vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Podzimní sjezd na Lužnici

18.10.2014   řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec18:23,30 28
2.2/VVALA Vladimír 1963 VS Tábor18:51,3028.00/2,524
3. IRAIN Jiří 1981 VikingMB19:00,6037.30/3,420
4. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.19:41,3078.00/7,116
5.1/DMKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.19:52,7089.40/8,112
6.3/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha19:54,3091.00/8,211
7.1/VMMÍKA Jaroslav 1976 3 RK Týn19:56,6093.30/8,510
8.2/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.19:56,9093.60/8,59
9. WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB19:58,3095.00/8,68
10. JANŮ Petr 1987 3 Č.Kruml.20:13,40110.10/10,07
11.3/DMCEPEK Matěj 1998 SKVS ČB20:33,80130.50/11,86
12. PEŠKA Libor 1987 3 Č.Kruml.20:34,50131.20/11,95
13.2/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor20:35,70132.40/12,04
14.4/DMŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml.20:39,10135.80/12,33
15.1/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.20:41,30138.00/12,52
16.3/VMŠIMÁNEK Robert 1973 Jihlava20:44,90141.60/12,81
17.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor20:59,50156.20/14,20
18.1/U23MUSIL Filip 1992 3 Č.Kruml.21:03,70160.40/14,50
19.1/VSMOLÁČEK Petr 1956 VS Tábor21:38,40195.10/17,70
20.2/VSURBAN Václav 1953 VikingMB23:17,30294.00/26,60
  SLANINA Vladimír 1994 1 L.ŽatecDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.17:38,20 37
2.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav17:51,6013.40/1,329
3. POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice18:28,0049.80/4,721
4.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.18:35,6057.40/5,417
5.2/ZSKOBEROVÁ Magdaléna 2000 RK Týn19:08,4090.20/8,513
6.3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor19:25,10106.90/10,19
7.4/ZSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand19:28,00109.80/10,48
8. POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz19:28,50110.30/10,47
9. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa19:46,60128.40/12,16
10.1/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.20:09,10150.90/14,35
11.1/VKOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.20:15,70157.50/14,94
12.1/U23KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.20:29,40171.20/16,23
13.1/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak21:50,00251.80/23,82
14.2/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.21:53,30255.10/24,11
15.2/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav22:05,90267.70/25,30
16.3/ZMKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav22:17,40279.20/26,40
17.4/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak23:16,80338.60/32,00
18.5/ZMVRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice23:51,00372.80/35,20
19.6/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.23:58,10379.90/35,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal
VESELÝ Petr
1982
1976
MT Č.Lípa
VSDK
18:07,70 21
2.1/VSLANINA Vladimír
MORNŠTEJN Roman
1969
1969
MT L.Žatec
Boh.Pha
18:09,001.30/0,113
3. PAZOUREK Jan
HÁŠA Michal
1973
1981
Bechyně
Bechyně
18:26,5018.80/1,75
4. IRAIN Jiří
KYSELA František
1955
1980
VikingMB
VikingMB
19:00,9053.20/4,94
5. ŠVADLENA Martin
JANŮ Petr
1987
1987
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:08,0060.30/5,53
6. BOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
3 SKVS ČB
L.Tábor
19:23,1075.40/6,92
7. PEŠKA Libor
BAUEROVÁ Lenka
1987
1984
Č.Kruml.
RK Troja
19:24,4076.70/7,11
8.2/VLERNER Luděk
KLIMENT David
1960
1978
3 VikingMB
VikingMB
19:35,8088.10/8,10
9. LERNEROVÁ Tereza
HAJZLEROVÁ Petra
1984
1982
VikingMB
VikingMB
19:45,2097.50/9,00
10.1/DMKYTKA Tomáš
KYZLÍK Milan
1999
1999
Č.Lípa
Roudnice
19:52,40104.70/9,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz15:07,60 49
2.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.16:22,9075.30/8,345
3.2/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně16:30,3082.70/9,141
4.3/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn16:32,3084.70/9,337
5.4/VMTAIŠL Filip 1976 Sušice16:48,00100.40/11,133
6.5/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně16:48,50100.90/11,129
7. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.16:58,30110.70/12,225
8.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.17:12,20124.60/13,721
9.6/VMKRESL Ladislav 1972 3 Č.Kruml.17:14,40126.80/14,017
10.2/DMKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand17:23,00135.40/14,916
11. MÍKA Jan 1984 3 Boh.Pha17:26,00138.40/15,215
12.1/U23MACÁŠEK Tomáš 1992 3 Dukla B.17:37,50149.90/16,514
13.1/VKOBERA Jiří 1961 3 RK Týn17:42,40154.80/17,113
14.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB17:55,40167.80/18,512
15.2/VKODET Marcel 1965 3 L.Žatec18:03,60176.00/19,411
16.7/VMSTŘECHA Martin 1972 VSDK18:06,50178.90/19,70
17.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.18:09,50181.90/20,010
18.3/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.18:17,60190.00/20,99
19.1/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.18:22,60195.00/21,58
20.2/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.18:28,20200.60/22,17
21.8/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice18:33,00205.40/22,66
22.4/VDIVIŠ Jiří 1960 VikingMB18:38,90211.30/23,35
23.3/ZSŠULC Karel 2000 KK Brand18:46,50218.90/24,14
24.4/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.18:51,50223.90/24,73
25.2/ZMMALÝ Filip 2002 KVSPísek18:56,30228.70/25,22
26.3/DMZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně19:03,90236.30/26,01
27.9/VMMAYER Roman 1971 3 Bechyně19:20,20252.60/27,80
28.3/ZMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.19:36,10268.50/29,60
29.5/ZSSTŘECHA Jan 2001 VSDK20:09,80302.20/33,30
30.4/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.20:51,00343.40/37,80
31.5/ZMČEPELÁK František 2002 Č.Kruml.21:25,90378.30/41,70
  PECHÁČEK Aleš 2002 SoběslavDNS 0
  PAZOUREK Pavel 1976 3 BechyněDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.21:30,50 3
2.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav21:52,4021.90/1,72
3.1/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.24:26,20175.70/13,61
4. BAUEROVÁ Lenka 1984 RK Troja24:35,10184.60/14,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3