vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Hanácký slalom

27.09.2014   řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc131.96 0 131.27 0 131.27 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc141.19 2 142.04 2 143.1911.92/9,10
3.2/PZZJANŮ Veronika 2005 0 Olomouc155.40 2 159.57 0 157.4026.13/19,90
4.2/PZMNOVÁK Matyáš 2005 0 Olomouc148.17 10 157.92 4 158.1726.90/20,50
5.3/PZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk132.14 104 153.87 10 163.8732.60/24,80
6.4/PZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava150.62 56 164.20 6 170.2038.93/29,70
7.5/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc169.30 2 190.30 50 171.3040.03/30,50
8.6/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž182.85 60 178.91 6 184.9153.64/40,90
9.3/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc167.64 50 172.21 52 217.6486.37/65,80
10.7/PZMGÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc119.48 108 224.84 64 227.4896.21/73,30
11.8/PZMJIRAS Filip 2005 0 USK Pha180.20 114 211.85 20 231.85100.58/76,60
12.9/PZMŠEBESTA Marek 2004 0 Zábřeh157.79 160 174.51 106 280.51149.24/113,70
13.4/PZZSTŘECHOVÁ Ela 2005 0 VSDK201.26 152 175.83 156 331.83200.56/152,80
14.10/PZMSTRNAD Ondřej 2004 0 VS Desná143.19 216 169.75 306 359.19227.92/173,60
15.11/PZMDZIADEK Marek 2005 0 KK Brno156.79 212 167.01 210 368.79237.52/180,90
16.12/PZMPAVELKA Marek 2004 0 VS Desná131.99 306 136.36 256 392.36261.09/198,90
17.5/PZZDAŇKOVÁ Anna 2004 0 Šumperk139.33 254 140.70 354 393.33262.06/199,60
18.6/PZZMRÁZKOVÁ Klára 2006 0 KK Opava151.32 454 139.72 312 451.72320.45/244,10
19.13/PZMJAROŠ Michael 2006 0 Olomouc157.80 308 0.00 999 465.80334.53/254,80
20.7/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 0 KK Brno203.72 312 196.29 406 515.72384.45/292,90
21.8/PZZRUTAROVÁ Kateřina 2005 0 VS Desná177.76 356 182.85 408 533.76402.49/306,60

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSKRISTEK Václav 1996 2+ Val.Mez.106.50 0 106.06 2 106.50 63
2.1/DMMRŮZEK Vojta 1998 2 KK Opava104.90 2 103.47 58 106.900.40/0,459
3.1/VMJIRAS Marek 1976 0 USK Pha107.83 0 108.29 2 107.831.33/1,255
4.2/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc109.92 0 105.39 4 109.392.89/2,751
5.3/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec115.43 8 111.64 0 111.645.14/4,847
6. RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk112.42 0 115.85 4 112.425.92/5,643
7.1/U23PRSKAVEC Jiří 1993 3 USK Pha107.41 8 111.35 2 113.356.85/6,439
8.2/U23ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.109.75 4 115.05 4 113.757.25/6,8385
9. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.115.67 2 110.00 4 114.007.50/7,031
10.4/DMKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava113.51 2 113.79 2 115.519.01/8,527
11.3/U23CVIKL Ondřej 1992 0 USK Pha110.59 6 111.61 54 116.5910.09/9,526
12.2/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK116.80 0 117.52 2 116.8010.30/9,725
13.3/VMMRŮZEK Vladimír 1971 0 KK Opava117.91 0 117.71 0 117.7111.21/10,524
14. BEDNÁREK Jan 1983 3 Zábřeh114.67 4 121.00 2 118.6712.17/11,423
15.1/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc117.58 4 116.75 2 118.7512.25/11,522
16.4/VMKUBŮ Petr 1976 0 Olomouc118.84 0 135.45 4 118.8412.34/11,621
17.5/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.144.15 0 114.93 4 118.9312.43/11,720
18.5/VMROZSYPAL Rudolf 1971 3 Olomouc119.63 0 119.50 0 119.5013.00/12,219
19.6/DMŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel128.35 56 116.49 4 120.4913.99/13,118
20.4/U23FRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.111.28 100 118.46 4 122.4615.96/15,017
21.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí147.93 6 124.58 2 126.5820.08/18,916
22.7/DMKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.139.11 10 127.21 2 129.2122.71/21,315
23.6/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno126.16 4 128.33 2 130.1623.66/22,214
24.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná126.25 102 132.26 2 134.2627.76/26,113
25.2/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.132.68 2 132.24 4 134.6828.18/26,512
26.3/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc141.21 2 134.89 0 134.8928.39/26,711
27.8/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk134.22 2 129.65 6 135.6529.15/27,410
28.4/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk130.22 6 134.79 52 136.2229.72/27,99
29.2/VKOHOUTEK Jaroslav 1963 3 VS Desná137.62 4 139.26 0 139.2632.76/30,88
30.9/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel137.56 2 136.21 4 139.5633.06/31,07
31.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc156.47 2 144.86 0 144.8638.36/36,06
32.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo149.47 0 145.02 4 149.0242.52/39,95
33.2/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc151.93 2 151.26 0 151.2644.76/42,04
34.3/VPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž147.45 4 133.23 102 151.4544.95/42,23
35.2/DSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel144.73 8 151.31 4 152.7346.23/43,42
36.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc160.57 0 156.34 2 158.3451.84/48,71
37.4/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk153.19 8 156.55 52 161.1954.69/51,40
38.10/DMDANĚK Dominik 1998 3 Šumperk173.44 2 173.03 8 175.4468.94/64,70
39.11/DMSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel148.48 106 183.53 10 193.5387.03/81,70
40.5/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc152.87 152 205.41 2 207.41100.91/94,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno107.03 4 104.69 0 104.69 85
2.1/DSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava109.11 58 105.46 2 107.462.77/2,677
3.2/DMHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc111.41 2 112.00 0 112.007.31/7,073
4.1/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava116.05 4 113.55 2 115.5510.86/10,469
5.1/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Ostrava114.08 4 116.46 0 116.4611.77/11,265
6.2/DSOSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava117.85 0 120.01 2 117.8513.16/12,661
7.3/DMHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc116.58 2 118.51 6 118.5813.89/13,357
8.2/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava118.81 0 118.78 0 118.7814.09/13,553
9.1/VMKRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 3 Olomouc151.51 0 118.81 0 118.8114.12/13,549
10.4/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc120.05 2 121.10 2 122.0517.36/16,645
11.5/DMHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava126.09 0 122.02 2 124.0219.33/18,541
12. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh122.91 2 122.71 2 124.7120.02/19,137
13.6/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc129.96 6 122.81 2 124.8120.12/19,233
14.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno112.06 50 127.42 0 127.4222.73/21,729
15.3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc123.71 4 125.45 2 127.4522.76/21,725
16.4/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí132.76 6 128.26 0 128.2623.57/22,521
17.7/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.137.45 56 128.76 0 128.7624.07/23,020
18.2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno136.72 6 119.29 10 129.2924.60/23,519
19.5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc153.15 6 137.92 0 137.9233.23/31,718
20.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník137.37 2 145.92 6 139.3734.68/33,117
21.3/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava137.51 4 145.73 4 141.5136.82/35,216
22.6/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc144.48 4 142.38 2 144.3839.69/37,915
23.8/DMSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc162.81 58 138.40 6 144.4039.71/37,914
24.7/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava155.88 4 145.64 2 147.6442.95/41,013
25.4/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc143.76 4 153.78 4 147.7643.07/41,112
26.3/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 3 Olomouc148.54 4 147.98 4 151.9847.29/45,211
27. HROUZKOVÁ Alena 1985 3 Kroměříž135.39 106 149.59 4 153.5948.90/46,710
28.9/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.145.25 10 124.39 56 155.2550.56/48,39
29.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk180.50 2 155.97 2 157.9753.28/50,98
30.8/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí154.45 4 131.66 52 158.4553.76/51,47
31.2/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 VS Desná159.57 4 158.83 0 158.8354.14/51,76
32.9/ZMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno175.68 6 164.87 4 168.8764.18/61,35
33.3/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž131.55 58 121.70 52 173.7069.01/65,94
34.4/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel184.35 54 208.03 6 214.03109.34/104,43
35.6/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel153.41 160 171.13 60 231.13126.44/120,82
36.7/ZSKOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž156.03 116 178.86 210 272.03167.34/159,81
37.8/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel176.48 104 179.04 106 280.48175.79/167,90
38.9/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel161.78 208 0.00 999 369.78265.09/253,20
39.10/ZMDAŇKOVÁ Veronika 2003 0 Šumperk92.78 312 141.24 262 403.24298.55/285,20
40.11/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.158.18 312 206.48 208 414.48309.79/295,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
114.61 4 118.10 6 118.61 69
2.2/U23VĚTROVSKÝ Jan
ROHAN Lukáš
1997
1995
1 USK Pha
USK Pha
116.13 114 117.16 6 123.164.55/3,861
3.1/DMMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
119.89 4 133.90 6 123.895.28/4,553
4.3/U23FOLTYSOVÁ Denisa
ŠINDLER Marek
1993
1992
M KK Opava
Dukla B.
120.11 10 0.00 0 130.1111.50/9,745
5.4/U23RAŠKA Jan
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
139.59 104 123.00 8 131.0012.39/10,437
6.1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
134.49 2 137.30 2 136.4917.88/15,129
7.2/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
137.20 66 136.30 2 138.3019.69/16,625
8.1/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
130.89 10 138.10 20 140.8922.28/18,821
9.3/DMNOVOTNÝ Petr
HRICOVÁ Adéla
2000
1999
2 Olomouc
Olomouc
152.46 54 140.50 2 142.5023.89/20,117
10.2/DSWALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
Šumperk
Val.Mez.
149.91 12 143.90 10 153.9035.29/29,813
11.1/VBEDNÁREK Čestmír
SCHREIBER Zbyněk
1961
1963
3 VS Desná
VS Desná
140.65 14 0.00 0 154.6536.04/30,49
12.5/U23KAŠPAR Jonáš
HALATOVÁ Jana
1991
1992
M Dukla B.
Dukla
170.03 116 154.40 8 162.4043.79/36,98
13.1/ZMRUDORFER Martin
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
157.99 6 160.90 8 163.9945.38/38,30
14.2/ZMJANŮ Filip
KRATOCHVÍL Martin
2002
2003
3 Olomouc
Olomouc
153.41 56 163.40 10 173.4054.79/46,26
15.2/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
201.57 14 177.60 12 189.6070.99/59,95
16.6/U23ŠMOLDAS Michal
ČAPÁKOVÁ Eliška
1998
1995
Litovel
Litovel
179.41 14 0.00 0 193.4174.80/63,14
17.3/ZSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
184.00 12 181.90 62 196.0077.39/65,23
18.4/ZSLÁTAL Filip
ŠVARC Adam
2001
2001
Olomouc
Olomouc
197.40 62 185.80 14 199.8081.19/68,52
19.4/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna
SOUČKOVÁ Karolína
1999
1999
3 Olomouc
Olomouc
190.01 12 162.70 160 202.0183.40/70,31
20.3/ZMHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
Olomouc
Olomouc
561.59 208 202.40 6 208.4089.79/75,70
21.3/DSŠOTOLA Karel
DIMOVOVÁ Barbora
1997
2000
3 Litovel
Litovel
154.69 66 0.00 0 220.69102.08/86,10
22.4/ZMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
173.67 102 193.20 72 265.20146.59/123,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23HRIC Filip 1993 2+ Olomouc93.90 2 90.35 0 90.35 145
2. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc91.88 0 90.87 0 90.870.52/0,6137
3.2/U23DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc93.96 4 91.90 0 91.901.55/1,7133
4. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava103.32 8 97.89 0 97.897.54/8,3129
5.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí98.80 2 98.65 0 98.658.30/9,2125
6.1/DSROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava116.52 64 97.80 2 99.809.45/10,5121
7. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava100.85 6 99.30 2 101.3010.95/12,1117
8.1/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava104.28 4 100.61 2 102.6112.26/13,6113
9. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc105.80 0 101.20 2 103.2012.85/14,2109
10.2/DMMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava102.46 4 99.21 4 103.2112.86/14,2105
11.1/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc107.79 0 104.97 0 104.9714.62/16,2101
12.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava107.69 0 105.00 0 105.0014.65/16,297
13.1/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc112.13 0 105.99 0 105.9915.64/17,393
14. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž112.36 4 106.43 0 106.4316.08/17,889
15.2/DSKLABAN Martin 1997 2 KK Opava115.98 50 102.81 4 106.8116.46/18,285
16.4/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno104.80 4 162.10 2 108.8018.45/20,481
17. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí127.26 4 112.03 0 112.0321.68/24,077
18.2/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc112.95 0 112.80 2 112.9522.60/25,073
19.3/DSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc111.17 2 107.00 6 113.0022.65/25,169
20.2/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž113.61 2 111.13 2 113.1322.78/25,265
21.4/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno113.16 6 108.80 6 114.8024.45/27,161
22.2/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc115.12 2 114.94 0 114.9424.59/27,257
23. VOLEK Martin 1982 3 Val.Mez.110.11 6 136.48 2 116.1125.76/28,553
24.3/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž120.23 10 116.44 0 116.4426.09/28,949
25.3/ZSTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.114.66 8 114.62 2 116.6226.27/29,145
26.3/VMSVOBODA David 1974 0 Val.Mez.114.89 2 118.30 2 116.8926.54/29,444
27.5/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno125.11 2 119.80 0 119.8029.45/32,643
28.6/DSŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná117.32 4 119.34 6 121.3230.97/34,342
29.4/VHÁJEK Roman 1963 3 Ostrava0.00 0 122.71 0 122.7132.36/35,841
30.4/VMSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK125.29 8 120.74 2 122.7432.39/35,840
31.1/VSPULTERA Zbyněk 1958 3 Šumperk125.46 0 121.00 2 123.0032.65/36,139
32.7/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž118.40 58 121.03 4 125.0334.68/38,438
33.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc127.92 4 127.23 0 127.2336.88/40,837
34.2/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí134.91 56 125.44 2 127.4437.09/41,136
35.3/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc126.42 2 127.70 6 128.4238.07/42,135
36.4/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk129.94 2 125.16 4 129.1638.81/43,034
37.3/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž125.01 8 121.69 8 129.6939.34/43,533
38.4/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž128.62 2 129.91 4 130.6240.27/44,632
39.5/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc127.20 4 126.16 6 131.2040.85/45,231
40.5/VMSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník140.59 0 130.05 2 132.0541.70/46,230
41.6/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc147.25 50 128.55 4 132.5542.20/46,729
42. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž172.38 54 128.66 4 132.6642.31/46,828
43.8/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc133.91 8 125.10 8 133.1042.75/47,327
44.5/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc133.01 4 131.29 2 133.2942.94/47,526
45.5/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná129.87 4 0.00 0 133.8743.52/48,225
46.9/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná129.89 4 137.05 60 133.8943.54/48,224
47.6/VMBALARIN Josef 1973 3 KK Opava132.17 4 131.41 54 136.1745.82/50,723
48.7/VMKUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel134.21 2 0.00 0 136.2145.86/50,822
49.7/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž148.67 6 134.53 2 136.5346.18/51,121
50.6/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc138.07 2 140.09 0 140.0749.72/55,020
51.2/VSKRATOCHVÍL Vladimír 1948 0 Olomouc139.71 4 138.11 2 140.1149.76/55,119
52.8/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk153.70 6 140.82 0 140.8250.47/55,918
53.9/ZSNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.139.23 6 137.74 4 141.7451.39/56,917
54.7/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc139.20 4 135.60 104 143.2052.85/58,516
55.10/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc139.61 4 145.18 2 143.6153.26/58,915
56.11/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí144.39 8 141.95 4 145.9555.60/61,514
57.12/ZSSURMA Tadeáš 2001 0 Šumperk146.90 0 138.12 102 146.9056.55/62,613
58.8/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc145.70 6 145.70 2 147.7057.35/63,512
59.13/ZSHENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.147.95 52 145.20 4 149.2058.85/65,111
60.14/ZSVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto136.76 14 144.32 6 150.3259.97/66,410
61.15/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk156.63 6 148.63 2 150.6360.28/66,79
62.16/ZSCHABIČA Pavel 2001 3 SKVeselí157.10 8 149.90 4 153.9063.55/70,38
63.17/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk145.28 56 148.55 6 154.5564.20/71,17
64.9/ZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc156.75 4 154.40 2 156.4066.05/73,16
65.6/VNĚMEC Jakub 1969 2 KK Brno133.14 52 154.53 2 156.5366.18/73,25
66.10/ZMCRHONEK Jan 2002 0 Zábřeh156.06 6 181.25 56 162.0671.71/79,44
67.18/ZSŠVARC Adam 2001 0 Olomouc137.23 104 162.26 0 162.2671.91/79,63
68.11/ZMSMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.161.12 4 0.00 999 165.1274.77/82,82
69.10/DSŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk203.22 110 170.01 8 178.0187.66/97,01
70.12/ZMZUBALÍK Martin 2002 0 SKVeselí170.98 8 138.80 108 178.9888.63/98,10
71.19/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno140.62 108 171.56 12 183.5693.21/103,20
72.13/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.187.42 4 183.10 52 191.42101.07/111,90
73.4/DMPAPULA Martin 1999 3 Litovel138.23 64 133.97 60 193.97103.62/114,70
74.14/ZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc195.52 4 198.42 56 199.52109.17/120,80
75.20/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 0 Šumperk140.16 114 144.91 110 254.16163.81/181,30
76.21/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc160.34 110 156.77 106 262.77172.42/190,80
77.22/ZSŠMOLDAS František 2000 0 Zábřeh197.70 106 209.04 58 267.04176.69/195,60
78.23/ZSSTŘECHA Jan 2001 0 VSDK143.62 252 0.00 0 395.62305.27/337,90
79.15/ZMRUTAR Martin 2003 0 VS Desná191.15 270 144.33 412 461.15370.80/410,40

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno114.70 4 114.00 2 116.00 22
2.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno122.76 0 120.00 0 120.004.00/3,414
3.1/DSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 0 KK Opava138.54 0 123.80 0 123.807.80/6,710
4.2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno131.03 2 132.30 4 133.0317.03/14,79
5.2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.155.29 2 139.70 0 139.7023.70/20,48
6.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc0.00 999 138.00 4 142.0026.00/22,47
7.2/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 3 VSKRájec144.45 0 147.30 6 144.4528.45/24,56
8.3/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava172.82 4 147.10 2 149.1033.10/28,55
9.3/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2+ Olomouc154.01 6 144.10 8 152.1036.10/31,14
10.4/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc173.90 104 164.42 4 168.4252.42/45,23
11.5/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí166.74 8 0.00 999 174.7458.74/50,62
12.1/VMKRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 0 Olomouc0.00 999 184.29 2 186.2970.29/60,61
13.3/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc210.88 8 201.90 0 201.9085.90/74,10
14.6/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc208.79 54 208.00 8 216.00100.00/86,20
15.7/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava228.50 52 167.80 104 271.80155.80/134,30
16.4/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 0 KK Opava283.98 56 0.00 999 339.98223.98/193,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3