vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

ECA Slalom Junior Cup VI

01.08.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jindřich Beneš   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: 401  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   1st. run heats, 2nd. run final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U18TESTEN Niko 1997 Kajak klub Soške elektrarne83.42 6 76.55 0 76.55 -
2.2/U18BLASBALG Peter 1996 Dukla LM82.24 0 76.66 0 76.660.11/0,1-
3.3/U18MAJERCZAK Krzysztof 1997 KS Pieniny83.88 2 78.65 0 78.652.10/2,7-
4.4/U18JAKŠE Žan 1996 KKK Tacen82.81 4 78.70 0 78.702.15/2,8-
5.5/U18MACÚŠ Richard 1997 Slovakia78.32 0 77.13 2 79.132.58/3,4-
6.6/U18EUZENES Pol 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE84.66 0 79.21 0 79.212.66/3,5-
7.7/U18CWIK Kacper 1996 KS Start Nowy Sacz81.49 0 79.32 0 79.322.77/3,6-
8.1/U16STRAUS Thomas 1998 AKV82.83 2 79.49 0 79.492.94/3,8-
9.2/U16BOWERS Christopher 1998 British Canoeing81.72 4 79.51 0 79.512.96/3,9-
10.8/U18KUDER-MARUŠIČ Vid 1996 KKK Tacen83.31 4 77.83 2 79.833.28/4,3-
11.9/U18MANFREDA-VIDRIH Val 1997 KKK Tacen83.65 0 80.09 0 80.093.54/4,6-
12.3/U16ALLIN Zachary 1998 British Canoeing81.66 2 78.22 2 80.223.67/4,8-
13.10/U18BENJAMIN Jacon 1996 CK Uzerche83.64 0 80.27 0 80.273.72/4,9-
14.4/U16WEGER Jakob 1998 SPORT CLUB MERANO85.19 8 78.74 2 80.744.19/5,5-
15.11/U18MAIKRANZ Alexandr 1997 Mittal Ostrava82.68 6 79.73 2 81.735.18/6,8-
16.5/U16SANDERA Wiktor 1998 KS Start Nowy Sacz79.26 8 78.28 4 82.285.73/7,5-
17.6/U16ŠODEK Petr 1998 USK Praha87.45 2 82.49 0 82.495.94/7,8-
18.12/U18VIANELLO Marco 1997 canoa club verona84.20 2 82.75 0 82.756.20/8,1-
19.1/U14ZIMA Tomáš 2000 Klub Kanoistika Roudnice n.L.100.71 4 82.91 0 82.916.36/8,3-
20.13/U18GRAILLE Guillaume 1997 CUPPEV85.97 2 80.92 2 82.926.37/8,3-
21.7/U16STANOVSKÝ Samuel 1998 SKP Dolny Kubin82.45 8 81.33 2 83.336.78/8,9-
22.8/U16KANCLER Tine 1999 Kajak klub Soške elektrarne83.81 4 83.61 0 83.617.06/9,2-
23.9/U16STAHL Lukas 1999 KR Hamm84.78 0 79.86 4 83.867.31/9,5-
24.14/U18ŽMAVC Jurij 1996 KKK Ljubljana80.52 2 81.89 2 83.897.34/9,6-
25.15/U18HEGGE Jonas 1997 KSA85.93 0 83.95 0 83.957.40/9,7-
26.10/U16ZAPLETAL Vojtěch 1998 DUKLA Brandýs85.33 0 84.02 0 84.027.47/9,8-
27.11/U16QUEMENEUR Malo 1998 CESSON SEVIGNE BRETAGNE81.27 0 82.03 2 84.037.48/9,8-
28.16/U18ZINOVYEV Pavel 1996 Kzaxtan87.04 2 82.11 2 84.117.56/9,9-
29.17/U18MAYER Jakob 1997 KSA85.52 4 80.14 4 84.147.59/9,9-
30.18/U18OULHEN Pol 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE80.01 0 78.39 6 84.397.84/10,2-
31.19/U18PRIGENT Edgar 1997 CUPPEV87.28 2 82.89 2 84.898.34/10,9-
32.20/U18LEITNER Mario 1997 Austria83.23 4 81.69 4 85.699.14/11,9-
33.12/U16JEŽ Jakob 1998 Kajak klub Soške elektrarne85.94 6 83.83 2 85.839.28/12,1-
34.13/U16HELLARD Pierre 1998 CESSON SEVIGNE BRETAGNE88.70 4 83.83 2 85.839.28/12,1-
35.21/U18STANOVSKÝ Jakub 1997 SKP Dolny Kubin83.23 4 84.07 2 86.079.52/12,4-
36.14/U16LETTENBAUER Niklas 1998 AKV84.40 0 86.55 0 86.5510.00/13,1-
37.15/U16BRAUNEIS Noah 1999 AKV85.41 4 85.05 2 87.0510.50/13,7-
38.22/U18BRAUNEIS Niklas 1997 AKV80.33 4 81.17 6 87.1710.62/13,9-
39.23/U18MOLOCHER Janik 1997 KK Rosenheim84.92 4 87.38 0 87.3810.83/14,1-
40.16/U16ŽÍŽALA Josef 1999 USK Praha88.18 6 85.60 2 87.6011.05/14,4-
41.2/U14ŠANDA Petr 2000 BS Vlašim89.01 8 87.93 0 87.9311.38/14,9-
42.17/U16GONŠENICA Adam 1999 Kanoe Tatra Klub88.71 4 86.30 2 88.3011.75/15,3-
43.24/U18PETAK Šteblaj Jure 1996 KKK Ljubljana86.31 2 84.32 4 88.3211.77/15,4-
44.25/U18QUENOUILLERE Theo 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE85.21 2 82.77 6 88.7712.22/16,0-
45.26/U18GRUNWALD Paul 1996 LKV Sachsen-Anhalt85.92 2 89.10 0 89.1012.55/16,4-
46.18/U16BREZIGAR Oliver 1998 Kajak klub Soške elektrarne88.33 2 85.24 4 89.2412.69/16,6-
47.19/U16TOM Girard 1999 BSM kayak90.58 4 86.93 4 90.9314.38/18,8-
48.20/U16JANUR Marcin 1999 KS Start Nowy Sacz91.69 2 90.05 2 92.0515.50/20,2-
49.21/U16MAENNIG Florian 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.93.99 2 92.08 0 92.0815.53/20,3-
50.22/U16HANKE Philipp 1998 AKV91.58 2 92.16 0 92.1615.61/20,4-
51.23/U16JUERSCHICK Jan-Robin 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.88.44 2 88.16 4 92.1615.61/20,4-
52.24/U16MAAS David 1999 KK Rosenheim91.00 0 92.73 0 92.7316.18/21,1-
53.25/U16DOUADY Corentin 1998 VICK89.81 6 89.93 4 93.9317.38/22,7-
54.3/U14LINKSTED Peter 2000 British Canoeing101.42 2 93.25 2 95.2518.70/24,4-
55.4/U14ZAPLETAL Mikuláš 2000 DUKLA Brandýs97.20 6 89.68 6 95.6819.13/25,0-
56.5/U14LEGRAND Malo 2000 CDCK 22103.62 4 96.42 0 96.4219.87/26,0-
57.26/U16OLIPHANT Peirs 1999 British Canoeing91.57 2 94.52 2 96.5219.97/26,1-
58.6/U14ŠPALEK Matěj 2000 SK VS Karbo Benátky98.61 8 95.08 2 97.0820.53/26,8-
59.27/U18BREMER Nils 1997 KST Rhein-Ruhr84.41 0 89.19 8 97.1920.64/27,0-
60.7/U14PAŠEK Matej 2000 Slovakia95.20 4 95.69 2 97.6921.14/27,6-
61.8/U14HARTL Vinzenz 2001 AKV108.08 4 98.51 2 100.5123.96/31,3-
62.9/U14KREJČÍ Jakub 2002 SK VS Č. Budějovice101.80 8 101.90 0 101.9025.35/33,1-
63.27/U16SAVELS manuel 1999 CDCK 2283.78 4 96.83 6 102.8326.28/34,3-
64.10/U14OSTRBENK Vid 2001 KKK Catez109.70 8 98.65 6 104.6528.10/36,7-
65.11/U14AUGU Lucas 2002 VICK115.27 6 106.25 2 108.2531.70/41,4-
66.12/U14COLNAR Brin 2000 KKK Tacen112.64 6 103.73 6 109.7333.18/43,3-
67.13/U14RAŠKA Tomáš 2001 USK Praha101.64 2 102.09 8 110.0933.54/43,8-
68.14/U14MAJERCZAK Kacper 2000 KS Pieniny115.49 6 105.75 6 111.7535.20/46,0-
69.15/U14JURÍČEK Patrik 2001 Kanoe Tatra Klub109.90 6 105.83 6 111.8335.28/46,1-
70.16/U14KOŘÍNEK Miroslav 2001 Kanoe Tatra Klub110.92 4 108.29 4 112.2935.74/46,7-
71.17/U14CUBR Filip 2000 TJ ČSAD Plzeň112.31 2 109.35 6 115.3538.80/50,7-
72.18/U14PRIJON Severin 2000 KK Rosenheim106.38 2 107.36 8 115.3638.81/50,7-
73.19/U14BUSSONAIS Emeric 2000 VICK108.43 8 111.30 6 117.3040.75/53,2-
74.20/U14RULIO Silvin 2000 BSM kayak102.56 4 112.46 6 118.4641.91/54,7-
75.21/U14MACÚŠ Ondrej 2003 ŽKV-Žilina117.29 8 116.91 4 120.9144.36/57,9-
76.22/U14REZEK Tomáš 2001 SK VS Č. Budějovice119.75 6 115.97 6 121.9745.42/59,3-
77.28/U18ČIŽMAN Luka 1997 KKK Tacen82.04 4 81.35 52 133.3556.80/74,2-
78.23/U14KUSCHE Eric 2001 Leipziger-Kanu-Club e.V.118.84 6 124.75 10 134.7558.20/76,0-
79.24/U14JOSEPH Joshua 2001 Potomac Whitewater Racing Team106.96 6 134.99 4 138.9962.44/81,6-
80.29/U18GRIGAR Jakub 1997 Dukla LM77.85 4 83.26 56 139.2662.71/81,9-
81.28/U16BAILEY Connor 1998 British Canoeing89.95 0 88.50 52 140.5063.95/83,5-
82.29/U16KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Praha87.72 4 91.33 54 145.3368.78/89,8-
83.30/U18TOMINEC Domen 1997 KKK Ljubljana84.06 4 89.02 58 147.0270.47/92,1-
84.30/U16TOMMASO Fasoli 1999 Canoa Club Milano CCM89.59 0 88.46 60 148.4671.91/93,9-
85.25/U14LHOTA Kryštof 2002 USK Praha112.97 6 103.46 52 155.4678.91/103,1-
86.26/U14LASSECHERE Raphael 2000 CK Uzerche98.84 4 110.53 58 168.5391.98/120,2-
87.27/U14BOŽIČ Štefan 2001 Kajak klub Soške elektrarne95.47 6 121.00 60 181.00104.45/136,4-
88.28/U14LUTHER Valentin 2000 SPORT CLUB MERANO100.67 4 102.74 102 204.74128.19/167,5-
89.29/U14VAJDA Tibor 2002 ŽKV-Žilina106.72 8 117.10 106 223.10146.55/191,4-
90.30/U14LESMANN Nico 2002 LKV Sachsen-Anhalt122.63 4 149.27 154 303.27226.72/296,2-
91.31/U18ROCHER Sami 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE83.60 6 0.00 0 89.6013.05/17,0-
92.32/U18MESSEMER Dennis 1997 VfL Bad Kreuznach86.35 4 0.00 0 90.3513.80/18,0-
93.33/U18LUTHER Lenz 1997 SPORT CLUB MERANO90.68 0 0.00 0 90.6814.13/18,5-
94.34/U18MOLNAR Frantisek 1996 TJ UVLF Kosice86.76 4 0.00 0 90.7614.21/18,6-
95.35/U18BOLG Leo 1996 KSA85.18 6 0.00 0 91.1814.63/19,1-
96.36/U18ATKINSON Jonathan 1997 British Canoeing83.47 8 0.00 0 91.4714.92/19,5-
97.37/U18LE FRIEC Morgan 1997 CDCK 2286.04 6 0.00 0 92.0415.49/20,2-
98.38/U18ŠTĚTKA Matěj 1996 SK VS Č. Budějovice92.38 0 0.00 0 92.3815.83/20,7-
99.39/U18STETS Wenzel 1997 Leipziger-Kanu-Club e.V.88.47 4 0.00 0 92.4715.92/20,8-
100.40/U18JAKOBI Milos 1997 VfL Bad Kreuznach89.35 4 0.00 0 93.3516.80/21,9-
101.41/U18FRANKE John 1997 LKV Sachsen-Anhalt86.33 8 0.00 0 94.3317.78/23,2-
102.42/U18LUTHER Michael 1997 SPORT CLUB MERANO92.13 4 0.00 0 96.1319.58/25,6-
103.31/U16ROHMER Karl 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.94.20 2 0.00 0 96.2019.65/25,7-
104.32/U16UNTERTHURNER Martin 1998 SPORT CLUB MERANO94.46 2 0.00 0 96.4619.91/26,0-
105.33/U16MIKÓ Radoslav 1998 Slovakia90.50 6 0.00 0 96.5019.95/26,1-
106.34/U16MAHÉ Alan 1999 CDCK 2290.66 6 0.00 0 96.6620.11/26,3-
107.35/U16BRATT Vidar 1998 Sweden92.82 4 0.00 0 96.8220.27/26,5-
108.36/U16STRÁNSKÝ Dominik 1999 SK VS Karbo Benátky90.86 6 0.00 0 96.8620.31/26,5-
109.37/U16EDWARDS Duncan 1999 British Canoeing94.88 2 0.00 0 96.8820.33/26,6-
110.43/U18KARLSSON Max 1996 Team Colorado Whitewater Racin89.26 8 0.00 0 97.2620.71/27,1-
111.44/U18STANOVSKÝ Martin 1996 SKP Dolny Kubin95.42 2 0.00 0 97.4220.87/27,3-
112.38/U16LE BAINDRE Mathéo 1998 CDCK 2293.76 4 0.00 0 97.7621.21/27,7-
113.39/U16ONDEJKA Martin 1999 TJ UVLF Kosice93.84 4 0.00 0 97.8421.29/27,8-
114.40/U16ŠTOLFA Anže 1998 Kajak klub Soške elektrarne93.04 6 0.00 0 99.0422.49/29,4-
115.41/U16MACIAGA Oskar 1999 KS Pieniny97.08 2 0.00 0 99.0822.53/29,4-
116.42/U16HAY Callum 1999 British Canoeing93.85 6 0.00 0 99.8523.30/30,4-
117.43/U16HOLMES Jacob 1998 British Canoeing96.16 4 0.00 0 100.1623.61/30,8-
118.44/U16SEIFERT Christoph 1998 Leipziger-Kanu-Club e.V.94.25 6 0.00 0 100.2523.70/31,0-
119.45/U16BEDNARDY Nicolas 1999 CESSON SEVIGNE BRETAGNE97.22 4 0.00 0 101.2224.67/32,2-
120.46/U16MCDIARMID Eddie 1998 British Canoeing99.30 2 0.00 0 101.3024.75/32,3-
121.47/U16WIEDEMANN Liam 1999 AKV93.93 8 0.00 0 101.9325.38/33,2-
122.48/U16SEB Nouvel 1998 BSM kayak98.59 4 0.00 0 102.5926.04/34,0-
123.49/U16BELLOTTI Theo 1999 Canoa Club Vigevano98.24 6 0.00 0 104.2427.69/36,2-
124.50/U16LECOMTE Edouard 1998 CUPPEV97.12 8 0.00 0 105.1228.57/37,3-
125.51/U16ANŽLOVAR Blaž 1998 KKK Ljubljana101.43 4 0.00 0 105.4328.88/37,7-
126.52/U16KYZLÍK Milan 1999 Klub Kanoistika Roudnice n.L.99.97 6 0.00 0 105.9729.42/38,4-
127.53/U16JEREB Matej 1998 KKK Ljubljana95.98 10 0.00 0 105.9829.43/38,4-
128.54/U16AUBRY Youn 1999 CDCK 22100.61 6 0.00 0 106.6130.06/39,3-
129.55/U16GOROMLEV Danil 1998 KRASNOJARSK101.65 6 0.00 0 107.6531.10/40,6-
130.56/U16KAMMERL Valentin 1999 KK Rosenheim105.29 6 0.00 0 111.2934.74/45,4-
131.57/U16ŠTEKLÁČ Timotej 1999 TUZVO104.66 8 0.00 0 112.6636.11/47,2-
132.45/U18MACALEENAN Aidan 1997 British Canoeing103.44 10 0.00 0 113.4436.89/48,2-
133.58/U16RADLER Radovan 1998 TUZVO106.12 8 0.00 0 114.1237.57/49,1-
134.59/U16FETISOV Nikita 1999 KRASNOJARSK109.78 6 0.00 0 115.7839.23/51,2-
135.46/U18ROMAIN Delpui 1997 CK Uzerche105.48 12 0.00 0 117.4840.93/53,5-
136.60/U16WEISS Anton 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.117.53 0 0.00 0 117.5340.98/53,5-
137.61/U16BRETON samuel 1998 VICK110.07 8 0.00 0 118.0741.52/54,2-
138.62/U16OSVALD Richard 1999 Slovakia106.36 12 0.00 0 118.3641.81/54,6-
139.63/U16RIEGEL Juraj 1999 Kanoe Tatra Klub115.71 4 0.00 0 119.7143.16/56,4-
140.64/U16NAGL Marinus 1998 KK Rosenheim112.47 10 0.00 0 122.4745.92/60,0-
141.65/U16GROTMANN Samuel 1999 KK Rosenheim110.69 12 0.00 0 122.6946.14/60,3-
142.31/U14BERGER Til 2002 Leipziger-Kanu-Club e.V.123.35 4 0.00 0 127.3550.80/66,4-
143.66/U16MULSER Peter 1998 SPORT CLUB MERANO116.72 12 0.00 0 128.7252.17/68,2-
144.67/U16OLLIVIER Dorian 1999 CDCK 22118.84 10 0.00 0 128.8452.29/68,3-
145.32/U14PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Praha124.95 6 0.00 0 130.9554.40/71,1-
146.33/U14ŠTAFFEN Matúš 2002 ŽKV-Žilina129.12 2 0.00 0 131.1254.57/71,3-
147.68/U16OSCHMAUTZ Felix 1999 Austria82.12 50 0.00 0 132.1255.57/72,6-
148.34/U14VALANT Ulan 2001 KKK Ljubljana121.50 12 0.00 0 133.5056.95/74,4-
149.35/U14PHILIPPE Hugo 2000 CDCK 22123.60 10 0.00 0 133.6057.05/74,5-
150.36/U14LAPORNIK Lenart 2003 KKK Tacen131.33 6 0.00 0 137.3360.78/79,4-
151.37/U14STEULER Benjamin 2001 AKV139.27 2 0.00 0 141.2764.72/84,5-
152.38/U14DIEŠKA Juraj 2002 SKP Dolny Kubin133.74 10 0.00 0 143.7467.19/87,8-
153.47/U18WESSTRÖM Anders 1996 Sweden90.43 54 0.00 0 144.4367.88/88,7-
154.48/U18KRAUS Filip 1997 TJ ČSAD Plzeň89.17 56 0.00 0 145.1768.62/89,6-
155.69/U16DOS SANTOS Luca 1999 CERGY PONTOISE91.32 54 0.00 0 145.3268.77/89,8-
156.39/U14ZEMAN Vojtěch 2000 USK Praha97.97 52 0.00 0 149.9773.42/95,9-
157.40/U14LUTHER Jakob 2001 SPORT CLUB MERANO96.72 54 0.00 0 150.7274.17/96,9-
158.70/U16KUDRYAVTSEV Daniil 1999 team SPb96.90 54 0.00 0 150.9074.35/97,1-
159.71/U16VRUBLOVSKÝ Jan 1999 UP Olomouc97.65 56 0.00 0 153.6577.10/100,7-
160.41/U14TONCAR Martin 2001 TUZVO100.31 54 0.00 0 154.3177.76/101,6-
161.42/U14PETEK Marko 2000 KKK Ljubljana101.33 54 0.00 0 155.3378.78/102,9-
162.72/U16GONCHAROV Sergei 1998 KRASNOJARSK98.54 60 0.00 0 158.5481.99/107,1-
163.43/U14MAXENCE Merpillat 2000 CK Uzerche104.43 56 0.00 0 160.4383.88/109,6-
164.44/U14NOVOTNÝ Petr 2000 UP Olomouc107.44 54 0.00 0 161.4484.89/110,9-
165.45/U14BREMER Tim 2000 KST Rhein-Ruhr108.53 54 0.00 0 162.5385.98/112,3-
166.46/U14ALIČ Maks 2002 Kanu klub Simon152.03 12 0.00 0 164.0387.48/114,3-
167.47/U14DILLI Maxi 2001 VfL Bad Kreuznach110.17 54 0.00 0 164.1787.62/114,5-
168.48/U14POHANKA Vítek 2000 Kanoistický klub Klatovy o.s.109.60 56 0.00 0 165.6089.05/116,3-
169.73/U16ELMATÉO Licoine 1999 BSM kayak107.94 58 0.00 0 165.9489.39/116,8-
170.49/U14NOVAK Urban 2001 Kanu klub Simon164.45 8 0.00 0 172.4595.90/125,3-
171.50/U14ROBIN Quentin 2000 VICK118.05 56 0.00 0 174.0597.50/127,4-
172.74/U16WALLISCH Vít 1999 USK Praha119.06 58 0.00 0 177.06100.51/131,3-
173.51/U14KUBASOV Mikhail 2000 SURGUT165.26 16 0.00 0 181.26104.71/136,8-
174.52/U14SAUVAGE Florian 2001 VICK123.03 60 0.00 0 183.03106.48/139,1-
175.49/U18HIRSCHBICHLER Kilian 1997 KK Rosenheim139.77 58 0.00 0 197.77121.22/158,4-
176.53/U14HENRY Steven 2001 CESSON SEVIGNE BRETAGNE141.97 56 0.00 0 197.97121.42/158,6-
177.54/U14LANGE Twan 2002 KKK Tacen143.47 56 0.00 0 199.47122.92/160,6-
178.55/U14STANO Samuel 2002 TJ UVLF Kosice153.48 60 0.00 0 213.48136.93/178,9-
179.56/U14MESCHERYAKOV Alexander 2000 team SPb150.65 66 0.00 0 216.65140.10/183,0-
180.75/U16DOREY Alexis 1999 CK Uzerche115.25 102 0.00 0 217.25140.70/183,8-
181.57/U14VERTAL Jakub 2002 TJ UVLF Kosice224.32 10 0.00 0 234.32157.77/206,1-
182.58/U14GENEST Tom 2000 VICK127.71 156 0.00 0 283.71207.16/270,6-
183.59/U14HEURTIN Jules 2001 VICK112.71 206 0.00 0 318.71242.16/316,3-
184.76/U16STRELTSOV Victor 1998 KRASNOJARSK231.65 156 0.00 0 387.65311.10/406,4-
185.60/U14AKULOV Dmitry 2002 KAZ01196.04 256 0.00 0 452.04375.49/490,5-
186.61/U14STOLBOVSKIJ Artem 2003 team SPb160.24 358 0.00 0 518.24441.69/577,0-
  SUNDERLAND Paul 1997 British Canoeing0.00 999 0.00 0 999.00 -
  YANKOVSKIJ Ivan 1998 team SPb144.70 999 0.00 0 999.00 -
  MATJAŠEC Matevž 2000 KKK Tacen0.00 999 0.00 0 999.00 -
  VASEEV Nikita 2002 team SPb0.00 999 0.00 0 999.00 -
  KAMYNIN Gleb 2003 team SPb0.00 999 0.00 0 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3