3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově

03.05.2014   řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.17:57,91 60/120/0
2.2/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec18:20,6922.78/2,153/108/0
3.3/U23HALEŠ Antonín 1992 M Č.Kruml.18:22,5424.63/2,347/96/0
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.18:22,6624.75/2,342/84/0
5.4/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.18:40,1542.24/3,938/72/0
6.1/DSKRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.18:44,8946.98/4,434/0/91
7.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel18:54,4356.52/5,231/0/79
8. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.19:20,9483.03/7,728/60/0
9.5/U23JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto19:24,5086.59/8,025/48/0
10.2/VMRAŠNER Karel 1976 2 Litovel19:32,9895.07/8,822/0/67
11.3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.19:37,6899.77/9,320/36/0
12. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto19:53,54115.63/10,718/30/0
13.2/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel20:02,39124.48/11,516/0/55
14. VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.20:12,47134.56/12,514/24/0
15.6/U23JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha20:16,62138.71/12,912/18/0
16.7/U23KRISTEK Aleš 1992 3 Val.Mez.20:25,97148.06/13,710/0/43
17.8/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK20:27,13149.22/13,89/0/31
18.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí20:29,61151.70/14,18/0/19
19.2/DMKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.20:35,78157.87/14,67/12/0
20. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo20:37,27159.36/14,86/0/13
21. BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel20:37,49159.58/14,85/0/7
22.3/DMSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno21:11,20193.29/17,94/0/6
23.4/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.21:12,89194.98/18,13/6/0
24.5/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk21:38,05220.14/20,42/0/5
25.3/DSPATÁK Jan 1997 2 Litovel21:51,44233.53/21,71/0/4
26.1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.21:51,97234.06/21,70/5/0
27.6/DMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.22:06,07248.16/23,00/0/3
28. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.22:06,98249.07/23,10/4/0
29.7/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.22:38,76280.85/26,10/3/0
30.8/DMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.22:41,85283.94/26,30/0/2
31.9/DMSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel22:51,03293.12/27,20/0/1
32.10/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.23:21,35323.44/30,00/0/0
  NOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.DSQ 0/0/0
  HOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 LitovelDNS 0/0/0
  ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.DSQ 0/0/0
  KUČA Jakub 1998 3 LitovelDSQ 0/0/0
  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.PhaDSQ 0/0/0
  SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.MýtoDNS 0/0/0
Oddíl