ECA Slalom Junior Cup VI

01.08.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jindřich Beneš   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M   1st. run heats, 2nd. run final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U18TRUMMER Timo 1996 LKV Sachsen-Anhalt88.72 0 82.39 2 84.39 -
2.2/U18GURECKA Marko 1996 Dukla LM87.86 0 84.45 0 84.450.06/0,1-
3.1/U16JEKLIN Jakob 1998 Kajak klub Soške elektrarne90.50 4 85.21 0 85.210.82/1,0-
4.2/U16MIRGORODSKÝ Marko 1998 Dukla LM89.39 4 85.40 0 85.401.01/1,2-
5.3/U18IVALDI Raffaello 1997 canoa club verona90.06 2 85.75 0 85.751.36/1,6-
6.4/U18MATULA Roman 1996 Klub Kanoistika Roudnice n.L.87.17 0 85.76 0 85.761.37/1,6-
7.5/U18KULIKOV Alexander 1997 Kzaxtan89.12 2 85.45 2 87.453.06/3,6-
8.3/U16LHOTA Matyáš 1999 USK Praha92.99 4 87.83 0 87.833.44/4,1-
9.6/U18BESTE Florian 1996 KC Hilden87.10 6 84.12 4 88.123.73/4,4-
10.4/U16LERCH Adam 1998 TJ Ohře Klášterec94.87 4 86.13 2 88.133.74/4,4-
11.7/U18SMITH Wiliam 1997 British Canoeing97.44 2 87.48 2 89.485.09/6,0-
12.5/U16TUCHSCHERER Lennard 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.87.81 2 86.21 4 90.215.82/6,9-
13.8/U18BRAUNE Willi 1996 LKV Sachsen-Anhalt90.37 0 88.49 2 90.496.10/7,2-
14.9/U18LE BOURDONNEC Guille 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE94.70 2 91.34 0 91.346.95/8,2-
15.1/U14HEGER Vojtěch 2000 KVS Hradec Králové98.12 56 91.84 0 91.847.45/8,8-
16.10/U18OULHEN CORENTIN 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE93.11 0 92.45 0 92.458.06/9,6-
17.11/U18MALYSHEV Roman 1996 KRASNOJARSK90.55 2 86.54 6 92.548.15/9,7-
18.12/U18SHIROKOV Valeriy 1996 Kzaxtan91.08 2 90.61 2 92.618.22/9,7-
19.6/U16GIBSON Angus 1998 British Canoeing96.97 2 90.67 2 92.678.28/9,8-
20.13/U18VIDMAR Klemen 1997 KKK Tacen94.83 0 93.14 0 93.148.75/10,4-
21.7/U16PŘÍHODA Matouš 1998 USK Praha94.00 2 89.25 4 93.258.86/10,5-
22.14/U18LOOS SÖren 1997 KC Hilden88.62 0 88.34 6 94.349.95/11,8-
23.8/U16HEGER Tomáš 1998 DUKLA Brandýs89.95 0 88.79 6 94.7910.40/12,3-
24.9/U16NOVOTNÝ Jan 1998 UP Olomouc92.65 2 92.95 2 94.9510.56/12,5-
25.10/U16BOURHIS Yves 1998 CESSON SEVIGNE BRETAGNE95.97 2 89.63 8 97.6313.24/15,7-
26.15/U18CORAIL René Nathan 1997 VICK96.70 4 94.44 4 98.4414.05/16,6-
27.11/U16LEHRACH Fritz 1998 Leipziger-Kanu-Club e.V.102.67 2 94.77 4 98.7714.38/17,0-
28.12/U16STRAUS Thomas 1998 AKV89.05 2 94.88 4 98.8814.49/17,2-
29.16/U18LOWTHER Steven 1997 Ascot Kayak Club95.46 0 91.90 8 99.9015.51/18,4-
30.13/U16ŠTEKLÁČ Filip 1998 Dukla LM101.60 2 98.49 2 100.4916.10/19,1-
31.2/U14BRAUNE Leo 2000 LKV Sachsen-Anhalt113.87 6 98.79 2 100.7916.40/19,4-
32.17/U18KOVAČIČ Gašper 1997 Kajak klub Soške elektrarne95.75 2 93.52 8 101.5217.13/20,3-
33.3/U14KRUPPA Felix 2000 Slovakia101.77 2 95.80 6 101.8017.41/20,6-
34.14/U16HARLAK Marc 1999 LKV Sachsen-Anhalt97.45 0 98.34 4 102.3417.95/21,3-
35.4/U14OSTRBENK Vid 2001 KKK Catez124.25 6 102.44 0 102.4418.05/21,4-
36.5/U14HANNES Seumel 2000 LKV Sachsen-Anhalt115.59 6 105.30 2 107.3022.91/27,1-
37.15/U16KOLAT Artur 1999 KS Start Nowy Sacz103.35 6 103.19 6 109.1924.80/29,4-
38.16/U16BORRMANN Eric 1999 LKV Sachsen-Anhalt108.70 4 103.81 6 109.8125.42/30,1-
39.17/U16NIKULIN Ivan 1999 Kzaxtan111.44 2 105.29 6 111.2926.90/31,9-
40.6/U14LINKSTED Peter 2000 British Canoeing115.75 6 109.83 2 111.8327.44/32,5-
41.7/U14PFANNENSCHMIDT Max 2000 Leipziger-Kanu-Club e.V.109.31 4 111.20 4 115.2030.81/36,5-
42.8/U14BERNAT Jaka 2001 KKK Tacen119.84 4 116.79 2 118.7934.40/40,8-
43.18/U16TERIN Artem 1998 KRASNOJARSK107.94 6 114.73 6 120.7336.34/43,1-
44.19/U16EDWARDS Duncan 1999 British Canoeing110.78 4 116.73 10 126.7342.34/50,2-
45.18/U18WEBER Alexander 1997 LKC Germany94.95 2 93.66 50 143.6659.27/70,2-
46.19/U18CHAUMET Jules 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE94.42 2 92.11 58 150.1165.72/77,9-
47.20/U16LAUNAY Thomas 1998 CDCK 2293.35 2 115.18 54 169.1884.79/100,5-
48.20/U18POLES MALO 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE97.22 4 0.00 0 101.2216.83/19,9-
49.21/U18JANUR Dominik 1997 KS Start Nowy Sacz98.04 6 0.00 0 104.0419.65/23,3-
50.22/U18LE PONCIN Baptiste 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE104.49 0 0.00 0 104.4920.10/23,8-
51.23/U18OTTEN Joris 1997 the Netherlands100.65 4 0.00 0 104.6520.26/24,0-
52.24/U18PUCHEOU Johan 1997 CUPPEV102.74 2 0.00 0 104.7420.35/24,1-
53.25/U18SCHUTZE Michael 1997 KSV Bad Kreuznach106.53 2 0.00 0 108.5324.14/28,6-
54.26/U18MESSEMER Dennis 1997 VfL Bad Kreuznach107.11 2 0.00 0 109.1124.72/29,3-
55.27/U18COGGAN Will 1996 Team Colorado Whitewater Racin100.72 10 0.00 0 110.7226.33/31,2-
56.28/U18PUTNAM Ethan 1996 Team Colorado Whitewater Racin112.95 2 0.00 0 114.9530.56/36,2-
57.21/U16GLASGOW Fraser 1998 British Canoeing106.12 10 0.00 0 116.1231.73/37,6-
58.22/U16SEUMEL Paul 1999 LKV Sachsen-Anhalt113.04 4 0.00 0 117.0432.65/38,7-
59.23/U16VAJDA Matúš 1999 ŽKV-Žilina105.24 12 0.00 0 117.2432.85/38,9-
60.24/U16MANUSHKIN Dmitriy 1998 KRASNOJARSK120.45 4 0.00 0 124.4540.06/47,5-
61.25/U16JUG Aljaž 1999 Kajak klub Soške elektrarne132.57 8 0.00 0 140.5756.18/66,6-
62.26/U16CEPEK Matěj 1998 SK VS Č. Budějovice96.53 52 0.00 0 148.5364.14/76,0-
63.29/U18CRAWFORD Brodie 1997 Ascot Kayak Club100.16 54 0.00 0 154.1669.77/82,7-
64.27/U16KUNA Václav 1998 SK VS Č. Budějovice95.17 60 0.00 0 155.1770.78/83,9-
65.28/U16SEDLÁČEK Tomáš 1999 Slovakia100.55 56 0.00 0 156.5572.16/85,5-
66.29/U16WATERS Aiden 1998 British Canoeing112.10 52 0.00 0 164.1079.71/94,5-
67.9/U14SARAMANDIF Terence 2002 VICK163.92 14 0.00 0 177.9293.53/110,8-
68.30/U16GRACHEV Vladislav 1999 KRASNORAJARSK162.64 24 0.00 0 186.64102.25/121,2-
69.31/U16FRANIEL Max 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.106.59 104 0.00 0 210.59126.20/149,5-
70.10/U14KUBASOV Mikhaii 2000 SURGUT150.22 62 0.00 0 212.22127.83/151,5-
71.32/U16MARTINEZ Addwyn 1998 CUPPEV115.38 102 0.00 0 217.38132.99/157,6-
72.11/U14OCHAKOVSKICH Yegor 2000 KAZ01207.02 108 0.00 0 315.02230.63/273,3-
  NILSSON Mattias 1998 Sweden0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PAULAIS Julien 2000 VICK0.00 0 0.00 0 0.00 -
Oddíl

Historie procházení