vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Podzimní sjezd na Lužnici

18.10.2014   řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec18:31,40 28
2.2/VVALA Vladimír 1963 0 VS Tábor18:51,7020.30/1,824
3. IRAIN Jiří 1981 0 VikingMB18:58,5027.10/2,420
4.1/DMKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.19:08,0036.60/3,316
5.2/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.19:27,0055.60/5,012
6. PEŠKA Libor 1987 3 Č.Kruml.20:02,8091.40/8,211
7.1/VMŠIMÁNEK Robert 1973 0 Jihlava20:03,8092.40/8,310
8.3/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha20:08,7097.30/8,89
9.2/VMMÍKA Jaroslav 1976 3 RK Týn20:12,00100.60/9,18
10.3/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor20:15,70104.30/9,47
11. WEBER Oldřich 1987 0 SKVS ČB20:15,90104.50/9,46
12. JANŮ Petr 1987 3 Č.Kruml.20:19,70108.30/9,75
13. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.20:34,50123.10/11,14
14.3/DMŠTUDLAR Patrik 1999 0 Č.Kruml.20:43,50132.10/11,93
15.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor20:44,80133.40/12,02
16.1/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.21:06,80155.40/14,01
17.4/DMCEPEK Matěj 1998 0 SKVS ČB21:09,70158.30/14,20
18.1/U23MUSIL Filip 1992 3 Č.Kruml.21:43,90192.50/17,30
19.1/VSMOLÁČEK Petr 1956 0 VS Tábor21:52,10200.70/18,10
20.2/VSURBAN Václav 1953 0 VikingMB22:38,00246.60/22,20
  SLANINA Vladimír 1994 1 L.ŽatecDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.16:44,40 37
2.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.18:03,1078.70/7,829
3.2/ZSKOBEROVÁ Magdaléna 2000 0 RK Týn18:06,7082.30/8,221
4.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav18:13,7089.30/8,917
5. POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice18:31,70107.30/10,713
6.3/ZSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 0 KK Brand18:53,00128.60/12,89
7. POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz19:02,60138.20/13,88
8.1/ZMKOLIHOVÁ Hana 2003 0 Soběslav19:03,60139.20/13,97
9.4/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor19:04,00139.60/13,96
10.1/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml.19:08,20143.80/14,35
11. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa19:09,70145.30/14,54
12.1/U23KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.19:31,50167.10/16,63
13.1/VKOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.19:57,30192.90/19,22
14.2/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 0 Ot.Strak20:58,00253.60/25,21
15.3/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 0 Soběslav21:29,80285.40/28,40
16.2/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.21:34,40290.00/28,90
17.4/ZMVRÁNKOVÁ Ivana 2002 0 Blovice21:44,40300.00/29,90
18.5/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.22:21,60337.20/33,60
19.6/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak22:25,20340.80/33,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal
VESELÝ Petr
1982
1976
M Č.Lípa
VSDK
17:51,40 21
2.1/VSLANINA Vladimír
MORNŠTEJN Roman
1969
1969
M L.Žatec
Boh.Pha
18:43,3051.90/4,813
3. PAZOUREK Jan
HÁŠA Michal
1973
1981
Bechyně
Bechyně
18:59,5068.10/6,45
4. IRAIN Jiří
KYSELA František
1955
1980
VikingMB
VikingMB
19:12,5081.10/7,64
5. BOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
3 SKVS ČB
L.Tábor
19:29,4098.00/9,13
6.2/VLERNER Luděk
KLIMENT David
1960
1978
3 VikingMB
VikingMB
19:36,40105.00/9,82
7. LERNEROVÁ Tereza
HAJZLEROVÁ Petra
1984
1982
VikingMB
VikingMB
19:54,10122.70/11,51
8. ŠVADLENA Martin
JANŮ Petr
1987
1987
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:59,40128.00/11,90
9. PEŠKA Libor
BAUEROVÁ Lenka
1987
1984
Č.Kruml.
RK Troja
20:51,90180.50/16,80
10.1/DMKYTKA Tomáš
KYZLÍK Milan
1999
1999
Č.Lípa
Roudnice
21:14,50203.10/19,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz15:18,90 49
2.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.16:28,9070.00/7,645
3.2/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně17:07,40108.50/11,841
4.3/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně17:12,10113.20/12,337
5.4/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn17:16,00117.10/12,733
6.2/DMKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand17:17,80118.90/12,929
7.5/VMKRESL Ladislav 1972 3 Č.Kruml.17:29,40130.50/14,225
8. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.17:32,90134.00/14,621
9.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.17:37,30138.40/15,117
10. MÍKA Jan 1984 3 Boh.Pha18:00,50161.60/17,616
11.1/U23MACÁŠEK Tomáš 1992 3 Dukla B.18:01,50162.60/17,715
12.6/VMTAIŠL Filip 1976 0 Sušice18:03,00164.10/17,914
13.1/VKOBERA Jiří 1961 3 RK Týn18:13,70174.80/19,013
14.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB18:30,10191.20/20,812
15.2/VKODET Marcel 1965 3 L.Žatec18:30,40191.50/20,811
16.1/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.18:30,80191.90/20,910
17.3/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.18:33,50194.60/21,29
18.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.18:42,50203.60/22,28
19.2/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.18:51,00212.10/23,17
20.7/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice19:22,50243.60/26,56
21.8/VMMAYER Roman 1971 3 Bechyně19:32,40253.50/27,65
22.9/VMSTŘECHA Martin 1972 0 VSDK19:32,80253.90/27,60
23.3/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.19:43,40264.50/28,84
24.2/ZMMALÝ Filip 2002 0 KVSPísek20:00,70281.80/30,73
25.4/ZSŠULC Karel 2000 0 KK Brand20:06,60287.70/31,32
26.4/VDIVIŠ Jiří 1960 0 VikingMB20:06,70287.80/31,31
27.3/ZMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.20:29,40310.50/33,80
28.3/DMZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně20:37,20318.30/34,60
29.5/ZSSTŘECHA Jan 2001 0 VSDK22:38,20439.30/47,80
30.4/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.22:45,30446.40/48,60
31.5/ZMČEPELÁK František 2002 0 Č.Kruml.23:04,40465.50/50,70
  PECHÁČEK Aleš 2002 0 SoběslavDNS 0
  PAZOUREK Pavel 1976 3 BechyněDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.20:21,20 3
2.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav21:15,8054.60/4,52
3. BAUEROVÁ Lenka 1984 0 RK Troja21:21,3060.10/4,91
4.1/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml.23:23,60182.40/14,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3