vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

ECA Slalom Junior Cup V

31.07.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jindřich Beneš   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M   1st. run heats, 2nd. run final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U18BESTE Florian
LOOS Soren
96
97
KC Hilden
KC Hilden
119.65 10 114.70 0 114.70 -
2.2/U18WEBER Alexander
HECHT Niklas
97
97
LKC Germany
LKC Germany
117.69 8 112.78 6 118.784.08/3,6-
3.1/U16LEHRACH Fritz
TUCHSCHNERER Lennard
98
99
Leipziger-Kanu-Club e.V.
Leipziger-Kanu-Club e.V.
123.55 60 120.34 10 130.3415.64/13,6-
4.3/U18LE PONCIN
Baptiste POLES Malo
96
96
CESSON SEVIGNE BRETAGNE
CESSON SEVIGNE BRETAGNE
117.63 8 128.14 6 134.1419.44/16,9-
5.2/U16KANCLER Tine
JEŽ Jakob
99
98
Kajak klub Soške elektrarne
Kajak klub Soške elektrarne
132.02 66 126.35 8 134.3519.65/17,1-
6.3/U16BORMANN Eric
BRAUNE Leo
99 LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
138.92 0 131.27 6 137.2722.57/19,7-
7.4/U18WATERS Aiden
MacALEENAN Aiden
97
97
British Canoeing
British Canoeing
147.55 68 137.61 16 153.6138.91/33,9-
8.4/U16QUEMENEUR Malo
HELLARD Pierre
98
98
CESSON SEVIGNE BRETAGNE
CESSON SEVIGNE BRETAGNE
140.78 54 125.94 52 177.9463.24/55,1-
9.5/U16ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
 
98
Dukla Brandýs
Dukla Brandýs
130.37 60 120.76 60 180.7666.06/57,6-
10.6/U16VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
99 UP Olomouc
UP Olomouc
133.82 56 125.32 64 189.3274.62/65,1-
11.7/U16HOLMES Jacob
McDIARMID Eddie
98
98
British Canoeing
British Canoeing
142.48 8 143.47 62 205.4790.77/79,1-
12.8/U16ROHMER Karl
MAENNIG Florian
99
99
Leipziger-Kanu-Club e.V.
Leipziger-Kanu-Club e.V.
170.73 18 170.27 66 236.27121.57/106,0-
13.1/U14KUNST Beno
OSTRBENK Vid
1
1
KKK Catez
KKK Catez
180.32 12 180.39 72 252.39137.69/120,0-
14.5/U18TESTEN Niko
JEKLIN Jakob
98
97
Kajak klub Soške elektrarne
Kajak klub Soške elektrarne
125.86 16 0.00 0 141.8627.16/23,7-
15.9/U16KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
99
99
USK Praha
USK Praha
144.22 106 0.00 0 250.22135.52/118,2-
16.10/U16TERIN Artem
GOROMLEV Danil
98
98
KRASNOJARSK
KRASNOJARSK
188.98 104 0.00 0 292.98178.28/155,4-
17.6/U18JAKOBI Milos
MESSEMER Dennis
97
97
VfL Bad Kreuznach
VfL Bad Kreuznach
153.39 356 0.00 0 509.39394.69/344,1-
18.7/U18GRUNWALD Paul
TRUMMER Timo
96
96
LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
104.65 408 0.00 0 512.65397.95/346,9-
19.11/U16SEUMEL Paul
SEUMEL Hannes
99 LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
192.56 358 0.00 0 550.56435.86/380,0-
  KUNA Václav
CEPEK Matěj
98
98
SK VS Č.B.
SK VS Č.B.
0.00 0 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3