vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

ECA Slalom Junior Cup V

31.07.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jindřich Beneš   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   1st. run heats, 2nd. run final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U18KUDER-MARUŠIČ Vid 1996 KKK Tacen95.81 2 93.78 0 93.78 -
2.2/U18MAJERCZAK Krzysztof 1997 KS Pieniny94.66 4 91.83 2 93.830.05/0,1-
3.3/U18TESTEN Niko 1997 Kajak klub Soške elektrarne93.89 0 92.40 2 94.400.62/0,7-
4.4/U18JAKŠE Žan 1996 KKK Tacen96.56 4 92.96 2 94.961.18/1,3-
5.5/U18GRIGAR Jakub 1997 Dukla LM96.09 4 93.38 2 95.381.60/1,7-
6.1/U16STAHL Lukas 1999 KR Hamm100.47 0 95.39 0 95.391.61/1,7-
7.2/U16QUEMENEUR Malo 1998 CESSON SEVIGNE BRETAGNE98.41 2 95.34 2 97.343.56/3,8-
8.3/U16WEGER Jakob 1998 SPORT CLUB MERANO93.64 0 95.54 2 97.543.76/4,0-
9.6/U18VIANELLO Marco 1997 canoa club verona99.18 10 95.56 4 99.565.78/6,2-
10.7/U18BRAUNEIS Niklas 1997 AKV103.67 8 95.75 4 99.755.97/6,4-
11.8/U18MACÚŠ Richard 1997 Slovakia95.53 2 93.87 6 99.876.09/6,5-
12.4/U16STRAUS Thomas 1998 AKV96.83 0 94.47 6 100.476.69/7,1-
13.9/U18MAIKRANZ Alexandr 1997 Mittal Ostrava99.20 8 98.91 2 100.917.13/7,6-
14.1/U14ZIMA Tomáš 2000 Klub Kanoistika Roudnice n.L.104.44 6 101.09 0 101.097.31/7,8-
15.10/U18BENJAMIN Jacon 1996 CK Uzerche97.01 2 97.85 4 101.858.07/8,6-
16.11/U18ROCHER Sami 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE96.39 2 102.47 0 102.478.69/9,3-
17.12/U18GRAILLE Guillaume 1997 CUPPEV98.06 0 96.72 6 102.728.94/9,5-
18.13/U18GRUNWALD Paul 1996 LKV Sachsen-Anhalt101.13 0 101.15 2 103.159.37/10,0-
19.5/U16ŠODEK Petr 1998 USK Praha102.00 0 99.80 4 103.8010.02/10,7-
20.14/U18STANOVSKÝ Jakub 1997 SKP Dolny Kubin102.13 0 99.91 4 103.9110.13/10,8-
21.15/U18HEGGE Jonas 1997 KSA102.87 4 101.94 2 103.9410.16/10,8-
22.6/U16KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Praha105.04 6 102.07 2 104.0710.29/11,0-
23.7/U16OSCHMAUTZ Felix 1999 Austria100.65 6 98.25 6 104.2510.47/11,2-
24.16/U18ZINOVYEV Pavel 1996 Kzaxtan103.40 8 105.28 0 105.2811.50/12,3-
25.17/U18LE FRIEC Morgan 1997 CDCK 22103.45 0 103.72 2 105.7211.94/12,7-
26.18/U18SUNDERLAND Paul 1997 British Canoeing102.34 0 102.04 4 106.0412.26/13,1-
27.19/U18OULHEN Pol 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE96.53 2 102.24 4 106.2412.46/13,3-
28.8/U16JEŽ Jakob 1998 Kajak klub Soške elektrarne101.92 2 102.25 4 106.2512.47/13,3-
29.20/U18MOLOCHER Janik 1997 KK Rosenheim110.31 2 104.27 2 106.2712.49/13,3-
30.9/U16HELLARD Pierre 1998 CESSON SEVIGNE BRETAGNE109.57 6 102.64 4 106.6412.86/13,7-
31.10/U16ZAPLETAL Vojtěch 1998 DUKLA Brandýs100.89 2 104.73 2 106.7312.95/13,8-
32.11/U16BRAUNEIS Noah 1999 AKV103.59 0 102.87 6 108.8715.09/16,1-
33.12/U16STANOVSKÝ Samuel 1998 SKP Dolny Kubin101.07 4 106.55 4 110.5516.77/17,9-
34.21/U18CWIK Kacper 1996 KS Start Nowy Sacz98.74 0 103.42 8 111.4217.64/18,8-
35.22/U18MESSEMER Dennis 1997 VfL Bad Kreuznach102.48 8 105.62 6 111.6217.84/19,0-
36.2/U14BREMER Tim 2000 KST Rhein-Ruhr114.22 4 109.65 2 111.6517.87/19,1-
37.23/U18LUTHER Lenz 1997 SPORT CLUB MERANO107.35 4 106.73 6 112.7318.95/20,2-
38.13/U16OLIPHANT Peirs 1999 British Canoeing108.13 6 111.65 2 113.6519.87/21,2-
39.24/U18PRIGENT Edgar 1997 CUPPEV101.60 0 106.43 8 114.4320.65/22,0-
40.14/U16JANUR Marcin 1999 KS Start Nowy Sacz105.80 6 106.88 8 114.8821.10/22,5-
41.3/U14ŠPALEK Matěj 2000 SK VS Karbo Benátky131.92 6 111.50 6 117.5023.72/25,3-
42.4/U14ŠANDA Petr 2000 BS Vlašim117.30 4 112.62 6 118.6224.84/26,5-
43.15/U16SAVELS manuel 1999 CDCK 22112.05 2 109.53 10 119.5325.75/27,5-
44.16/U16SEIFERT Christoph 1998 Leipziger-Kanu-Club e.V.109.45 6 113.03 8 121.0327.25/29,1-
45.17/U16ŠTOLFA Anže 1998 Kajak klub Soške elektrarne110.51 2 109.04 12 121.0427.26/29,1-
46.25/U18MAYER Jakob 1997 KSA102.29 0 120.00 2 122.0028.22/30,1-
47.18/U16ROHMER Karl 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.111.28 6 114.29 8 122.2928.51/30,4-
48.19/U16ŽÍŽALA Josef 1999 USK Praha103.07 0 110.95 12 122.9529.17/31,1-
49.5/U14NOVOTNÝ Petr 2000 UP Olomouc123.24 6 121.07 4 125.0731.29/33,4-
50.6/U14PAŠEK Matej 2000 Slovakia118.13 2 117.33 8 125.3331.55/33,6-
51.20/U16MIKÓ Radoslav 1998 Slovakia99.74 4 117.38 8 125.3831.60/33,7-
52.7/U14MAXENCE Merpillat 2000 CK Uzerche121.95 6 125.43 2 127.4333.65/35,9-
53.8/U14LASSECHERE Raphael 2000 CK Uzerche127.94 62 121.65 6 127.6533.87/36,1-
54.9/U14PRIJON Severin 2000 KK Rosenheim130.12 4 130.98 4 134.9841.20/43,9-
55.10/U14DILLI Maxi 2001 VfL Bad Kreuznach131.94 6 131.26 4 135.2641.48/44,2-
56.11/U14LINKSTED Peter 2000 British Canoeing123.65 4 128.63 10 138.6344.85/47,8-
57.21/U16LETTENBAUER Niklas 1998 AKV104.54 4 134.93 4 138.9345.15/48,1-
58.12/U14POHANKA Vítek 2000 Kanoistický klub Klatovy o.s.134.31 10 133.27 8 141.2747.49/50,6-
59.22/U16KANCLER Tine 1999 Kajak klub Soške elektrarne96.15 6 93.50 54 147.5053.72/57,3-
60.13/U14BOŽIČ Štefan 2001 Kajak klub Soške elektrarne121.10 54 137.52 12 149.5255.74/59,4-
61.14/U14OSTRBENK Vid 2001 KKK Catez130.67 8 142.63 8 150.6356.85/60,6-
62.26/U18ŽMAVC Jurij 1996 KKK Ljubljana98.51 4 101.41 50 151.4157.63/61,5-
63.27/U18ŠTĚTKA Matěj 1996 SK VS Č. Budějovice105.26 0 102.23 50 152.2358.45/62,3-
64.23/U16BAILEY Connor 1998 British Canoeing103.06 2 101.61 52 153.6159.83/63,8-
65.24/U16GONŠENICA Adam 1999 Kanoe Tatra Klub108.09 4 99.56 56 155.5661.78/65,9-
66.25/U16BOWERS Christopher 1998 British Canoeing96.72 8 100.58 56 156.5862.80/67,0-
67.26/U16DOS SANTOS Luca 1999 CERGY PONTOISE111.51 2 107.82 54 161.8268.04/72,6-
68.28/U18KRAUS Filip 1997 TJ ČSAD Plzeň106.17 2 120.23 54 174.2380.45/85,8-
69.15/U14NOVAK Urban 2001 Kanu klub Simon180.60 10 178.34 6 184.3490.56/96,6-
70.16/U14BERGER Til 2002 Leipziger-Kanu-Club e.V.171.00 12 180.58 6 186.5892.80/99,0-
71.17/U14GENEST Tom 2000 VICK133.58 6 143.96 52 195.96102.18/109,0-
72.18/U14TONCAR Martin 2001 TUZVO157.83 6 142.26 60 202.26108.48/115,7-
73.27/U16SANDERA Wiktor 1998 KS Start Nowy Sacz93.76 2 96.69 106 202.69108.91/116,1-
74.19/U14MAJERCZAK Kacper 2000 KS Pieniny143.04 8 141.30 64 205.30111.52/118,9-
75.20/U14HARTL Vinzenz 2001 AKV121.12 0 150.60 58 208.60114.82/122,4-
76.21/U14LEGRAND Malo 2000 CDCK 22137.35 6 154.08 60 214.08120.30/128,3-
77.28/U16STRÁNSKÝ Dominik 1999 SK VS Karbo Benátky108.19 6 112.56 102 214.56120.78/128,8-
78.29/U16UNTERTHURNER Martin 1998 SPORT CLUB MERANO109.30 4 117.35 102 219.35125.57/133,9-
79.22/U14LUTHER Valentin 2000 SPORT CLUB MERANO120.70 6 121.27 106 227.27133.49/142,3-
80.23/U14JURÍČEK Patrik 2001 Kanoe Tatra Klub129.47 58 130.49 114 244.49150.71/160,7-
81.29/U18BLASBALG Peter 1996 Dukla LM99.24 2 92.04 156 248.04154.26/164,5-
82.30/U18BREMER Nils 1997 KST Rhein-Ruhr105.79 6 103.93 160 263.93170.15/181,4-
83.24/U14REZEK Tomáš 2001 SK VS Č. Budějovice174.15 10 268.19 4 272.19178.41/190,2-
84.30/U16TOMMASO Fasoli 1999 Canoa Club Milano CCM108.78 4 124.58 154 278.58184.80/197,1-
85.25/U14PHILIPPE Hugo 2000 CDCK 22137.52 64 170.71 108 278.71184.93/197,2-
86.26/U14HEURTIN Jules 2001 VICK156.98 10 140.36 152 292.36198.58/211,8-
87.27/U14PETEK Marko 2000 KKK Ljubljana134.54 6 150.37 158 308.37214.59/228,8-
88.28/U14ROBIN Quentin 2000 VICK150.97 12 165.77 212 377.77283.99/302,8-
89.31/U18JAKOBI Milos 1997 VfL Bad Kreuznach108.89 4 0.00 0 112.8919.11/20,4-
90.32/U18KARLSSON Max 1996 Team Colorado Whitewater Racin108.22 6 0.00 0 114.2220.44/21,8-
91.31/U16HOLMES Jacob 1998 British Canoeing114.14 4 0.00 0 118.1424.36/26,0-
92.32/U16MAENNIG Florian 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.116.14 2 0.00 0 118.1424.36/26,0-
93.33/U16MCDIARMID Eddie 1998 British Canoeing117.08 2 0.00 0 119.0825.30/27,0-
94.34/U16KAMMERL Valentin 1999 KK Rosenheim113.20 6 0.00 0 119.2025.42/27,1-
95.33/U18WESSTRÖM Anders 1996 Sweden113.33 6 0.00 0 119.3325.55/27,2-
96.35/U16JUERSCHICK Jan-Robin 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.109.39 10 0.00 0 119.3925.61/27,3-
97.34/U18FRANKE John 1997 LKV Sachsen-Anhalt119.48 0 0.00 0 119.4825.70/27,4-
98.36/U16HAY Callum 1999 British Canoeing113.60 6 0.00 0 119.6025.82/27,5-
99.37/U16GOROMLEV Danil 1998 KRASNOJARSK116.58 4 0.00 0 120.5826.80/28,6-
100.38/U16MAHÉ Alan 1999 CDCK 22116.10 6 0.00 0 122.1028.32/30,2-
101.39/U16EDWARDS Duncan 1999 British Canoeing120.37 4 0.00 0 124.3730.59/32,6-
102.40/U16ŠTEKLÁČ Timotej 1999 TUZVO121.37 4 0.00 0 125.3731.59/33,7-
103.41/U16ONDEJKA Martin 1999 TJ UVLF Kosice123.73 2 0.00 0 125.7331.95/34,1-
104.42/U16WALLISCH Vít 1999 USK Praha121.83 4 0.00 0 125.8332.05/34,2-
105.43/U16BELLOTTI Theo 1999 Canoa Club Vigevano119.69 8 0.00 0 127.6933.91/36,2-
106.35/U18ROMAIN Delpui 1997 CK Uzerche126.06 2 0.00 0 128.0634.28/36,6-
107.44/U16WIEDEMANN Liam 1999 AKV122.63 8 0.00 0 130.6336.85/39,3-
108.36/U18MACALEENAN Aidan 1997 British Canoeing118.51 14 0.00 0 132.5138.73/41,3-
109.37/U18STETS Wenzel 1997 Leipziger-Kanu-Club e.V.124.31 12 0.00 0 136.3142.53/45,4-
110.45/U16BEDNARDY Nicolas 1999 CESSON SEVIGNE BRETAGNE129.32 8 0.00 0 137.3243.54/46,4-
111.38/U18KLOS Michal 1997 AKV126.12 12 0.00 0 138.1244.34/47,3-
112.46/U16FETISOV Nikita 1999 KRASNOJARSK130.44 8 0.00 0 138.4444.66/47,6-
113.47/U16LECOMTE Edouard 1998 CUPPEV124.91 14 0.00 0 138.9145.13/48,1-
114.48/U16BREZIGAR Oliver 1998 Kajak klub Soške elektrarne127.36 12 0.00 0 139.3645.58/48,6-
115.49/U16KUDRYAVTSEV Daniil 1999 team SPb139.51 2 0.00 0 141.5147.73/50,9-
116.50/U16ANŽLOVAR Blaž 1998 KKK Ljubljana135.47 8 0.00 0 143.4749.69/53,0-
117.51/U16JEREB Matej 1998 KKK Ljubljana136.98 10 0.00 0 146.9853.20/56,7-
118.52/U16ALLIN Zachary 1998 British Canoeing97.05 50 0.00 0 147.0553.27/56,8-
119.39/U18LEITNER Mario 1997 Austria97.19 50 0.00 0 147.1953.41/57,0-
120.40/U18BOLG Leo 1996 KSA96.50 58 0.00 0 154.5060.72/64,7-
121.41/U18ČIŽMAN Luka 1997 KKK Tacen100.55 54 0.00 0 154.5560.77/64,8-
122.42/U18MANFREDA-VIDRIH Val 1997 KKK Tacen100.81 54 0.00 0 154.8161.03/65,1-
123.43/U18QUENOUILLERE Theo 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE103.51 52 0.00 0 155.5161.73/65,8-
124.44/U18EUZENES Pol 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE104.45 52 0.00 0 156.4562.67/66,8-
125.45/U18STANOVSKÝ Martin 1996 SKP Dolny Kubin104.69 52 0.00 0 156.6962.91/67,1-
126.46/U18ATKINSON Jonathan 1997 British Canoeing103.25 54 0.00 0 157.2563.47/67,7-
127.47/U18PETAK Šteblaj Jure 1996 KKK Ljubljana105.53 56 0.00 0 161.5367.75/72,2-
128.48/U18TOMINEC Domen 1997 KKK Ljubljana112.78 50 0.00 0 162.7869.00/73,6-
129.49/U18LUTHER Michael 1997 SPORT CLUB MERANO116.47 52 0.00 0 168.4774.69/79,6-
130.53/U16BRATT Vidar 1998 Sweden109.45 60 0.00 0 169.4575.67/80,7-
131.54/U16MAAS David 1999 KK Rosenheim112.93 58 0.00 0 170.9377.15/82,3-
132.55/U16HANKE Philipp 1998 AKV119.08 52 0.00 0 171.0877.30/82,4-
133.50/U18MOLNAR Frantisek 1996 TJ UVLF Kosice117.84 56 0.00 0 173.8480.06/85,4-
134.51/U18DELAMORINERIE Pierre 1996 CUPPEV118.40 58 0.00 0 176.4082.62/88,1-
135.56/U16SEB Nouvel 1998 BSM kayak118.39 62 0.00 0 180.3986.61/92,4-
136.29/U14RAŠKA Tomáš 2001 USK Praha122.71 60 0.00 0 182.7188.93/94,8-
137.57/U16ELMATÉO Licoine 1999 BSM kayak129.49 56 0.00 0 185.4991.71/97,8-
138.58/U16LE BAINDRE Mathéo 1998 CDCK 22135.69 52 0.00 0 187.6993.91/100,1-
139.59/U16MACIAGA Oskar 1999 KS Pieniny134.27 56 0.00 0 190.2796.49/102,9-
140.30/U14ZEMAN Vojtěch 2000 USK Praha134.70 56 0.00 0 190.7096.92/103,3-
141.60/U16TOM Girard 1999 BSM kayak137.48 56 0.00 0 193.4899.70/106,3-
142.61/U16DOUADY Corentin 1998 VICK141.36 56 0.00 0 197.36103.58/110,4-
143.31/U14AUGU Lucas 2002 VICK152.04 58 0.00 0 210.04116.26/124,0-
144.32/U14KOŘÍNEK Miroslav 2001 Kanoe Tatra Klub147.03 66 0.00 0 213.03119.25/127,2-
145.33/U14KREJČÍ Jakub 2002 SK VS Č. Budějovice157.12 58 0.00 0 215.12121.34/129,4-
146.34/U14MACÚŠ Ondrej 2003 ŽKV-Žilina154.59 62 0.00 0 216.59122.81/131,0-
147.62/U16GONCHAROV Sergei 1998 KRASNOJARSK153.01 68 0.00 0 221.01127.23/135,7-
148.35/U14VALANT Ulan 2001 KKK Ljubljana162.24 64 0.00 0 226.24132.46/141,2-
149.36/U14LHOTA Kryštof 2002 USK Praha173.47 58 0.00 0 231.47137.69/146,8-
150.63/U16VRUBLOVSKÝ Jan 1999 UP Olomouc124.24 108 0.00 0 232.24138.46/147,6-
151.37/U14LESMANN Nico 2002 LKV Sachsen-Anhalt173.68 60 0.00 0 233.68139.90/149,2-
152.64/U16AUBRY Youn 1999 CDCK 22126.15 108 0.00 0 234.15140.37/149,7-
153.38/U14MESCHERYAKOV Alexander 2000 team SPb180.25 60 0.00 0 240.25146.47/156,2-
154.65/U16OSVALD Richard 1999 Slovakia192.05 56 0.00 0 248.05154.27/164,5-
155.66/U16KYZLÍK Milan 1999 Klub Kanoistika Roudnice n.L.136.45 116 0.00 0 252.45158.67/169,2-
156.39/U14VAJDA Tibor 2002 ŽKV-Žilina140.07 118 0.00 0 258.07164.29/175,2-
157.40/U14STEULER Benjamin 2001 AKV157.34 104 0.00 0 261.34167.56/178,7-
158.41/U14ŠTAFFEN Matúš 2002 ŽKV-Žilina158.72 106 0.00 0 264.72170.94/182,3-
159.52/U18HIRSCHBICHLER Kilian 1997 KK Rosenheim201.14 68 0.00 0 269.14175.36/187,0-
160.42/U14LAPORNIK Lenart 2003 KKK Tacen207.79 64 0.00 0 271.79178.01/189,8-
161.67/U16RADLER Radovan 1998 TUZVO212.10 60 0.00 0 272.10178.32/190,1-
162.68/U16NAGL Marinus 1998 KK Rosenheim216.68 60 0.00 0 276.68182.90/195,0-
163.43/U14LUTHER Jakob 2001 SPORT CLUB MERANO169.45 110 0.00 0 279.45185.67/198,0-
164.44/U14RULIO Silvin 2000 BSM kayak137.14 158 0.00 0 295.14201.36/214,7-
165.45/U14BUSSONAIS Emeric 2000 VICK147.55 160 0.00 0 307.55213.77/227,9-
166.46/U14HENRY Steven 2001 CESSON SEVIGNE BRETAGNE207.76 110 0.00 0 317.76223.98/238,8-
167.47/U14LANGE Twan 2002 KKK Tacen163.06 162 0.00 0 325.06231.28/246,6-
168.69/U16STRELTSOV Victor 1998 KRASNOJARSK263.37 68 0.00 0 331.37237.59/253,3-
169.48/U14ALIČ Maks 2002 Kanu klub Simon174.79 158 0.00 0 332.79239.01/254,9-
170.49/U14COLNAR Brin 2000 KKK Tacen181.52 158 0.00 0 339.52245.74/262,0-
171.50/U14SAUVAGE Florian 2001 VICK177.95 162 0.00 0 339.95246.17/262,5-
172.70/U16RIEGEL Juraj 1999 Kanoe Tatra Klub179.56 164 0.00 0 343.56249.78/266,3-
173.71/U16WEISS Anton 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.147.38 206 0.00 0 353.38259.60/276,8-
174.51/U14KUBASOV Mikhail 2000 SURGUT216.93 156 0.00 0 372.93279.15/297,7-
175.52/U14VERTAL Jakub 2002 TJ UVLF Kosice221.28 154 0.00 0 375.28281.50/300,2-
176.72/U16BRETON samuel 1998 VICK180.95 204 0.00 0 384.95291.17/310,5-
177.53/U14ZAPLETAL Mikuláš 2000 DUKLA Brandýs137.18 250 0.00 0 387.18293.40/312,9-
178.54/U14PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Praha237.66 154 0.00 0 391.66297.88/317,6-
179.73/U16OLLIVIER Dorian 1999 CDCK 22163.60 260 0.00 0 423.60329.82/351,7-
180.55/U14KUSCHE Eric 2001 Leipziger-Kanu-Club e.V.219.26 208 0.00 0 427.26333.48/355,6-
181.74/U16DOREY Alexis 1999 CK Uzerche133.16 306 0.00 0 439.16345.38/368,3-
182.56/U14STANO Samuel 2002 TJ UVLF Kosice193.51 258 0.00 0 451.51357.73/381,5-
183.57/U14CUBR Filip 2000 TJ ČSAD Plzeň162.63 306 0.00 0 468.63374.85/399,7-
184.58/U14DIEŠKA Juraj 2002 SKP Dolny Kubin284.60 208 0.00 0 492.60398.82/425,3-
185.75/U16MULSER Peter 1998 SPORT CLUB MERANO147.76 360 0.00 0 507.76413.98/441,4-
  KARNER Vid 1996 Kajak klub Nivo Cekje0.00 999 0.00 0 999.00 -
  YANKOVSKIJ Ivan 1998 team SPb0.00 999 0.00 0 999.00 -
  GROTMANN Samuel 1999 KK Rosenheim0.00 999 0.00 0 999.00 -
  MATJAŠEC Matevž 2000 KKK Tacen0.00 999 0.00 0 999.00 -
  VASEEV Nikita 2002 team SPb0.00 999 0.00 0 999.00 -
  ZICER David 2003 KAZ010.00 999 0.00 0 999.00 -
  STOLBOVSKIJ Artem 2003 team SPb0.00 0 0.00 0 DNF -
  KAMYNIN Gleb 2003 team SPb0.00 0 0.00 0 DNF -
  AKULOV Dmitry 2002 KAZ010.00 0 0.00 0 DNF -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3