vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně

26.04.2015   řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
ředitel: Robert Knebel   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.15:18,40 60/138/0
2.1/U23HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.15:19,300.90/0,153/126/0
3.2/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec15:21,503.10/0,347/114/0
4.3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:31,4013.00/1,442/102/0
5.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.15:33,1014.70/1,638/90/0
6.4/U23KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.15:50,9032.50/3,534/0/48
7. UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub.15:52,2033.80/3,731/78/0
8.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel15:58,4040.00/4,428/0/36
9.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.16:04,7046.30/5,025/66/0
10.2/DSKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.16:08,6050.20/5,522/54/0
11.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.16:19,7061.30/6,720/42/0
12.5/U23JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto16:23,1064.70/7,018/30/0
13.3/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.16:28,9070.50/7,716/18/0
14.3/DSŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel16:30,7072.30/7,914/0/24
15.1/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.16:38,4080.00/8,712/12/0
16.6/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK17:04,90106.50/11,610/0/12
17.4/VMCUC Michal 1977 Tech.Pha18:05,80167.40/18,29/6/0
  VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.DNF 0/0/0
  BUKNA Lukáš 1987 2 LitovelDNS 0/0/0
  MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla BoDNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.15:44,10 60/66/0
2.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.15:47,603.50/0,453/54/0
3. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 MT So Písek16:03,0018.90/2,047/42/0
4.1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel16:18,1034.00/3,642/0/60
5.1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.16:30,2046.10/4,938/0/48
6.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc16:41,3057.20/6,134/0/36
7.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.16:57,2073.10/7,731/30/0
8.3/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel17:37,70113.60/12,028/0/24
9.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník17:51,20127.10/13,525/0/12
10.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.18:32,00167.90/17,822/18/0
  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 LitovelDNF 0/0/0
  MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.DNF 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
15:12,50 60/84/0
2. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
15:22,409.90/1,153/72/36
3. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
MT Č.Lípa
USK Pha
15:46,5034.00/3,747/60/0
4.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
16:06,6054.10/5,942/48/0
5. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
16:10,2057.70/6,338/36/0
6.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
16:23,8071.30/7,834/0/24
7.1/VMLULA Jiří
MARTIN Václav
1974
1971
2 Boh.Pha
Boh.Pha
16:40,3087.80/9,631/24/0
8.3/VJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
Tech.Pha
Tech.Pha
16:50,8098.30/10,828/12/0
  BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
DNF 0/0/0
  MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
DNS 0/0/0
  JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
DNF 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMSLOVÁK Tomáš 1979 1 Olomouc13:57,90 75/0/67
2.1/U23HÁLA Richard 1992 MT Olomouc14:12,3014.40/1,768/0/55
3.2/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha14:38,8040.90/4,962/97/0
4.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK15:00,9063.00/7,557/85/0
5.3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno15:06,2068.30/8,253/0/43
6.3/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc15:08,1070.20/8,449/0/31
7.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.15:08,6070.70/8,446/73/0
8.4/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Boh.Pha15:11,8073.90/8,843/61/0
9.2/DSNACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov15:43,40105.50/12,640/49/0
10.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz15:48,40110.50/13,237/37/0
11.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.16:04,30126.40/15,135/25/0
12.2/VFILIPI Robert 1964 Č.Lípa16:59,40181.50/21,733/13/0
13.4/VMKOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha17:02,60184.70/22,031/7/0
14.5/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno17:05,30187.40/22,429/0/19
15.1/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc20:10,40372.50/44,527/0/7
  PAPULA Martin 1999 2 LitovelDNS 0/0/0
  ŠVAGR Rostislav 2000 2 TýništěDNS 0/0/0
  ZÁSTĚRA Tomáš 1964 3 So PísekDNF 0/0/0
  NEUBERT Adam 1997 1 OlomoucDSQ-R 0/0/0
  MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.DSQ-R 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
  VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.DNF 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3