vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči

04.10.2014   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus91.11 0 90.34 50 91.11 141
2.2/POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice97.66 0 98.36 0 97.666.55/7,2133
3.1/VMTAIŠL Filip 1976 2 Sušice97.42 6 95.74 2 97.746.63/7,3129
4.2/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB99.88 0 99.22 0 99.228.11/8,9125
5.1/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice96.87 4 97.91 2 99.918.80/9,7121
6.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.99.16 2 98.70 4 101.1610.05/11,0117
7.1/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy103.54 0 104.40 0 103.5412.43/13,6113
8.2/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.101.86 2 100.36 4 103.8612.75/14,0109
9.3/VOZKA Aleš 1989 2 Sušice102.45 4 102.81 2 104.8113.70/15,0105
10.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB111.12 2 106.12 0 106.1215.01/16,5101
11.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz108.22 2 106.73 0 106.7315.62/17,197
12.2/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice106.80 0 107.63 0 106.8015.69/17,293
13.5/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice106.79 2 107.54 0 107.5416.43/18,089
14.6/VMMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha108.65 4 108.32 0 108.3217.21/18,985
15.4/KUBÁT Jiří 1984 3 Kotva B.113.79 4 108.77 0 108.7717.66/19,481
16.2/U23KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky112.66 2 112.22 0 112.2221.11/23,277
17.7/VMHAMÁK Martin 1976 2 Klatovy112.65 2 112.28 0 112.2821.17/23,273
18.5/HAMÁK Miloslav 1982 3 Klatovy0.00 0 112.28 0 112.2821.17/23,269
19.8/VMTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB113.10 2 112.36 0 112.3621.25/23,365
20.9/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 3 Č.Kruml.112.77 0 116.52 0 112.7721.66/23,861
21.1/VCHOD Václav 1961 2 Blovice114.17 0 115.94 0 114.1723.06/25,357
22.3/U23ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice113.30 2 114.16 6 115.3024.19/26,653
23.3/DMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice119.50 4 117.50 0 117.5026.39/29,049
24.2/VPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy123.83 4 117.58 0 117.5826.47/29,145
25.1/ZMMALÝ Filip 2002 3 KVSPísek120.32 4 119.58 0 119.5828.47/31,241
26.3/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice118.32 2 118.75 6 120.3229.21/32,137
27.3/VKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice121.51 2 121.51 0 121.5130.40/33,433
28.4/DMŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec124.18 6 120.97 2 122.9731.86/35,029
29.6/CHOD Ondřej 1984 3 Blovice123.37 0 125.52 0 123.3732.26/35,428
30.4/ZSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB120.99 8 121.70 2 123.7032.59/35,827
31.5/DMSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz125.90 56 125.15 0 125.1534.04/37,426
32.5/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice125.38 8 119.52 6 125.5234.41/37,825
33.2/ZMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB127.30 52 126.94 0 126.9435.83/39,324
34.3/ZMHORAL Vojtěch 2002 2 Horš.Týn125.41 2 129.68 2 127.4136.30/39,823
35.1/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak131.21 0 127.61 2 129.6138.50/42,322
36.6/ZSNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec136.11 4 119.83 10 129.8338.72/42,521
37.6/DMZVOLÁNEK Filip 1999 2 Bechyně122.72 8 142.41 6 130.7239.61/43,520
38.7/HOLUB Jan 1982 3 Roztoky148.99 2 131.35 0 131.3540.24/44,219
39.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha129.57 2 130.24 2 131.5740.46/44,418
40.1/PZVANĚK Matěj 2004 - VS Tábor137.26 0 131.85 0 131.8540.74/44,70
41.7/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha128.83 4 131.76 4 132.8341.72/45,817
42.4/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha135.98 0 133.79 0 133.7942.68/46,816
43.5/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn137.13 4 130.64 4 134.6443.53/47,815
44.4/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek136.56 12 135.32 0 135.3244.21/48,514
45.10/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky140.19 8 133.72 2 135.7244.61/49,013
46.8/FLEISIG Daniel 1988 3 Roztoky144.83 10 135.73 0 135.7344.62/49,012
47.8/ZSKAŠPAR Čeněk 2000 3 SKŽižkov132.66 10 132.19 4 136.1945.08/49,511
48.2/PZŠVEJD Jan 2004 - Sušice135.94 6 136.27 0 136.2745.16/49,60
49.11/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak133.31 4 132.46 6 137.3146.20/50,710
50.6/ZMFRENCL Josef 2002 3 USK Pha134.75 6 139.26 4 140.7549.64/54,59
51.3/PZSTANOVSKÝ Jakub 2004 - SKVS ČB137.53 4 138.97 6 141.5350.42/55,30
52.7/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB142.78 0 151.49 4 142.7851.67/56,78
53.8/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha143.30 2 140.79 2 142.7951.68/56,77
54.12/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor140.00 6 144.82 0 144.8253.71/59,06
55.9/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB142.20 4 153.13 0 146.2055.09/60,55
56.9/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník143.88 8 144.82 2 146.8255.71/61,14
57.3/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz151.15 4 145.78 2 147.7856.67/62,23
58.5/VBŘÍZA Václav 1962 0 Klatovy148.13 6 151.25 0 151.2560.14/66,02
59.4/PZŠEDIVÝ Vít 2004 - SKVS ČB145.68 6 149.37 6 151.6860.57/66,50
60.5/PZKLÍMA Martin 2005 - Č.Kruml.168.56 2 150.55 6 156.5565.44/71,80
61.10/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 0 SKVS ČB163.20 6 159.90 0 159.9068.79/75,51
62.1/DSSMOLÍK Jan 1997 0 Loko Plz187.61 16 158.75 2 160.7569.64/76,40
63.6/PZONDRUŠ Mario 2005 - USK Pha155.24 6 164.10 4 161.2470.13/77,00
64.7/PZTURNER Karel 2004 - Blovice192.54 0 164.52 2 166.5275.41/82,80
65.7/DMKORBELÁŘ David 1999 0 Loko Plz244.68 4 170.81 2 172.8181.70/89,70
66.8/PZJIRAS Filip 2005 - USK Pha165.20 10 167.26 6 173.2682.15/90,20
67.11/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.157.42 56 165.36 12 177.3686.25/94,70
68.9/PZŠVEJD Jáchym 2007 - Sušice171.15 14 0.00 0 185.1594.04/103,20
69.10/PZVEVERKA Čeněk 2007 - Loko Plz206.32 6 193.70 10 203.70112.59/123,60
70.11/PZVRÁNEK Jan 2004 - Blovice213.23 52 208.38 2 210.38119.27/130,90
71.12/PZPOLLERT Antonín 2006 - USK Pha197.16 54 225.85 0 225.85134.74/147,90
72.13/PZPOLLERT Jáchym 2004 - USK Pha259.61 8 246.15 258 267.61176.50/193,70
73.14/PZSAIP Ondřej 2006 - Boh.Pha196.22 204 229.23 60 289.23198.12/217,50
74.15/PZVÁLEK Michal 2006 - VS Tábor264.12 110 218.53 108 326.53235.42/258,40
75.16/PZNOVÁK Matouš 2006 - VS Tábor270.22 206 222.10 404 476.22385.11/422,70
  KUBÁT Jan 1982 2 Klatovy0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  JANČAR Filip 1976 3 Kotva B.0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  KOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  KADLEC Filip 2003 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  LHOTÁK Jáchym 2001 0 Loko Plz0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  KANALOŠ Petr 2000 0 Loko Plz0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  KRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 0 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  CHALUPSKÝ Petr 2002 0 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  SEMERÁD Adam 2004 - Roudnice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 - Ot.Strak0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha106.57 0 103.30 0 103.30 82
2.2/POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice112.64 0 116.17 0 112.649.34/9,074
3.1/U23JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.116.33 52 113.56 0 113.5610.26/9,966
4.1/DSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň116.32 0 117.31 0 116.3213.02/12,662
5.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň117.19 0 116.52 2 117.1913.89/13,458
6.1/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha113.77 4 116.30 2 117.7714.47/14,054
7.3/KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky131.90 0 118.10 0 118.1014.80/14,350
8.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.120.15 2 118.75 0 118.7515.45/15,046
9.4/ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy124.60 2 120.13 0 120.1316.83/16,342
10.1/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy125.98 0 123.22 2 125.2221.92/21,238
11.5/POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor124.40 2 123.97 4 126.4023.10/22,434
12.2/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice124.43 2 133.34 0 126.4323.13/22,430
13.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor126.50 0 125.41 2 126.5023.20/22,526
14.6/POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB125.77 2 124.62 2 126.6223.32/22,622
15.3/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice130.46 50 123.79 6 129.7926.49/25,618
16.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak130.26 0 131.79 0 130.2626.96/26,114
17.2/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz144.49 0 131.24 2 133.2429.94/29,010
18.7/PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja135.96 0 133.62 0 133.6230.32/29,49
19.3/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha133.66 2 136.27 0 135.6632.36/31,38
20.1/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník144.96 0 140.70 4 144.7041.40/40,17
21.3/VKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy161.42 2 150.24 0 150.2446.94/45,46
22.4/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 0 Ot.Strak168.94 2 164.95 2 166.9563.65/61,65
23.2/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.169.35 0 176.11 4 169.3566.05/63,94
24.5/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň171.33 4 163.18 54 175.3372.03/69,73
25.1/PZŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 - SKVS ČB186.85 58 181.93 0 181.9378.63/76,10
26.4/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.192.33 2 178.75 6 184.7581.45/78,82
27.2/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 - Ot.Strak184.11 12 194.71 10 196.1192.81/89,80
28.3/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 - Sušice190.47 8 215.86 4 198.4795.17/92,10
29.4/PZTESAŘOVÁ Hana 2004 - SKVS ČB209.45 6 220.20 6 215.45112.15/108,60
30.2/VMREJHOVÁ Martina 1976 0 Sláv.HK202.11 208 207.47 8 215.47112.17/108,61
31.6/ZMBOČKOVÁ Bára 2003 0 SKVS ČB185.49 54 182.44 58 239.49136.19/131,80
32.7/ZMPOLLERTOVÁ Ema 2003 0 USK Pha132.17 152 140.20 106 246.20142.90/138,30
33.5/ZSSTAŇKOVÁ Antonie 2000 0 Č.Kruml.228.89 154 201.96 60 261.96158.66/153,60
34.5/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 - SKVS ČB262.17 62 217.66 54 271.66168.36/163,00
35.8/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.212.25 108 220.88 56 276.88173.58/168,00
36.6/PZHORALOVÁ Josefína 2005 - Horš.Týn199.14 104 190.26 104 294.26190.96/184,90
  VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  VEVERKOVÁ Zdenka 1977 0 Loko Plz0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek 1976 0 USK Pha107.57 0 108.68 0 107.57 43
2.2/VMPOLLERT Lukáš 1970 0 USK Pha111.55 0 110.47 0 110.472.90/2,739
3.1/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov114.65 2 113.44 0 113.445.87/5,535
4.1/BUCHTEL Martin 1982 0 Hubertus117.19 0 111.66 2 113.666.09/5,731
5.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.116.18 2 114.43 52 118.1810.61/9,927
6.2/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.118.26 0 119.33 0 118.2610.69/9,923
7.2/PEŠTA Jan 1981 3 L.Tábor119.16 4 119.60 0 119.6012.03/11,219
8.3/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn119.62 0 123.40 0 119.6212.05/11,215
9.3/POTUŽÁK Jan 1988 3 Sušice130.30 0 121.21 0 121.2113.64/12,714
10.4/PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn110.18 50 115.21 6 121.2113.64/12,713
11.2/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor130.50 4 123.30 0 123.3015.73/14,612
12.1/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy122.86 2 123.68 0 123.6816.11/15,011
13.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB130.99 0 121.93 2 123.9316.36/15,210
14.3/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB124.81 0 122.66 2 124.6617.09/15,99
15.5/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn124.27 2 125.60 0 125.6018.03/16,88
16.1/VSKUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy133.71 0 137.22 0 133.7126.14/24,37
17.2/ZSKAŠPAR Čeněk 2000 0 SKŽižkov131.72 2 137.53 6 133.7226.15/24,36
18.5/MARTINŮ Lukáš 1987 0 VS Tábor153.31 10 138.73 2 140.7333.16/30,85
19.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor138.79 4 137.27 4 141.2733.70/31,34
20.4/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy146.71 2 144.88 0 144.8837.31/34,73
21.2/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník146.84 0 0.00 0 146.8439.27/36,52
22.1/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.148.77 6 146.31 2 148.3140.74/37,91
23.1/PZPOLLERT Jan 2005 - USK Pha153.12 0 173.15 0 153.1245.55/42,30
24.2/ZMMALÝ Filip 2002 0 KVSPísek158.12 0 161.85 4 158.1250.55/47,00
25.3/ZSMAJER Kryštof 2001 0 USK Pha161.72 4 161.06 6 165.7258.15/54,10
26.6/VMVÁLEK Michal 1974 0 VS Tábor191.35 6 173.86 0 173.8666.29/61,60
27.6/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 190.46 8 180.00 2 182.0074.43/69,20
28.3/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.187.00 114 223.15 16 239.15131.58/122,30
29.2/PZJIRAS Filip 2005 - USK Pha198.87 58 200.95 58 256.87149.30/138,80

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor0.00 0 155.55 2 157.55 2
2.1/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak178.27 4 183.83 4 182.2724.72/15,71
3.2/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha195.21 12 181.52 2 183.5225.97/16,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
108.15 0 105.33 2 107.33 47
2.2/KAŠPAR Martin
Kašpar Čeněk
1967
2000
2 SKŽižkov
SKŽižkov
128.80 6 129.96 2 131.9624.63/22,939
3.3/POHANKA Vítek
WENDL Miloslav
2000
1978
2 Klatovy
Horš.Týn
135.95 2 131.75 2 133.7526.42/24,635
4.1/VMHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
135.64 4 155.54 4 139.6432.31/30,131
5.1/VSHORAL Martin
SLAVÍK František
1957
1957
2 Horš.Týn
SKŽižkov
140.23 4 137.72 2 139.7232.39/30,227
6.4/PEŠTA Jan
BOČEK Zdeněk
1981
1975
2 L.Tábor
SKVS ČB
133.76 8 138.32 6 141.7634.43/32,123
7.1/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
140.66 8 140.10 2 142.1034.77/32,419
8.2/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
148.32 2 158.45 2 150.3242.99/40,115
9.5/KOZOHORSKÁ Alžběta
FLEISIG Daniel
1990
1988
3 Roztoky
Roztoky
154.66 56 153.56 4 157.5650.23/46,811
10.3/VKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
172.10 6 155.34 4 159.3452.01/48,57
11.6/MARTIN Václav
Martin Václav
1971
2002
2 Boh.Pha
Boh.Pha
164.79 6 178.15 56 170.7963.46/59,13
12.1/ZMMALÝ Filip
HORAL Vojtěch
2002
2002
2 KVSPísek
Horš.Týn
168.54 8 183.11 100 176.5469.21/64,52
13.1/ZSFRENCL Josef
MAJER Kryštof
2002
2001
0 USK Pha
USK Pha
175.19 20 180.84 4 184.8477.51/72,21
14.7/POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1992
1987
0 VS Tábor
VS Tábor
201.18 68 175.16 12 187.1679.83/74,40
15.2/ZMONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
0 USK Pha
USK Pha
188.70 58 197.80 12 209.80102.47/95,50
  POLLERT Lukáš
POLLERTOVÁ Ema
1970
2003
0 USK Pha
USK Pha
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
0 Rakovník
Rakovník
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3