5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile

02.05.2015   Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SLANINA Vladimír 1994 M L.Žatec01:12,63 01:12,71 01:12,63 60/148/0
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.01:13,43 01:12,76 01:12,760.13/0,253/136/0
3. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.01:13,54 01:12,82 01:12,820.19/0,347/124/0
4.2/U23HALEŠ Antonín 1992 M Č.Kruml.01:15,48 01:13,98 01:13,981.35/1,942/112/0
5.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel01:15,06 01:14,94 01:14,942.31/3,238/0/49
6.3/U23KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.01:15,50 01:16,06 01:15,502.87/4,034/0/37
7.4/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto01:16,57 01:15,66 01:15,663.03/4,231/100/0
8. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:17,01 01:16,92 01:16,924.29/5,928/88/0
9.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.01:18,38 01:17,24 01:17,244.61/6,325/76/0
10. JIRKA David 1985 2 Č.Kruml.01:17,43 01:17,70 01:17,434.80/6,622/64/0
11.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:20,02 00:00,00 01:20,027.39/10,220/52/0
12. VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.01:21,73 01:20,93 01:20,938.30/11,418/40/0
13. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:22,53 01:21,50 01:21,508.87/12,216/34/0
14.2/DSKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.01:22,10 01:21,52 01:21,528.89/12,214/28/0
15.3/DSŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel01:21,85 01:22,08 01:21,859.22/12,712/0/25
16.1/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub.01:23,16 01:22,19 01:22,199.56/13,210/22/0
17. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo01:23,30 01:22,41 01:22,419.78/13,59/0/13
18.2/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.01:23,27 01:23,82 01:23,2710.64/14,68/16/0
19.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha01:25,06 01:23,55 01:23,5510.92/15,07/10/0
20.3/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.01:24,99 01:24,63 01:24,6312.00/16,56/4/0
21.4/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk01:28,42 01:27,56 01:27,5614.93/20,65/0/1
22.4/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.01:27,67 01:28,06 01:27,6715.04/20,74/3/0
23.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:32,72 01:33,07 01:32,7220.09/27,73/2/0
24.5/U23ŽNIVA Marek 1995 0 Val.Mez.01:36,49 00:00,00 01:36,4923.86/32,92/0/0
25.2/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.00:00,00 01:39,91 01:39,9127.28/37,61/1/0
  JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0
Oddíl