Jarní slalom v Českém Vrbném

25.04.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.81.50 2 81.74 52 83.50 215
2. ORNST Zdeněk 1990 M Dukla B.82.15 4 84.26 10 86.152.65/3,2205
3.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice90.18 6 82.87 6 88.875.37/6,4195
4.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB89.66 4 88.42 4 92.428.92/10,7185
5.3/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha90.43 2 88.83 4 92.438.93/10,7175
6.1/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha92.93 0 89.31 4 92.939.43/11,3165
7. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB91.34 2 94.94 4 93.349.84/11,8160
8.4/U23PETERKA Adam 1996 2 Rakovník97.40 4 92.12 2 94.1210.62/12,7155
9.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB92.14 2 97.05 4 94.1410.64/12,7150
10.1/DMŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha92.02 4 93.39 4 96.0212.52/15,0145
11.2/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky105.06 54 94.17 2 96.1712.67/15,2140
12. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus90.87 6 84.80 52 96.8713.37/16,0135
13. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice105.93 4 91.93 6 97.9314.43/17,3130
14.5/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky101.63 52 95.28 6 101.2817.78/21,3125
15.3/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice96.22 62 101.26 2 103.2619.76/23,7120
16.4/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy109.53 6 104.41 0 104.4120.91/25,0115
17.2/VMVOLF Jaroslav 1979 2 KK Brand103.20 2 102.63 6 105.2021.70/26,0110
18.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB104.55 62 102.02 8 110.0226.52/31,8105
19.2/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec124.79 8 106.70 4 110.7027.20/32,6100
20.5/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha102.48 54 106.20 6 112.2028.70/34,495
21.6/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy108.63 10 113.39 6 118.6335.13/42,190
22.1/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice116.77 4 0.00 999 120.7737.27/44,685
23.7/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky116.63 6 105.20 16 121.2037.70/45,180
24.8/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník123.90 64 108.08 16 124.0840.58/48,675
25.2/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník119.58 8 142.45 8 127.5844.08/52,870
26.3/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.122.72 6 133.21 58 128.7245.22/54,265
27.3/VMTONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB118.30 14 130.20 12 132.3048.80/58,460
28.6/U23ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky150.94 56 127.80 6 133.8050.30/60,255
29. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice78.19 56 0.00 999 134.1950.69/60,750
30.9/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz129.46 8 145.89 68 137.4653.96/64,645
31.3/DSPETERKA Jáchym 1998 0 Rakovník153.23 54 129.06 10 139.0655.56/66,540
32.4/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB137.42 4 142.59 8 141.4257.92/69,435
33.4/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.145.95 56 137.85 12 149.8566.35/79,530
34.5/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha145.99 12 153.90 62 157.9974.49/89,225
35.6/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice130.00 56 164.55 108 186.00102.50/122,820
36.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha135.65 52 146.87 58 187.65104.15/124,715
37.1/VSZAJÍC Jiří 1959 0 Roudnice0.00 999 87.36 108 195.36111.86/134,014
38.7/ZSVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky131.77 64 128.25 68 195.77112.27/134,513
39.4/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec152.40 60 152.09 58 210.09126.59/151,612
40.5/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand158.79 154 122.06 100 222.06138.56/165,911
41.8/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB119.27 104 152.45 108 223.27139.77/167,410
42.10/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec118.93 108 0.00 999 226.93143.43/171,89
43.9/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.141.96 106 180.15 54 234.15150.65/180,48
44.10/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha152.53 206 160.58 108 268.58185.08/221,77
45.2/ZMVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor222.46 168 208.91 64 272.91189.41/226,86
46.11/DMELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha141.63 154 106.99 452 295.63212.13/254,05
47.11/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha147.22 312 196.31 160 356.31272.81/326,74
48.12/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn148.46 210 167.06 354 358.46274.96/329,33
49.13/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha165.99 212 192.53 256 377.99294.49/352,72
50.3/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak207.47 172 134.60 750 379.47295.97/354,51
51.14/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak178.49 256 162.37 260 422.37338.87/405,80
52.15/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha108.52 460 122.12 414 536.12452.62/542,10
53.4/ZMSEMERÁD Adam 2004 0 Roudnice284.48 256 0.00 999 540.48456.98/547,30
  TONCAR Miroslav 1943 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jan 2004 0 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Jakub 2004 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CHALUPSKÝ Petr 2002 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KADLEC Filip 2003 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FRENCL Josef 2002 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl