ECA Slalom Junior Cup VI

01.08.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jindřich Beneš   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W   1st. run heats, 2nd. run final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U16WERATSCHNIG Nina 1998 Austria91.24 6 86.16 0 86.16 -
2.1/U18HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Praha94.39 6 88.74 0 88.742.58/3,0-
3.2/U16FIŠEROVÁ Tereza 1998 Klub Kanoistika Roudnice n.L.93.44 2 90.11 0 90.113.95/4,6-
4.3/U16ZWOLINSKA Klaudia 1998 KS Start Nowy Sacz94.01 0 90.76 0 90.764.60/5,3-
5.2/U18PRIGENT Camille 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE95.55 4 89.95 2 91.955.79/6,7-
6.4/U16CWIK Sara 1998 KS Start Nowy Sacz95.74 2 90.68 2 92.686.52/7,6-
7.3/U18HENRY MARGAUX 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE95.05 8 93.84 0 93.847.68/8,9-
8.5/U16BERCON Joy 1998 BSM kayak99.02 4 93.58 2 95.589.42/10,9-
9.4/U18REVEL Louise 1996 British Canoeing100.14 2 93.95 2 95.959.79/11,4-
10.6/U16HÁŠŠOVÁ Michaela 1998 Dukla LM94.75 4 94.27 2 96.2710.11/11,7-
11.5/U18MUSCARA Francesca 1997 Lega NAvale ITaliana sez. Quin100.37 4 96.39 0 96.3910.23/11,9-
12.6/U18GAIGEOT Claire 1996 CK LAGNY98.71 2 92.96 4 96.9610.80/12,5-
13.7/U18LUCIE Prioux 1997 CK Uzerche100.94 4 96.40 2 98.4012.24/14,2-
14.8/U18MEDVED Beti 1996 Kajak klub Soške elektrarne99.36 6 96.74 2 98.7412.58/14,6-
15.1/U14STANOVSKÁ Soňa 2000 SKP Dolny Kubin90.52 0 90.85 8 98.8512.69/14,7-
16.7/U16HRICOVÁ Klára 1999 UP Olomouc100.43 4 100.03 0 100.0313.87/16,1-
17.8/U16LÉVEQUE Marine 1998 CDCK 2294.61 4 94.20 6 100.2014.04/16,3-
18.2/U14KOZÁKOVÁ Timea 2000 Kanoe Tatra Klub104.29 0 100.28 0 100.2814.12/16,4-
19.3/U14KONIAROVÁ Lea 2000 Kanoe Tatra Klub99.57 2 96.45 4 100.4514.29/16,6-
20.9/U16KONDRATENKO Xeniya 1999 Kzaxtan102.63 4 98.53 2 100.5314.37/16,7-
21.10/U16MALCHERS Paula 1999 KSA98.46 4 96.64 4 100.6414.48/16,8-
22.11/U16BROSOVÁ Silvia 1999 Dukla LM101.69 6 97.50 4 101.5015.34/17,8-
23.4/U14MURZOVÁ Lucia 2000 Kanoe Tatra Klub100.55 0 100.51 2 102.5116.35/19,0-
24.12/U16HOLLICK Jade 1998 British Canoeing99.99 2 101.75 2 103.7517.59/20,4-
25.13/U16FAGERLUND Amanda 1998 Sweden99.72 2 97.96 6 103.9617.80/20,7-
26.5/U14KORTIŠOVÁ Barbora 2001 TUZVO109.78 6 102.38 2 104.3818.22/21,1-
27.6/U14DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Praha107.54 2 103.74 2 105.7419.58/22,7-
28.7/U14BLAŽKOVÁ Tereza 2000 USK Praha117.43 2 105.96 0 105.9619.80/23,0-
29.14/U16ROSIEK Edyta 1998 KS Start Nowy Sacz101.16 6 103.56 4 107.5621.40/24,8-
30.15/U16MINTÁLOVÁ Eliška 1999 ŽKV-Žilina100.35 4 98.31 10 108.3122.15/25,7-
31.9/U18POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 KADAŇ104.29 4 102.53 6 108.5322.37/26,0-
32.16/U16CZERNEK Kinga 1998 KS Start Nowy Sacz97.86 2 102.72 6 108.7222.56/26,2-
33.8/U14OSCHMAUTZ Antonia 2001 Austria109.22 56 100.94 8 108.9422.78/26,4-
34.9/U14ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Praha100.97 0 105.08 4 109.0822.92/26,6-
35.10/U14VRBOVÁ Alexandra 2000 Vodácký oddíl Horšovský Týn108.48 4 105.13 4 109.1322.97/26,7-
36.17/U16ČEKALOVÁ Bára 1998 SK VS Č. Budějovice110.44 0 109.23 0 109.2323.07/26,8-
37.18/U16HOLL Lena 1999 AKV100.98 2 103.65 6 109.6523.49/27,3-
38.10/U18KIRKBRIGHT Emma 1997 British Canoeing103.16 6 102.19 8 110.1924.03/27,9-
39.11/U14SAFINA Kamilla 2000 Kzaxtan113.40 2 110.26 0 110.2624.10/28,0-
40.11/U18OLIPHANT Hana 1997 British Canoeing102.56 2 103.34 8 111.3425.18/29,2-
41.12/U18GLEJTEKOVÁ Petra 1996 ŽKV-Žilina105.13 2 104.44 8 112.4426.28/30,5-
42.19/U16IGNATEVA Maria 1998 team SPb103.26 8 108.15 6 114.1527.99/32,5-
43.12/U14HUMEAU Maya 2000 Potomac Whitewater Racing Team131.02 6 114.32 0 114.3228.16/32,7-
44.13/U14HANKE Franziska 2000 AKV118.47 2 113.57 6 119.5733.41/38,8-
45.13/U18JARC Neža 1996 KKK Ljubljana103.95 4 107.96 12 119.9633.80/39,2-
46.14/U14COLNAR Zarja 2003 KKK Tacen136.77 10 133.55 6 139.5553.39/62,0-
47.20/U16DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Praha96.32 4 95.80 52 147.8061.64/71,5-
48.14/U18OTTEN Maartje 1996 the Netherlands99.19 4 98.68 52 150.6864.52/74,9-
49.15/U18CAROLIN Schaller 1997 AKV99.59 6 105.84 60 165.8479.68/92,5-
50.15/U14GALUŠKOVÁ Antonie 2001 TJ KVS Sušice110.51 6 123.35 102 225.35139.19/161,5-
51.16/U18VRBNJAK Erbežnik Teja 1997 KKK Ljubljana101.83 8 0.00 0 109.8323.67/27,5-
52.21/U16GLEJTEKOVÁ Simona 1999 ŽKV-Žilina109.53 2 0.00 0 111.5325.37/29,4-
53.22/U16DAILLE Viviana 1998 CKV VALLEE DE L AIN104.81 8 0.00 0 112.8126.65/30,9-
54.17/U18POPYKHOVA Natalia 1996 KRASNOJARSK105.18 8 0.00 0 113.1827.02/31,4-
55.23/U16KAVS Živa 1998 Kajak klub Soške elektrarne109.28 4 0.00 0 113.2827.12/31,5-
56.18/U18CAPPA Vittoria 1996 Cuneo canoa101.46 12 0.00 0 113.4627.30/31,7-
57.24/U16MACEKOVÁ Simona 1998 ŽKV-Žilina103.50 10 0.00 0 113.5027.34/31,7-
58.25/U16POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 UP Olomouc109.66 4 0.00 0 113.6627.50/31,9-
59.19/U18ALICE Lachaudru 1997 CK Uzerche110.66 4 0.00 0 114.6628.50/33,1-
60.20/U18DEREVYANKO Natalia 1996 SURGUT109.33 6 0.00 0 115.3329.17/33,9-
61.26/U16MURRSY Victoria 1998 British Canoeing110.97 6 0.00 0 116.9730.81/35,8-
62.27/U16JEKLIN Eva 1999 Kajak klub Soške elektrarne110.59 8 0.00 0 118.5932.43/37,6-
63.28/U16QUÉMERAIS Morgane 1999 CDCK 22113.41 6 0.00 0 119.4133.25/38,6-
64.29/U16DIEŠKOVÁ Eva 1998 SKP Dolny Kubin108.59 12 0.00 0 120.5934.43/40,0-
65.30/U16COSTE Astrid 1998 CUPPEV117.02 4 0.00 0 121.0234.86/40,5-
66.31/U16DROUIN Tiphaine 1999 VICK113.19 12 0.00 0 125.1939.03/45,3-
67.32/U16FREYSSINNET Lucie 1998 CK Uzerche122.42 6 0.00 0 128.4242.26/49,0-
68.33/U16HRICOVÁ Adéla 1999 UP Olomouc119.77 10 0.00 0 129.7743.61/50,6-
69.34/U16SOURBES Maud 1998 CUPPEV129.17 6 0.00 0 135.1749.01/56,9-
70.35/U16JENNINGS Madelaine 1999 British Canoeing129.71 6 0.00 0 135.7149.55/57,5-
71.21/U18SCHMITT Rinema 1997 BSM kayak95.23 52 0.00 0 147.2361.07/70,9-
72.36/U16GOGOLEVA Alena 1999 team SPb142.76 10 0.00 0 152.7666.60/77,3-
73.22/U18GAIGEOT Léa 1996 CK LAGNY102.04 54 0.00 0 156.0469.88/81,1-
74.23/U18KOZOROG Alja 1996 Kajak klub Soške elektrarne100.75 58 0.00 0 158.7572.59/84,3-
75.37/U16LIBER Natalia 1999 KS Start Nowy Sacz109.07 54 0.00 0 163.0776.91/89,3-
76.38/U16KOZYREVA Anastasia 1998 KRASNOJARSK107.47 60 0.00 0 167.4781.31/94,4-
77.16/U14BERGNER Victoria 2000 Leipziger-Kanu-Club e.V.112.01 56 0.00 0 168.0181.85/95,0-
78.39/U16BERTIN Collette 1999 BSM kayak124.26 58 0.00 0 182.2696.10/111,5-
79.17/U14NOVAK Lea 2000 KKK Tacen130.90 60 0.00 0 190.90104.74/121,6-
80.18/U14HOČEVAR Eva Alina 2002 Kanu klub Simon138.38 54 0.00 0 192.38106.22/123,3-
81.19/U14GOSSE Nele 2001 Leipziger-Kanu-Club e.V.144.86 62 0.00 0 206.86120.70/140,1-
82.40/U16CHAUMET Agathe 1999 CESSON SEVIGNE BRETAGNE161.40 60 0.00 0 221.40135.24/157,0-
83.20/U14LEWANDOWSKI Zola 2003 Leipziger-Kanu-Club e.V.134.84 108 0.00 0 242.84156.68/181,8-
84.41/U16JOHNSON Teagan 1998 Team Colorado Whitewater Racin137.23 110 0.00 0 247.23161.07/186,9-
85.42/U16HOČEVAR Jana 1998 KKK Ljubljana170.45 110 0.00 0 280.45194.29/225,5-
86.21/U14MAENNIG Luise 2002 Leipziger-Kanu-Club e.V.200.54 106 0.00 0 306.54220.38/255,8-
87.22/U14GRANGEON Marion 2000 CDCK 22158.05 216 0.00 0 374.05287.89/334,1-
88.43/U16THALER Francizka 1998 SPORT CLUB MERANO132.98 252 0.00 0 384.98298.82/346,8-
  TREBULOVÁ Ivana 1998 KK Zvolen0.00 999 0.00 0 999.00 -
  DONELLY Sage 2000 Team Colorado Whitewater Racin0.00 999 0.00 0 999.00 -
  BROUTÉ Suzon 1996 VICK0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PRIGENT Romane 1999 CUPPEV0.00 0 0.00 0 0.00 -
Oddíl

Historie procházení