vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile

03.05.2015   Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.09:44,31 60/136/0
2.1/U23HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.09:54,3910.08/1,753/124/0
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.10:03,6219.31/3,347/112/0
4.2/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec10:04,1519.84/3,442/100/0
5.3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto10:11,3026.99/4,638/88/0
6.4/U23KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.10:19,8635.55/6,134/0/49
7.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel10:20,4436.13/6,231/0/37
8. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.10:24,0739.76/6,828/76/0
9.5/U23JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto10:33,8949.58/8,525/64/0
10.2/DSKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.10:36,2451.93/8,922/52/0
11. VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.10:53,1768.86/11,820/40/0
12. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto10:59,0674.75/12,818/34/0
13. JIRKA David 1985 2 Č.Kruml.10:59,9475.63/12,916/28/0
14.1/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.11:00,8476.53/13,114/22/0
15.2/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.11:04,4880.17/13,712/16/0
16.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.11:08,3684.05/14,410/10/0
17.3/DSŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel11:17,7993.48/16,09/0/25
18.3/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub.11:29,13104.82/17,98/4/0
19.1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha11:50,48126.17/21,67/3/0
20.4/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.12:04,06139.75/23,96/2/0
21. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo12:04,30139.99/24,05/0/13
22.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.12:10,96146.65/25,14/1/0
23.4/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk12:11,06146.75/25,13/0/1
24.2/ZSNOVÁK Kuba 2001 Pardub.13:07,35203.04/34,72/0/0
25.6/U23ŽNIVA Marek 1995 Val.Mez.13:20,87216.56/37,11/0/0
  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.DNS-A 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.09:45,63 60/49/0
2.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno09:51,996.36/1,153/0/106
3.1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel10:01,2215.59/2,747/0/94
4.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.10:02,0116.38/2,842/0/82
5.2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel10:03,5317.90/3,138/0/70
6.3/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.10:07,1821.55/3,734/37/0
7. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.10:07,4921.86/3,731/25/0
8.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc10:20,5434.91/6,028/0/58
9.3/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.10:30,9045.27/7,725/13/0
10.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno10:38,6353.00/9,122/0/46
11.2/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc10:38,7253.09/9,120/0/34
12.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník10:44,8559.22/10,118/0/28
13.4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel10:55,3469.71/11,916/0/22
14.5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno11:12,2086.57/14,814/0/16
15.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc11:19,4393.80/16,012/0/10
16.6/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž11:36,99111.36/19,010/0/4
17.4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.11:54,74129.11/22,09/1/0
18.5/DSHUŇKOVÁ Nikola 1998 1 Val.Mez.12:02,38136.75/23,48/0/3
19.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc12:08,44142.81/24,47/0/2
20.7/DMVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel12:47,28181.66/31,06/0/1
  KAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.DNS-A 0/0/0
  PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.MýtoDNS-A 0/0/0
  TYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.DNS-A 0/0/0
  ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 MT So PísekDNS-A 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.08:39,42 75/149/0
2.2/VMSLOVÁK Tomáš 1979 1 Olomouc08:39,650.23/0,068/0/126
3.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha08:48,489.06/1,762/137/0
4.2/U23HÁLA Richard 1992 MT Olomouc08:53,4614.04/2,757/0/114
5.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc08:56,2816.87/3,253/0/102
6.3/VMODVÁRKO Michael 1979 1 Dukla B.08:56,4617.04/3,349/125/0
7.2/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.08:57,3517.93/3,546/113/0
8.4/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz09:03,0323.61/4,543/101/0
9.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz09:10,3030.88/5,940/89/0
10.3/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha09:10,3930.97/6,037/77/0
11.4/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno09:11,4131.99/6,235/0/90
12. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž09:12,3432.92/6,333/0/78
13.3/DSNACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov09:12,3532.93/6,331/65/0
14.5/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc09:15,2035.78/6,929/0/66
15.5/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Boh.Pha09:23,0543.63/8,427/59/0
16.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.09:28,2848.86/9,425/53/0
17.6/VMKUBŮ Petr 1976 1 Olomouc09:31,9952.57/10,123/0/54
18.2/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel09:34,7155.29/10,621/0/48
19.3/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov09:36,9157.49/11,119/47/0
20. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.09:47,8668.44/13,217/41/0
21.4/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov09:58,9279.50/15,315/35/0
22.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž10:00,4180.99/15,614/0/42
23.4/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno10:14,6295.20/18,313/0/36
24.5/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc10:17,6198.19/18,912/0/30
25. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov10:18,4399.01/19,111/29/0
26.6/U23SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha10:33,90114.48/22,010/23/0
27.6/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto10:36,19116.77/22,59/17/0
28.7/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště10:36,88117.46/22,68/11/0
29.1/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.10:43,03123.61/23,87/5/0
30. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž10:46,09126.67/24,46/0/24
31.8/DMNACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.10:53,23133.81/25,85/0/18
32.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno10:56,10136.68/26,34/0/12
33.2/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa11:00,44141.02/27,13/4/0
34.9/DMLUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc11:06,52147.10/28,32/0/6
35.3/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc11:34,13174.71/33,61/0/5
36.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc11:43,79184.37/35,50/0/4
37.4/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc11:49,14189.72/36,50/0/3
38.5/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto12:01,51202.09/38,90/3/0
39.6/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto12:08,20208.78/40,20/2/0
40.7/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz12:16,68217.26/41,80/1/0
41.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc12:25,32225.90/43,50/0/2
42.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc12:29,46230.04/44,30/0/1
43.4/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.13:49,42310.00/59,70/0/0
  BLÁHA Petr 2000 3 Loko PlzDNS-A 0/0/0
  PANZER Aleš 1974 2 Loko PlzDNS-A 0/0/0
  KOČAN Michal 1977 2 Boh.PhaDNS-A 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
09:27,49 60/0/63
2.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
09:33,255.76/1,053/104/51
3.2/U23HALEŠ Antonín
HÁLA Richard
1992
1992
1 Č.Kruml.
Olomouc
09:40,6213.13/2,347/92/39
4. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
09:47,0419.55/3,442/80/27
5.3/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
09:49,0921.60/3,838/68/0
6. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
10:01,8034.31/6,034/56/0
7.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
10:02,1434.65/6,131/44/0
8.2/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
10:22,7655.27/9,728/0/15
9.1/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
10:40,9273.43/12,925/32/0
10.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
10:47,1279.63/14,022/20/0
11.3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
10:54,1586.66/15,320/8/3
12.2/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
11:45,64138.15/24,318/0/2
13. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
11:58,45150.96/26,616/0/1
14.3/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
12:46,32198.83/35,014/2/0
15. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
12:59,40211.91/37,312/1/0
  ČAPÁKOVÁ Eliška
VALÍKOVÁ Radka
1995
1991
Litovel
Pardub.
DNS-A 0/0/0
  KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
DNS-B 0/0/0
  PAPULA Martin
ŠILHÁNEK Miroslav
1999
1998
2 Litovel
Kroměříž
DNS-B 0/0/0
  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
DNS-A 0/0/0
  ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
MT Č.Lípa
USK Pha
DNS-A 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno11:01,82 60/0/19
2.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.11:16,1014.28/2,253/48/0
3.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno11:55,6753.85/8,147/0/7
4. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.12:00,2258.40/8,842/36/0
5.2/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.12:04,5562.73/9,538/24/0
6.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.12:08,9167.09/10,134/12/0
7.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno12:51,80109.98/16,631/0/1
  HUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.DNS-A 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3