3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově

03.05.2014   řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.15:36,01 75/134/0
2. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc15:37,741.73/0,268/0/167
3.2/VMSLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc15:42,286.28/0,762/0/155
4.1/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc16:04,9728.96/3,157/0/143
5.3/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.16:11,4535.44/3,853/122/0
6.2/U23HÁLA Richard 1992 M Olomouc16:13,6037.59/4,049/0/131
7.3/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov16:24,5548.54/5,246/110/0
8.4/U23STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav16:27,8951.88/5,543/98/0
9.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc16:31,2255.21/5,940/0/119
10.4/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc16:33,0657.05/6,137/0/107
11.5/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc16:36,4160.40/6,535/0/95
12.6/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:36,5160.50/6,533/86/0
13.2/DSJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha17:00,1984.18/9,031/74/0
14.3/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí17:00,3184.30/9,029/0/83
15. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž17:02,5686.56/9,227/0/71
16.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.17:02,7786.76/9,325/68/0
17.5/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno17:07,1991.18/9,723/0/59
18.4/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno17:08,5592.54/9,921/0/47
19.7/VMHERDA Jan 1974 2 Boh.Pha17:26,48110.47/11,819/62/0
20.2/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel17:38,21122.20/13,117/0/41
21.5/DSNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov17:44,39128.38/13,715/56/0
22.8/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně17:54,13138.12/14,814/50/0
23.9/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí17:59,59143.58/15,313/0/35
24. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov18:03,87147.86/15,812/44/0
25.1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov18:10,09154.08/16,511/38/0
26. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.18:12,07156.06/16,710/32/0
27.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:12,42156.41/16,79/0/29
28.10/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov18:14,37158.36/16,98/26/0
29.6/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc18:19,97163.96/17,57/0/23
30.6/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc18:53,91197.90/21,16/0/17
31.2/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.19:00,51204.50/21,85/20/0
32.3/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov19:17,13221.12/23,64/14/0
33.11/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz19:18,33222.32/23,83/8/0
34.7/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž19:34,00237.99/25,42/0/11
35.4/DMKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand19:57,00260.99/27,91/7/0
36.8/DSVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto19:57,72261.71/28,00/6/0
37.12/VMČAMEK Petr 1977 0 Litovel20:22,04286.03/30,60/0/10
38.3/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto20:50,47314.46/33,60/5/0
39.4/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc20:54,88318.87/34,10/0/9
40.7/U23STŘECHA Petr 1994 3 VSDK21:01,07325.06/34,70/0/8
41.2/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno21:02,89326.88/34,90/0/7
42.5/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště21:22,97346.96/37,10/4/0
43.6/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov22:01,32385.31/41,20/3/0
44.1/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc22:17,34401.33/42,90/0/6
45.7/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc22:23,91407.90/43,60/0/5
46.2/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc22:55,77439.76/47,00/0/4
47.3/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc22:57,88441.87/47,20/0/3
48.8/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto23:18,94462.93/49,50/2/0
49.4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc23:29,51473.50/50,60/0/2
50.5/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc23:44,02488.01/52,10/0/1
  FIALA Jakub 2001 0 OlomoucDSQ 0/0/0
  LÁTAL Filip 2001 0 OlomoucDSQ 0/0/0
  DAMBORSKÝ Libor 1982 0 KroměřížDNS 0/0/0
  HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.MýtoDSQ 0/0/0
  NOVÁK Jiří 1997 3 KK BrnoDSQ 0/0/0
  KNEBEL Robert 1971 1 OlomoucDSQ 0/0/0
Oddíl