vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově

03.05.2014   řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.17:57,91 60/120/0
2.2/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec18:20,6922.78/2,153/108/0
3.3/U23HALEŠ Antonín 1992 M Č.Kruml.18:22,5424.63/2,347/96/0
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.18:22,6624.75/2,342/84/0
5.4/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.18:40,1542.24/3,938/72/0
6.1/DSKRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.18:44,8946.98/4,434/0/91
7.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel18:54,4356.52/5,231/0/79
8. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.19:20,9483.03/7,728/60/0
9.5/U23JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto19:24,5086.59/8,025/48/0
10.2/VMRAŠNER Karel 1976 2 Litovel19:32,9895.07/8,822/0/67
11.3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.19:37,6899.77/9,320/36/0
12. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto19:53,54115.63/10,718/30/0
13.2/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel20:02,39124.48/11,516/0/55
14. VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.20:12,47134.56/12,514/24/0
15.6/U23JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha20:16,62138.71/12,912/18/0
16.7/U23KRISTEK Aleš 1992 3 Val.Mez.20:25,97148.06/13,710/0/43
17.8/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK20:27,13149.22/13,89/0/31
18.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí20:29,61151.70/14,18/0/19
19.2/DMKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.20:35,78157.87/14,67/12/0
20. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo20:37,27159.36/14,86/0/13
21. BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel20:37,49159.58/14,85/0/7
22.3/DMSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno21:11,20193.29/17,94/0/6
23.4/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.21:12,89194.98/18,13/6/0
24.5/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk21:38,05220.14/20,42/0/5
25.3/DSPATÁK Jan 1997 2 Litovel21:51,44233.53/21,71/0/4
26.1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.21:51,97234.06/21,70/5/0
27.6/DMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.22:06,07248.16/23,00/0/3
28. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.22:06,98249.07/23,10/4/0
29.7/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.22:38,76280.85/26,10/3/0
30.8/DMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.22:41,85283.94/26,30/0/2
31.9/DMSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel22:51,03293.12/27,20/0/1
32.10/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.23:21,35323.44/30,00/0/0
  NOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.DSQ 0/0/0
  HOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 LitovelDNS 0/0/0
  ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.DSQ 0/0/0
  KUČA Jakub 1998 3 LitovelDSQ 0/0/0
  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.PhaDSQ 0/0/0
  SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.MýtoDNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno17:51,51 60/0/85
2.2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.18:09,7318.22/1,753/55/0
3.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava18:11,6920.18/1,947/0/73
4. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek18:16,7225.21/2,442/43/0
5.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto18:27,8836.37/3,438/31/0
6.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel18:44,4452.93/4,934/0/61
7.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc18:57,5766.07/6,231/0/49
8.2/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.19:10,2578.74/7,328/19/0
9.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník19:14,7583.24/7,825/0/37
10.3/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc19:31,70100.19/9,422/0/31
11.1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel19:32,00100.49/9,420/0/25
12.2/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.20:02,77131.26/12,318/13/0
13.3/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel20:04,53133.02/12,416/0/19
14. HÁKOVÁ Jitka 1980 2 Boh.Pha20:26,72155.21/14,514/7/0
15.4/U23DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml.20:33,81162.30/15,112/1/0
16.3/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.20:42,48170.97/16,010/0/13
17.5/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž21:26,12214.61/20,09/0/7
18.4/DMKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.22:15,68264.17/24,78/0/6
19.4/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.22:26,04274.53/25,67/0/5
20.5/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel22:37,63286.12/26,76/0/4
21.1/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc23:24,09332.58/31,05/0/3
22.2/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc24:08,39376.88/35,24/0/2
23.6/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc24:09,79378.28/35,33/0/1
24.7/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž31:53,74842.23/78,62/0/0
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 OlomoucDSQ 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
17:20,03 60/0/54
2. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
M Pardub.
Olomouc
17:51,4031.37/3,053/82/42
3.1/DSJELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
18:04,0344.00/4,247/70/30
4. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:15,1855.15/5,342/58/0
5. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
18:23,4863.45/6,138/46/0
6. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
18:50,1290.09/8,734/34/0
7.1/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
19:43,89143.86/13,831/22/0
8.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
M Boh.Pha
Boh.Pha
20:05,83165.80/15,928/10/0
9. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
20:40,41200.38/19,325/0/18
10.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
3 Litovel
KK Brno
20:48,54208.51/20,022/0/6
11. JŮVA Marek
ŠILAR Jakub
1989
1987
Tesla Bo
Vys.Mýto
20:49,25209.22/20,120/4/5
12.1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
21:15,60235.57/22,718/3/0
13.2/DMWALTER David
SKOŘEPA Vojtěch
2001
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
21:19,26239.23/23,016/2/4
14.3/DMKŘENEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
21:24,70244.67/23,514/0/3
15.4/DMRUFFER Matěj
SUŠEŇ Daniel
1999
1999
3 Pardub.
Litovel
22:34,14314.11/30,212/1/2
16.2/ZSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
22:42,44322.41/31,010/0/1
17.3/ZSHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
25:08,01467.98/45,09/0/0
  VENIGER Jan
VYHNÁLEK Jan
2000
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
DNS 0/0/0
  HÁLA Richard
ŠRÁMEK Jonatan
1992
1994
2 Olomouc
Olomouc
DNS 0/0/0
  RAŠNER Karel
MALÝ Vojtěch
1976
1986
1 Litovel
USK Pha
DNS 0/0/0
  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
DNS 0/0/0
  JELÍNEK Šimon
HERDA Jan
1994
1974
1 Boh.Pha
Boh.Pha
DNS 0/0/0
  PATÁK Jan
KUČA Jakub
1997
1998
3 Litovel
Litovel
DNF 0/0/0
  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
DNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.15:36,01 75/134/0
2. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc15:37,741.73/0,268/0/167
3.2/VMSLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc15:42,286.28/0,762/0/155
4.1/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc16:04,9728.96/3,157/0/143
5.3/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.16:11,4535.44/3,853/122/0
6.2/U23HÁLA Richard 1992 M Olomouc16:13,6037.59/4,049/0/131
7.3/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov16:24,5548.54/5,246/110/0
8.4/U23STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav16:27,8951.88/5,543/98/0
9.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc16:31,2255.21/5,940/0/119
10.4/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc16:33,0657.05/6,137/0/107
11.5/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc16:36,4160.40/6,535/0/95
12.6/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:36,5160.50/6,533/86/0
13.2/DSJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha17:00,1984.18/9,031/74/0
14.3/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí17:00,3184.30/9,029/0/83
15. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž17:02,5686.56/9,227/0/71
16.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.17:02,7786.76/9,325/68/0
17.5/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno17:07,1991.18/9,723/0/59
18.4/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno17:08,5592.54/9,921/0/47
19.7/VMHERDA Jan 1974 2 Boh.Pha17:26,48110.47/11,819/62/0
20.2/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel17:38,21122.20/13,117/0/41
21.5/DSNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov17:44,39128.38/13,715/56/0
22.8/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně17:54,13138.12/14,814/50/0
23.9/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí17:59,59143.58/15,313/0/35
24. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov18:03,87147.86/15,812/44/0
25.1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov18:10,09154.08/16,511/38/0
26. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.18:12,07156.06/16,710/32/0
27.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:12,42156.41/16,79/0/29
28.10/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov18:14,37158.36/16,98/26/0
29.6/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc18:19,97163.96/17,57/0/23
30.6/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc18:53,91197.90/21,16/0/17
31.2/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.19:00,51204.50/21,85/20/0
32.3/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov19:17,13221.12/23,64/14/0
33.11/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz19:18,33222.32/23,83/8/0
34.7/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž19:34,00237.99/25,42/0/11
35.4/DMKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand19:57,00260.99/27,91/7/0
36.8/DSVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto19:57,72261.71/28,00/6/0
37.12/VMČAMEK Petr 1977 0 Litovel20:22,04286.03/30,60/0/10
38.3/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto20:50,47314.46/33,60/5/0
39.4/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc20:54,88318.87/34,10/0/9
40.7/U23STŘECHA Petr 1994 3 VSDK21:01,07325.06/34,70/0/8
41.2/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno21:02,89326.88/34,90/0/7
42.5/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště21:22,97346.96/37,10/4/0
43.6/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov22:01,32385.31/41,20/3/0
44.1/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc22:17,34401.33/42,90/0/6
45.7/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc22:23,91407.90/43,60/0/5
46.2/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc22:55,77439.76/47,00/0/4
47.3/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc22:57,88441.87/47,20/0/3
48.8/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto23:18,94462.93/49,50/2/0
49.4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc23:29,51473.50/50,60/0/2
50.5/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc23:44,02488.01/52,10/0/1
  FIALA Jakub 2001 0 OlomoucDSQ 0/0/0
  LÁTAL Filip 2001 0 OlomoucDSQ 0/0/0
  DAMBORSKÝ Libor 1982 0 KroměřížDNS 0/0/0
  HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.MýtoDSQ 0/0/0
  NOVÁK Jiří 1997 3 KK BrnoDSQ 0/0/0
  KNEBEL Robert 1971 1 OlomoucDSQ 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3