vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR ve sjezdu žáků

09.08.2014   USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 KVS HK09:21,90 6
2.2/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc09:32,8010.90/1,95
3.3/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.09:41,8019.90/3,54
4.4/ZSŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez.09:52,7030.80/5,53
5.1/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.10:11,9050.00/8,92
6.2/ZMJANŮ Filip 2002 Olomouc11:00,7098.80/17,61
7.5/ZSURBAN Daniel 2001 Šumperk11:17,90116.00/20,60
8.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc11:20,50118.60/21,10
  ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.DNF 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel08:05,50 33
2.2/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel08:22,5017.00/3,529
3.3/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.08:26,4020.90/4,325
4.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.08:46,3040.80/8,421
5.4/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno08:48,5043.00/8,917
6.5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno08:54,8049.30/10,213
7.6/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž09:15,8070.30/14,512
8.7/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí09:28,4082.90/17,111
9.8/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn09:30,8085.30/17,610
10.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc09:33,5088.00/18,19
11.9/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel09:38,4092.90/19,18
12.10/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor09:41,2095.70/19,77
13.3/ZMFILIPI Viktorie 2002 Č.Lípa09:43,4097.90/20,26
14.4/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí09:52,40106.90/22,05
15.11/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc09:53,50108.00/22,24
16.5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc09:53,70108.20/22,33
17.6/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí10:34,40148.90/30,72
18.7/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc10:54,30168.80/34,81
19.12/ZSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand11:30,30204.80/42,20
20.8/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.12:13,20247.70/51,00
  NOVOTNÁ Mariána 2002 Pardub.DNS 0
  BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.DNF 0
  KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 RoudniceDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.09:53,90 6
2.2/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn10:17,2023.30/3,95
3.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno10:21,3027.40/4,64
4.4/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno10:27,5033.60/5,73
5.5/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.10:51,8057.90/9,72
6.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc11:32,9099.00/16,71
7.2/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí12:09,20135.30/22,80
8.3/ZMFILIPI Viktorie 2002 Č.Lípa13:29,20215.30/36,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.07:51,00 35
2.2/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto08:33,6042.60/9,031
3.3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště08:40,9049.90/10,627
4.4/ZSNACHTIGAL Richard 2000 Val.Mez.08:41,1050.10/10,626
5.5/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc08:42,3051.30/10,925
6.6/ZSBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy08:48,2057.20/12,124
7.7/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc08:56,4065.40/13,923
8.1/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.09:01,8070.80/15,022
9.2/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.09:04,7073.70/15,621
10.8/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov09:06,9075.90/16,120
11.9/ZSKLEMENT Maxim 2001 Roudnice09:11,8080.80/17,219
12.10/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.09:12,8081.80/17,418
13.3/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí09:28,0097.00/20,617
14.11/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.09:29,0098.00/20,816
15.12/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto09:29,7098.70/21,015
16.13/ZSFIALA Jakub 2001 Olomouc09:35,40104.40/22,214
17.4/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc09:35,80104.80/22,313
18.5/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno09:42,00111.00/23,612
19.14/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto09:45,10114.10/24,211
20.6/ZMLERCH Eduard 2002 Klášter.09:51,40120.40/25,610
21.15/ZSŠVARC Adam 2001 Olomouc09:55,10124.10/26,39
22.7/ZMHALA Jiří 2002 Olomouc09:56,70125.70/26,78
23.16/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc09:59,60128.60/27,37
24.17/ZSLÁTAL Filip 2001 Olomouc10:03,90132.90/28,26
25.8/ZMRUDORFER Martin 2003 Olomouc10:06,50135.50/28,85
25.18/ZSŠULC Karel 2000 KK Brand10:06,50135.50/28,84
27.9/ZMHRADEC Matěj 2003 Olomouc10:07,50136.50/29,03
28.10/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc10:10,70139.70/29,72
29.19/ZSCHABIČA Pavel 2001 SKVeselí10:32,80161.80/34,41
30.11/ZMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.10:53,60182.60/38,80
31.12/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.11:02,50191.50/40,70
32.13/ZMRANCE Sebastián 2002 Olomouc11:14,80203.80/43,30
33.20/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 Olomouc11:40,30229.30/48,70
34.21/ZSŠOREL Martin 2001 KK Brand11:56,10245.10/52,00
35.14/ZMZUBALÍK Martin 2002 SKVeselí12:16,00265.00/56,30
36.22/ZSKOLÁČEK Petr 2001 KK Brand12:48,50297.50/63,20
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 TrutnovDNF 0
  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.DNS 0
  KRATOCHVÍL Martin 2003 3 OlomoucDNF 0
  ČEPELÁK František 2002 Č.Kruml.DNF 0
  ROUČA Samuel 2002 ŠumperkDNF 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
09:16,70 6
2.2/ZSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
09:35,1018.40/3,35
3.3/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
10:13,3056.60/10,24
4.4/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
Olomouc
Olomouc
10:38,0081.30/14,63
5.5/ZSHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
10:42,6085.90/15,42
6.1/ZMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
11:58,00161.30/29,01
7.6/ZSKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
14:07,20290.50/52,20
8.2/ZMPROCHÁZKA Vojtěch
HALA Jiří
2002
2002
Olomouc
Olomouc
14:10,90294.20/52,80
  SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
DSQ-R 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3