vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

ECA Slalom Junior Cup V

31.07.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jindřich Beneš   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W   1st. run heats, 2nd. run final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U16CWIK Sara 1998 KS Start Nowy Sacz114.86 6 110.93 2 112.93 -
2.1/U18KOZOROG Alja 1996 Kajak klub Soške elektrarne118.28 2 111.06 4 115.062.13/1,9-
3.2/U18GAIGEOT Claire 1996 CK LAGNY112.06 4 111.65 4 115.652.72/2,4-
4.3/U18SCHMITT Rinema 1997 BSM kayak116.60 4 110.35 6 116.353.42/3,0-
5.2/U16WERATSCHNIG Nina 1998 Austria115.82 8 110.32 8 118.325.39/4,8-
6.4/U18MUSCARA Francesca 1997 Lega NAvale ITaliana sez. Quin127.17 12 115.20 4 119.206.27/5,6-
7.5/U18HENRY MARGAUX 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE117.75 52 119.80 2 121.808.87/7,9-
8.1/U14STANOVSKÁ Soňa 2000 SKP Dolny Kubin114.54 4 111.83 10 121.838.90/7,9-
9.3/U16ZWOLINSKA Klaudia 1998 KS Start Nowy Sacz120.23 4 115.93 6 121.939.00/8,0-
10.2/U14MURZOVÁ Lucia 2000 Kanoe Tatra Klub135.26 4 121.87 2 123.8710.94/9,7-
11.6/U18HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Praha123.10 2 114.27 10 124.2711.34/10,0-
12.4/U16HÁŠŠOVÁ Michaela 1998 Dukla LM111.46 2 117.09 8 125.0912.16/10,8-
13.5/U16CZERNEK Kinga 1998 KS Start Nowy Sacz124.74 8 115.76 10 125.7612.83/11,4-
14.7/U18GAIGEOT Léa 1996 CK LAGNY122.39 0 116.66 12 128.6615.73/13,9-
15.6/U16MINTÁLOVÁ Eliška 1999 ŽKV-Žilina128.24 8 127.51 2 129.5116.58/14,7-
16.7/U16HOLL Lena 1999 AKV130.28 10 124.32 6 130.3217.39/15,4-
17.8/U16BERCON Joy 1998 BSM kayak120.93 8 127.84 4 131.8418.91/16,7-
18.8/U18PRIGENT Camille 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE117.51 2 130.16 2 132.1619.23/17,0-
19.9/U16HRICOVÁ Klára 1999 UP Olomouc134.01 4 124.20 8 132.2019.27/17,1-
20.3/U14KONIAROVÁ Lea 2000 Kanoe Tatra Klub162.48 12 122.24 10 132.2419.31/17,1-
21.10/U16MURRSY Victoria 1998 British Canoeing132.49 4 128.73 4 132.7319.80/17,5-
22.11/U16FAGERLUND Amanda 1998 Sweden122.81 2 119.41 14 133.4120.48/18,1-
23.4/U14DONELLY Sage 2000 Team Colorado Whitewater Racin139.39 14 125.41 10 135.4122.48/19,9-
24.12/U16GLEJTEKOVÁ Simona 1999 ŽKV-Žilina135.14 4 126.59 10 136.5923.66/21,0-
25.5/U14ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Praha128.19 8 134.09 4 138.0925.16/22,3-
26.6/U14KOZÁKOVÁ Timea 2000 Kanoe Tatra Klub136.58 58 138.18 4 142.1829.25/25,9-
27.13/U16ČEKALOVÁ Bára 1998 SK VS Č. Budějovice129.22 16 127.33 16 143.3330.40/26,9-
28.14/U16CHAUMET Agathe 1999 CESSON SEVIGNE BRETAGNE151.86 12 139.34 4 143.3430.41/26,9-
29.7/U14BLAŽKOVÁ Tereza 2000 USK Praha133.57 52 132.01 12 144.0131.08/27,5-
30.9/U18REVEL Louise 1996 British Canoeing127.96 4 128.40 16 144.4031.47/27,9-
31.10/U18OTTEN Maartje 1996 the Netherlands129.97 6 132.56 14 146.5633.63/29,8-
32.8/U14DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Praha130.91 4 145.72 8 153.7240.79/36,1-
33.15/U16KONDRATENKO Xeniya 1999 Kzaxtan135.43 2 142.94 12 154.9442.01/37,2-
34.9/U14GALUŠKOVÁ Antonie 2001 TJ KVS Sušice132.60 12 149.15 6 155.1542.22/37,4-
35.10/U14OSCHMAUTZ Antonia 2001 Austria145.22 12 158.97 8 166.9754.04/47,9-
36.16/U16JEKLIN Eva 1999 Kajak klub Soške elektrarne137.36 8 161.15 8 169.1556.22/49,8-
37.11/U18LUCIE Prioux 1997 CK Uzerche128.68 10 117.10 58 175.1062.17/55,1-
38.11/U14VRBOVÁ Alexandra 2000 Vodácký oddíl Horšovský Týn152.80 14 128.36 54 182.3669.43/61,5-
39.17/U16HOLLICK Jade 1998 British Canoeing129.97 4 130.89 52 182.8969.96/61,9-
40.12/U18MEDVED Beti 1996 Kajak klub Soške elektrarne126.97 10 128.96 56 184.9672.03/63,8-
41.12/U14KORTIŠOVÁ Barbora 2001 TUZVO142.70 60 129.03 58 187.0374.10/65,6-
42.18/U16MALCHERS Paula 1999 KSA119.25 6 137.15 54 191.1578.22/69,3-
43.19/U16ROSIEK Edyta 1998 KS Start Nowy Sacz116.10 6 146.29 58 204.2991.36/80,9-
44.13/U18CAROLIN Schaller 1997 AKV122.87 10 159.46 62 221.46108.53/96,1-
45.14/U18BROUTÉ Suzon 1996 VICK124.58 16 171.16 58 229.16116.23/102,9-
46.13/U14NOVAK Lea 2000 KKK Tacen159.68 6 182.22 66 248.22135.29/119,8-
47.15/U18VRBNJAK Erbežnik Teja 1997 KKK Ljubljana146.34 12 140.43 108 248.43135.50/120,0-
48.14/U14HOČEVAR Eva Alina 2002 Kanu klub Simon167.22 8 229.28 56 285.28172.35/152,6-
49.20/U16HRICOVÁ Adéla 1999 UP Olomouc137.45 10 132.71 166 298.71185.78/164,5-
50.16/U18POPYKHOVA Natalia 1996 KRASNOJARSK119.19 4 141.18 158 299.18186.25/164,9-
51.15/U14HANKE Franziska 2000 AKV144.59 10 174.24 160 334.24221.31/196,0-
52.16/U14HUMEAU Maya 2000 Potomac Whitewater Racing Team147.91 58 287.45 102 389.45276.52/244,9-
53.21/U16DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Praha157.17 8 0.00 0 165.1752.24/46,3-
54.22/U16FIŠEROVÁ Tereza 1998 Klub Kanoistika Roudnice n.L.115.92 52 0.00 0 167.9254.99/48,7-
55.23/U16LÉVEQUE Marine 1998 CDCK 22121.76 52 0.00 0 173.7660.83/53,9-
56.24/U16MACEKOVÁ Simona 1998 ŽKV-Žilina123.24 54 0.00 0 177.2464.31/56,9-
57.25/U16BROSOVÁ Silvia 1999 Dukla LM122.68 56 0.00 0 178.6865.75/58,2-
58.26/U16DAILLE Viviana 1998 CKV VALLEE DE L AIN176.95 14 0.00 0 190.9578.02/69,1-
59.17/U18CAPPA Vittoria 1996 Cuneo canoa125.55 70 0.00 0 195.5582.62/73,2-
60.27/U16TREBULOVÁ Ivana 1998 KK Zvolen136.68 60 0.00 0 196.6883.75/74,2-
61.18/U18DEREVYANKO Natalia 1996 SURGUT147.32 58 0.00 0 205.3292.39/81,8-
62.19/U18GLEJTEKOVÁ Petra 1996 ŽKV-Žilina148.54 58 0.00 0 206.5493.61/82,9-
63.28/U16PRIGENT Romane 1999 CUPPEV153.79 54 0.00 0 207.7994.86/84,0-
64.29/U16JENNINGS Madelaine 1999 British Canoeing148.92 60 0.00 0 208.9295.99/85,0-
65.30/U16COSTE Astrid 1998 CUPPEV147.47 62 0.00 0 209.4796.54/85,5-
66.31/U16DIEŠKOVÁ Eva 1998 SKP Dolny Kubin165.96 58 0.00 0 223.96111.03/98,3-
67.32/U16FREYSSINNET Lucie 1998 CK Uzerche166.97 58 0.00 0 224.97112.04/99,2-
68.17/U14SAFINA Kamilla 2000 Kzaxtan173.89 52 0.00 0 225.89112.96/100,0-
69.20/U18POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 KADAŇ172.30 54 0.00 0 226.30113.37/100,4-
70.33/U16DROUIN Tiphaine 1999 VICK172.59 56 0.00 0 228.59115.66/102,4-
71.34/U16KOZYREVA Anastasia 1998 KRASNOJARSK222.30 10 0.00 0 232.30119.37/105,7-
72.35/U16GOGOLEVA Alena 1999 team SPb175.42 58 0.00 0 233.42120.49/106,7-
73.21/U18JARC Neža 1996 KKK Ljubljana126.75 108 0.00 0 234.75121.82/107,9-
74.18/U14MAENNIG Luise 2002 Leipziger-Kanu-Club e.V.220.55 16 0.00 0 236.55123.62/109,5-
75.36/U16IGNATEVA Maria 1998 team SPb125.77 112 0.00 0 237.77124.84/110,5-
76.22/U18ALICE Lachaudru 1997 CK Uzerche145.89 108 0.00 0 253.89140.96/124,8-
77.37/U16LIBER Natalia 1999 KS Start Nowy Sacz145.96 112 0.00 0 257.96145.03/128,4-
78.23/U18KIRKBRIGHT Emma 1997 British Canoeing149.53 110 0.00 0 259.53146.60/129,8-
79.38/U16POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 UP Olomouc208.51 56 0.00 0 264.51151.58/134,2-
80.39/U16SOURBES Maud 1998 CUPPEV201.76 64 0.00 0 265.76152.83/135,3-
81.40/U16QUÉMERAIS Morgane 1999 CDCK 22172.11 114 0.00 0 286.11173.18/153,4-
82.19/U14COLNAR Zarja 2003 KKK Tacen221.41 112 0.00 0 333.41220.48/195,2-
83.41/U16BERTIN Collette 1999 BSM kayak193.00 168 0.00 0 361.00248.07/219,7-
84.20/U14GOSSE Nele 2001 Leipziger-Kanu-Club e.V.274.36 118 0.00 0 392.36279.43/247,4-
85.24/U18OLIPHANT Hana 1997 British Canoeing134.34 266 0.00 0 400.34287.41/254,5-
86.21/U14GRANGEON Marion 2000 CDCK 22161.25 258 0.00 0 419.25306.32/271,2-
87.42/U16THALER Francizka 1998 SPORT CLUB MERANO196.32 258 0.00 0 454.32341.39/302,3-
  KAVS Živa 1998 Kajak klub Soške elektrarne0.00 999 0.00 0 999.00 -
  BERGNER Victoria 2000 Leipziger-Kanu-Club e.V.0.00 999 0.00 0 999.00 -
  LEWANDOWSKI Zola 2003 Leipziger-Kanu-Club e.V.0.00 999 0.00 0 999.00 -
  HOČEVAR Jana 1998 KKK Ljubljana0.00 0 0.00 0 DNF -
  JOHNSON Teagan 1998 Team Colorado Whitewater Racin0.00 0 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3