vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově

04.05.2014   řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.01:24,04 00:00,00 01:24,04 60/126/0
2. NOVOSAD Lukáš 1976 MT Č.Kruml.01:24,16 01:24,92 01:24,160.12/0,153/114/0
3. SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec01:26,09 01:25,47 01:25,471.43/1,747/102/0
4. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.01:26,12 01:25,50 01:25,501.46/1,742/90/0
5. KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.01:28,53 01:30,91 01:28,534.49/5,338/0/74
6. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto01:28,96 01:28,67 01:28,674.63/5,534/78/0
7. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.01:29,49 01:29,04 01:29,045.00/5,931/66/0
8. ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel01:30,30 01:29,56 01:29,565.53/6,628/0/62
9. ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:30,22 00:00,00 01:30,226.18/7,425/54/0
10. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:30,87 01:31,21 01:30,876.83/8,122/42/0
11. JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto01:31,36 01:31,02 01:31,026.98/8,320/36/0
12. KRISTEK Aleš 1992 3 Val.Mez.01:31,12 01:31,54 01:31,127.08/8,418/0/50
13. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK01:32,68 01:33,26 01:32,688.64/10,316/0/38
14. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo01:33,41 01:33,16 01:33,169.12/10,914/0/26
15. BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel01:34,00 01:33,28 01:33,289.24/11,012/0/14
16. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha01:34,15 01:33,50 01:33,509.46/11,310/30/0
17. MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha01:34,71 01:36,49 01:34,7110.67/12,79/24/0
17. HOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel01:34,71 01:37,70 01:34,7110.67/12,78/0/8
19. RAŠNER Karel 1976 2 Litovel01:35,50 01:35,89 01:35,5011.46/13,67/0/7
20. VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.01:36,30 01:36,06 01:36,0612.02/14,36/18/0
21. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:36,08 01:36,62 01:36,0812.04/14,35/12/0
22. ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel01:36,67 01:37,82 01:36,6712.63/15,04/0/6
23. KLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.01:39,74 01:38,39 01:38,3914.35/17,13/6/0
24. BŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí01:39,32 01:38,60 01:38,6014.56/17,32/0/5
25. KUČA Jakub 1998 3 Litovel01:39,70 01:40,25 01:39,7015.66/18,61/0/4
26. WALTER Jakub 1998 3 Šumperk01:41,96 01:43,28 01:41,9617.92/21,30/0/3
27. KŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.01:42,12 01:45,12 01:42,1218.08/21,50/0/2
28. SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.01:42,31 01:42,91 01:42,3118.27/21,70/5/0
29. ŽENKA Martin 2000 3 Pardub.01:44,43 01:42,66 01:42,6618.62/22,20/4/0
30. KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.01:43,32 01:46,60 01:43,3219.28/22,90/0/1
31. ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.01:45,19 01:47,03 01:45,1921.15/25,20/3/0
32. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.01:46,77 01:45,95 01:45,9521.91/26,10/2/0
33. RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.01:49,13 01:49,24 01:49,1325.09/29,90/1/0
34. SUŠEŇ Daniel 1999 Litovel01:50,35 01:49,34 01:49,3425.30/30,10/0/0
35. NOVÁK Kuba 2001 Pardub.02:00,37 02:02,53 02:00,3736.33/43,20/0/0
  PATÁK Jan 1997 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava01:23,41 01:22,96 01:22,96 60/0/85
2. PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto01:23,98 01:25,07 01:23,981.02/1,253/55/0
3. PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.01:24,86 01:24,62 01:24,621.66/2,047/43/0
4. SATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno01:25,79 01:24,69 01:24,691.73/2,142/0/73
5. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 MT So Písek01:25,23 01:25,73 01:25,232.27/2,738/31/0
6. ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel01:26,23 01:25,30 01:25,302.34/2,834/0/61
7. DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel01:27,53 01:26,92 01:26,923.96/4,831/0/49
8. HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:30,27 01:29,82 01:29,826.86/8,328/0/37
9. SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc01:30,00 01:30,66 01:30,007.04/8,525/0/31
10. HÁKOVÁ Jitka 1980 2 Boh.Pha01:33,38 01:32,47 01:32,479.51/11,522/19/0
11. BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník01:33,10 01:32,72 01:32,729.76/11,820/0/25
12. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.01:33,40 01:33,15 01:33,1510.19/12,318/13/0
13. PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.01:34,80 01:33,95 01:33,9510.99/13,216/7/0
14. DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml.01:34,49 01:36,41 01:34,4911.53/13,914/1/0
15. DIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel01:34,92 01:36,19 01:34,9211.96/14,412/0/19
16. HUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.01:35,83 01:35,71 01:35,7112.75/15,410/0/13
17. LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž01:38,33 01:39,50 01:38,3315.37/18,59/0/7
18. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:41,57 01:41,99 01:41,5718.62/22,48/0/6
19. KAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:41,85 01:43,02 01:41,8518.89/22,87/0/5
20. BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.01:44,78 01:44,75 01:44,7521.79/26,36/0/4
21. KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc01:46,05 01:46,81 01:46,0523.09/27,85/0/3
22. VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel01:48,37 01:48,25 01:48,2525.29/30,54/0/2
23. DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc01:50,33 01:49,33 01:49,3326.37/31,83/0/1
24. KOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc01:53,32 01:54,00 01:53,3230.36/36,62/0/0
25. HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc01:54,54 01:54,80 01:54,5431.58/38,11/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
01:20,34 01:20,06 01:20,06 60/0/71
2. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:23,55 01:22,50 01:22,502.44/3,053/130/0
3. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:23,15 01:22,74 01:22,742.68/3,347/118/0
4. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
01:23,01 01:23,90 01:23,012.95/3,742/106/0
5. HÁLA Richard
ŠRÁMEK Jonatan
1992
1994
2 Olomouc
Olomouc
00:00,00 01:23,81 01:23,813.75/4,738/0/59
6. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
MT Pardub.
Olomouc
01:23,86 00:00,00 01:23,863.80/4,734/94/47
7. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
MT Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:24,03 01:24,32 01:24,033.97/5,031/82/0
8. JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
01:24,39 01:24,14 01:24,144.08/5,128/70/35
9. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:28,01 01:27,03 01:27,036.97/8,725/58/0
10. RAŠNER Karel
MALÝ Vojtěch
1976
1986
1 Litovel
USK Pha
01:27,73 01:29,93 01:27,737.67/9,622/46/23
11. MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
MT Boh.Pha
Boh.Pha
01:32,74 01:33,47 01:32,7412.68/15,820/34/0
12. HOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
3 Litovel
KK Brno
01:33,33 01:34,19 01:33,3313.27/16,618/0/11
13. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
01:34,26 01:34,22 01:34,2214.16/17,716/22/0
14. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
01:34,35 01:34,86 01:34,3514.29/17,814/0/5
15. JELÍNEK Šimon
HERDA Jan
1994
1974
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:35,42 01:36,46 01:35,4215.36/19,212/10/0
16. JŮVA Marek
ŠILAR Jakub
1989
1987
Tesla Bo
Vys.Mýto
01:37,97 01:37,77 01:37,7717.71/22,110/4/4
17. KŘENEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:37,97 01:39,64 01:37,9717.91/22,49/0/3
18. WALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
01:39,86 01:40,55 01:39,8619.80/24,78/3/2
18. ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
01:40,86 01:39,86 01:39,8619.80/24,77/2/0
20. HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:40,85 01:40,45 01:40,4520.39/25,56/0/1
21. RUFFER Matěj
SUŠEŇ Daniel
1999
1999
3 Pardub.
Litovel
01:43,93 01:41,78 01:41,7821.72/27,15/1/0
22. HRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:55,95 01:56,00 01:55,9535.89/44,84/0/0
  VENIGER Jan
VYHNÁLEK Jan
2000
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  PATÁK Jan
KUČA Jakub
1997
1998
3 Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno01:42,36 01:40,96 01:40,96 60/0/12
2. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.01:45,82 01:44,04 01:44,043.08/3,153/14/0
3. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.01:46,04 01:47,89 01:46,045.08/5,047/8/0
4. HUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.01:47,72 01:49,90 01:47,726.76/6,742/0/0
5. PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.01:48,40 01:49,41 01:48,407.44/7,438/2/0
6. PETERKOVÁ Hana 1987 2 Č.Kruml.01:49,84 01:49,56 01:49,568.61/8,534/1/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HÁLA Richard 1992 MT Olomouc01:10,98 01:11,33 01:10,98 75/0/155
2. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc01:11,70 01:12,25 01:11,700.72/1,068/0/143
3. SLOVÁK Tomáš 1979 MT Olomouc01:12,38 01:12,00 01:12,001.02/1,462/0/131
4. OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí01:14,31 01:13,68 01:13,682.70/3,857/0/119
5. ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc01:14,04 01:13,80 01:13,802.82/4,053/0/107
6. MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.01:14,92 01:15,06 01:14,923.94/5,649/134/0
7. STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav01:15,72 01:15,39 01:15,394.41/6,246/122/0
8. ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov01:16,06 01:15,88 01:15,884.90/6,943/110/0
9. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov01:18,04 01:17,03 01:17,036.05/8,540/98/0
10. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž01:17,60 01:17,22 01:17,226.24/8,837/0/95
11. KREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno01:17,95 01:18,49 01:17,956.97/9,835/0/83
12. ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.01:19,90 01:18,06 01:18,067.08/10,033/86/0
13. TŮMA Jan 1979 2 SKVeselí01:18,75 01:18,42 01:18,427.44/10,531/0/71
14. KUBŮ Petr 1976 2 Olomouc01:18,43 01:18,44 01:18,437.45/10,529/0/59
15. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:20,06 01:18,85 01:18,857.87/11,127/74/0
16. SATKE Adam 1994 2 KK Brno01:19,70 01:18,93 01:18,937.95/11,225/0/47
17. NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc01:18,96 01:19,41 01:18,967.98/11,223/0/41
18. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.01:19,27 01:19,04 01:19,048.06/11,421/68/0
19. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc01:19,32 01:20,12 01:19,328.34/11,719/0/35
20. JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:19,45 01:19,93 01:19,458.47/11,917/62/0
21. NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov01:19,55 01:19,49 01:19,498.51/12,015/56/0
22. KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc01:20,08 01:20,20 01:20,089.10/12,814/0/29
23. DAMBORSKÝ Libor 1982 Kroměříž01:20,73 01:20,43 01:20,439.45/13,313/0/23
24. PAPULA Martin 1999 2 Litovel01:20,57 01:21,24 01:20,579.60/13,512/0/17
25. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.01:21,28 01:21,55 01:21,2810.30/14,511/50/0
26. HERDA Jan 1974 2 Boh.Pha01:21,61 01:21,51 01:21,5110.53/14,810/44/0
27. MAREK Aleš 1978 1 Trutnov01:21,79 01:21,71 01:21,7110.73/15,19/38/0
28. PAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně01:23,19 01:21,86 01:21,8610.88/15,38/32/0
29. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov01:25,15 01:23,02 01:23,0212.04/17,07/26/0
30. ČAMEK Petr 1977 Litovel01:24,43 01:23,49 01:23,4912.51/17,66/0/11
31. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz01:24,60 01:24,16 01:24,1613.18/18,65/20/0
32. KRČ Ladislav 1999 3 KK Brand01:27,11 01:24,65 01:24,6513.67/19,34/14/0
33. BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov01:25,60 01:26,64 01:25,6014.62/20,63/8/0
34. STŘECHA Petr 1994 3 VSDK01:26,51 01:25,81 01:25,8114.83/20,92/0/10
35. KONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž01:26,15 01:27,00 01:26,1515.17/21,41/0/9
36. VYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto01:27,45 01:26,42 01:26,4215.44/21,80/7/0
37. HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:29,13 01:28,25 01:28,2517.27/24,30/0/8
38. NĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno01:30,11 01:29,31 01:29,3118.33/25,80/0/7
39. NOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno01:29,39 01:30,22 01:29,3918.41/25,90/0/6
40. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.01:29,60 01:29,86 01:29,6018.62/26,20/6/0
41. GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc01:34,14 01:35,13 01:34,1423.16/32,60/0/5
42. VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto01:36,17 01:35,01 01:35,0124.03/33,90/5/0
43. ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště01:37,48 01:37,59 01:37,4826.50/37,30/4/0
44. VESELÝ František 2000 3 Trutnov01:41,42 01:41,49 01:41,4230.44/42,90/3/0
45. FIALA Jakub 2001 Olomouc01:42,50 01:46,20 01:42,5031.52/44,40/0/4
46. JANŮ Filip 2002 3 Olomouc01:43,91 01:42,66 01:42,6631.68/44,60/0/3
47. LÁTAL Filip 2001 Olomouc01:44,50 01:45,70 01:44,5033.52/47,20/0/2
48. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto01:45,80 01:45,20 01:45,2034.22/48,20/2/0
49. HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:45,97 01:46,01 01:45,9734.99/49,30/1/0
50. MRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc01:48,11 01:48,55 01:48,1137.13/52,30/0/1
51. HALA Jiří 2002 Olomouc01:50,00 01:49,35 01:49,3538.37/54,10/0/0
52. RUDORFER Martin 2003 Olomouc01:51,90 01:49,57 01:49,5738.60/54,40/0/0
53. HRADEC Matěj 2003 Olomouc01:51,13 01:52,32 01:51,1340.15/56,60/0/0
54. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc01:51,30 01:51,65 01:51,3040.32/56,80/0/0
  BEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3