4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově

04.05.2014   řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.01:24,04 00:00,00 01:24,04 60/126/0
2. NOVOSAD Lukáš 1976 MT Č.Kruml.01:24,16 01:24,92 01:24,160.12/0,153/114/0
3. SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec01:26,09 01:25,47 01:25,471.43/1,747/102/0
4. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.01:26,12 01:25,50 01:25,501.46/1,742/90/0
5. KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.01:28,53 01:30,91 01:28,534.49/5,338/0/74
6. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto01:28,96 01:28,67 01:28,674.63/5,534/78/0
7. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.01:29,49 01:29,04 01:29,045.00/5,931/66/0
8. ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel01:30,30 01:29,56 01:29,565.53/6,628/0/62
9. ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:30,22 00:00,00 01:30,226.18/7,425/54/0
10. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:30,87 01:31,21 01:30,876.83/8,122/42/0
11. JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto01:31,36 01:31,02 01:31,026.98/8,320/36/0
12. KRISTEK Aleš 1992 3 Val.Mez.01:31,12 01:31,54 01:31,127.08/8,418/0/50
13. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK01:32,68 01:33,26 01:32,688.64/10,316/0/38
14. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo01:33,41 01:33,16 01:33,169.12/10,914/0/26
15. BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel01:34,00 01:33,28 01:33,289.24/11,012/0/14
16. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha01:34,15 01:33,50 01:33,509.46/11,310/30/0
17. MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha01:34,71 01:36,49 01:34,7110.67/12,79/24/0
17. HOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel01:34,71 01:37,70 01:34,7110.67/12,78/0/8
19. RAŠNER Karel 1976 2 Litovel01:35,50 01:35,89 01:35,5011.46/13,67/0/7
20. VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.01:36,30 01:36,06 01:36,0612.02/14,36/18/0
21. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:36,08 01:36,62 01:36,0812.04/14,35/12/0
22. ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel01:36,67 01:37,82 01:36,6712.63/15,04/0/6
23. KLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.01:39,74 01:38,39 01:38,3914.35/17,13/6/0
24. BŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí01:39,32 01:38,60 01:38,6014.56/17,32/0/5
25. KUČA Jakub 1998 3 Litovel01:39,70 01:40,25 01:39,7015.66/18,61/0/4
26. WALTER Jakub 1998 3 Šumperk01:41,96 01:43,28 01:41,9617.92/21,30/0/3
27. KŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.01:42,12 01:45,12 01:42,1218.08/21,50/0/2
28. SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.01:42,31 01:42,91 01:42,3118.27/21,70/5/0
29. ŽENKA Martin 2000 3 Pardub.01:44,43 01:42,66 01:42,6618.62/22,20/4/0
30. KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.01:43,32 01:46,60 01:43,3219.28/22,90/0/1
31. ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.01:45,19 01:47,03 01:45,1921.15/25,20/3/0
32. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.01:46,77 01:45,95 01:45,9521.91/26,10/2/0
33. RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.01:49,13 01:49,24 01:49,1325.09/29,90/1/0
34. SUŠEŇ Daniel 1999 Litovel01:50,35 01:49,34 01:49,3425.30/30,10/0/0
35. NOVÁK Kuba 2001 Pardub.02:00,37 02:02,53 02:00,3736.33/43,20/0/0
  PATÁK Jan 1997 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
Oddíl