vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Hanácký slalom

28.09.2014   řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc141.51 104 137.88 2 139.88 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc140.99 4 145.93 2 144.995.11/3,70
3.2/PZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk148.27 2 150.98 8 150.2710.39/7,40
4.3/PZMNOVÁK Matyáš 2005 0 Olomouc148.41 10 130.88 102 158.4118.53/13,20
5.4/PZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava166.50 58 152.83 6 158.8318.95/13,50
6.2/PZZJANŮ Veronika 2005 0 Olomouc168.96 4 220.11 6 172.9633.08/23,60
7.5/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž177.13 2 194.70 2 179.1339.25/28,10
8.3/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc165.99 104 165.37 54 219.3779.49/56,80
9.6/PZMJIRAS Filip 2005 0 USK Pha190.50 112 164.28 60 224.2884.40/60,30
10.7/PZMPAVELKA Marek 2004 0 VS Desná132.31 104 131.32 152 236.3196.43/68,90
11.4/PZZSTŘECHOVÁ Ela 2005 0 VSDK232.33 102 185.04 56 241.04101.16/72,30
12.8/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc136.39 106 148.23 106 242.39102.51/73,30
13.9/PZMSTRNAD Ondřej 2004 0 VS Desná144.30 160 149.73 110 259.73119.85/85,70
14.10/PZMDZIADEK Marek 2005 0 KK Brno147.82 112 196.69 156 259.82119.94/85,70
15.5/PZZRUTAROVÁ Kateřina 2005 0 VS Desná236.25 164 201.95 62 263.95124.07/88,70
16.11/PZMGÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc206.30 156 215.05 54 269.05129.17/92,30
17.6/PZZMRÁZKOVÁ Klára 2006 0 KK Opava156.93 160 175.88 118 293.88154.00/110,10
18.12/PZMŠEBESTA Marek 2004 0 Zábřeh225.29 102 0.00 999 327.29187.41/134,00
19.7/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 0 KK Brno224.02 404 179.46 158 337.46197.58/141,20
20.8/PZZDAŇKOVÁ Anna 2004 0 Šumperk145.92 300 128.62 210 338.62198.74/142,10
21.13/PZMJAROŠ Michael 2006 0 Olomouc180.22 162 167.83 208 342.22202.34/144,70

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk114.84 2 113.35 0 113.35 45
2.1/DMMRŮZEK Vojta 1998 2 KK Opava114.14 0 114.18 0 114.140.79/0,741
3.1/VMJIRAS Marek 1976 0 USK Pha121.17 0 114.16 2 116.162.81/2,537
4.1/U23PRSKAVEC Jiří 1993 3 USK Pha0.00 0 116.09 2 118.094.74/4,233
5. BEDNÁREK Jan 1983 3 Zábřeh118.32 0 187.83 0 118.324.97/4,429
6.2/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec118.76 0 120.45 4 118.765.41/4,825
7.3/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.120.09 2 120.68 6 122.098.74/7,724
8.2/VMMRŮZEK Vladimír 1971 0 KK Opava125.23 0 122.81 0 122.819.46/8,323
9.3/VMKUBŮ Petr 1976 0 Olomouc123.12 2 121.21 2 123.219.86/8,722
10.4/VMROZSYPAL Rudolf 1971 3 Olomouc124.60 0 124.35 0 124.3511.00/9,721
11.4/DMŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel125.50 0 127.03 6 125.5012.15/10,720
12.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí125.65 6 125.11 2 127.1113.76/12,119
13.5/DMKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava128.87 0 135.89 0 128.8715.52/13,718
14.5/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno133.38 0 128.42 2 130.4217.07/15,117
15.6/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc125.71 6 0.00 0 131.7118.36/16,216
16.1/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc132.64 2 129.04 4 133.0419.69/17,415
17.2/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.144.02 58 136.43 0 136.4323.08/20,414
18.1/VPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž161.51 54 137.36 0 137.3624.01/21,213
19.2/VKOHOUTEK Jaroslav 1963 3 VS Desná135.63 2 143.20 4 137.6324.28/21,412
20.3/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná137.62 2 139.78 2 139.6226.27/23,211
21.7/DMKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.139.81 0 109.03 206 139.8126.46/23,310
22.6/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK138.60 2 149.81 0 140.6027.25/24,09
23.1/DSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel136.80 58 135.47 6 141.4728.12/24,88
24.8/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel127.33 54 135.08 8 143.0829.73/26,27
25.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc150.19 4 147.94 2 149.9436.59/32,36
26.2/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc158.76 4 150.45 4 154.4541.10/36,35
27.9/DMDANĚK Dominik 1998 3 Šumperk216.12 50 163.19 2 165.1951.84/45,74
28.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc161.26 6 166.48 4 167.2653.91/47,63
29.4/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk195.49 4 159.62 8 167.6254.27/47,92
30.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo165.89 4 148.73 52 169.8956.54/49,91
31.3/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk180.40 6 125.55 58 183.5570.20/61,90
32.2/U23CVIKL Ondřej 1992 0 USK Pha0.00 0 119.65 102 221.65108.30/95,50
33.10/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk140.97 152 167.61 56 223.61110.26/97,30
34.5/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc201.73 102 182.89 104 286.89173.54/153,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno109.13 2 104.27 2 106.27 85
2.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno114.05 2 108.57 0 108.572.30/2,277
3.2/DMHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc111.30 2 110.41 2 112.416.14/5,873
4.1/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava130.08 0 116.04 2 118.0411.77/11,169
5.1/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Ostrava117.39 4 118.08 0 118.0811.81/11,165
6.2/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava119.83 0 118.18 0 118.1811.91/11,261
7.1/DSOSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava119.35 0 118.90 4 119.3513.08/12,357
8.1/VMKRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 3 Olomouc123.49 0 119.83 0 119.8313.56/12,853
9.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník122.00 0 121.57 4 122.0015.73/14,849
10. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh156.50 4 122.98 0 122.9816.71/15,745
11.3/DMHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc121.56 2 124.69 4 123.5617.29/16,341
12.2/DSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava119.65 4 109.83 54 123.6517.38/16,437
13.4/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc124.58 4 122.24 2 124.2417.97/16,933
14.5/DMHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava124.70 0 127.52 2 124.7018.43/17,329
15.2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno126.18 4 122.99 2 124.9918.72/17,625
16.3/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 2 SKVeselí122.18 4 127.68 2 126.1819.91/18,721
17.6/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc128.31 4 125.35 2 127.3521.08/19,820
18.3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc128.21 0 125.70 2 127.7021.43/20,219
19.7/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.129.70 4 128.54 0 128.5422.27/21,018
20.4/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí136.31 0 132.14 0 132.1425.87/24,317
21.3/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 3 Olomouc142.83 4 129.32 4 133.3227.05/25,516
22.5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc139.34 0 136.65 0 136.6530.38/28,615
23.4/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava139.89 4 138.36 2 140.3634.09/32,114
24.8/DMSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc155.60 4 139.18 4 143.1836.91/34,713
25.6/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí257.82 52 138.66 6 144.6638.39/36,112
26.7/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava138.67 8 144.09 2 146.0939.82/37,511
27.2/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 VS Desná153.66 4 189.08 6 157.6651.39/48,410
28.8/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc162.58 4 155.73 4 159.7353.46/50,39
29. HROUZKOVÁ Alena 1985 3 Kroměříž187.91 2 161.49 2 163.4957.22/53,88
30.5/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc135.10 152 160.52 6 166.5260.25/56,77
31.6/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel165.50 102 169.32 4 173.3267.05/63,16
32.9/ZMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno170.50 104 178.49 2 180.4974.22/69,85
33.9/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.133.10 54 137.33 54 187.1080.83/76,14
34.3/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel191.56 2 0.00 0 193.5687.29/82,13
35.7/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk188.31 8 162.23 54 196.3190.04/84,72
36.8/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel151.31 156 137.19 104 241.19134.92/127,01
37.9/ZSKOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž237.42 158 203.02 58 261.02154.75/145,60
38.10/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel199.11 104 200.10 158 303.11196.84/185,20
39.10/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.229.98 154 207.31 104 311.31205.04/192,90
40.11/ZMDAŇKOVÁ Veronika 2003 0 Šumperk170.38 202 163.82 206 369.82263.55/248,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. JIRAS Marek
DUPAL Jiří
1976
1991
1 USK Pha
Olomouc
112.54 2 0.00 0 114.54 60
2.1/DMMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
129.16 6 111.13 4 115.130.59/0,552
3.1/U23FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
118.41 2 148.45 14 120.415.87/5,144
4.2/U23FOLTYSOVÁ Denisa
ŠINDLER Marek
1993
1992
M KK Opava
Dukla B.
119.89 4 99.91 154 123.899.35/8,236
5.1/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
132.29 12 132.13 8 140.1325.59/22,328
6.2/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
134.72 6 136.61 6 140.7226.18/22,924
7.1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
135.81 6 158.39 6 141.8127.27/23,820
8.2/DSWALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
Šumperk
Val.Mez.
140.19 102 139.16 6 145.1630.62/26,716
9.3/DMNOVOTNÝ Petr
HRICOVÁ Adéla
2000
1999
2 Olomouc
Olomouc
147.95 2 0.00 0 149.9535.41/30,912
10.1/ZMJANŮ Filip
KRATOCHVÍL Martin
2002
2003
3 Olomouc
Olomouc
148.14 2 154.28 10 150.1435.60/31,18
11.1/VBEDNÁREK Čestmír
SCHREIBER Zbyněk
1961
1963
3 VS Desná
VS Desná
140.40 10 0.00 0 150.4035.86/31,37
12.3/DSŠOTOLA Karel
DIMOVOVÁ Barbora
1997
2000
3 Litovel
Litovel
149.96 6 0.00 0 155.9641.42/36,26
13.3/U23KAŠPAR Jonáš
HALATOVÁ Jana
1991
1992
M Dukla B.
Dukla
162.03 6 158.33 0 158.3343.79/38,25
14.2/ZMRUDORFER Martin
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
161.43 6 157.88 6 163.8849.34/43,14
15.2/ZSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
131.58 154 159.89 10 169.8955.35/48,33
16.3/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
176.12 8 169.73 10 179.7365.19/56,92
17.4/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna
SOUČKOVÁ Karolína
1999
1999
3 Olomouc
Olomouc
265.58 108 192.13 4 196.1381.59/71,21
18.3/ZMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
197.42 4 170.84 62 201.4286.88/75,90
19.4/ZMHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
Olomouc
Olomouc
207.54 8 211.25 10 215.54101.00/88,20
20.4/ZSLÁTAL Filip
ŠVARC Adam
2001
2001
Olomouc
Olomouc
181.06 54 153.62 156 235.06120.52/105,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc90.68 0 96.01 0 90.68 128
2.1/U23DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc93.23 2 0.00 0 95.234.55/5,0120
3.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí96.52 50 95.75 0 95.755.07/5,6116
4.3/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno100.50 2 101.33 0 101.3310.65/11,7112
5.1/VMKRATOCHVÍL Jan 1978 0 USK Pha104.44 2 101.34 0 101.3410.66/11,8108
6.1/DMMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava100.17 2 99.81 2 101.8111.13/12,3104
7.1/DSKLABAN Martin 1997 2 KK Opava100.50 2 109.07 4 102.5011.82/13,0100
8.2/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava103.68 2 103.23 0 103.2312.55/13,896
9.2/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc106.79 2 106.14 0 106.1415.46/17,092
10.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava106.20 0 106.85 2 106.2015.52/17,188
11. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž107.29 0 111.77 4 107.2916.61/18,384
12. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc0.00 0 104.53 4 108.5317.85/19,780
13.2/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno107.72 2 108.68 4 109.7219.04/21,076
14.3/VMSVOBODA David 1974 0 Val.Mez.116.14 0 110.36 0 110.3619.68/21,772
15.2/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž115.40 4 111.32 0 111.3220.64/22,868
16. VOLEK Martin 1982 3 Val.Mez.111.66 2 111.86 0 111.8621.18/23,464
17.3/DSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc110.48 4 111.08 2 113.0822.40/24,760
18.4/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc121.47 2 111.53 2 113.5322.85/25,256
19.1/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc114.53 0 0.00 0 114.5323.85/26,352
20.2/ZSTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.117.24 4 115.87 0 115.8725.19/27,848
21.3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc120.77 0 116.60 0 116.6025.92/28,644
22.3/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž118.72 0 117.60 2 118.7228.04/30,940
23. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí120.26 0 120.67 6 120.2629.58/32,639
24.4/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno119.50 2 121.58 2 121.5030.82/34,038
25.5/VMSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník121.00 4 120.85 2 122.8532.17/35,537
26.4/VNĚMEC Jakub 1969 2 KK Brno132.13 54 121.55 2 123.5532.87/36,236
27.1/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk126.70 0 123.60 0 123.6032.92/36,335
28.1/VSPULTERA Zbyněk 1958 3 Šumperk122.04 2 127.92 2 124.0433.36/36,834
29.2/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí122.16 2 125.32 2 124.1633.48/36,933
30. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž126.87 2 125.39 0 125.3934.71/38,332
31.4/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí129.90 4 123.91 2 125.9135.23/38,931
32.6/VMBALARIN Josef 1973 3 KK Opava127.37 0 0.00 0 127.3736.69/40,530
33.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc131.08 2 126.17 2 128.1737.49/41,329
34.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc129.51 2 130.16 0 130.1639.48/43,528
35.5/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc128.32 2 141.54 2 130.3239.64/43,727
36.5/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc130.58 0 132.95 4 130.5839.90/44,026
37.3/DMPAPULA Martin 1999 3 Litovel125.52 6 119.46 58 131.5240.84/45,025
38.5/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná147.72 2 126.44 6 132.4441.76/46,124
39.4/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž126.57 8 124.64 10 134.5743.89/48,423
40.6/ZSHENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.137.37 2 133.76 2 135.7645.08/49,722
41.5/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná133.77 2 0.00 0 135.7745.09/49,721
42.7/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk147.44 4 132.47 4 136.4745.79/50,520
43.8/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž125.18 54 133.58 4 137.5846.90/51,719
44.9/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk137.68 2 131.95 6 137.9547.27/52,118
45.6/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž138.84 6 134.82 4 138.8248.14/53,117
46.6/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc160.79 2 133.17 6 139.1748.49/53,516
47.4/U23HRIC Filip 1993 2+ Olomouc92.87 50 92.95 50 142.8752.19/57,615
48.10/ZSSURMA Tadeáš 2001 0 Šumperk154.65 4 143.88 2 145.8855.20/60,914
49.2/VSKRATOCHVÍL Vladimír 1948 0 Olomouc142.13 4 0.00 0 146.1355.45/61,113
50.11/ZSVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto140.40 8 120.54 60 148.4057.72/63,712
51.12/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk169.30 8 143.06 6 149.0658.38/64,411
52.7/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc122.69 52 145.65 4 149.6558.97/65,010
53.13/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno164.58 6 144.20 6 150.2059.52/65,69
54.14/ZSCHABIČA Pavel 2001 3 SKVeselí166.09 4 144.99 6 150.9960.31/66,58
55.15/ZSNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.147.19 4 152.98 2 151.1960.51/66,77
56.8/ZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc150.92 56 145.23 6 151.2360.55/66,86
57.9/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc153.02 52 151.17 2 153.1762.49/68,95
58.16/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc129.80 108 152.84 6 158.8468.16/75,24
59.17/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž165.79 6 158.87 4 162.8772.19/79,63
60.10/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.167.55 52 170.44 0 170.4479.76/88,02
61.11/ZMSMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.179.00 2 222.19 6 181.0090.32/99,61
62.7/VMSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK184.33 0 0.00 0 184.3393.65/103,30
63.18/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 0 Šumperk181.42 60 202.18 10 212.18121.50/134,00
64.19/ZSŠVARC Adam 2001 0 Olomouc205.51 12 0.00 999 217.51126.83/139,90
65.12/ZMCRHONEK Jan 2002 0 Zábřeh167.18 52 195.33 60 219.18128.50/141,70
66.20/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc158.82 106 183.50 54 237.50146.82/161,90
67.13/ZMZUBALÍK Martin 2002 0 SKVeselí130.41 154 204.80 54 258.80168.12/185,40
68.7/DSŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk157.56 104 224.64 104 261.56170.88/188,40
69.14/ZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc242.45 102 222.93 52 274.93184.25/203,20
70.21/ZSŠMOLDAS František 2000 0 Zábřeh190.19 106 170.51 110 280.51189.83/209,30
71.15/ZMRUTAR Martin 2003 0 VS Desná175.18 262 159.29 314 437.18346.50/382,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno121.93 2 113.97 2 115.97 22
2.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno129.24 0 141.39 6 129.2413.27/11,414
3.1/DSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 0 KK Opava128.72 2 131.04 108 130.7214.75/12,710
4.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 3 VSKRájec139.63 0 141.23 2 139.6323.66/20,49
5.2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno154.25 54 140.57 2 142.5726.60/22,98
6.2/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2+ Olomouc143.77 6 143.00 4 147.0031.03/26,87
7.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc148.65 52 149.98 2 151.9836.01/31,16
8.3/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.157.06 0 150.67 4 154.6738.70/33,45
9.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí187.96 2 164.85 2 166.8550.88/43,94
10.4/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava185.72 4 129.27 102 189.7273.75/63,63
11.3/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc142.28 102 205.54 4 209.5493.57/80,72
12.5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc208.92 4 218.26 4 212.9296.95/83,61
13.6/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc221.83 4 161.75 110 225.83109.86/94,70
14.1/VMKRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 0 Olomouc0.00 999 130.40 100 230.40114.43/98,70
15.4/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 0 KK Opava164.25 106 402.71 56 270.25154.28/133,00
16.7/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava230.97 54 275.99 8 283.99168.02/144,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3