vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Svitavě

28.03.2015   viz. závod č. 1
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno21:26,40 0
2.1/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno23:06,3099.90/7,80

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK13:07,20 25
2. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno13:09,001.80/0,217
3. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto14:15,2068.00/8,69
4. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo14:42,4095.20/12,15
5.1/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk15:36,00148.80/18,91

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno12:43,30 21
2. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno13:50,5067.20/8,813
3.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno14:02,7079.40/10,49
4.1/U23JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno14:47,60124.30/16,35
5.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno14:49,60126.30/16,54
6.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí16:05,90202.60/26,53
7.3/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno16:38,30235.00/30,82
8.4/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí17:00,80257.50/33,71
9.1/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK20:51,80488.50/64,00
10.2/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK26:29,40826.10/108,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
12:24,20 23
2. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
13:55,3091.10/12,215
3.1/U23SATKE Adam
KREJČÍŘ Dominik
1994
1996
KK Brno
KK Brno
14:01,5097.30/13,17
4.2/U23KRISTEK Aleš
WALTER Jakub
1992
1998
3 Val.Mez.
Šumperk
14:23,60119.40/16,03
5.1/DMKŘENEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
2 Val.Mez.
Val.Mez.
14:44,00139.80/18,82
6.2/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
15:07,60163.40/22,01
7.1/ZSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
17:54,50330.30/44,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno11:56,00 46
2.2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno12:16,2020.20/2,838
3.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí13:12,2076.20/10,630
4.1/VMJANTAČ Vladimír 1971 3 KK Brno13:17,8081.80/11,426
5.2/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno13:22,7086.70/12,122
6.1/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno13:33,6097.60/13,618
7.3/VMŽÁDNÍK Vojtěch 1975 KK Brno13:37,20101.20/14,114
8. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí14:05,80129.80/18,110
9.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno14:26,60150.60/21,09
10.4/U23VYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto14:30,30154.30/21,68
11.1/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno14:37,10161.10/22,57
12.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí14:41,10165.10/23,16
13.3/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk14:44,40168.40/23,55
14.1/DMBERGMANN Ondřej 2000 KK Brno14:49,90173.90/24,34
15.4/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk15:54,20238.20/33,33
16.5/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto16:01,00245.00/34,22
17.6/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto16:07,40251.40/35,11
18.1/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno17:53,00357.00/49,90
19.7/ZSCHABIČA Pavel 2001 3 SKVeselí18:00,70364.70/50,90
20.8/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK22:25,00629.00/87,80

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno14:55,20 13
2.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno16:27,1091.90/10,35
3.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno18:13,30198.10/22,11
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3