vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

ECA Slalom Junior Cup V

31.07.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jindřich Beneš   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M   1st. run heats, 2nd. run final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U18IVALDI Raffaello 1997 canoa club verona109.01 2 106.71 0 106.71 -
2.1/U16JEKLIN Jakob 1998 Kajak klub Soške elektrarne100.92 10 101.19 6 107.190.48/0,4-
3.2/U18BRAUNE Willi 1996 LKV Sachsen-Anhalt103.03 4 105.22 2 107.220.51/0,5-
4.3/U18CRAWFORD Brodie 1997 Ascot Kayak Club111.00 8 107.34 0 107.340.63/0,6-
5.4/U18TRUMMER Timo 1996 LKV Sachsen-Anhalt104.92 6 103.57 6 109.572.86/2,7-
6.2/U16MIRGORODSKÝ Marko 1998 Dukla LM106.78 4 102.50 8 110.503.79/3,6-
7.3/U16LHOTA Matyáš 1999 USK Praha104.56 4 106.56 4 110.563.85/3,6-
8.5/U18OULHEN CORENTIN 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE113.83 0 109.06 2 111.064.35/4,1-
9.4/U16PŘÍHODA Matouš 1998 USK Praha103.98 16 103.34 8 111.344.63/4,3-
10.5/U16HEGER Tomáš 1998 DUKLA Brandýs107.10 2 105.61 6 111.614.90/4,6-
11.6/U18KULIKOV Alexander 1997 Kzaxtan103.01 0 104.24 8 112.245.53/5,2-
12.6/U16LERCH Adam 1998 TJ Ohře Klášterec111.38 2 110.29 2 112.295.58/5,2-
13.7/U18JANUR Dominik 1997 KS Start Nowy Sacz118.94 6 108.35 4 112.355.64/5,3-
14.7/U16TUCHSCHERER Lennard 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.107.78 16 100.64 14 114.647.93/7,4-
15.8/U16STRAUS Thomas 1998 AKV111.24 2 113.65 2 115.658.94/8,4-
16.8/U18SMITH Wiliam 1997 British Canoeing109.69 8 111.31 6 117.3110.60/9,9-
17.9/U16ŠTEKLÁČ Filip 1998 Dukla LM126.18 6 111.65 6 117.6510.94/10,3-
18.10/U16NOVOTNÝ Jan 1998 UP Olomouc112.31 2 114.02 4 118.0211.31/10,6-
19.11/U16CEPEK Matěj 1998 SK VS Č. Budějovice113.05 4 112.25 6 118.2511.54/10,8-
20.9/U18LOWTHER Steven 1997 Ascot Kayak Club115.94 6 114.80 4 118.8012.09/11,3-
21.12/U16GIBSON Angus 1998 British Canoeing114.93 10 113.27 6 119.2712.56/11,8-
22.13/U16HARLAK Marc 1999 LKV Sachsen-Anhalt147.25 6 115.99 4 119.9913.28/12,4-
23.1/U14HEGER Vojtěch 2000 KVS Hradec Králové135.07 4 119.45 4 123.4516.74/15,7-
24.10/U18MALYSHEV Roman 1996 KRASNOJARSK124.69 8 118.03 8 126.0319.32/18,1-
25.11/U18PUCHEOU Johan 1997 CUPPEV123.09 16 118.37 8 126.3719.66/18,4-
26.12/U18WEBER Alexander 1997 LKC Germany111.82 4 121.10 6 127.1020.39/19,1-
27.13/U18LE BOURDONNEC Guille 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE123.66 0 122.25 8 130.2523.54/22,1-
28.14/U16SEUMEL Paul 1999 LKV Sachsen-Anhalt122.13 4 122.85 8 130.8524.14/22,6-
29.14/U18OTTEN Joris 1997 the Netherlands127.63 2 125.61 6 131.6124.90/23,3-
30.15/U16FRANIEL Max 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.143.47 16 127.34 6 133.3426.63/25,0-
31.16/U16LAUNAY Thomas 1998 CDCK 22123.95 2 124.62 10 134.6227.91/26,2-
32.2/U14KRUPPA Felix 2000 Slovakia184.11 58 130.73 12 142.7336.02/33,8-
33.3/U14BRAUNE Leo 2000 LKV Sachsen-Anhalt141.88 52 133.14 12 145.1438.43/36,0-
34.17/U16BOURHIS Yves 1998 CESSON SEVIGNE BRETAGNE107.67 6 133.47 12 145.4738.76/36,3-
35.18/U16SEDLÁČEK Tomáš 1999 Slovakia138.31 10 142.58 10 152.5845.87/43,0-
36.4/U14OSTRBENK Vid 2001 KKK Catez158.27 50 155.54 8 163.5456.83/53,3-
37.15/U18LE PONCIN Baptiste 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE117.55 2 120.08 52 172.0865.37/61,3-
38.16/U18CHAUMET Jules 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE112.78 16 121.00 56 177.0070.29/65,9-
39.19/U16KUNA Václav 1998 SK VS Č. Budějovice113.17 10 121.42 58 179.4272.71/68,1-
40.17/U18LOOS SÖren 1997 KC Hilden109.50 2 127.12 60 187.1280.41/75,4-
41.5/U14LINKSTED Peter 2000 British Canoeing125.86 2 143.29 54 197.2990.58/84,9-
42.6/U14HANNES Seumel 2000 LKV Sachsen-Anhalt150.14 110 139.35 66 205.3598.64/92,4-
43.18/U18SHIROKOV Valeriy 1996 Kzaxtan121.54 8 103.90 110 213.90107.19/100,4-
44.19/U18VIDMAR Klemen 1997 KKK Tacen112.93 6 113.24 110 223.24116.53/109,2-
45.20/U18BESTE Florian 1996 KC Hilden105.77 2 106.31 158 264.31157.60/147,7-
46.20/U16TERIN Artem 1998 KRASNOJARSK149.26 18 162.10 110 272.10165.39/155,0-
47.7/U14PAULAIS Julien 2000 VICK158.27 12 283.50 66 349.50242.79/227,5-
48.8/U14SARAMANDIF Terence 2002 VICK205.80 8 188.72 310 498.72392.01/367,4-
49.21/U18CORAIL René Nathan 1997 VICK127.80 12 0.00 0 139.8033.09/31,0-
50.22/U18GURECKA Marko 1996 Dukla LM101.78 52 0.00 0 153.7847.07/44,1-
51.23/U18POLES MALO 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE116.71 52 0.00 0 168.7162.00/58,1-
52.24/U18MATULA Roman 1996 Klub Kanoistika Roudnice n.L.123.78 52 0.00 0 175.7869.07/64,7-
53.25/U18COGGAN Will 1996 Team Colorado Whitewater Racin123.22 58 0.00 0 181.2274.51/69,8-
54.21/U16WATERS Aiden 1998 British Canoeing128.72 54 0.00 0 182.7276.01/71,2-
55.22/U16LEHRACH Fritz 1998 Leipziger-Kanu-Club e.V.126.13 60 0.00 0 186.1379.42/74,4-
56.23/U16BORRMANN Eric 1999 LKV Sachsen-Anhalt129.53 58 0.00 0 187.5380.82/75,7-
57.24/U16NILSSON Mattias 1998 Sweden134.07 54 0.00 0 188.0781.36/76,2-
58.25/U16KOLAT Artur 1999 KS Start Nowy Sacz130.02 60 0.00 0 190.0283.31/78,1-
59.26/U16GLASGOW Fraser 1998 British Canoeing129.30 64 0.00 0 193.3086.59/81,1-
60.26/U18KOVAČIČ Gašper 1997 Kajak klub Soške elektrarne145.08 60 0.00 0 205.0898.37/92,2-
61.27/U16JUG Aljaž 1999 Kajak klub Soške elektrarne193.99 16 0.00 0 209.99103.28/96,8-
62.28/U16MARTINEZ Addwyn 1998 CUPPEV142.55 68 0.00 0 210.55103.84/97,3-
63.29/U16GRACHEV Vladislav 1999 KRASNORAJARSK146.11 80 0.00 0 226.11119.40/111,9-
64.27/U18SCHUTZE Michael 1997 KSV Bad Kreuznach165.85 62 0.00 0 227.85121.14/113,5-
65.30/U16VAJDA Matúš 1999 ŽKV-Žilina166.02 70 0.00 0 236.02129.31/121,2-
66.9/U14PFANNENSCHMIDT Max 2000 Leipziger-Kanu-Club e.V.167.37 106 0.00 0 273.37166.66/156,2-
67.31/U16MANUSHKIN Dmitriy 1998 KRASNOJARSK161.65 122 0.00 0 283.65176.94/165,8-
68.32/U16NIKULIN Ivan 1999 Kzaxtan140.84 174 0.00 0 314.84208.13/195,0-
69.10/U14BERNAT Jaka 2001 KKK Tacen167.61 156 0.00 0 323.61216.90/203,3-
70.28/U18MESSEMER Dennis 1997 VfL Bad Kreuznach178.39 168 0.00 0 346.39239.68/224,6-
71.11/U14KUBASOV Mikhaii 2000 SURGUT237.71 214 0.00 0 451.71345.00/323,3-
  PUTNAM Ethan 1996 Team Colorado Whitewater Racin0.00 999 0.00 0 999.00 -
  EDWARDS Duncan 1999 British Canoeing0.00 999 0.00 0 999.00 -
  OCHAKOVSKICH Yegor 2000 KAZ010.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie K1W   1st. run heats, 2nd. run final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U16CWIK Sara 1998 KS Start Nowy Sacz114.86 6 110.93 2 112.93 -
2.1/U18KOZOROG Alja 1996 Kajak klub Soške elektrarne118.28 2 111.06 4 115.062.13/1,9-
3.2/U18GAIGEOT Claire 1996 CK LAGNY112.06 4 111.65 4 115.652.72/2,4-
4.3/U18SCHMITT Rinema 1997 BSM kayak116.60 4 110.35 6 116.353.42/3,0-
5.2/U16WERATSCHNIG Nina 1998 Austria115.82 8 110.32 8 118.325.39/4,8-
6.4/U18MUSCARA Francesca 1997 Lega NAvale ITaliana sez. Quin127.17 12 115.20 4 119.206.27/5,6-
7.5/U18HENRY MARGAUX 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE117.75 52 119.80 2 121.808.87/7,9-
8.1/U14STANOVSKÁ Soňa 2000 SKP Dolny Kubin114.54 4 111.83 10 121.838.90/7,9-
9.3/U16ZWOLINSKA Klaudia 1998 KS Start Nowy Sacz120.23 4 115.93 6 121.939.00/8,0-
10.2/U14MURZOVÁ Lucia 2000 Kanoe Tatra Klub135.26 4 121.87 2 123.8710.94/9,7-
11.6/U18HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Praha123.10 2 114.27 10 124.2711.34/10,0-
12.4/U16HÁŠŠOVÁ Michaela 1998 Dukla LM111.46 2 117.09 8 125.0912.16/10,8-
13.5/U16CZERNEK Kinga 1998 KS Start Nowy Sacz124.74 8 115.76 10 125.7612.83/11,4-
14.7/U18GAIGEOT Léa 1996 CK LAGNY122.39 0 116.66 12 128.6615.73/13,9-
15.6/U16MINTÁLOVÁ Eliška 1999 ŽKV-Žilina128.24 8 127.51 2 129.5116.58/14,7-
16.7/U16HOLL Lena 1999 AKV130.28 10 124.32 6 130.3217.39/15,4-
17.8/U16BERCON Joy 1998 BSM kayak120.93 8 127.84 4 131.8418.91/16,7-
18.8/U18PRIGENT Camille 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE117.51 2 130.16 2 132.1619.23/17,0-
19.9/U16HRICOVÁ Klára 1999 UP Olomouc134.01 4 124.20 8 132.2019.27/17,1-
20.3/U14KONIAROVÁ Lea 2000 Kanoe Tatra Klub162.48 12 122.24 10 132.2419.31/17,1-
21.10/U16MURRSY Victoria 1998 British Canoeing132.49 4 128.73 4 132.7319.80/17,5-
22.11/U16FAGERLUND Amanda 1998 Sweden122.81 2 119.41 14 133.4120.48/18,1-
23.4/U14DONELLY Sage 2000 Team Colorado Whitewater Racin139.39 14 125.41 10 135.4122.48/19,9-
24.12/U16GLEJTEKOVÁ Simona 1999 ŽKV-Žilina135.14 4 126.59 10 136.5923.66/21,0-
25.5/U14ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Praha128.19 8 134.09 4 138.0925.16/22,3-
26.6/U14KOZÁKOVÁ Timea 2000 Kanoe Tatra Klub136.58 58 138.18 4 142.1829.25/25,9-
27.13/U16ČEKALOVÁ Bára 1998 SK VS Č. Budějovice129.22 16 127.33 16 143.3330.40/26,9-
28.14/U16CHAUMET Agathe 1999 CESSON SEVIGNE BRETAGNE151.86 12 139.34 4 143.3430.41/26,9-
29.7/U14BLAŽKOVÁ Tereza 2000 USK Praha133.57 52 132.01 12 144.0131.08/27,5-
30.9/U18REVEL Louise 1996 British Canoeing127.96 4 128.40 16 144.4031.47/27,9-
31.10/U18OTTEN Maartje 1996 the Netherlands129.97 6 132.56 14 146.5633.63/29,8-
32.8/U14DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Praha130.91 4 145.72 8 153.7240.79/36,1-
33.15/U16KONDRATENKO Xeniya 1999 Kzaxtan135.43 2 142.94 12 154.9442.01/37,2-
34.9/U14GALUŠKOVÁ Antonie 2001 TJ KVS Sušice132.60 12 149.15 6 155.1542.22/37,4-
35.10/U14OSCHMAUTZ Antonia 2001 Austria145.22 12 158.97 8 166.9754.04/47,9-
36.16/U16JEKLIN Eva 1999 Kajak klub Soške elektrarne137.36 8 161.15 8 169.1556.22/49,8-
37.11/U18LUCIE Prioux 1997 CK Uzerche128.68 10 117.10 58 175.1062.17/55,1-
38.11/U14VRBOVÁ Alexandra 2000 Vodácký oddíl Horšovský Týn152.80 14 128.36 54 182.3669.43/61,5-
39.17/U16HOLLICK Jade 1998 British Canoeing129.97 4 130.89 52 182.8969.96/61,9-
40.12/U18MEDVED Beti 1996 Kajak klub Soške elektrarne126.97 10 128.96 56 184.9672.03/63,8-
41.12/U14KORTIŠOVÁ Barbora 2001 TUZVO142.70 60 129.03 58 187.0374.10/65,6-
42.18/U16MALCHERS Paula 1999 KSA119.25 6 137.15 54 191.1578.22/69,3-
43.19/U16ROSIEK Edyta 1998 KS Start Nowy Sacz116.10 6 146.29 58 204.2991.36/80,9-
44.13/U18CAROLIN Schaller 1997 AKV122.87 10 159.46 62 221.46108.53/96,1-
45.14/U18BROUTÉ Suzon 1996 VICK124.58 16 171.16 58 229.16116.23/102,9-
46.13/U14NOVAK Lea 2000 KKK Tacen159.68 6 182.22 66 248.22135.29/119,8-
47.15/U18VRBNJAK Erbežnik Teja 1997 KKK Ljubljana146.34 12 140.43 108 248.43135.50/120,0-
48.14/U14HOČEVAR Eva Alina 2002 Kanu klub Simon167.22 8 229.28 56 285.28172.35/152,6-
49.20/U16HRICOVÁ Adéla 1999 UP Olomouc137.45 10 132.71 166 298.71185.78/164,5-
50.16/U18POPYKHOVA Natalia 1996 KRASNOJARSK119.19 4 141.18 158 299.18186.25/164,9-
51.15/U14HANKE Franziska 2000 AKV144.59 10 174.24 160 334.24221.31/196,0-
52.16/U14HUMEAU Maya 2000 Potomac Whitewater Racing Team147.91 58 287.45 102 389.45276.52/244,9-
53.21/U16DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Praha157.17 8 0.00 0 165.1752.24/46,3-
54.22/U16FIŠEROVÁ Tereza 1998 Klub Kanoistika Roudnice n.L.115.92 52 0.00 0 167.9254.99/48,7-
55.23/U16LÉVEQUE Marine 1998 CDCK 22121.76 52 0.00 0 173.7660.83/53,9-
56.24/U16MACEKOVÁ Simona 1998 ŽKV-Žilina123.24 54 0.00 0 177.2464.31/56,9-
57.25/U16BROSOVÁ Silvia 1999 Dukla LM122.68 56 0.00 0 178.6865.75/58,2-
58.26/U16DAILLE Viviana 1998 CKV VALLEE DE L AIN176.95 14 0.00 0 190.9578.02/69,1-
59.17/U18CAPPA Vittoria 1996 Cuneo canoa125.55 70 0.00 0 195.5582.62/73,2-
60.27/U16TREBULOVÁ Ivana 1998 KK Zvolen136.68 60 0.00 0 196.6883.75/74,2-
61.18/U18DEREVYANKO Natalia 1996 SURGUT147.32 58 0.00 0 205.3292.39/81,8-
62.19/U18GLEJTEKOVÁ Petra 1996 ŽKV-Žilina148.54 58 0.00 0 206.5493.61/82,9-
63.28/U16PRIGENT Romane 1999 CUPPEV153.79 54 0.00 0 207.7994.86/84,0-
64.29/U16JENNINGS Madelaine 1999 British Canoeing148.92 60 0.00 0 208.9295.99/85,0-
65.30/U16COSTE Astrid 1998 CUPPEV147.47 62 0.00 0 209.4796.54/85,5-
66.31/U16DIEŠKOVÁ Eva 1998 SKP Dolny Kubin165.96 58 0.00 0 223.96111.03/98,3-
67.32/U16FREYSSINNET Lucie 1998 CK Uzerche166.97 58 0.00 0 224.97112.04/99,2-
68.17/U14SAFINA Kamilla 2000 Kzaxtan173.89 52 0.00 0 225.89112.96/100,0-
69.20/U18POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 KADAŇ172.30 54 0.00 0 226.30113.37/100,4-
70.33/U16DROUIN Tiphaine 1999 VICK172.59 56 0.00 0 228.59115.66/102,4-
71.34/U16KOZYREVA Anastasia 1998 KRASNOJARSK222.30 10 0.00 0 232.30119.37/105,7-
72.35/U16GOGOLEVA Alena 1999 team SPb175.42 58 0.00 0 233.42120.49/106,7-
73.21/U18JARC Neža 1996 KKK Ljubljana126.75 108 0.00 0 234.75121.82/107,9-
74.18/U14MAENNIG Luise 2002 Leipziger-Kanu-Club e.V.220.55 16 0.00 0 236.55123.62/109,5-
75.36/U16IGNATEVA Maria 1998 team SPb125.77 112 0.00 0 237.77124.84/110,5-
76.22/U18ALICE Lachaudru 1997 CK Uzerche145.89 108 0.00 0 253.89140.96/124,8-
77.37/U16LIBER Natalia 1999 KS Start Nowy Sacz145.96 112 0.00 0 257.96145.03/128,4-
78.23/U18KIRKBRIGHT Emma 1997 British Canoeing149.53 110 0.00 0 259.53146.60/129,8-
79.38/U16POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 UP Olomouc208.51 56 0.00 0 264.51151.58/134,2-
80.39/U16SOURBES Maud 1998 CUPPEV201.76 64 0.00 0 265.76152.83/135,3-
81.40/U16QUÉMERAIS Morgane 1999 CDCK 22172.11 114 0.00 0 286.11173.18/153,4-
82.19/U14COLNAR Zarja 2003 KKK Tacen221.41 112 0.00 0 333.41220.48/195,2-
83.41/U16BERTIN Collette 1999 BSM kayak193.00 168 0.00 0 361.00248.07/219,7-
84.20/U14GOSSE Nele 2001 Leipziger-Kanu-Club e.V.274.36 118 0.00 0 392.36279.43/247,4-
85.24/U18OLIPHANT Hana 1997 British Canoeing134.34 266 0.00 0 400.34287.41/254,5-
86.21/U14GRANGEON Marion 2000 CDCK 22161.25 258 0.00 0 419.25306.32/271,2-
87.42/U16THALER Francizka 1998 SPORT CLUB MERANO196.32 258 0.00 0 454.32341.39/302,3-
  KAVS Živa 1998 Kajak klub Soške elektrarne0.00 999 0.00 0 999.00 -
  BERGNER Victoria 2000 Leipziger-Kanu-Club e.V.0.00 999 0.00 0 999.00 -
  LEWANDOWSKI Zola 2003 Leipziger-Kanu-Club e.V.0.00 999 0.00 0 999.00 -
  HOČEVAR Jana 1998 KKK Ljubljana0.00 0 0.00 0 DNF -
  JOHNSON Teagan 1998 Team Colorado Whitewater Racin0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   1st. run heats, 2nd. run final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U18KUDER-MARUŠIČ Vid 1996 KKK Tacen95.81 2 93.78 0 93.78 -
2.2/U18MAJERCZAK Krzysztof 1997 KS Pieniny94.66 4 91.83 2 93.830.05/0,1-
3.3/U18TESTEN Niko 1997 Kajak klub Soške elektrarne93.89 0 92.40 2 94.400.62/0,7-
4.4/U18JAKŠE Žan 1996 KKK Tacen96.56 4 92.96 2 94.961.18/1,3-
5.5/U18GRIGAR Jakub 1997 Dukla LM96.09 4 93.38 2 95.381.60/1,7-
6.1/U16STAHL Lukas 1999 KR Hamm100.47 0 95.39 0 95.391.61/1,7-
7.2/U16QUEMENEUR Malo 1998 CESSON SEVIGNE BRETAGNE98.41 2 95.34 2 97.343.56/3,8-
8.3/U16WEGER Jakob 1998 SPORT CLUB MERANO93.64 0 95.54 2 97.543.76/4,0-
9.6/U18VIANELLO Marco 1997 canoa club verona99.18 10 95.56 4 99.565.78/6,2-
10.7/U18BRAUNEIS Niklas 1997 AKV103.67 8 95.75 4 99.755.97/6,4-
11.8/U18MACÚŠ Richard 1997 Slovakia95.53 2 93.87 6 99.876.09/6,5-
12.4/U16STRAUS Thomas 1998 AKV96.83 0 94.47 6 100.476.69/7,1-
13.9/U18MAIKRANZ Alexandr 1997 Mittal Ostrava99.20 8 98.91 2 100.917.13/7,6-
14.1/U14ZIMA Tomáš 2000 Klub Kanoistika Roudnice n.L.104.44 6 101.09 0 101.097.31/7,8-
15.10/U18BENJAMIN Jacon 1996 CK Uzerche97.01 2 97.85 4 101.858.07/8,6-
16.11/U18ROCHER Sami 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE96.39 2 102.47 0 102.478.69/9,3-
17.12/U18GRAILLE Guillaume 1997 CUPPEV98.06 0 96.72 6 102.728.94/9,5-
18.13/U18GRUNWALD Paul 1996 LKV Sachsen-Anhalt101.13 0 101.15 2 103.159.37/10,0-
19.5/U16ŠODEK Petr 1998 USK Praha102.00 0 99.80 4 103.8010.02/10,7-
20.14/U18STANOVSKÝ Jakub 1997 SKP Dolny Kubin102.13 0 99.91 4 103.9110.13/10,8-
21.15/U18HEGGE Jonas 1997 KSA102.87 4 101.94 2 103.9410.16/10,8-
22.6/U16KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Praha105.04 6 102.07 2 104.0710.29/11,0-
23.7/U16OSCHMAUTZ Felix 1999 Austria100.65 6 98.25 6 104.2510.47/11,2-
24.16/U18ZINOVYEV Pavel 1996 Kzaxtan103.40 8 105.28 0 105.2811.50/12,3-
25.17/U18LE FRIEC Morgan 1997 CDCK 22103.45 0 103.72 2 105.7211.94/12,7-
26.18/U18SUNDERLAND Paul 1997 British Canoeing102.34 0 102.04 4 106.0412.26/13,1-
27.19/U18OULHEN Pol 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE96.53 2 102.24 4 106.2412.46/13,3-
28.8/U16JEŽ Jakob 1998 Kajak klub Soške elektrarne101.92 2 102.25 4 106.2512.47/13,3-
29.20/U18MOLOCHER Janik 1997 KK Rosenheim110.31 2 104.27 2 106.2712.49/13,3-
30.9/U16HELLARD Pierre 1998 CESSON SEVIGNE BRETAGNE109.57 6 102.64 4 106.6412.86/13,7-
31.10/U16ZAPLETAL Vojtěch 1998 DUKLA Brandýs100.89 2 104.73 2 106.7312.95/13,8-
32.11/U16BRAUNEIS Noah 1999 AKV103.59 0 102.87 6 108.8715.09/16,1-
33.12/U16STANOVSKÝ Samuel 1998 SKP Dolny Kubin101.07 4 106.55 4 110.5516.77/17,9-
34.21/U18CWIK Kacper 1996 KS Start Nowy Sacz98.74 0 103.42 8 111.4217.64/18,8-
35.22/U18MESSEMER Dennis 1997 VfL Bad Kreuznach102.48 8 105.62 6 111.6217.84/19,0-
36.2/U14BREMER Tim 2000 KST Rhein-Ruhr114.22 4 109.65 2 111.6517.87/19,1-
37.23/U18LUTHER Lenz 1997 SPORT CLUB MERANO107.35 4 106.73 6 112.7318.95/20,2-
38.13/U16OLIPHANT Peirs 1999 British Canoeing108.13 6 111.65 2 113.6519.87/21,2-
39.24/U18PRIGENT Edgar 1997 CUPPEV101.60 0 106.43 8 114.4320.65/22,0-
40.14/U16JANUR Marcin 1999 KS Start Nowy Sacz105.80 6 106.88 8 114.8821.10/22,5-
41.3/U14ŠPALEK Matěj 2000 SK VS Karbo Benátky131.92 6 111.50 6 117.5023.72/25,3-
42.4/U14ŠANDA Petr 2000 BS Vlašim117.30 4 112.62 6 118.6224.84/26,5-
43.15/U16SAVELS manuel 1999 CDCK 22112.05 2 109.53 10 119.5325.75/27,5-
44.16/U16SEIFERT Christoph 1998 Leipziger-Kanu-Club e.V.109.45 6 113.03 8 121.0327.25/29,1-
45.17/U16ŠTOLFA Anže 1998 Kajak klub Soške elektrarne110.51 2 109.04 12 121.0427.26/29,1-
46.25/U18MAYER Jakob 1997 KSA102.29 0 120.00 2 122.0028.22/30,1-
47.18/U16ROHMER Karl 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.111.28 6 114.29 8 122.2928.51/30,4-
48.19/U16ŽÍŽALA Josef 1999 USK Praha103.07 0 110.95 12 122.9529.17/31,1-
49.5/U14NOVOTNÝ Petr 2000 UP Olomouc123.24 6 121.07 4 125.0731.29/33,4-
50.6/U14PAŠEK Matej 2000 Slovakia118.13 2 117.33 8 125.3331.55/33,6-
51.20/U16MIKÓ Radoslav 1998 Slovakia99.74 4 117.38 8 125.3831.60/33,7-
52.7/U14MAXENCE Merpillat 2000 CK Uzerche121.95 6 125.43 2 127.4333.65/35,9-
53.8/U14LASSECHERE Raphael 2000 CK Uzerche127.94 62 121.65 6 127.6533.87/36,1-
54.9/U14PRIJON Severin 2000 KK Rosenheim130.12 4 130.98 4 134.9841.20/43,9-
55.10/U14DILLI Maxi 2001 VfL Bad Kreuznach131.94 6 131.26 4 135.2641.48/44,2-
56.11/U14LINKSTED Peter 2000 British Canoeing123.65 4 128.63 10 138.6344.85/47,8-
57.21/U16LETTENBAUER Niklas 1998 AKV104.54 4 134.93 4 138.9345.15/48,1-
58.12/U14POHANKA Vítek 2000 Kanoistický klub Klatovy o.s.134.31 10 133.27 8 141.2747.49/50,6-
59.22/U16KANCLER Tine 1999 Kajak klub Soške elektrarne96.15 6 93.50 54 147.5053.72/57,3-
60.13/U14BOŽIČ Štefan 2001 Kajak klub Soške elektrarne121.10 54 137.52 12 149.5255.74/59,4-
61.14/U14OSTRBENK Vid 2001 KKK Catez130.67 8 142.63 8 150.6356.85/60,6-
62.26/U18ŽMAVC Jurij 1996 KKK Ljubljana98.51 4 101.41 50 151.4157.63/61,5-
63.27/U18ŠTĚTKA Matěj 1996 SK VS Č. Budějovice105.26 0 102.23 50 152.2358.45/62,3-
64.23/U16BAILEY Connor 1998 British Canoeing103.06 2 101.61 52 153.6159.83/63,8-
65.24/U16GONŠENICA Adam 1999 Kanoe Tatra Klub108.09 4 99.56 56 155.5661.78/65,9-
66.25/U16BOWERS Christopher 1998 British Canoeing96.72 8 100.58 56 156.5862.80/67,0-
67.26/U16DOS SANTOS Luca 1999 CERGY PONTOISE111.51 2 107.82 54 161.8268.04/72,6-
68.28/U18KRAUS Filip 1997 TJ ČSAD Plzeň106.17 2 120.23 54 174.2380.45/85,8-
69.15/U14NOVAK Urban 2001 Kanu klub Simon180.60 10 178.34 6 184.3490.56/96,6-
70.16/U14BERGER Til 2002 Leipziger-Kanu-Club e.V.171.00 12 180.58 6 186.5892.80/99,0-
71.17/U14GENEST Tom 2000 VICK133.58 6 143.96 52 195.96102.18/109,0-
72.18/U14TONCAR Martin 2001 TUZVO157.83 6 142.26 60 202.26108.48/115,7-
73.27/U16SANDERA Wiktor 1998 KS Start Nowy Sacz93.76 2 96.69 106 202.69108.91/116,1-
74.19/U14MAJERCZAK Kacper 2000 KS Pieniny143.04 8 141.30 64 205.30111.52/118,9-
75.20/U14HARTL Vinzenz 2001 AKV121.12 0 150.60 58 208.60114.82/122,4-
76.21/U14LEGRAND Malo 2000 CDCK 22137.35 6 154.08 60 214.08120.30/128,3-
77.28/U16STRÁNSKÝ Dominik 1999 SK VS Karbo Benátky108.19 6 112.56 102 214.56120.78/128,8-
78.29/U16UNTERTHURNER Martin 1998 SPORT CLUB MERANO109.30 4 117.35 102 219.35125.57/133,9-
79.22/U14LUTHER Valentin 2000 SPORT CLUB MERANO120.70 6 121.27 106 227.27133.49/142,3-
80.23/U14JURÍČEK Patrik 2001 Kanoe Tatra Klub129.47 58 130.49 114 244.49150.71/160,7-
81.29/U18BLASBALG Peter 1996 Dukla LM99.24 2 92.04 156 248.04154.26/164,5-
82.30/U18BREMER Nils 1997 KST Rhein-Ruhr105.79 6 103.93 160 263.93170.15/181,4-
83.24/U14REZEK Tomáš 2001 SK VS Č. Budějovice174.15 10 268.19 4 272.19178.41/190,2-
84.30/U16TOMMASO Fasoli 1999 Canoa Club Milano CCM108.78 4 124.58 154 278.58184.80/197,1-
85.25/U14PHILIPPE Hugo 2000 CDCK 22137.52 64 170.71 108 278.71184.93/197,2-
86.26/U14HEURTIN Jules 2001 VICK156.98 10 140.36 152 292.36198.58/211,8-
87.27/U14PETEK Marko 2000 KKK Ljubljana134.54 6 150.37 158 308.37214.59/228,8-
88.28/U14ROBIN Quentin 2000 VICK150.97 12 165.77 212 377.77283.99/302,8-
89.31/U18JAKOBI Milos 1997 VfL Bad Kreuznach108.89 4 0.00 0 112.8919.11/20,4-
90.32/U18KARLSSON Max 1996 Team Colorado Whitewater Racin108.22 6 0.00 0 114.2220.44/21,8-
91.31/U16HOLMES Jacob 1998 British Canoeing114.14 4 0.00 0 118.1424.36/26,0-
92.32/U16MAENNIG Florian 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.116.14 2 0.00 0 118.1424.36/26,0-
93.33/U16MCDIARMID Eddie 1998 British Canoeing117.08 2 0.00 0 119.0825.30/27,0-
94.34/U16KAMMERL Valentin 1999 KK Rosenheim113.20 6 0.00 0 119.2025.42/27,1-
95.33/U18WESSTRÖM Anders 1996 Sweden113.33 6 0.00 0 119.3325.55/27,2-
96.35/U16JUERSCHICK Jan-Robin 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.109.39 10 0.00 0 119.3925.61/27,3-
97.34/U18FRANKE John 1997 LKV Sachsen-Anhalt119.48 0 0.00 0 119.4825.70/27,4-
98.36/U16HAY Callum 1999 British Canoeing113.60 6 0.00 0 119.6025.82/27,5-
99.37/U16GOROMLEV Danil 1998 KRASNOJARSK116.58 4 0.00 0 120.5826.80/28,6-
100.38/U16MAHÉ Alan 1999 CDCK 22116.10 6 0.00 0 122.1028.32/30,2-
101.39/U16EDWARDS Duncan 1999 British Canoeing120.37 4 0.00 0 124.3730.59/32,6-
102.40/U16ŠTEKLÁČ Timotej 1999 TUZVO121.37 4 0.00 0 125.3731.59/33,7-
103.41/U16ONDEJKA Martin 1999 TJ UVLF Kosice123.73 2 0.00 0 125.7331.95/34,1-
104.42/U16WALLISCH Vít 1999 USK Praha121.83 4 0.00 0 125.8332.05/34,2-
105.43/U16BELLOTTI Theo 1999 Canoa Club Vigevano119.69 8 0.00 0 127.6933.91/36,2-
106.35/U18ROMAIN Delpui 1997 CK Uzerche126.06 2 0.00 0 128.0634.28/36,6-
107.44/U16WIEDEMANN Liam 1999 AKV122.63 8 0.00 0 130.6336.85/39,3-
108.36/U18MACALEENAN Aidan 1997 British Canoeing118.51 14 0.00 0 132.5138.73/41,3-
109.37/U18STETS Wenzel 1997 Leipziger-Kanu-Club e.V.124.31 12 0.00 0 136.3142.53/45,4-
110.45/U16BEDNARDY Nicolas 1999 CESSON SEVIGNE BRETAGNE129.32 8 0.00 0 137.3243.54/46,4-
111.38/U18KLOS Michal 1997 AKV126.12 12 0.00 0 138.1244.34/47,3-
112.46/U16FETISOV Nikita 1999 KRASNOJARSK130.44 8 0.00 0 138.4444.66/47,6-
113.47/U16LECOMTE Edouard 1998 CUPPEV124.91 14 0.00 0 138.9145.13/48,1-
114.48/U16BREZIGAR Oliver 1998 Kajak klub Soške elektrarne127.36 12 0.00 0 139.3645.58/48,6-
115.49/U16KUDRYAVTSEV Daniil 1999 team SPb139.51 2 0.00 0 141.5147.73/50,9-
116.50/U16ANŽLOVAR Blaž 1998 KKK Ljubljana135.47 8 0.00 0 143.4749.69/53,0-
117.51/U16JEREB Matej 1998 KKK Ljubljana136.98 10 0.00 0 146.9853.20/56,7-
118.52/U16ALLIN Zachary 1998 British Canoeing97.05 50 0.00 0 147.0553.27/56,8-
119.39/U18LEITNER Mario 1997 Austria97.19 50 0.00 0 147.1953.41/57,0-
120.40/U18BOLG Leo 1996 KSA96.50 58 0.00 0 154.5060.72/64,7-
121.41/U18ČIŽMAN Luka 1997 KKK Tacen100.55 54 0.00 0 154.5560.77/64,8-
122.42/U18MANFREDA-VIDRIH Val 1997 KKK Tacen100.81 54 0.00 0 154.8161.03/65,1-
123.43/U18QUENOUILLERE Theo 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE103.51 52 0.00 0 155.5161.73/65,8-
124.44/U18EUZENES Pol 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE104.45 52 0.00 0 156.4562.67/66,8-
125.45/U18STANOVSKÝ Martin 1996 SKP Dolny Kubin104.69 52 0.00 0 156.6962.91/67,1-
126.46/U18ATKINSON Jonathan 1997 British Canoeing103.25 54 0.00 0 157.2563.47/67,7-
127.47/U18PETAK Šteblaj Jure 1996 KKK Ljubljana105.53 56 0.00 0 161.5367.75/72,2-
128.48/U18TOMINEC Domen 1997 KKK Ljubljana112.78 50 0.00 0 162.7869.00/73,6-
129.49/U18LUTHER Michael 1997 SPORT CLUB MERANO116.47 52 0.00 0 168.4774.69/79,6-
130.53/U16BRATT Vidar 1998 Sweden109.45 60 0.00 0 169.4575.67/80,7-
131.54/U16MAAS David 1999 KK Rosenheim112.93 58 0.00 0 170.9377.15/82,3-
132.55/U16HANKE Philipp 1998 AKV119.08 52 0.00 0 171.0877.30/82,4-
133.50/U18MOLNAR Frantisek 1996 TJ UVLF Kosice117.84 56 0.00 0 173.8480.06/85,4-
134.51/U18DELAMORINERIE Pierre 1996 CUPPEV118.40 58 0.00 0 176.4082.62/88,1-
135.56/U16SEB Nouvel 1998 BSM kayak118.39 62 0.00 0 180.3986.61/92,4-
136.29/U14RAŠKA Tomáš 2001 USK Praha122.71 60 0.00 0 182.7188.93/94,8-
137.57/U16ELMATÉO Licoine 1999 BSM kayak129.49 56 0.00 0 185.4991.71/97,8-
138.58/U16LE BAINDRE Mathéo 1998 CDCK 22135.69 52 0.00 0 187.6993.91/100,1-
139.59/U16MACIAGA Oskar 1999 KS Pieniny134.27 56 0.00 0 190.2796.49/102,9-
140.30/U14ZEMAN Vojtěch 2000 USK Praha134.70 56 0.00 0 190.7096.92/103,3-
141.60/U16TOM Girard 1999 BSM kayak137.48 56 0.00 0 193.4899.70/106,3-
142.61/U16DOUADY Corentin 1998 VICK141.36 56 0.00 0 197.36103.58/110,4-
143.31/U14AUGU Lucas 2002 VICK152.04 58 0.00 0 210.04116.26/124,0-
144.32/U14KOŘÍNEK Miroslav 2001 Kanoe Tatra Klub147.03 66 0.00 0 213.03119.25/127,2-
145.33/U14KREJČÍ Jakub 2002 SK VS Č. Budějovice157.12 58 0.00 0 215.12121.34/129,4-
146.34/U14MACÚŠ Ondrej 2003 ŽKV-Žilina154.59 62 0.00 0 216.59122.81/131,0-
147.62/U16GONCHAROV Sergei 1998 KRASNOJARSK153.01 68 0.00 0 221.01127.23/135,7-
148.35/U14VALANT Ulan 2001 KKK Ljubljana162.24 64 0.00 0 226.24132.46/141,2-
149.36/U14LHOTA Kryštof 2002 USK Praha173.47 58 0.00 0 231.47137.69/146,8-
150.63/U16VRUBLOVSKÝ Jan 1999 UP Olomouc124.24 108 0.00 0 232.24138.46/147,6-
151.37/U14LESMANN Nico 2002 LKV Sachsen-Anhalt173.68 60 0.00 0 233.68139.90/149,2-
152.64/U16AUBRY Youn 1999 CDCK 22126.15 108 0.00 0 234.15140.37/149,7-
153.38/U14MESCHERYAKOV Alexander 2000 team SPb180.25 60 0.00 0 240.25146.47/156,2-
154.65/U16OSVALD Richard 1999 Slovakia192.05 56 0.00 0 248.05154.27/164,5-
155.66/U16KYZLÍK Milan 1999 Klub Kanoistika Roudnice n.L.136.45 116 0.00 0 252.45158.67/169,2-
156.39/U14VAJDA Tibor 2002 ŽKV-Žilina140.07 118 0.00 0 258.07164.29/175,2-
157.40/U14STEULER Benjamin 2001 AKV157.34 104 0.00 0 261.34167.56/178,7-
158.41/U14ŠTAFFEN Matúš 2002 ŽKV-Žilina158.72 106 0.00 0 264.72170.94/182,3-
159.52/U18HIRSCHBICHLER Kilian 1997 KK Rosenheim201.14 68 0.00 0 269.14175.36/187,0-
160.42/U14LAPORNIK Lenart 2003 KKK Tacen207.79 64 0.00 0 271.79178.01/189,8-
161.67/U16RADLER Radovan 1998 TUZVO212.10 60 0.00 0 272.10178.32/190,1-
162.68/U16NAGL Marinus 1998 KK Rosenheim216.68 60 0.00 0 276.68182.90/195,0-
163.43/U14LUTHER Jakob 2001 SPORT CLUB MERANO169.45 110 0.00 0 279.45185.67/198,0-
164.44/U14RULIO Silvin 2000 BSM kayak137.14 158 0.00 0 295.14201.36/214,7-
165.45/U14BUSSONAIS Emeric 2000 VICK147.55 160 0.00 0 307.55213.77/227,9-
166.46/U14HENRY Steven 2001 CESSON SEVIGNE BRETAGNE207.76 110 0.00 0 317.76223.98/238,8-
167.47/U14LANGE Twan 2002 KKK Tacen163.06 162 0.00 0 325.06231.28/246,6-
168.69/U16STRELTSOV Victor 1998 KRASNOJARSK263.37 68 0.00 0 331.37237.59/253,3-
169.48/U14ALIČ Maks 2002 Kanu klub Simon174.79 158 0.00 0 332.79239.01/254,9-
170.49/U14COLNAR Brin 2000 KKK Tacen181.52 158 0.00 0 339.52245.74/262,0-
171.50/U14SAUVAGE Florian 2001 VICK177.95 162 0.00 0 339.95246.17/262,5-
172.70/U16RIEGEL Juraj 1999 Kanoe Tatra Klub179.56 164 0.00 0 343.56249.78/266,3-
173.71/U16WEISS Anton 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.147.38 206 0.00 0 353.38259.60/276,8-
174.51/U14KUBASOV Mikhail 2000 SURGUT216.93 156 0.00 0 372.93279.15/297,7-
175.52/U14VERTAL Jakub 2002 TJ UVLF Kosice221.28 154 0.00 0 375.28281.50/300,2-
176.72/U16BRETON samuel 1998 VICK180.95 204 0.00 0 384.95291.17/310,5-
177.53/U14ZAPLETAL Mikuláš 2000 DUKLA Brandýs137.18 250 0.00 0 387.18293.40/312,9-
178.54/U14PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Praha237.66 154 0.00 0 391.66297.88/317,6-
179.73/U16OLLIVIER Dorian 1999 CDCK 22163.60 260 0.00 0 423.60329.82/351,7-
180.55/U14KUSCHE Eric 2001 Leipziger-Kanu-Club e.V.219.26 208 0.00 0 427.26333.48/355,6-
181.74/U16DOREY Alexis 1999 CK Uzerche133.16 306 0.00 0 439.16345.38/368,3-
182.56/U14STANO Samuel 2002 TJ UVLF Kosice193.51 258 0.00 0 451.51357.73/381,5-
183.57/U14CUBR Filip 2000 TJ ČSAD Plzeň162.63 306 0.00 0 468.63374.85/399,7-
184.58/U14DIEŠKA Juraj 2002 SKP Dolny Kubin284.60 208 0.00 0 492.60398.82/425,3-
185.75/U16MULSER Peter 1998 SPORT CLUB MERANO147.76 360 0.00 0 507.76413.98/441,4-
  KARNER Vid 1996 Kajak klub Nivo Cekje0.00 999 0.00 0 999.00 -
  YANKOVSKIJ Ivan 1998 team SPb0.00 999 0.00 0 999.00 -
  GROTMANN Samuel 1999 KK Rosenheim0.00 999 0.00 0 999.00 -
  MATJAŠEC Matevž 2000 KKK Tacen0.00 999 0.00 0 999.00 -
  VASEEV Nikita 2002 team SPb0.00 999 0.00 0 999.00 -
  ZICER David 2003 KAZ010.00 999 0.00 0 999.00 -
  STOLBOVSKIJ Artem 2003 team SPb0.00 0 0.00 0 DNF -
  KAMYNIN Gleb 2003 team SPb0.00 0 0.00 0 DNF -
  AKULOV Dmitry 2002 KAZ010.00 0 0.00 0 DNF -

kategorie C2M   1st. run heats, 2nd. run final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U18BESTE Florian
LOOS Soren
96
97
KC Hilden
KC Hilden
119.65 10 114.70 0 114.70 -
2.2/U18WEBER Alexander
HECHT Niklas
97
97
LKC Germany
LKC Germany
117.69 8 112.78 6 118.784.08/3,6-
3.1/U16LEHRACH Fritz
TUCHSCHNERER Lennard
98
99
Leipziger-Kanu-Club e.V.
Leipziger-Kanu-Club e.V.
123.55 60 120.34 10 130.3415.64/13,6-
4.3/U18LE PONCIN
Baptiste POLES Malo
96
96
CESSON SEVIGNE BRETAGNE
CESSON SEVIGNE BRETAGNE
117.63 8 128.14 6 134.1419.44/16,9-
5.2/U16KANCLER Tine
JEŽ Jakob
99
98
Kajak klub Soške elektrarne
Kajak klub Soške elektrarne
132.02 66 126.35 8 134.3519.65/17,1-
6.3/U16BORMANN Eric
BRAUNE Leo
99 LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
138.92 0 131.27 6 137.2722.57/19,7-
7.4/U18WATERS Aiden
MacALEENAN Aiden
97
97
British Canoeing
British Canoeing
147.55 68 137.61 16 153.6138.91/33,9-
8.4/U16QUEMENEUR Malo
HELLARD Pierre
98
98
CESSON SEVIGNE BRETAGNE
CESSON SEVIGNE BRETAGNE
140.78 54 125.94 52 177.9463.24/55,1-
9.5/U16ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
 
98
Dukla Brandýs
Dukla Brandýs
130.37 60 120.76 60 180.7666.06/57,6-
10.6/U16VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
99 UP Olomouc
UP Olomouc
133.82 56 125.32 64 189.3274.62/65,1-
11.7/U16HOLMES Jacob
McDIARMID Eddie
98
98
British Canoeing
British Canoeing
142.48 8 143.47 62 205.4790.77/79,1-
12.8/U16ROHMER Karl
MAENNIG Florian
99
99
Leipziger-Kanu-Club e.V.
Leipziger-Kanu-Club e.V.
170.73 18 170.27 66 236.27121.57/106,0-
13.1/U14KUNST Beno
OSTRBENK Vid
1
1
KKK Catez
KKK Catez
180.32 12 180.39 72 252.39137.69/120,0-
14.5/U18TESTEN Niko
JEKLIN Jakob
98
97
Kajak klub Soške elektrarne
Kajak klub Soške elektrarne
125.86 16 0.00 0 141.8627.16/23,7-
15.9/U16KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
99
99
USK Praha
USK Praha
144.22 106 0.00 0 250.22135.52/118,2-
16.10/U16TERIN Artem
GOROMLEV Danil
98
98
KRASNOJARSK
KRASNOJARSK
188.98 104 0.00 0 292.98178.28/155,4-
17.6/U18JAKOBI Milos
MESSEMER Dennis
97
97
VfL Bad Kreuznach
VfL Bad Kreuznach
153.39 356 0.00 0 509.39394.69/344,1-
18.7/U18GRUNWALD Paul
TRUMMER Timo
96
96
LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
104.65 408 0.00 0 512.65397.95/346,9-
19.11/U16SEUMEL Paul
SEUMEL Hannes
99 LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
192.56 358 0.00 0 550.56435.86/380,0-
  KUNA Václav
CEPEK Matěj
98
98
SK VS Č.B.
SK VS Č.B.
0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   1st. run heats, 2nd. run final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U16WERATSCHNIG Nadine 1998 Austria121.65 4 123.65 6 129.65 -
2.1/U18HENRY Margaux 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE126.84 8 127.97 2 129.970.32/0,2-
3.2/U16ŠKÁCHOVÁ Monika 1999 Kanoe Tatra Klub134.04 2 127.04 6 133.043.39/2,6-
4.2/U18MATULKOVÁ Jana 1996 DUKLA Brandýs127.44 4 126.27 10 136.276.62/5,1-
5.3/U18KOZOROG Alja 1996 Kajak klub Soške elektrarne131.87 10 123.28 14 137.287.63/5,9-
6.1/U14ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Praha146.17 8 134.44 4 138.448.79/6,8-
7.3/U16ČEKALOVÁ Bára 1998 SK VS Č. Budějovice138.28 12 129.12 12 141.1211.47/8,8-
8.2/U14HANKE Franziska 2000 AKV153.27 0 152.35 14 166.3536.70/28,3-
9.4/U16KOZYREVA Anastasia 1998 KRASNOJARSK169.56 56 164.21 6 170.2140.56/31,3-
10.4/U18LUCIE Prioux 1997 CK Uzerche138.85 4 144.95 60 204.9575.30/58,1-
11.5/U16BROSOVÁ Silvia 1999 Dukla Liptovsky Mikulas158.70 4 161.80 58 219.8090.15/69,5-
12.3/U14STANOVSKÁ Soňa 2000 SKP Dolny Kubin156.71 118 164.51 56 220.5190.86/70,1-
13.6/U16KONDRATENKO Xeniya 1999 Kzaxtan204.48 58 181.34 62 243.34113.69/87,7-
14.7/U16HOLL Lena 1999 AKV155.98 8 154.30 108 262.30132.65/102,3-
15.5/U18DEREVYANKO Natalia 1996 SURGUT128.79 62 166.72 104 270.72141.07/108,8-
16.4/U14DONELLY Sage 2000 Team Colorado Whitewater Rac.151.83 104 182.24 106 288.24158.59/122,3-
17.8/U16YURCHENKO Inna 1998 Kzaxtan189.51 26 208.35 114 322.35192.70/148,6-
18.6/U18PRIGENT Camille 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE140.09 8 132.35 304 436.35306.70/236,6-
19.9/U16FAGERLUND Amanda 1998 Sweden166.37 66 143.63 352 495.63365.98/282,3-
20.5/U14NOVAK Lea 2000 KKK Tacen204.96 4 0.00 999 999.00 -
21.6/U14HOČEVAR Eva Alina 2002 Kanu klub Simon197.25 56 0.00 999 999.00 -
22.10/U16MACEKOVÁ Simona 1998 ŽKV-Žilina167.09 108 0.00 0 275.09145.44/112,2-
23.11/U16GLEJTEKOVÁ Simona 1999 ŽKV-Žilina155.31 166 0.00 0 321.31191.66/147,8-
24.12/U16MURRAY Victoria 1998 British Canoeing216.07 108 0.00 0 324.07194.42/150,0-
25.13/U16HOLLICK Jade 1998 British Canoeing182.34 154 0.00 0 336.34206.69/159,4-
  SCHALLER Carolin 1997 AKV0.00 999 0.00 0 999.00 -
  O FERRALL Caoimhe 1997 Irl0.00 999 0.00 0 999.00 -
  BERGNER Victoria 2000 Leipziger-Kanu-Club e.V.0.00 999 0.00 0 999.00 -
  GOSSE Nele 2001 Leipziger-Kanu-Club e.V.0.00 0 0.00 0 DNF -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3