vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Klatovský slalom ve Strakonicích

05.10.2014   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.84.77 0 86.30 2 84.77 142
2.2/BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus84.86 0 84.50 50 84.860.09/0,1134
3.1/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB92.70 0 91.10 0 91.106.33/7,5126
4.2/VMTAIŠL Filip 1976 2 Sušice92.12 6 91.32 0 91.326.55/7,7122
5.1/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice91.41 0 89.20 4 91.416.64/7,8118
6.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.94.12 54 92.23 2 94.239.46/11,2114
7.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.93.80 4 92.70 2 94.709.93/11,7110
8.3/POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice93.36 2 92.48 4 95.3610.59/12,5106
9.2/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy97.76 2 94.21 2 96.2111.44/13,5102
10.3/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice97.25 0 99.27 4 97.2512.48/14,798
11.4/VOZKA Aleš 1989 2 Sušice99.18 4 97.68 0 97.6812.91/15,294
12.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB99.79 0 102.98 2 99.7915.02/17,790
13.5/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz103.22 0 100.48 0 100.4815.71/18,586
14.6/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz97.88 4 99.40 2 101.4016.63/19,682
15.7/VMMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha104.70 2 100.10 2 102.1017.33/20,478
16.2/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice100.52 4 100.42 2 102.4217.65/20,874
17.8/VMHAMÁK Martin 1976 2 Klatovy104.26 0 103.73 0 103.7318.96/22,470
18.5/KUBÁT Jan 1982 2 Klatovy108.29 6 104.66 0 104.6619.89/23,566
19.3/ZSNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec111.39 2 108.77 0 108.7724.00/28,362
20.1/VCHOD Václav 1961 2 Blovice108.89 0 109.54 0 108.8924.12/28,558
21.2/U23KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky106.95 2 107.10 2 108.9524.18/28,554
22.3/DMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice109.27 4 108.66 2 110.6625.89/30,550
23.4/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice111.11 0 110.17 50 111.1126.34/31,146
24.2/VKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice112.19 0 119.64 2 112.1927.42/32,342
25.4/DMŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec110.57 8 110.64 2 112.6427.87/32,938
26.5/DMZVOLÁNEK Filip 1999 2 Bechyně111.51 2 113.75 6 113.5128.74/33,934
27.3/VPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy113.38 2 113.50 4 115.3830.61/36,130
28.6/DMSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz125.44 2 113.83 2 115.8331.06/36,629
29.1/ZMMALÝ Filip 2002 3 KVSPísek115.84 2 110.10 6 116.1031.33/37,028
30.1/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak126.41 6 117.56 0 117.5632.79/38,727
31.6/CHOD Ondřej 1984 3 Blovice120.33 2 117.28 2 119.2834.51/40,726
32.5/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice115.52 8 114.10 6 120.1035.33/41,725
33.2/ZMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB125.50 0 120.72 0 120.7235.95/42,424
34.6/ZSKAŠPAR Čeněk 2000 3 SKŽižkov133.63 64 116.84 4 120.8436.07/42,623
35.7/KUBÁT Jiří 1984 3 Kotva B.117.20 4 108.47 56 121.2036.43/43,022
36.3/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn123.14 0 119.86 2 121.8637.09/43,821
37.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha125.35 4 122.28 0 122.2837.51/44,220
38.9/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak142.54 10 120.42 2 122.4237.65/44,419
39.7/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha120.92 2 126.31 4 122.9238.15/45,018
40.3/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.131.26 4 124.59 0 124.5939.82/47,017
41.1/PZŠVEJD Jan 2004 - Sušice139.61 0 124.74 0 124.7439.97/47,20
42.10/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky128.75 2 123.54 2 125.5440.77/48,116
43.4/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha131.29 6 127.70 0 127.7042.93/50,615
44.2/PZVANĚK Matěj 2004 - VS Tábor126.25 4 131.20 4 130.2545.48/53,70
45.4/VSKOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak126.35 4 125.52 10 130.3545.58/53,814
46.5/ZMFRENCL Josef 2002 3 USK Pha126.11 6 130.47 2 132.1147.34/55,813
47.3/PZHAJDUCH Jaroslav 2004 - Ot.Strak126.98 6 133.10 52 132.9848.21/56,90
48.8/HOLUB Jan 1982 3 Roztoky133.41 2 131.32 2 133.3248.55/57,312
49.6/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha131.68 2 135.65 0 133.6848.91/57,711
50.11/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor132.12 2 133.44 4 134.1249.35/58,210
51.4/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek134.98 4 129.33 6 135.3350.56/59,69
52.4/PZSTANOVSKÝ Jakub 2004 - SKVS ČB147.32 6 134.44 2 136.4451.67/61,00
53.5/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz137.56 0 186.95 6 137.5652.79/62,38
54.7/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz137.37 2 131.66 52 139.3754.60/64,47
55.8/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB154.86 4 140.12 0 140.1255.35/65,36
56.5/VBŘÍZA Václav 1962 0 Klatovy141.54 0 140.32 0 140.3255.55/65,55
57.5/PZŠEDIVÝ Vít 2004 - SKVS ČB148.84 2 140.48 2 142.4857.71/68,10
58.8/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník145.62 6 138.49 4 142.4957.72/68,14
59.9/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB143.90 0 145.40 4 143.9059.13/69,83
60.9/ZSKRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 0 USK Pha0.00 0 145.45 4 149.4564.68/76,32
61.10/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 0 SKVS ČB149.36 2 147.65 2 149.6564.88/76,51
62.6/PZSEMERÁD Adam 2004 - Roudnice146.17 4 144.40 8 150.1765.40/77,10
63.7/PZKLÍMA Martin 2005 - Č.Kruml.148.23 4 151.77 8 152.2367.46/79,60
64.8/PZONDRUŠ Mario 2005 - USK Pha149.89 4 148.99 56 153.8969.12/81,50
65.7/DMKORBELÁŘ David 1999 0 Loko Plz169.75 2 152.21 2 154.2169.44/81,90
66.9/PZTURNER Karel 2004 - Blovice0.00 0 156.58 2 158.5873.81/87,10
67.10/PZJIRAS Filip 2005 - USK Pha186.39 8 153.18 8 161.1876.41/90,10
68.11/PZŠVEJD Jáchym 2007 - Sušice175.21 56 159.33 6 165.3380.56/95,00
69.1/DSSMOLÍK Jan 1997 0 Loko Plz177.38 106 163.13 10 173.1388.36/104,20
70.11/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.171.30 10 154.84 58 181.3096.53/113,90
71.9/FLEISIG Daniel 1988 3 Roztoky158.12 56 126.58 56 182.5897.81/115,40
72.12/PZPOLLERT Antonín 2006 - USK Pha186.92 52 182.72 4 186.72101.95/120,30
73.13/PZVRÁNEK Jan 2004 - Blovice217.37 4 201.17 4 205.17120.40/142,00
74.14/PZVEVERKA Čeněk 2007 - Loko Plz238.20 20 203.16 8 211.16126.39/149,10
75.15/PZPOLLERT Jáchym 2004 - USK Pha195.33 106 205.80 56 261.80177.03/208,80
76.16/PZSAIP Ondřej 2006 - Boh.Pha205.91 204 247.63 160 407.63322.86/380,90
  PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  HAMÁK Miloslav 1982 3 Klatovy0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  JANČAR Filip 1976 3 Kotva B.0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  KADLEC Filip 2003 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  CHALUPSKÝ Petr 2002 0 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  NOVÁK Matouš 2006 - VS Tábor0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  VÁLEK Michal 2006 - VS Tábor0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  HORAL Vojtěch 2002 2 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ŠVEHLA Zdeněk 1976 3 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha106.49 0 114.94 6 106.49 64
2.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.108.95 0 106.68 2 108.682.19/2,160
3.1/POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice106.85 2 107.20 2 108.852.36/2,256
4.1/DSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň114.55 2 109.78 0 109.783.29/3,152
5.2/BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha115.10 2 109.99 0 109.993.50/3,348
6.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň109.83 2 108.56 2 110.564.07/3,844
7.3/KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky126.66 4 112.33 0 112.335.84/5,540
8.1/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy116.20 0 113.87 0 113.877.38/6,936
9.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor121.61 4 116.65 0 116.6510.16/9,532
10.4/POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor116.90 0 125.20 4 116.9010.41/9,828
11.5/ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy115.38 4 112.94 4 116.9410.45/9,824
12.3/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice117.35 0 116.98 0 116.9810.49/9,920
13.6/POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB115.89 2 122.51 0 117.8911.40/10,716
14.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak123.72 0 127.95 2 123.7217.23/16,212
15.2/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz131.70 4 124.44 0 124.4417.95/16,98
16.7/PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja157.23 2 126.89 0 126.8920.40/19,27
17.3/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha128.60 4 129.82 0 129.8223.33/21,96
18.1/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník136.80 58 136.18 0 136.1829.69/27,95
19.2/VKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy0.00 0 142.52 0 142.5236.03/33,84
20.4/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň140.80 8 147.76 4 148.8042.31/39,73
21.5/ZMPOLLERTOVÁ Ema 2003 0 USK Pha149.86 6 165.38 6 155.8649.37/46,42
22.6/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 0 Ot.Strak154.36 52 154.10 6 160.1053.61/50,31
23.1/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 - Ot.Strak190.15 12 170.20 0 170.2063.71/59,80
24.2/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 - Sušice182.61 64 186.94 8 194.9488.45/83,10
25.4/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.154.88 60 183.68 54 214.88108.39/101,80
26.5/ZSSTAŇKOVÁ Antonie 2000 0 Č.Kruml.263.68 56 258.20 4 262.20155.71/146,20
27.7/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.269.56 66 227.28 60 287.28180.79/169,80
  BENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  VEVERKOVÁ Zdenka 1977 0 Loko Plz0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  MANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 0 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  BOČKOVÁ Kateřina 2007 - SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  TESAŘOVÁ Hana 2004 - SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 - SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  HORALOVÁ Josefína 2005 - Horš.Týn0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  REJHOVÁ Martina 1976 0 Sláv.HK0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek 1976 0 USK Pha99.17 0 100.27 0 99.17 37
2.2/VMPOLLERT Lukáš 1970 0 USK Pha102.17 2 100.38 0 100.381.21/1,233
3.1/PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn99.54 4 101.30 2 103.304.13/4,229
4.2/BUCHTEL Martin 1982 0 Hubertus103.73 2 101.83 4 105.736.56/6,625
5.3/PEŠTA Jan 1981 3 L.Tábor112.85 2 110.29 2 112.2913.12/13,221
6.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.113.51 50 110.40 2 112.4013.23/13,317
7.2/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.109.92 4 114.54 4 113.9214.75/14,913
8.1/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB114.30 0 112.60 2 114.3015.13/15,312
9.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB112.60 2 115.38 0 114.6015.43/15,611
10.4/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn115.16 0 114.99 0 114.9915.82/16,010
11.5/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn116.52 0 0.00 0 116.5217.35/17,59
12.1/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy118.50 10 116.73 4 120.7321.56/21,78
13.1/VSKUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy122.76 0 0.00 0 122.7623.59/23,87
14.2/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor119.15 4 124.35 6 123.1523.98/24,26
15.2/ZSKAŠPAR Čeněk 2000 0 SKŽižkov120.47 8 119.65 4 123.6524.48/24,75
16.3/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy134.53 0 130.74 0 130.7431.57/31,84
17.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor131.41 8 127.91 4 131.9132.74/33,03
18.1/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.128.47 4 132.78 4 132.4733.30/33,62
19.2/ZMMALÝ Filip 2002 0 KVSPísek145.12 2 135.90 0 135.9036.73/37,01
20.4/MARTINŮ Lukáš 1987 0 VS Tábor157.92 2 136.24 0 136.2437.07/37,40
21.2/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník143.75 4 137.82 2 139.8240.65/41,00
22.1/PZPOLLERT Jan 2005 - USK Pha150.90 2 136.95 4 140.9541.78/42,10
23.3/ZSMAJER Kryštof 2001 0 USK Pha144.12 0 156.77 100 144.1244.95/45,30
24.6/VMVÁLEK Michal 1974 0 VS Tábor181.93 12 168.17 6 174.1775.00/75,60
25.5/PŠENIČKA Václav 2001 0 177.14 6 167.88 56 183.1483.97/84,70
26.2/PZJIRAS Filip 2005 - USK Pha181.33 16 190.10 6 196.1096.93/97,70
  POTUŽÁK Jan 1988 3 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  MAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VOJTOVÁ Veronika 1990 3 USK Pha110.70 0 108.68 0 108.68 2
2.1/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak162.73 4 148.40 2 150.4041.72/38,41
3.2/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha174.35 54 176.86 8 184.8676.18/70,10
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
98.67 0 100.60 2 68.67 44
2.2/PEŠTA Jan
BOČEK Zdeněk
1981
1975
2 L.Tábor
SKVS ČB
124.23 6 123.66 4 127.6658.99/85,936
3.1/VMHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
126.40 50 127.23 4 131.2362.56/91,132
4.1/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
132.17 6 131.40 0 131.4062.73/91,328
5.3/KAŠPAR Martin
KAŠPAR Čeněk
1967
2000
2 SKŽižkov
SKŽižkov
123.69 66 126.32 6 132.3263.65/92,724
6.2/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
0 Rakovník
Rakovník
139.20 0 135.56 0 135.5666.89/97,420
7.2/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
134.62 2 134.25 2 136.2567.58/98,416
8.4/POHANKA Vítek
WENDL Miloslav
2000
1978
2 Klatovy
Horš.Týn
129.47 8 133.47 4 137.4768.80/100,212
9.5/KOZOHORSKÁ Alžběta
FLEISIG Daniel
1990
1988
3 Roztoky
Roztoky
199.34 8 150.30 8 158.3089.63/130,58
10.6/MARTIN Václav
Martin Václav
1971
2002
2 Boh.Pha
Boh.Pha
153.95 6 177.88 56 159.9591.28/132,94
11.3/VKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
162.39 4 156.26 4 160.2691.59/133,43
12.1/ZSFRENCL Josef
MAJER Kryštof
2002
2001
0 USK Pha
USK Pha
162.35 4 166.75 4 166.3597.68/142,22
13.1/ZMMALÝ Filip
HORAL Vojtěch
2002
2002
2 KVSPísek
Horš.Týn
162.22 14 157.99 52 176.22107.55/156,61
14.2/ZMPÍPAL Zbyněk
ŠEDIVÝ Vít
2003
2004
- SKVS ČB
SKVS ČB
208.52 16 198.67 62 224.52155.85/227,00
15.3/ZMONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
0 USK Pha
USK Pha
174.16 60 170.39 60 230.39161.72/235,50
16.6/POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1992
1987
0 VS Tábor
VS Tábor
238.23 66 0.00 0 304.23235.56/343,00
  POLLERT Lukáš
POLLERTOVÁ Ema
1970
2003
0 USK Pha
USK Pha
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  HORAL Martin
SLAVÍK František
1957
1957
2 Horš.Týn
SKŽižkov
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3