vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Trutnovský slalom

03.05.2015   Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.114.30 2 114.80 0 114.80 32
2. MOŠTĚK Ondřej 1982 3 Trutnov116.80 2 117.10 2 118.804.00/3,527
3.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov116.50 4 120.00 2 120.505.70/5,022
4.1/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.123.80 2 121.60 0 121.606.80/5,917
5.2/VMBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3 Trutnov119.20 6 120.80 2 122.808.00/7,012
6.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov124.00 0 130.60 0 124.009.20/8,011
7.3/VMHAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.124.70 0 122.50 2 124.509.70/8,410
8.1/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov4.00 999 125.60 2 127.6012.80/11,19
9.2/VSOUKAL Jan 1970 Ekonom P130.00 2 129.80 0 129.8015.00/13,18
10.4/VMVESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.137.50 2 133.30 0 133.3018.50/16,17
11.1/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha131.90 2 132.50 2 133.9019.10/16,66
12.2/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK137.60 0 133.70 2 135.7020.90/18,25
13.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník136.60 0 135.30 2 136.6021.80/19,04
14.5/VMALBRECHT Miroslav 1974 Trutnov133.70 6 4.00 999 139.7024.90/21,73
15.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.155.50 4 144.30 0 144.3029.50/25,72
16.3/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov145.80 6 141.90 4 145.9031.10/27,11
17.3/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha145.70 2 161.60 0 147.7032.90/28,70
18.2/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov142.50 8 1.00 999 150.5035.70/31,10
19.1/DMVESELÝ František 2000 Trutnov155.90 2 1.00 999 157.9043.10/37,50
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jan 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KÁDRLE Martin 1990 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHEK Radek 1980 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí120.10 2 119.90 2 121.90 28
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha123.80 0 123.10 0 123.101.20/1,023
3. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK121.20 2 130.40 0 123.201.30/1,118
4.2/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice126.90 2 126.60 4 128.907.00/5,713
5.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha129.40 6 128.60 2 130.608.70/7,112
6.3/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí131.50 0 142.20 2 131.509.60/7,911
7.2/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha133.00 0 137.40 2 133.0011.10/9,110
8.4/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK135.90 2 1.00 999 137.9016.00/13,19
9. ROMASHKINA Ekaterina 74 RUS134.50 4 141.40 2 138.5016.60/13,60
10.5/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa140.50 2 138.00 4 142.0020.10/16,58
11.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov144.00 4 138.60 4 142.6020.70/17,07
12.1/VBERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4154.40 2 139.80 4 143.8021.90/18,06
13. GOTOVTSEVA Janina 78 RUS149.80 6 145.70 6 151.7029.80/24,40
14.3/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa191.20 10 152.50 2 154.5032.60/26,75
15.2/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník151.20 4 150.80 8 155.2033.30/27,34
16.1/VMČERMÁKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov155.50 4 166.90 2 159.5037.60/30,83
17.6/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky155.10 10 154.00 58 165.1043.20/35,42
18.2/VMBOLEHOVSKÁ Iva 1978 Trutnov166.30 4 171.70 8 170.3048.40/39,71
19. AKSENOVA Maria 63 RUS200.50 6 202.30 58 206.5084.60/69,40
20.4/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa183.10 60 177.10 56 233.10111.20/91,20
21.7/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov1.00 999 203.70 54 257.70135.80/111,40
  PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
132.50 0 124.70 0 124.70 14
2.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
146.50 2 146.80 0 146.8022.10/17,79
3.1/U23ŘÍHA Jan
PAVLÍK Pavel
1996
1998
3 Třebech.
Třebech.
157.70 10 143.90 4 147.9023.20/18,64
4.2/VMVESELÝ Matěj
HAIN Přemysl
1978
1977
Dv.Král.
Dv.Král.
151.20 8 149.00 2 151.0026.30/21,13
5.1/ZSŘÍHA Matyáš
URBÁNEK Matyáš
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
168.00 8 163.90 4 167.9043.20/34,62
6.1/DMHOUSKA Jan
BERAN Václav
2001
2000
USK Pha
USK Pha
171.20 22 165.10 18 183.1058.40/46,81
7.1/ZMONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
174.70 16 180.00 14 190.7066.00/52,90
8.2/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina
KADLEC Filip
2003
2003
USK Pha
USK Pha
222.20 64 220.90 18 238.90114.20/91,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha108.50 6 106.60 0 106.60 90
2.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.115.90 54 109.30 0 109.302.70/2,585
3.1/VMHORYNA Lukáš 1980 2 Trutnov110.50 6 108.00 2 110.003.40/3,280
4.2/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov111.10 0 112.60 2 111.104.50/4,275
5.2/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice114.10 4 110.40 4 114.407.80/7,370
6.3/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.115.40 0 115.20 4 115.408.80/8,365
7. EZMAKOV Paul 76 RUS121.70 2 116.00 0 116.009.40/8,80
8.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.133.30 0 116.60 0 116.6010.00/9,460
9.4/VMSEDLMAIER Aleš 1980 3 Roudnice117.20 0 120.60 2 117.2010.60/9,955
10.5/VMVESELÝ Matěj 1978 Dv.Král.123.90 0 115.40 2 117.4010.80/10,150
11.6/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.116.00 2 117.30 2 118.0011.40/10,745
11.2/ZSVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky112.00 6 113.60 10 118.0011.40/10,740
13.7/VMTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.120.90 2 120.00 0 120.0013.40/12,635
14. GOTOVTSEV Andrey 80 RUS124.90 0 119.30 2 121.3014.70/13,80
15. ROMASHKIN Dmitry 68 RUS128.50 4 120.00 2 122.0015.40/14,40
16.8/VMJEZVINA Václav 1973 Trutnov124.50 2 121.20 2 123.2016.60/15,630
17.3/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice125.50 6 119.50 4 123.5016.90/15,925
18.1/U23ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.121.60 2 116.00 52 123.6017.00/15,924
19.1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky129.30 4 124.40 0 124.4017.80/16,723
20. KÁDRLE Martin 1990 Trutnov124.60 0 122.10 8 124.6018.00/16,922
21.4/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK128.60 12 121.20 4 125.2018.60/17,421
22.1/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.144.80 2 126.60 0 126.6020.00/18,820
23. AKSENOV Nikolay 62 RUS143.50 2 126.80 0 126.8020.20/18,90
24.3/DMPECHMAN Štěpán 1999 2 Roudnice124.90 2 121.60 6 126.9020.30/19,019
25.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.129.70 6 126.70 2 128.7022.10/20,718
26.5/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí127.60 6 123.00 6 129.0022.40/21,017
27.9/VMNOVÁK Václav 1979 3 Třebech.125.60 6 130.90 12 131.6025.00/23,516
28.4/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.133.10 60 131.80 0 131.8025.20/23,615
29.10/VMHAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.148.30 2 128.10 4 132.1025.50/23,914
30.6/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha129.50 14 126.20 6 132.2025.60/24,013
31.11/VMSTOLÍN David 1978 Trutnov132.90 2 124.50 8 132.5025.90/24,312
32. GROTOV Alexander 75 RUS132.00 4 126.80 6 132.8026.20/24,60
33.2/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha135.40 4 134.10 0 134.1027.50/25,811
34.3/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky134.00 2 128.50 6 134.5027.90/26,210
35.7/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky139.80 6 132.70 2 134.7028.10/26,49
36.5/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov132.80 6 132.30 4 136.3029.70/27,98
37.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník144.10 2 134.30 4 138.3031.70/29,77
38.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.145.30 0 139.80 0 139.8033.20/31,16
39.6/DMHOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa168.60 12 137.00 4 141.0034.40/32,35
40.3/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha147.10 4 142.30 2 144.3037.70/35,44
41.4/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha135.90 10 1.00 999 145.9039.30/36,93
42. MOŠTĚK Ondřej 1982 Trutnov148.00 2 4.00 999 150.0043.40/40,72
43.8/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník152.90 0 150.30 2 152.3045.70/42,91
44. LOZHNIKOV Dmitry 86 RUS149.70 8 142.40 10 152.4045.80/43,00
45. ALEKSEEV Sergey 72 RUS167.70 12 155.00 12 167.0060.40/56,70
46. ZHOKHOV Alexander 59 RUS170.80 18 155.70 12 167.7061.10/57,30
47.5/ZMMÍL Jakub 2003 Trutnov186.00 104 165.50 4 169.5062.90/59,00
48.9/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.168.10 8 234.50 60 176.1069.50/65,20
49.6/ZMMAREK Matyáš 2003 Třebech.217.00 4 179.30 4 183.3076.70/72,00
50.7/ZMJUDA Mikuláš 2003 Benátky178.80 16 164.70 66 194.8088.20/82,70
51.8/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky206.80 22 250.50 216 228.80122.20/114,60
52.10/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky169.20 66 1.00 999 235.20128.60/120,60
  SUK Jakub 2002 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEIER Alva 2005 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERAN Vojtěch 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STOLÍN Adam 2005 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FRENCL Josef 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov144.00 2 141.00 0 141.00 2
2.1/ZMBERANOVÁ Hana 2003 USK Pha182.80 2 169.10 0 169.1028.10/19,91
3.2/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha1.00 999 176.40 54 230.4089.40/63,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3