vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní slalom v Českém Vrbném

26.04.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus65.63 6 62.32 2 64.32 126
2.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB63.98 2 64.58 4 65.981.66/2,6118
3.2/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha64.42 2 65.02 4 66.422.10/3,3110
4.3/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice64.14 4 81.40 58 68.143.82/5,9106
5.1/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha68.15 0 67.81 2 68.153.83/6,0102
6.4/U23PETERKA Adam 1996 2 Rakovník69.82 0 70.10 2 69.825.50/8,698
7.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz70.83 0 70.25 0 70.255.93/9,294
8.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB0.00 999 71.89 0 71.897.57/11,890
9.3/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB71.95 2 69.98 2 71.987.66/11,986
10. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB78.19 2 72.14 0 72.147.82/12,282
11.2/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy69.86 4 70.63 2 72.638.31/12,978
12.3/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy71.30 4 69.44 4 73.449.12/14,274
13.4/DMŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha70.01 8 69.90 4 73.909.58/14,970
14.4/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand76.23 0 75.36 0 75.3611.04/17,266
15.5/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník75.92 2 75.70 0 75.7011.38/17,762
16.6/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice75.72 2 76.44 0 76.4412.12/18,858
17.5/VMTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB74.56 2 75.04 4 76.5612.24/19,054
18.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB74.25 4 75.29 2 77.2912.97/20,250
19.1/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec94.28 6 76.48 2 78.4814.16/22,046
20.6/VMTONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB0.00 999 81.03 0 81.0316.71/26,042
21.2/DSPETERKA Jáchym 1998 0 Rakovník80.92 4 79.06 2 81.0616.74/26,038
22.2/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB83.02 0 79.18 2 81.1816.86/26,234
23.1/VSZAJÍC Jiří 1959 0 Roudnice77.50 4 78.58 6 81.5017.18/26,730
24.3/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec83.87 4 79.65 2 81.6517.33/26,926
25.4/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice82.58 0 81.24 4 82.5818.26/28,422
26.7/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec85.06 4 84.37 0 84.3720.05/31,218
27.8/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz83.68 2 82.06 4 85.6821.36/33,217
28.5/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB82.01 4 82.10 6 86.0121.69/33,716
29.6/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha86.82 0 87.43 0 86.8222.50/35,015
30.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha89.86 4 87.20 0 87.2022.88/35,614
31.3/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník84.04 4 85.67 2 87.6723.35/36,313
32.2/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha103.50 0 89.23 0 89.2324.91/38,712
33.7/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha94.20 2 90.46 0 90.4626.14/40,611
34.8/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha86.60 4 88.78 2 90.6026.28/40,910
35.9/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak89.26 2 91.31 4 91.2626.94/41,99
36.10/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn98.72 10 92.31 0 92.3127.99/43,58
37.11/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha108.02 8 92.31 4 96.3131.99/49,77
38.3/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha97.96 4 95.51 2 97.5133.19/51,66
39.4/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 0 SKVS ČB98.29 0 98.37 2 98.2933.97/52,85
40.5/ZMVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor101.51 2 95.47 4 99.4735.15/54,64
41.12/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB95.86 6 94.13 6 100.1335.81/55,73
42.6/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB96.65 6 98.50 54 102.6538.33/59,62
43.7/ZMSEMERÁD Adam 2004 0 Roudnice103.15 0 124.19 10 103.1538.83/60,41
44.8/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB100.59 4 125.94 4 104.5940.27/62,60
45.9/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak104.56 2 99.70 8 106.5642.24/65,70
46.10/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha120.26 4 100.62 8 108.6244.30/68,90
47.1/PZONDRUŠ Mario 2005 0 USK Pha141.90 14 108.35 12 120.3556.03/87,10
48.2/VSBABOR Stanislav 1958 0 Č.Kruml.136.79 4 154.41 58 140.7976.47/118,90
49.11/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.114.06 70 103.78 108 184.06119.74/186,20
  ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TONCAR Miroslav 1943 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jan 2004 0 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CHALUPSKÝ Petr 2002 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FRENCL Josef 2002 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LERCH Eduard 2002 2 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VOLF Jaroslav 1979 2 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ORNST Zdeněk 1990 M Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB79.24 2 80.85 0 80.85 9
2.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec100.74 4 100.38 2 102.3821.53/26,65
3.1/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha102.61 4 104.47 2 106.4725.62/31,71
  ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CEPEK Matěj
WEBER Oldřich
1998
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
85.00 0 0.00 999 85.00 16
2.1/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
Sušice
85.56 4 105.48 8 89.564.56/5,48
3.1/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
96.93 6 0.00 999 102.9317.93/21,14
  HORAL Martin
SLAVÍK František
1957
1957
2 Horš.Týn
SKŽižkov
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
M Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
M Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB71.28 4 68.81 0 68.81 49
2.1/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB72.43 2 70.62 0 70.621.81/2,641
3. BUCHTEL Martin 1982 3 Hubertus72.26 4 69.88 2 71.883.07/4,537
4.1/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB75.66 0 73.13 0 73.134.32/6,333
5.2/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB73.35 0 75.14 0 73.354.54/6,629
6.2/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor73.89 2 73.03 2 75.036.22/9,025
7. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB76.45 2 75.99 0 75.997.18/10,421
8.1/DMŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha89.00 102 81.47 0 81.4712.66/18,417
9.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB90.13 2 82.60 0 82.6013.79/20,013
10.2/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec78.73 10 78.88 4 82.8814.07/20,49
11.3/DMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy84.47 0 82.75 4 84.4715.66/22,85
12.1/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB89.10 4 84.57 0 84.5715.76/22,94
13.4/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy80.73 4 86.04 6 84.7315.92/23,13
14.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha94.96 2 93.74 6 96.9628.15/40,92
15.1/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha100.66 2 104.64 6 102.6633.85/49,21
16.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha99.64 6 102.36 4 105.6436.83/53,50
  POŘÁDEK Milan 1986 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LESKOVJAN Martin 1986 0 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LERCH Eduard 2002 3 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LERCH Adam 1998 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JORDÁN František 1991 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JÁNĚ Michal 1986 M Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha73.93 0 71.87 0 71.87 46
2.2/DSČEKALOVÁ Bára 1998 2 SKVS ČB76.99 0 77.66 4 76.995.12/7,142
3.1/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha79.46 2 76.74 2 78.746.87/9,638
4. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB82.13 4 78.84 0 78.846.97/9,734
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha82.64 2 81.05 0 81.059.18/12,830
6.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec84.75 10 83.12 0 83.1211.25/15,726
7.2/DMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha77.13 6 79.68 4 83.1311.26/15,722
8. POKORNÁ Iva 1985 2 SKVS ČB85.89 2 84.19 4 87.8916.02/22,318
9.2/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha87.70 6 88.62 2 90.6218.75/26,114
10.3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor104.64 2 90.64 2 92.6420.77/28,910
11.4/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice87.03 6 114.69 6 93.0321.16/29,46
12.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha89.48 6 92.79 2 94.7922.92/31,92
13.2/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak139.37 8 117.04 12 129.0457.17/79,51
14.1/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 0 Ot.Strak161.73 8 0.00 999 169.7397.86/136,20
15.3/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 0 SKVS ČB132.20 202 163.69 202 334.20262.33/365,00
  ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3