Hanácký slalom

27.09.2014   řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno107.03 4 104.69 0 104.69 85
2.1/DSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava109.11 58 105.46 2 107.462.77/2,677
3.2/DMHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc111.41 2 112.00 0 112.007.31/7,073
4.1/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava116.05 4 113.55 2 115.5510.86/10,469
5.1/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Ostrava114.08 4 116.46 0 116.4611.77/11,265
6.2/DSOSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava117.85 0 120.01 2 117.8513.16/12,661
7.3/DMHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc116.58 2 118.51 6 118.5813.89/13,357
8.2/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava118.81 0 118.78 0 118.7814.09/13,553
9.1/VMKRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 3 Olomouc151.51 0 118.81 0 118.8114.12/13,549
10.4/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc120.05 2 121.10 2 122.0517.36/16,645
11.5/DMHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava126.09 0 122.02 2 124.0219.33/18,541
12. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh122.91 2 122.71 2 124.7120.02/19,137
13.6/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc129.96 6 122.81 2 124.8120.12/19,233
14.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno112.06 50 127.42 0 127.4222.73/21,729
15.3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc123.71 4 125.45 2 127.4522.76/21,725
16.4/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí132.76 6 128.26 0 128.2623.57/22,521
17.7/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.137.45 56 128.76 0 128.7624.07/23,020
18.2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno136.72 6 119.29 10 129.2924.60/23,519
19.5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc153.15 6 137.92 0 137.9233.23/31,718
20.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník137.37 2 145.92 6 139.3734.68/33,117
21.3/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava137.51 4 145.73 4 141.5136.82/35,216
22.6/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc144.48 4 142.38 2 144.3839.69/37,915
23.8/DMSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc162.81 58 138.40 6 144.4039.71/37,914
24.7/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava155.88 4 145.64 2 147.6442.95/41,013
25.4/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc143.76 4 153.78 4 147.7643.07/41,112
26.3/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 3 Olomouc148.54 4 147.98 4 151.9847.29/45,211
27. HROUZKOVÁ Alena 1985 3 Kroměříž135.39 106 149.59 4 153.5948.90/46,710
28.9/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.145.25 10 124.39 56 155.2550.56/48,39
29.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk180.50 2 155.97 2 157.9753.28/50,98
30.8/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí154.45 4 131.66 52 158.4553.76/51,47
31.2/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 VS Desná159.57 4 158.83 0 158.8354.14/51,76
32.9/ZMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno175.68 6 164.87 4 168.8764.18/61,35
33.3/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž131.55 58 121.70 52 173.7069.01/65,94
34.4/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel184.35 54 208.03 6 214.03109.34/104,43
35.6/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel153.41 160 171.13 60 231.13126.44/120,82
36.7/ZSKOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž156.03 116 178.86 210 272.03167.34/159,81
37.8/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel176.48 104 179.04 106 280.48175.79/167,90
38.9/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel161.78 208 0.00 999 369.78265.09/253,20
39.10/ZMDAŇKOVÁ Veronika 2003 0 Šumperk92.78 312 141.24 262 403.24298.55/285,20
40.11/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.158.18 312 206.48 208 414.48309.79/295,90
Oddíl

Historie procházení