vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

ECA Slalom Junior Cup VI

01.08.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jindřich Beneš   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: 401  
absolutní pořadí    

kategorie C1M   1st. run heats, 2nd. run final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U18TRUMMER Timo 1996 LKV Sachsen-Anhalt88.72 0 82.39 2 84.39 -
2.2/U18GURECKA Marko 1996 Dukla LM87.86 0 84.45 0 84.450.06/0,1-
3.1/U16JEKLIN Jakob 1998 Kajak klub Soške elektrarne90.50 4 85.21 0 85.210.82/1,0-
4.2/U16MIRGORODSKÝ Marko 1998 Dukla LM89.39 4 85.40 0 85.401.01/1,2-
5.3/U18IVALDI Raffaello 1997 canoa club verona90.06 2 85.75 0 85.751.36/1,6-
6.4/U18MATULA Roman 1996 Klub Kanoistika Roudnice n.L.87.17 0 85.76 0 85.761.37/1,6-
7.5/U18KULIKOV Alexander 1997 Kzaxtan89.12 2 85.45 2 87.453.06/3,6-
8.3/U16LHOTA Matyáš 1999 USK Praha92.99 4 87.83 0 87.833.44/4,1-
9.6/U18BESTE Florian 1996 KC Hilden87.10 6 84.12 4 88.123.73/4,4-
10.4/U16LERCH Adam 1998 TJ Ohře Klášterec94.87 4 86.13 2 88.133.74/4,4-
11.7/U18SMITH Wiliam 1997 British Canoeing97.44 2 87.48 2 89.485.09/6,0-
12.5/U16TUCHSCHERER Lennard 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.87.81 2 86.21 4 90.215.82/6,9-
13.8/U18BRAUNE Willi 1996 LKV Sachsen-Anhalt90.37 0 88.49 2 90.496.10/7,2-
14.9/U18LE BOURDONNEC Guille 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE94.70 2 91.34 0 91.346.95/8,2-
15.1/U14HEGER Vojtěch 2000 KVS Hradec Králové98.12 56 91.84 0 91.847.45/8,8-
16.10/U18OULHEN CORENTIN 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE93.11 0 92.45 0 92.458.06/9,6-
17.11/U18MALYSHEV Roman 1996 KRASNOJARSK90.55 2 86.54 6 92.548.15/9,7-
18.12/U18SHIROKOV Valeriy 1996 Kzaxtan91.08 2 90.61 2 92.618.22/9,7-
19.6/U16GIBSON Angus 1998 British Canoeing96.97 2 90.67 2 92.678.28/9,8-
20.13/U18VIDMAR Klemen 1997 KKK Tacen94.83 0 93.14 0 93.148.75/10,4-
21.7/U16PŘÍHODA Matouš 1998 USK Praha94.00 2 89.25 4 93.258.86/10,5-
22.14/U18LOOS SÖren 1997 KC Hilden88.62 0 88.34 6 94.349.95/11,8-
23.8/U16HEGER Tomáš 1998 DUKLA Brandýs89.95 0 88.79 6 94.7910.40/12,3-
24.9/U16NOVOTNÝ Jan 1998 UP Olomouc92.65 2 92.95 2 94.9510.56/12,5-
25.10/U16BOURHIS Yves 1998 CESSON SEVIGNE BRETAGNE95.97 2 89.63 8 97.6313.24/15,7-
26.15/U18CORAIL René Nathan 1997 VICK96.70 4 94.44 4 98.4414.05/16,6-
27.11/U16LEHRACH Fritz 1998 Leipziger-Kanu-Club e.V.102.67 2 94.77 4 98.7714.38/17,0-
28.12/U16STRAUS Thomas 1998 AKV89.05 2 94.88 4 98.8814.49/17,2-
29.16/U18LOWTHER Steven 1997 Ascot Kayak Club95.46 0 91.90 8 99.9015.51/18,4-
30.13/U16ŠTEKLÁČ Filip 1998 Dukla LM101.60 2 98.49 2 100.4916.10/19,1-
31.2/U14BRAUNE Leo 2000 LKV Sachsen-Anhalt113.87 6 98.79 2 100.7916.40/19,4-
32.17/U18KOVAČIČ Gašper 1997 Kajak klub Soške elektrarne95.75 2 93.52 8 101.5217.13/20,3-
33.3/U14KRUPPA Felix 2000 Slovakia101.77 2 95.80 6 101.8017.41/20,6-
34.14/U16HARLAK Marc 1999 LKV Sachsen-Anhalt97.45 0 98.34 4 102.3417.95/21,3-
35.4/U14OSTRBENK Vid 2001 KKK Catez124.25 6 102.44 0 102.4418.05/21,4-
36.5/U14HANNES Seumel 2000 LKV Sachsen-Anhalt115.59 6 105.30 2 107.3022.91/27,1-
37.15/U16KOLAT Artur 1999 KS Start Nowy Sacz103.35 6 103.19 6 109.1924.80/29,4-
38.16/U16BORRMANN Eric 1999 LKV Sachsen-Anhalt108.70 4 103.81 6 109.8125.42/30,1-
39.17/U16NIKULIN Ivan 1999 Kzaxtan111.44 2 105.29 6 111.2926.90/31,9-
40.6/U14LINKSTED Peter 2000 British Canoeing115.75 6 109.83 2 111.8327.44/32,5-
41.7/U14PFANNENSCHMIDT Max 2000 Leipziger-Kanu-Club e.V.109.31 4 111.20 4 115.2030.81/36,5-
42.8/U14BERNAT Jaka 2001 KKK Tacen119.84 4 116.79 2 118.7934.40/40,8-
43.18/U16TERIN Artem 1998 KRASNOJARSK107.94 6 114.73 6 120.7336.34/43,1-
44.19/U16EDWARDS Duncan 1999 British Canoeing110.78 4 116.73 10 126.7342.34/50,2-
45.18/U18WEBER Alexander 1997 LKC Germany94.95 2 93.66 50 143.6659.27/70,2-
46.19/U18CHAUMET Jules 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE94.42 2 92.11 58 150.1165.72/77,9-
47.20/U16LAUNAY Thomas 1998 CDCK 2293.35 2 115.18 54 169.1884.79/100,5-
48.20/U18POLES MALO 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE97.22 4 0.00 0 101.2216.83/19,9-
49.21/U18JANUR Dominik 1997 KS Start Nowy Sacz98.04 6 0.00 0 104.0419.65/23,3-
50.22/U18LE PONCIN Baptiste 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE104.49 0 0.00 0 104.4920.10/23,8-
51.23/U18OTTEN Joris 1997 the Netherlands100.65 4 0.00 0 104.6520.26/24,0-
52.24/U18PUCHEOU Johan 1997 CUPPEV102.74 2 0.00 0 104.7420.35/24,1-
53.25/U18SCHUTZE Michael 1997 KSV Bad Kreuznach106.53 2 0.00 0 108.5324.14/28,6-
54.26/U18MESSEMER Dennis 1997 VfL Bad Kreuznach107.11 2 0.00 0 109.1124.72/29,3-
55.27/U18COGGAN Will 1996 Team Colorado Whitewater Racin100.72 10 0.00 0 110.7226.33/31,2-
56.28/U18PUTNAM Ethan 1996 Team Colorado Whitewater Racin112.95 2 0.00 0 114.9530.56/36,2-
57.21/U16GLASGOW Fraser 1998 British Canoeing106.12 10 0.00 0 116.1231.73/37,6-
58.22/U16SEUMEL Paul 1999 LKV Sachsen-Anhalt113.04 4 0.00 0 117.0432.65/38,7-
59.23/U16VAJDA Matúš 1999 ŽKV-Žilina105.24 12 0.00 0 117.2432.85/38,9-
60.24/U16MANUSHKIN Dmitriy 1998 KRASNOJARSK120.45 4 0.00 0 124.4540.06/47,5-
61.25/U16JUG Aljaž 1999 Kajak klub Soške elektrarne132.57 8 0.00 0 140.5756.18/66,6-
62.26/U16CEPEK Matěj 1998 SK VS Č. Budějovice96.53 52 0.00 0 148.5364.14/76,0-
63.29/U18CRAWFORD Brodie 1997 Ascot Kayak Club100.16 54 0.00 0 154.1669.77/82,7-
64.27/U16KUNA Václav 1998 SK VS Č. Budějovice95.17 60 0.00 0 155.1770.78/83,9-
65.28/U16SEDLÁČEK Tomáš 1999 Slovakia100.55 56 0.00 0 156.5572.16/85,5-
66.29/U16WATERS Aiden 1998 British Canoeing112.10 52 0.00 0 164.1079.71/94,5-
67.9/U14SARAMANDIF Terence 2002 VICK163.92 14 0.00 0 177.9293.53/110,8-
68.30/U16GRACHEV Vladislav 1999 KRASNORAJARSK162.64 24 0.00 0 186.64102.25/121,2-
69.31/U16FRANIEL Max 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.106.59 104 0.00 0 210.59126.20/149,5-
70.10/U14KUBASOV Mikhaii 2000 SURGUT150.22 62 0.00 0 212.22127.83/151,5-
71.32/U16MARTINEZ Addwyn 1998 CUPPEV115.38 102 0.00 0 217.38132.99/157,6-
72.11/U14OCHAKOVSKICH Yegor 2000 KAZ01207.02 108 0.00 0 315.02230.63/273,3-
  NILSSON Mattias 1998 Sweden0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PAULAIS Julien 2000 VICK0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   1st. run heats, 2nd. run final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U16WERATSCHNIG Nina 1998 Austria91.24 6 86.16 0 86.16 -
2.1/U18HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Praha94.39 6 88.74 0 88.742.58/3,0-
3.2/U16FIŠEROVÁ Tereza 1998 Klub Kanoistika Roudnice n.L.93.44 2 90.11 0 90.113.95/4,6-
4.3/U16ZWOLINSKA Klaudia 1998 KS Start Nowy Sacz94.01 0 90.76 0 90.764.60/5,3-
5.2/U18PRIGENT Camille 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE95.55 4 89.95 2 91.955.79/6,7-
6.4/U16CWIK Sara 1998 KS Start Nowy Sacz95.74 2 90.68 2 92.686.52/7,6-
7.3/U18HENRY MARGAUX 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE95.05 8 93.84 0 93.847.68/8,9-
8.5/U16BERCON Joy 1998 BSM kayak99.02 4 93.58 2 95.589.42/10,9-
9.4/U18REVEL Louise 1996 British Canoeing100.14 2 93.95 2 95.959.79/11,4-
10.6/U16HÁŠŠOVÁ Michaela 1998 Dukla LM94.75 4 94.27 2 96.2710.11/11,7-
11.5/U18MUSCARA Francesca 1997 Lega NAvale ITaliana sez. Quin100.37 4 96.39 0 96.3910.23/11,9-
12.6/U18GAIGEOT Claire 1996 CK LAGNY98.71 2 92.96 4 96.9610.80/12,5-
13.7/U18LUCIE Prioux 1997 CK Uzerche100.94 4 96.40 2 98.4012.24/14,2-
14.8/U18MEDVED Beti 1996 Kajak klub Soške elektrarne99.36 6 96.74 2 98.7412.58/14,6-
15.1/U14STANOVSKÁ Soňa 2000 SKP Dolny Kubin90.52 0 90.85 8 98.8512.69/14,7-
16.7/U16HRICOVÁ Klára 1999 UP Olomouc100.43 4 100.03 0 100.0313.87/16,1-
17.8/U16LÉVEQUE Marine 1998 CDCK 2294.61 4 94.20 6 100.2014.04/16,3-
18.2/U14KOZÁKOVÁ Timea 2000 Kanoe Tatra Klub104.29 0 100.28 0 100.2814.12/16,4-
19.3/U14KONIAROVÁ Lea 2000 Kanoe Tatra Klub99.57 2 96.45 4 100.4514.29/16,6-
20.9/U16KONDRATENKO Xeniya 1999 Kzaxtan102.63 4 98.53 2 100.5314.37/16,7-
21.10/U16MALCHERS Paula 1999 KSA98.46 4 96.64 4 100.6414.48/16,8-
22.11/U16BROSOVÁ Silvia 1999 Dukla LM101.69 6 97.50 4 101.5015.34/17,8-
23.4/U14MURZOVÁ Lucia 2000 Kanoe Tatra Klub100.55 0 100.51 2 102.5116.35/19,0-
24.12/U16HOLLICK Jade 1998 British Canoeing99.99 2 101.75 2 103.7517.59/20,4-
25.13/U16FAGERLUND Amanda 1998 Sweden99.72 2 97.96 6 103.9617.80/20,7-
26.5/U14KORTIŠOVÁ Barbora 2001 TUZVO109.78 6 102.38 2 104.3818.22/21,1-
27.6/U14DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Praha107.54 2 103.74 2 105.7419.58/22,7-
28.7/U14BLAŽKOVÁ Tereza 2000 USK Praha117.43 2 105.96 0 105.9619.80/23,0-
29.14/U16ROSIEK Edyta 1998 KS Start Nowy Sacz101.16 6 103.56 4 107.5621.40/24,8-
30.15/U16MINTÁLOVÁ Eliška 1999 ŽKV-Žilina100.35 4 98.31 10 108.3122.15/25,7-
31.9/U18POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 KADAŇ104.29 4 102.53 6 108.5322.37/26,0-
32.16/U16CZERNEK Kinga 1998 KS Start Nowy Sacz97.86 2 102.72 6 108.7222.56/26,2-
33.8/U14OSCHMAUTZ Antonia 2001 Austria109.22 56 100.94 8 108.9422.78/26,4-
34.9/U14ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Praha100.97 0 105.08 4 109.0822.92/26,6-
35.10/U14VRBOVÁ Alexandra 2000 Vodácký oddíl Horšovský Týn108.48 4 105.13 4 109.1322.97/26,7-
36.17/U16ČEKALOVÁ Bára 1998 SK VS Č. Budějovice110.44 0 109.23 0 109.2323.07/26,8-
37.18/U16HOLL Lena 1999 AKV100.98 2 103.65 6 109.6523.49/27,3-
38.10/U18KIRKBRIGHT Emma 1997 British Canoeing103.16 6 102.19 8 110.1924.03/27,9-
39.11/U14SAFINA Kamilla 2000 Kzaxtan113.40 2 110.26 0 110.2624.10/28,0-
40.11/U18OLIPHANT Hana 1997 British Canoeing102.56 2 103.34 8 111.3425.18/29,2-
41.12/U18GLEJTEKOVÁ Petra 1996 ŽKV-Žilina105.13 2 104.44 8 112.4426.28/30,5-
42.19/U16IGNATEVA Maria 1998 team SPb103.26 8 108.15 6 114.1527.99/32,5-
43.12/U14HUMEAU Maya 2000 Potomac Whitewater Racing Team131.02 6 114.32 0 114.3228.16/32,7-
44.13/U14HANKE Franziska 2000 AKV118.47 2 113.57 6 119.5733.41/38,8-
45.13/U18JARC Neža 1996 KKK Ljubljana103.95 4 107.96 12 119.9633.80/39,2-
46.14/U14COLNAR Zarja 2003 KKK Tacen136.77 10 133.55 6 139.5553.39/62,0-
47.20/U16DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Praha96.32 4 95.80 52 147.8061.64/71,5-
48.14/U18OTTEN Maartje 1996 the Netherlands99.19 4 98.68 52 150.6864.52/74,9-
49.15/U18CAROLIN Schaller 1997 AKV99.59 6 105.84 60 165.8479.68/92,5-
50.15/U14GALUŠKOVÁ Antonie 2001 TJ KVS Sušice110.51 6 123.35 102 225.35139.19/161,5-
51.16/U18VRBNJAK Erbežnik Teja 1997 KKK Ljubljana101.83 8 0.00 0 109.8323.67/27,5-
52.21/U16GLEJTEKOVÁ Simona 1999 ŽKV-Žilina109.53 2 0.00 0 111.5325.37/29,4-
53.22/U16DAILLE Viviana 1998 CKV VALLEE DE L AIN104.81 8 0.00 0 112.8126.65/30,9-
54.17/U18POPYKHOVA Natalia 1996 KRASNOJARSK105.18 8 0.00 0 113.1827.02/31,4-
55.23/U16KAVS Živa 1998 Kajak klub Soške elektrarne109.28 4 0.00 0 113.2827.12/31,5-
56.18/U18CAPPA Vittoria 1996 Cuneo canoa101.46 12 0.00 0 113.4627.30/31,7-
57.24/U16MACEKOVÁ Simona 1998 ŽKV-Žilina103.50 10 0.00 0 113.5027.34/31,7-
58.25/U16POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 UP Olomouc109.66 4 0.00 0 113.6627.50/31,9-
59.19/U18ALICE Lachaudru 1997 CK Uzerche110.66 4 0.00 0 114.6628.50/33,1-
60.20/U18DEREVYANKO Natalia 1996 SURGUT109.33 6 0.00 0 115.3329.17/33,9-
61.26/U16MURRSY Victoria 1998 British Canoeing110.97 6 0.00 0 116.9730.81/35,8-
62.27/U16JEKLIN Eva 1999 Kajak klub Soške elektrarne110.59 8 0.00 0 118.5932.43/37,6-
63.28/U16QUÉMERAIS Morgane 1999 CDCK 22113.41 6 0.00 0 119.4133.25/38,6-
64.29/U16DIEŠKOVÁ Eva 1998 SKP Dolny Kubin108.59 12 0.00 0 120.5934.43/40,0-
65.30/U16COSTE Astrid 1998 CUPPEV117.02 4 0.00 0 121.0234.86/40,5-
66.31/U16DROUIN Tiphaine 1999 VICK113.19 12 0.00 0 125.1939.03/45,3-
67.32/U16FREYSSINNET Lucie 1998 CK Uzerche122.42 6 0.00 0 128.4242.26/49,0-
68.33/U16HRICOVÁ Adéla 1999 UP Olomouc119.77 10 0.00 0 129.7743.61/50,6-
69.34/U16SOURBES Maud 1998 CUPPEV129.17 6 0.00 0 135.1749.01/56,9-
70.35/U16JENNINGS Madelaine 1999 British Canoeing129.71 6 0.00 0 135.7149.55/57,5-
71.21/U18SCHMITT Rinema 1997 BSM kayak95.23 52 0.00 0 147.2361.07/70,9-
72.36/U16GOGOLEVA Alena 1999 team SPb142.76 10 0.00 0 152.7666.60/77,3-
73.22/U18GAIGEOT Léa 1996 CK LAGNY102.04 54 0.00 0 156.0469.88/81,1-
74.23/U18KOZOROG Alja 1996 Kajak klub Soške elektrarne100.75 58 0.00 0 158.7572.59/84,3-
75.37/U16LIBER Natalia 1999 KS Start Nowy Sacz109.07 54 0.00 0 163.0776.91/89,3-
76.38/U16KOZYREVA Anastasia 1998 KRASNOJARSK107.47 60 0.00 0 167.4781.31/94,4-
77.16/U14BERGNER Victoria 2000 Leipziger-Kanu-Club e.V.112.01 56 0.00 0 168.0181.85/95,0-
78.39/U16BERTIN Collette 1999 BSM kayak124.26 58 0.00 0 182.2696.10/111,5-
79.17/U14NOVAK Lea 2000 KKK Tacen130.90 60 0.00 0 190.90104.74/121,6-
80.18/U14HOČEVAR Eva Alina 2002 Kanu klub Simon138.38 54 0.00 0 192.38106.22/123,3-
81.19/U14GOSSE Nele 2001 Leipziger-Kanu-Club e.V.144.86 62 0.00 0 206.86120.70/140,1-
82.40/U16CHAUMET Agathe 1999 CESSON SEVIGNE BRETAGNE161.40 60 0.00 0 221.40135.24/157,0-
83.20/U14LEWANDOWSKI Zola 2003 Leipziger-Kanu-Club e.V.134.84 108 0.00 0 242.84156.68/181,8-
84.41/U16JOHNSON Teagan 1998 Team Colorado Whitewater Racin137.23 110 0.00 0 247.23161.07/186,9-
85.42/U16HOČEVAR Jana 1998 KKK Ljubljana170.45 110 0.00 0 280.45194.29/225,5-
86.21/U14MAENNIG Luise 2002 Leipziger-Kanu-Club e.V.200.54 106 0.00 0 306.54220.38/255,8-
87.22/U14GRANGEON Marion 2000 CDCK 22158.05 216 0.00 0 374.05287.89/334,1-
88.43/U16THALER Francizka 1998 SPORT CLUB MERANO132.98 252 0.00 0 384.98298.82/346,8-
  TREBULOVÁ Ivana 1998 KK Zvolen0.00 999 0.00 0 999.00 -
  DONELLY Sage 2000 Team Colorado Whitewater Racin0.00 999 0.00 0 999.00 -
  BROUTÉ Suzon 1996 VICK0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PRIGENT Romane 1999 CUPPEV0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   1st. run heats, 2nd. run final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U18TESTEN Niko 1997 Kajak klub Soške elektrarne83.42 6 76.55 0 76.55 -
2.2/U18BLASBALG Peter 1996 Dukla LM82.24 0 76.66 0 76.660.11/0,1-
3.3/U18MAJERCZAK Krzysztof 1997 KS Pieniny83.88 2 78.65 0 78.652.10/2,7-
4.4/U18JAKŠE Žan 1996 KKK Tacen82.81 4 78.70 0 78.702.15/2,8-
5.5/U18MACÚŠ Richard 1997 Slovakia78.32 0 77.13 2 79.132.58/3,4-
6.6/U18EUZENES Pol 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE84.66 0 79.21 0 79.212.66/3,5-
7.7/U18CWIK Kacper 1996 KS Start Nowy Sacz81.49 0 79.32 0 79.322.77/3,6-
8.1/U16STRAUS Thomas 1998 AKV82.83 2 79.49 0 79.492.94/3,8-
9.2/U16BOWERS Christopher 1998 British Canoeing81.72 4 79.51 0 79.512.96/3,9-
10.8/U18KUDER-MARUŠIČ Vid 1996 KKK Tacen83.31 4 77.83 2 79.833.28/4,3-
11.9/U18MANFREDA-VIDRIH Val 1997 KKK Tacen83.65 0 80.09 0 80.093.54/4,6-
12.3/U16ALLIN Zachary 1998 British Canoeing81.66 2 78.22 2 80.223.67/4,8-
13.10/U18BENJAMIN Jacon 1996 CK Uzerche83.64 0 80.27 0 80.273.72/4,9-
14.4/U16WEGER Jakob 1998 SPORT CLUB MERANO85.19 8 78.74 2 80.744.19/5,5-
15.11/U18MAIKRANZ Alexandr 1997 Mittal Ostrava82.68 6 79.73 2 81.735.18/6,8-
16.5/U16SANDERA Wiktor 1998 KS Start Nowy Sacz79.26 8 78.28 4 82.285.73/7,5-
17.6/U16ŠODEK Petr 1998 USK Praha87.45 2 82.49 0 82.495.94/7,8-
18.12/U18VIANELLO Marco 1997 canoa club verona84.20 2 82.75 0 82.756.20/8,1-
19.1/U14ZIMA Tomáš 2000 Klub Kanoistika Roudnice n.L.100.71 4 82.91 0 82.916.36/8,3-
20.13/U18GRAILLE Guillaume 1997 CUPPEV85.97 2 80.92 2 82.926.37/8,3-
21.7/U16STANOVSKÝ Samuel 1998 SKP Dolny Kubin82.45 8 81.33 2 83.336.78/8,9-
22.8/U16KANCLER Tine 1999 Kajak klub Soške elektrarne83.81 4 83.61 0 83.617.06/9,2-
23.9/U16STAHL Lukas 1999 KR Hamm84.78 0 79.86 4 83.867.31/9,5-
24.14/U18ŽMAVC Jurij 1996 KKK Ljubljana80.52 2 81.89 2 83.897.34/9,6-
25.15/U18HEGGE Jonas 1997 KSA85.93 0 83.95 0 83.957.40/9,7-
26.10/U16ZAPLETAL Vojtěch 1998 DUKLA Brandýs85.33 0 84.02 0 84.027.47/9,8-
27.11/U16QUEMENEUR Malo 1998 CESSON SEVIGNE BRETAGNE81.27 0 82.03 2 84.037.48/9,8-
28.16/U18ZINOVYEV Pavel 1996 Kzaxtan87.04 2 82.11 2 84.117.56/9,9-
29.17/U18MAYER Jakob 1997 KSA85.52 4 80.14 4 84.147.59/9,9-
30.18/U18OULHEN Pol 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE80.01 0 78.39 6 84.397.84/10,2-
31.19/U18PRIGENT Edgar 1997 CUPPEV87.28 2 82.89 2 84.898.34/10,9-
32.20/U18LEITNER Mario 1997 Austria83.23 4 81.69 4 85.699.14/11,9-
33.12/U16JEŽ Jakob 1998 Kajak klub Soške elektrarne85.94 6 83.83 2 85.839.28/12,1-
34.13/U16HELLARD Pierre 1998 CESSON SEVIGNE BRETAGNE88.70 4 83.83 2 85.839.28/12,1-
35.21/U18STANOVSKÝ Jakub 1997 SKP Dolny Kubin83.23 4 84.07 2 86.079.52/12,4-
36.14/U16LETTENBAUER Niklas 1998 AKV84.40 0 86.55 0 86.5510.00/13,1-
37.15/U16BRAUNEIS Noah 1999 AKV85.41 4 85.05 2 87.0510.50/13,7-
38.22/U18BRAUNEIS Niklas 1997 AKV80.33 4 81.17 6 87.1710.62/13,9-
39.23/U18MOLOCHER Janik 1997 KK Rosenheim84.92 4 87.38 0 87.3810.83/14,1-
40.16/U16ŽÍŽALA Josef 1999 USK Praha88.18 6 85.60 2 87.6011.05/14,4-
41.2/U14ŠANDA Petr 2000 BS Vlašim89.01 8 87.93 0 87.9311.38/14,9-
42.17/U16GONŠENICA Adam 1999 Kanoe Tatra Klub88.71 4 86.30 2 88.3011.75/15,3-
43.24/U18PETAK Šteblaj Jure 1996 KKK Ljubljana86.31 2 84.32 4 88.3211.77/15,4-
44.25/U18QUENOUILLERE Theo 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE85.21 2 82.77 6 88.7712.22/16,0-
45.26/U18GRUNWALD Paul 1996 LKV Sachsen-Anhalt85.92 2 89.10 0 89.1012.55/16,4-
46.18/U16BREZIGAR Oliver 1998 Kajak klub Soške elektrarne88.33 2 85.24 4 89.2412.69/16,6-
47.19/U16TOM Girard 1999 BSM kayak90.58 4 86.93 4 90.9314.38/18,8-
48.20/U16JANUR Marcin 1999 KS Start Nowy Sacz91.69 2 90.05 2 92.0515.50/20,2-
49.21/U16MAENNIG Florian 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.93.99 2 92.08 0 92.0815.53/20,3-
50.22/U16HANKE Philipp 1998 AKV91.58 2 92.16 0 92.1615.61/20,4-
51.23/U16JUERSCHICK Jan-Robin 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.88.44 2 88.16 4 92.1615.61/20,4-
52.24/U16MAAS David 1999 KK Rosenheim91.00 0 92.73 0 92.7316.18/21,1-
53.25/U16DOUADY Corentin 1998 VICK89.81 6 89.93 4 93.9317.38/22,7-
54.3/U14LINKSTED Peter 2000 British Canoeing101.42 2 93.25 2 95.2518.70/24,4-
55.4/U14ZAPLETAL Mikuláš 2000 DUKLA Brandýs97.20 6 89.68 6 95.6819.13/25,0-
56.5/U14LEGRAND Malo 2000 CDCK 22103.62 4 96.42 0 96.4219.87/26,0-
57.26/U16OLIPHANT Peirs 1999 British Canoeing91.57 2 94.52 2 96.5219.97/26,1-
58.6/U14ŠPALEK Matěj 2000 SK VS Karbo Benátky98.61 8 95.08 2 97.0820.53/26,8-
59.27/U18BREMER Nils 1997 KST Rhein-Ruhr84.41 0 89.19 8 97.1920.64/27,0-
60.7/U14PAŠEK Matej 2000 Slovakia95.20 4 95.69 2 97.6921.14/27,6-
61.8/U14HARTL Vinzenz 2001 AKV108.08 4 98.51 2 100.5123.96/31,3-
62.9/U14KREJČÍ Jakub 2002 SK VS Č. Budějovice101.80 8 101.90 0 101.9025.35/33,1-
63.27/U16SAVELS manuel 1999 CDCK 2283.78 4 96.83 6 102.8326.28/34,3-
64.10/U14OSTRBENK Vid 2001 KKK Catez109.70 8 98.65 6 104.6528.10/36,7-
65.11/U14AUGU Lucas 2002 VICK115.27 6 106.25 2 108.2531.70/41,4-
66.12/U14COLNAR Brin 2000 KKK Tacen112.64 6 103.73 6 109.7333.18/43,3-
67.13/U14RAŠKA Tomáš 2001 USK Praha101.64 2 102.09 8 110.0933.54/43,8-
68.14/U14MAJERCZAK Kacper 2000 KS Pieniny115.49 6 105.75 6 111.7535.20/46,0-
69.15/U14JURÍČEK Patrik 2001 Kanoe Tatra Klub109.90 6 105.83 6 111.8335.28/46,1-
70.16/U14KOŘÍNEK Miroslav 2001 Kanoe Tatra Klub110.92 4 108.29 4 112.2935.74/46,7-
71.17/U14CUBR Filip 2000 TJ ČSAD Plzeň112.31 2 109.35 6 115.3538.80/50,7-
72.18/U14PRIJON Severin 2000 KK Rosenheim106.38 2 107.36 8 115.3638.81/50,7-
73.19/U14BUSSONAIS Emeric 2000 VICK108.43 8 111.30 6 117.3040.75/53,2-
74.20/U14RULIO Silvin 2000 BSM kayak102.56 4 112.46 6 118.4641.91/54,7-
75.21/U14MACÚŠ Ondrej 2003 ŽKV-Žilina117.29 8 116.91 4 120.9144.36/57,9-
76.22/U14REZEK Tomáš 2001 SK VS Č. Budějovice119.75 6 115.97 6 121.9745.42/59,3-
77.28/U18ČIŽMAN Luka 1997 KKK Tacen82.04 4 81.35 52 133.3556.80/74,2-
78.23/U14KUSCHE Eric 2001 Leipziger-Kanu-Club e.V.118.84 6 124.75 10 134.7558.20/76,0-
79.24/U14JOSEPH Joshua 2001 Potomac Whitewater Racing Team106.96 6 134.99 4 138.9962.44/81,6-
80.29/U18GRIGAR Jakub 1997 Dukla LM77.85 4 83.26 56 139.2662.71/81,9-
81.28/U16BAILEY Connor 1998 British Canoeing89.95 0 88.50 52 140.5063.95/83,5-
82.29/U16KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Praha87.72 4 91.33 54 145.3368.78/89,8-
83.30/U18TOMINEC Domen 1997 KKK Ljubljana84.06 4 89.02 58 147.0270.47/92,1-
84.30/U16TOMMASO Fasoli 1999 Canoa Club Milano CCM89.59 0 88.46 60 148.4671.91/93,9-
85.25/U14LHOTA Kryštof 2002 USK Praha112.97 6 103.46 52 155.4678.91/103,1-
86.26/U14LASSECHERE Raphael 2000 CK Uzerche98.84 4 110.53 58 168.5391.98/120,2-
87.27/U14BOŽIČ Štefan 2001 Kajak klub Soške elektrarne95.47 6 121.00 60 181.00104.45/136,4-
88.28/U14LUTHER Valentin 2000 SPORT CLUB MERANO100.67 4 102.74 102 204.74128.19/167,5-
89.29/U14VAJDA Tibor 2002 ŽKV-Žilina106.72 8 117.10 106 223.10146.55/191,4-
90.30/U14LESMANN Nico 2002 LKV Sachsen-Anhalt122.63 4 149.27 154 303.27226.72/296,2-
91.31/U18ROCHER Sami 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE83.60 6 0.00 0 89.6013.05/17,0-
92.32/U18MESSEMER Dennis 1997 VfL Bad Kreuznach86.35 4 0.00 0 90.3513.80/18,0-
93.33/U18LUTHER Lenz 1997 SPORT CLUB MERANO90.68 0 0.00 0 90.6814.13/18,5-
94.34/U18MOLNAR Frantisek 1996 TJ UVLF Kosice86.76 4 0.00 0 90.7614.21/18,6-
95.35/U18BOLG Leo 1996 KSA85.18 6 0.00 0 91.1814.63/19,1-
96.36/U18ATKINSON Jonathan 1997 British Canoeing83.47 8 0.00 0 91.4714.92/19,5-
97.37/U18LE FRIEC Morgan 1997 CDCK 2286.04 6 0.00 0 92.0415.49/20,2-
98.38/U18ŠTĚTKA Matěj 1996 SK VS Č. Budějovice92.38 0 0.00 0 92.3815.83/20,7-
99.39/U18STETS Wenzel 1997 Leipziger-Kanu-Club e.V.88.47 4 0.00 0 92.4715.92/20,8-
100.40/U18JAKOBI Milos 1997 VfL Bad Kreuznach89.35 4 0.00 0 93.3516.80/21,9-
101.41/U18FRANKE John 1997 LKV Sachsen-Anhalt86.33 8 0.00 0 94.3317.78/23,2-
102.42/U18LUTHER Michael 1997 SPORT CLUB MERANO92.13 4 0.00 0 96.1319.58/25,6-
103.31/U16ROHMER Karl 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.94.20 2 0.00 0 96.2019.65/25,7-
104.32/U16UNTERTHURNER Martin 1998 SPORT CLUB MERANO94.46 2 0.00 0 96.4619.91/26,0-
105.33/U16MIKÓ Radoslav 1998 Slovakia90.50 6 0.00 0 96.5019.95/26,1-
106.34/U16MAHÉ Alan 1999 CDCK 2290.66 6 0.00 0 96.6620.11/26,3-
107.35/U16BRATT Vidar 1998 Sweden92.82 4 0.00 0 96.8220.27/26,5-
108.36/U16STRÁNSKÝ Dominik 1999 SK VS Karbo Benátky90.86 6 0.00 0 96.8620.31/26,5-
109.37/U16EDWARDS Duncan 1999 British Canoeing94.88 2 0.00 0 96.8820.33/26,6-
110.43/U18KARLSSON Max 1996 Team Colorado Whitewater Racin89.26 8 0.00 0 97.2620.71/27,1-
111.44/U18STANOVSKÝ Martin 1996 SKP Dolny Kubin95.42 2 0.00 0 97.4220.87/27,3-
112.38/U16LE BAINDRE Mathéo 1998 CDCK 2293.76 4 0.00 0 97.7621.21/27,7-
113.39/U16ONDEJKA Martin 1999 TJ UVLF Kosice93.84 4 0.00 0 97.8421.29/27,8-
114.40/U16ŠTOLFA Anže 1998 Kajak klub Soške elektrarne93.04 6 0.00 0 99.0422.49/29,4-
115.41/U16MACIAGA Oskar 1999 KS Pieniny97.08 2 0.00 0 99.0822.53/29,4-
116.42/U16HAY Callum 1999 British Canoeing93.85 6 0.00 0 99.8523.30/30,4-
117.43/U16HOLMES Jacob 1998 British Canoeing96.16 4 0.00 0 100.1623.61/30,8-
118.44/U16SEIFERT Christoph 1998 Leipziger-Kanu-Club e.V.94.25 6 0.00 0 100.2523.70/31,0-
119.45/U16BEDNARDY Nicolas 1999 CESSON SEVIGNE BRETAGNE97.22 4 0.00 0 101.2224.67/32,2-
120.46/U16MCDIARMID Eddie 1998 British Canoeing99.30 2 0.00 0 101.3024.75/32,3-
121.47/U16WIEDEMANN Liam 1999 AKV93.93 8 0.00 0 101.9325.38/33,2-
122.48/U16SEB Nouvel 1998 BSM kayak98.59 4 0.00 0 102.5926.04/34,0-
123.49/U16BELLOTTI Theo 1999 Canoa Club Vigevano98.24 6 0.00 0 104.2427.69/36,2-
124.50/U16LECOMTE Edouard 1998 CUPPEV97.12 8 0.00 0 105.1228.57/37,3-
125.51/U16ANŽLOVAR Blaž 1998 KKK Ljubljana101.43 4 0.00 0 105.4328.88/37,7-
126.52/U16KYZLÍK Milan 1999 Klub Kanoistika Roudnice n.L.99.97 6 0.00 0 105.9729.42/38,4-
127.53/U16JEREB Matej 1998 KKK Ljubljana95.98 10 0.00 0 105.9829.43/38,4-
128.54/U16AUBRY Youn 1999 CDCK 22100.61 6 0.00 0 106.6130.06/39,3-
129.55/U16GOROMLEV Danil 1998 KRASNOJARSK101.65 6 0.00 0 107.6531.10/40,6-
130.56/U16KAMMERL Valentin 1999 KK Rosenheim105.29 6 0.00 0 111.2934.74/45,4-
131.57/U16ŠTEKLÁČ Timotej 1999 TUZVO104.66 8 0.00 0 112.6636.11/47,2-
132.45/U18MACALEENAN Aidan 1997 British Canoeing103.44 10 0.00 0 113.4436.89/48,2-
133.58/U16RADLER Radovan 1998 TUZVO106.12 8 0.00 0 114.1237.57/49,1-
134.59/U16FETISOV Nikita 1999 KRASNOJARSK109.78 6 0.00 0 115.7839.23/51,2-
135.46/U18ROMAIN Delpui 1997 CK Uzerche105.48 12 0.00 0 117.4840.93/53,5-
136.60/U16WEISS Anton 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.117.53 0 0.00 0 117.5340.98/53,5-
137.61/U16BRETON samuel 1998 VICK110.07 8 0.00 0 118.0741.52/54,2-
138.62/U16OSVALD Richard 1999 Slovakia106.36 12 0.00 0 118.3641.81/54,6-
139.63/U16RIEGEL Juraj 1999 Kanoe Tatra Klub115.71 4 0.00 0 119.7143.16/56,4-
140.64/U16NAGL Marinus 1998 KK Rosenheim112.47 10 0.00 0 122.4745.92/60,0-
141.65/U16GROTMANN Samuel 1999 KK Rosenheim110.69 12 0.00 0 122.6946.14/60,3-
142.31/U14BERGER Til 2002 Leipziger-Kanu-Club e.V.123.35 4 0.00 0 127.3550.80/66,4-
143.66/U16MULSER Peter 1998 SPORT CLUB MERANO116.72 12 0.00 0 128.7252.17/68,2-
144.67/U16OLLIVIER Dorian 1999 CDCK 22118.84 10 0.00 0 128.8452.29/68,3-
145.32/U14PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Praha124.95 6 0.00 0 130.9554.40/71,1-
146.33/U14ŠTAFFEN Matúš 2002 ŽKV-Žilina129.12 2 0.00 0 131.1254.57/71,3-
147.68/U16OSCHMAUTZ Felix 1999 Austria82.12 50 0.00 0 132.1255.57/72,6-
148.34/U14VALANT Ulan 2001 KKK Ljubljana121.50 12 0.00 0 133.5056.95/74,4-
149.35/U14PHILIPPE Hugo 2000 CDCK 22123.60 10 0.00 0 133.6057.05/74,5-
150.36/U14LAPORNIK Lenart 2003 KKK Tacen131.33 6 0.00 0 137.3360.78/79,4-
151.37/U14STEULER Benjamin 2001 AKV139.27 2 0.00 0 141.2764.72/84,5-
152.38/U14DIEŠKA Juraj 2002 SKP Dolny Kubin133.74 10 0.00 0 143.7467.19/87,8-
153.47/U18WESSTRÖM Anders 1996 Sweden90.43 54 0.00 0 144.4367.88/88,7-
154.48/U18KRAUS Filip 1997 TJ ČSAD Plzeň89.17 56 0.00 0 145.1768.62/89,6-
155.69/U16DOS SANTOS Luca 1999 CERGY PONTOISE91.32 54 0.00 0 145.3268.77/89,8-
156.39/U14ZEMAN Vojtěch 2000 USK Praha97.97 52 0.00 0 149.9773.42/95,9-
157.40/U14LUTHER Jakob 2001 SPORT CLUB MERANO96.72 54 0.00 0 150.7274.17/96,9-
158.70/U16KUDRYAVTSEV Daniil 1999 team SPb96.90 54 0.00 0 150.9074.35/97,1-
159.71/U16VRUBLOVSKÝ Jan 1999 UP Olomouc97.65 56 0.00 0 153.6577.10/100,7-
160.41/U14TONCAR Martin 2001 TUZVO100.31 54 0.00 0 154.3177.76/101,6-
161.42/U14PETEK Marko 2000 KKK Ljubljana101.33 54 0.00 0 155.3378.78/102,9-
162.72/U16GONCHAROV Sergei 1998 KRASNOJARSK98.54 60 0.00 0 158.5481.99/107,1-
163.43/U14MAXENCE Merpillat 2000 CK Uzerche104.43 56 0.00 0 160.4383.88/109,6-
164.44/U14NOVOTNÝ Petr 2000 UP Olomouc107.44 54 0.00 0 161.4484.89/110,9-
165.45/U14BREMER Tim 2000 KST Rhein-Ruhr108.53 54 0.00 0 162.5385.98/112,3-
166.46/U14ALIČ Maks 2002 Kanu klub Simon152.03 12 0.00 0 164.0387.48/114,3-
167.47/U14DILLI Maxi 2001 VfL Bad Kreuznach110.17 54 0.00 0 164.1787.62/114,5-
168.48/U14POHANKA Vítek 2000 Kanoistický klub Klatovy o.s.109.60 56 0.00 0 165.6089.05/116,3-
169.73/U16ELMATÉO Licoine 1999 BSM kayak107.94 58 0.00 0 165.9489.39/116,8-
170.49/U14NOVAK Urban 2001 Kanu klub Simon164.45 8 0.00 0 172.4595.90/125,3-
171.50/U14ROBIN Quentin 2000 VICK118.05 56 0.00 0 174.0597.50/127,4-
172.74/U16WALLISCH Vít 1999 USK Praha119.06 58 0.00 0 177.06100.51/131,3-
173.51/U14KUBASOV Mikhail 2000 SURGUT165.26 16 0.00 0 181.26104.71/136,8-
174.52/U14SAUVAGE Florian 2001 VICK123.03 60 0.00 0 183.03106.48/139,1-
175.49/U18HIRSCHBICHLER Kilian 1997 KK Rosenheim139.77 58 0.00 0 197.77121.22/158,4-
176.53/U14HENRY Steven 2001 CESSON SEVIGNE BRETAGNE141.97 56 0.00 0 197.97121.42/158,6-
177.54/U14LANGE Twan 2002 KKK Tacen143.47 56 0.00 0 199.47122.92/160,6-
178.55/U14STANO Samuel 2002 TJ UVLF Kosice153.48 60 0.00 0 213.48136.93/178,9-
179.56/U14MESCHERYAKOV Alexander 2000 team SPb150.65 66 0.00 0 216.65140.10/183,0-
180.75/U16DOREY Alexis 1999 CK Uzerche115.25 102 0.00 0 217.25140.70/183,8-
181.57/U14VERTAL Jakub 2002 TJ UVLF Kosice224.32 10 0.00 0 234.32157.77/206,1-
182.58/U14GENEST Tom 2000 VICK127.71 156 0.00 0 283.71207.16/270,6-
183.59/U14HEURTIN Jules 2001 VICK112.71 206 0.00 0 318.71242.16/316,3-
184.76/U16STRELTSOV Victor 1998 KRASNOJARSK231.65 156 0.00 0 387.65311.10/406,4-
185.60/U14AKULOV Dmitry 2002 KAZ01196.04 256 0.00 0 452.04375.49/490,5-
186.61/U14STOLBOVSKIJ Artem 2003 team SPb160.24 358 0.00 0 518.24441.69/577,0-
  SUNDERLAND Paul 1997 British Canoeing0.00 999 0.00 0 999.00 -
  YANKOVSKIJ Ivan 1998 team SPb144.70 999 0.00 0 999.00 -
  MATJAŠEC Matevž 2000 KKK Tacen0.00 999 0.00 0 999.00 -
  VASEEV Nikita 2002 team SPb0.00 999 0.00 0 999.00 -
  KAMYNIN Gleb 2003 team SPb0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie C2M   1st. run heats, 2nd. run final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U18WEBER Alexander
HECHT Niklas
97
97
LKC Germany
LKC Germany
97.83 2 92.42 0 92.42 -
2.2/U18BESTE Florian
LOOS Soren
96
97
KC Hilden
KC Hilden
97.67 0 91.46 2 93.461.04/1,1-
3.3/U18TESTEN Niko
JEKLIN Jakob
97
98
Kajak klub Soške elektrarne
Kajak klub Soške elektrarne
103.85 8 93.88 4 97.885.46/5,9-
4.4/U18GRUNWALD Paul
TRUMMER Timo
96
96
LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
102.61 8 96.39 4 100.397.97/8,6-
5.1/U16LEHRACH Fritz
TUCHSCHNERER Lennard
98
99
Leipziger-Kanu-Club e.V.
Leipziger-Kanu-Club e.V.
99.90 2 100.54 2 102.5410.12/11,0-
6.5/U18LE PONCIN
Baptiste POLES Malo
96
96
CESSON SEVIGNE BRETAGNE
CESSON SEVIGNE BRETAGNE
97.89 0 96.58 6 102.5810.16/11,0-
7.2/U16QUEMENEUR Malo
HELLARD Pierre
98
98
CESSON SEVIGNE BRETAGNE
CESSON SEVIGNE BRETAGNE
105.76 6 98.27 6 104.2711.85/12,8-
8.3/U16KANCLER Tine
JEŽ Jakob
99
98
Kajak klub Soške elektrarne
Kajak klub Soške elektrarne
103.91 6 99.08 6 105.0812.66/13,7-
9.4/U16KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
99
99
USK Praha
USK Praha
109.47 6 101.34 4 105.3412.92/14,0-
10.5/U16ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
 
98
Dukla Brandýs
Dukla Brandýs
108.44 12 104.40 6 110.4017.98/19,5-
11.6/U16VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
99 UP Olomouc
UP Olomouc
111.52 10 107.22 6 113.2220.80/22,5-
12.1/U14KUNST Beno
OSTRBENK Vid
1
1
KKK Catez
KKK Catez
153.47 8 144.01 8 152.0159.59/64,5-
13.7/U16TERIN Artem
GOROMLEV Danil
98
98
KRASNOJARSK
KRASNOJARSK
109.03 8 113.75 56 169.7577.33/83,7-
14.8/U16BORMANN Eric
BRAUNE Leo
99 LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
110.81 4 119.63 52 171.6379.21/85,7-
15.9/U16ROHMER Karl
MAENNIG Florian
99
99
Leipziger-Kanu-Club e.V.
Leipziger-Kanu-Club e.V.
115.96 6 0.00 0 121.9629.54/32,0-
16.10/U16SEUMEL Paul
SEUMEL Hannes
99 LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
117.50 6 0.00 0 123.5031.08/33,6-
17.6/U18WATERS Aiden
MacALEENAN Aiden
97
97
British Canoeing
British Canoeing
110.36 14 0.00 0 124.3631.94/34,6-
18.7/U18JAKOBI Milos
MESSEMER Dennis
97
97
VfL Bad Kreuznach
VfL Bad Kreuznach
125.29 10 0.00 0 135.2942.87/46,4-
19.11/U16HOLMES Jacob
McDIARMID Eddie
98
98
British Canoeing
British Canoeing
111.26 54 0.00 0 165.2672.84/78,8-
  KUNA Václav
CEPEK Matěj
98
98
SK VS Č.B.
SK VS Č.B.
0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   1st. run heats, 2nd. run final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U18MATULKOVÁ Jana 1996 DUKLA Brandýs103.56 4 103.95 0 103.95 -
2.2/U18DEREVYANKO Natalia 1996 SURGUT111.40 2 105.50 0 105.501.55/1,5-
3.1/U16ČEKALOVÁ Bára 1998 SK VS Č. Budějovice110.10 2 105.85 2 107.853.90/3,8-
4.1/U14STANOVSKÁ Soňa 2000 SKP Dolny Kubin112.31 4 104.26 4 108.264.31/4,1-
5.3/U18KOZOROG Alja 1996 Kajak klub Soške elektrarne108.52 6 105.53 6 111.537.58/7,3-
6.4/U18HENRY Margaux 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE115.66 6 108.95 4 112.959.00/8,7-
7.2/U16MACEKOVÁ Simona 1998 ŽKV-Žilina112.71 8 109.36 8 117.3613.41/12,9-
8.2/U14ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Praha124.66 6 107.91 10 117.9113.96/13,4-
9.5/U18PRIGENT Camille 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE113.49 2 114.07 4 118.0714.12/13,6-
10.3/U16HOLL Lena 1999 AKV127.64 2 114.11 4 118.1114.16/13,6-
11.4/U16KOZYREVA Anastasia 1998 KRASNOJARSK122.05 8 112.77 6 118.7714.82/14,3-
12.5/U16KONDRATENKO Xeniya 1999 Kzaxtan124.21 8 114.91 8 122.9118.96/18,2-
13.3/U14HANKE Franziska 2000 AKV133.16 4 124.49 0 124.4920.54/19,8-
14.6/U16BROSOVÁ Silvia 1999 Dukla Liptovsky Mikulas121.86 10 126.09 4 130.0926.14/25,1-
15.7/U16ŠKÁCHOVÁ Monika 1999 Kanoe Tatra Klub108.83 4 134.72 6 140.7236.77/35,4-
16.6/U18LUCIE Prioux 1997 CK Uzerche109.82 56 104.93 50 154.9350.98/49,0-
17.8/U16GLEJTEKOVÁ Simona 1999 ŽKV-Žilina119.05 6 114.75 54 168.7564.80/62,3-
18.4/U14BERGNER Victoria 2000 Leipziger-Kanu-Club e.V.126.05 10 130.35 106 236.35132.40/127,4-
19.5/U14HOČEVAR Eva Alina 2002 Kanu klub Simon205.93 18 0.00 999 999.00 -
20.9/U16HOLLICK Jade 1998 British Canoeing133.41 0 0.00 0 133.4129.46/28,3-
21.10/U16MURRAY Victoria 1998 British Canoeing124.19 10 0.00 0 134.1930.24/29,1-
22.11/U16FAGERLUND Amanda 1998 Sweden141.62 4 0.00 0 145.6241.67/40,1-
23.12/U16YURCHENKO Inna 1998 Kzaxtan142.55 60 0.00 0 202.5598.60/94,9-
24.7/U18O FERRALL Caoimhe 1997 Irl153.35 56 0.00 0 209.35105.40/101,4-
25.8/U18SCHALLER Carolin 1997 AKV132.13 108 0.00 0 240.13136.18/131,0-
26.6/U14NOVAK Lea 2000 KKK Tacen152.56 162 0.00 0 314.56210.61/202,6-
  GOSSE Nele 2001 Leipziger-Kanu-Club e.V.0.00 999 0.00 0 999.00 -
  WERATSCHNIG Nadine 1998 Austria0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DONELLY Sage 2000 Team Colorado Whitewater Rac.0.00 0 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3