ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov4.00 999 133.10 2 135.1025.60/23,414
28. KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor135.30 0 133.40 2 135.3025.80/23,613
29. KOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov138.60 4 135.40 0 135.4025.90/23,712
30. RENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK133.70 2 4.00 999 135.7026.20/23,911
31. ŠESTÁK Karel 1971 3 Č.Skal.136.00 0 140.10 4 136.0026.50/24,210
32. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.140.10 4 137.10 0 137.1027.60/25,29
33. ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha139.30 0 137.20 0 137.2027.70/25,38
34. BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.143.90 0 137.40 0 137.4027.90/25,57
35. PAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.139.90 0 140.00 4 139.9030.40/27,86
36. MÍL Pavel 1967 3 Trutnov143.20 0 141.50 0 141.5032.00/29,25
37. ŘÍHA Jan 1996 0 Třebech.142.20 0 140.20 2 142.2032.70/29,94
38. JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň143.30 2 146.20 0 145.3035.80/32,73
39. BOUČEK Stanislav 1999 0 Trutnov145.40 0 143.80 2 145.4035.90/32,82
40. KOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand145.10 2 143.80 2 145.8036.30/33,21
41. REJMAN Petr 2001 3 KVS HK144.10 6 139.90 6 145.9036.40/33,20
42. KREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy157.70 2 150.20 0 150.2040.70/37,20
43. ZEMAN Vojtěch 2000 0 USK Pha151.00 2 167.20 4 153.0043.50/39,70
44. HOPJAN Pavel 1978 0 Postřelm1.00 999 154.10 2 156.1046.60/42,60
45. URBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha159.20 2 154.10 4 158.1048.60/44,40
46. VAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa174.30 0 160.30 2 162.3052.80/48,20
47. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště192.00 12 4.00 999 204.0094.50/86,30
  KARLOVSKÝ Ondřej 1991 0 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MUSIL Michal 1974 0 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LADÝŘ Karel 1972 0 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 1974 0 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Marek 1973 0 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOZDERKA Pavel 1985 0 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TUNKA Zdeněk 1957 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LACINA Richard 1967 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘINDA Lukáš 1980 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení