vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Trutnovský slalom

02.05.2015   Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.144.50 0 146.50 0 144.50 39
2. MOŠTĚK Ondřej 1982 3 Trutnov144.70 0 154.40 2 144.700.20/0,134
3.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov145.90 0 147.50 0 145.901.40/1,029
4.1/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.148.40 0 151.70 2 148.403.90/2,724
5.2/VMBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3 Trutnov152.10 2 148.90 2 150.906.40/4,419
6.2/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov149.80 2 150.30 2 151.807.30/5,114
7.3/VMHAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.153.40 0 157.50 2 153.408.90/6,213
8.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov151.40 6 151.50 2 153.509.00/6,212
9.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov156.70 0 160.10 2 156.7012.20/8,411
9.4/VMVESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.156.70 0 163.90 0 156.7012.20/8,410
11.3/VSOUKAL Jan 1970 Ekonom P161.20 0 159.30 2 161.2016.70/11,69
12.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník161.40 0 165.20 0 161.4016.90/11,78
13.1/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha162.10 4 166.30 2 166.1021.60/14,97
14.5/VMALBRECHT Miroslav 1974 Trutnov165.80 4 167.30 8 169.8025.30/17,56
15. KÁDRLE Martin 1990 Trutnov173.40 2 170.40 2 172.4027.90/19,35
16.3/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa177.20 0 171.40 2 173.4028.90/20,04
17.2/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK166.50 8 175.70 6 174.5030.00/20,83
18.4/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov177.00 2 173.90 2 175.9031.40/21,72
19.3/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha186.60 6 179.30 2 181.3036.80/25,51
20.2/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov175.10 8 194.60 10 183.1038.60/26,70
21.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.192.70 8 193.50 8 200.7056.20/38,90
22.1/DMVESELÝ František 2000 Trutnov5.00 0 217.00 10 227.0082.50/57,10
  POLLERT Jan 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK153.80 4 153.30 0 153.30 28
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha154.10 0 172.20 2 154.100.80/0,523
3.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí155.00 0 160.90 52 155.001.70/1,118
4.2/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice154.80 2 155.20 0 155.201.90/1,213
5.3/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí158.80 4 162.50 4 162.809.50/6,212
6.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha162.30 6 164.90 2 166.9013.60/8,911
7.2/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha165.40 2 169.10 0 167.4014.10/9,210
8.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov172.40 6 173.30 0 173.3020.00/13,09
9.4/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa176.40 0 175.30 0 175.3022.00/14,48
10.5/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK180.50 0 182.70 2 180.5027.20/17,77
11.1/VBERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4182.30 2 182.10 2 184.1030.80/20,16
11.3/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa189.20 2 184.10 0 184.1030.80/20,15
13.2/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník182.90 8 185.70 50 190.9037.60/24,54
14.6/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky185.10 8 219.70 10 193.1039.80/26,03
15.7/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov195.20 56 197.60 6 203.6050.30/32,82
16.1/VMBOLEHOVSKÁ Iva 1978 Trutnov198.30 6 208.20 10 204.3051.00/33,31
17.2/VMČERMÁKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov200.60 4 192.80 56 204.6051.30/33,50
18.4/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa193.60 52 209.90 52 245.6092.30/60,20
  PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
140.50 4 153.30 2 144.50 13
2.2/VMVESELÝ Matěj
HAIN Přemysl
1978
1977
Dv.Král.
Dv.Král.
161.40 2 166.10 4 163.4018.90/13,18
3.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
170.40 0 165.80 0 165.8021.30/14,73
4.1/ZSŘÍHA Matyáš
URBÁNEK Matyáš
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
185.90 4 192.20 10 189.9045.40/31,42
5.2/ZSMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
USK Pha
USK Pha
214.10 66 189.70 4 193.7049.20/34,01
6.1/ZMONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
204.20 12 204.70 6 210.7066.20/45,80
7.3/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
USK Pha
USK Pha
197.30 162 204.60 62 266.60122.10/84,50
  ŘÍHA Jan
PAVLÍK Pavel
1996
1998
3 Třebech.
Třebech.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha133.70 2 135.70 0 135.70 87
2.2/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice137.50 0 139.70 2 137.501.80/1,382
3.1/VMHORYNA Lukáš 1980 2 Trutnov135.70 2 136.90 6 137.702.00/1,577
4.2/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov135.90 4 139.30 0 139.303.60/2,772
5.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.135.80 4 137.30 4 139.804.10/3,067
6.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.137.60 8 137.90 2 139.904.20/3,162
7.1/VPRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK140.30 0 151.70 2 140.304.60/3,457
8.3/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.138.90 2 141.40 0 140.905.20/3,852
9. KÁDRLE Martin 1990 Trutnov139.60 4 140.20 2 142.206.50/4,847
10.4/VMSEDLMAIER Aleš 1980 3 Roudnice142.60 2 142.40 0 142.406.70/4,942
11.5/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.142.10 2 145.30 2 144.108.40/6,237
12.2/ZSVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky142.40 2 140.90 4 144.408.70/6,432
13.6/VMTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.144.80 2 145.50 0 145.509.80/7,227
14.3/DMPECHMAN Štěpán 1999 2 Roudnice145.90 0 143.70 2 145.7010.00/7,426
15.7/VMVESELÝ Matěj 1978 Dv.Král.146.50 0 4.00 999 146.5010.80/8,025
16.8/VMNOVÁK Václav 1979 3 Třebech.146.70 0 151.70 0 146.7011.00/8,124
17.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.149.50 0 152.00 0 149.5013.80/10,223
17.9/VMSTOLÍN David 1978 Trutnov149.50 0 4.00 999 149.5013.80/10,222
19.3/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice149.80 0 149.90 8 149.8014.10/10,421
19.10/VMJEZVINA Václav 1973 Trutnov156.70 52 147.80 2 149.8014.10/10,420
21.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.149.80 2 153.50 2 151.8016.10/11,919
22.4/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha148.50 4 152.60 4 152.5016.80/12,418
23.5/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK149.50 4 155.40 2 153.5017.80/13,117
24.4/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov149.60 4 155.10 2 153.6017.90/13,216
25.1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky155.20 0 157.70 2 155.2019.50/14,415
26.6/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha158.30 2 155.70 0 155.7020.00/14,714
27.7/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí155.40 4 154.20 2 156.2020.50/15,113
28.5/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.152.70 4 157.10 2 156.7021.00/15,512
29.11/VMHAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.156.00 6 155.30 2 157.3021.60/15,911
30.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky158.70 0 157.80 0 157.8022.10/16,310
31.2/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha156.00 2 168.90 0 158.0022.30/16,49
32.8/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky156.30 4 158.50 0 158.5022.80/16,88
33.3/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha160.00 0 158.20 2 160.0024.30/17,97
34.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník162.30 0 161.50 0 161.5025.80/19,06
35.6/DMHOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa163.20 2 170.60 4 165.2029.50/21,75
36.4/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha168.40 2 165.70 2 167.7032.00/23,64
37.9/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník169.20 2 170.80 0 170.8035.10/25,93
38.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.174.50 2 173.50 2 175.5039.80/29,32
39. MOŠTĚK Ondřej 1982 Trutnov174.90 4 4.00 999 178.9043.20/31,81
40.5/ZMMAREK Matyáš 2003 Třebech.218.30 52 188.50 2 190.5054.80/40,40
41.6/ZMMÍL Jakub 2003 Trutnov189.10 52 196.00 4 200.0064.30/47,40
42.10/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.225.10 8 195.30 10 205.3069.60/51,30
43.11/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky205.10 314 204.10 12 216.1080.40/59,20
44.7/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky199.60 168 203.10 18 221.1085.40/62,90
45.8/ZMJUDA Mikuláš 2003 Benátky187.40 172 201.90 172 359.40223.70/164,80
  BEIER Alva 2005 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERAN Vojtěch 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STOLÍN Adam 2005 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov207.30 2 169.60 2 171.60 2
2.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha196.10 4 200.20 6 200.1028.50/16,61
3.2/ZMBERANOVÁ Hana 2003 USK Pha204.10 54 208.70 2 210.7039.10/22,80
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3