vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Trutnovský slalom

03.05.2015   Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha108.50 6 106.60 0 106.60 90
2.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.115.90 54 109.30 0 109.302.70/2,585
3.1/VMHORYNA Lukáš 1980 2 Trutnov110.50 6 108.00 2 110.003.40/3,280
4.2/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov111.10 0 112.60 2 111.104.50/4,275
5.2/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice114.10 4 110.40 4 114.407.80/7,370
6.3/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.115.40 0 115.20 4 115.408.80/8,365
7. EZMAKOV Paul 76 RUS121.70 2 116.00 0 116.009.40/8,80
8.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.133.30 0 116.60 0 116.6010.00/9,460
9.4/VMSEDLMAIER Aleš 1980 3 Roudnice117.20 0 120.60 2 117.2010.60/9,955
10.5/VMVESELÝ Matěj 1978 Dv.Král.123.90 0 115.40 2 117.4010.80/10,150
11.6/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.116.00 2 117.30 2 118.0011.40/10,745
11.2/ZSVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky112.00 6 113.60 10 118.0011.40/10,740
13.7/VMTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.120.90 2 120.00 0 120.0013.40/12,635
14. GOTOVTSEV Andrey 80 RUS124.90 0 119.30 2 121.3014.70/13,80
15. ROMASHKIN Dmitry 68 RUS128.50 4 120.00 2 122.0015.40/14,40
16.8/VMJEZVINA Václav 1973 Trutnov124.50 2 121.20 2 123.2016.60/15,630
17.3/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice125.50 6 119.50 4 123.5016.90/15,925
18.1/U23ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.121.60 2 116.00 52 123.6017.00/15,924
19.1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky129.30 4 124.40 0 124.4017.80/16,723
20. KÁDRLE Martin 1990 Trutnov124.60 0 122.10 8 124.6018.00/16,922
21.4/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK128.60 12 121.20 4 125.2018.60/17,421
22.1/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.144.80 2 126.60 0 126.6020.00/18,820
23. AKSENOV Nikolay 62 RUS143.50 2 126.80 0 126.8020.20/18,90
24.3/DMPECHMAN Štěpán 1999 2 Roudnice124.90 2 121.60 6 126.9020.30/19,019
25.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.129.70 6 126.70 2 128.7022.10/20,718
26.5/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí127.60 6 123.00 6 129.0022.40/21,017
27.9/VMNOVÁK Václav 1979 3 Třebech.125.60 6 130.90 12 131.6025.00/23,516
28.4/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.133.10 60 131.80 0 131.8025.20/23,615
29.10/VMHAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.148.30 2 128.10 4 132.1025.50/23,914
30.6/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha129.50 14 126.20 6 132.2025.60/24,013
31.11/VMSTOLÍN David 1978 Trutnov132.90 2 124.50 8 132.5025.90/24,312
32. GROTOV Alexander 75 RUS132.00 4 126.80 6 132.8026.20/24,60
33.2/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha135.40 4 134.10 0 134.1027.50/25,811
34.3/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky134.00 2 128.50 6 134.5027.90/26,210
35.7/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky139.80 6 132.70 2 134.7028.10/26,49
36.5/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov132.80 6 132.30 4 136.3029.70/27,98
37.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník144.10 2 134.30 4 138.3031.70/29,77
38.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.145.30 0 139.80 0 139.8033.20/31,16
39.6/DMHOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa168.60 12 137.00 4 141.0034.40/32,35
40.3/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha147.10 4 142.30 2 144.3037.70/35,44
41.4/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha135.90 10 1.00 999 145.9039.30/36,93
42. MOŠTĚK Ondřej 1982 Trutnov148.00 2 4.00 999 150.0043.40/40,72
43.8/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník152.90 0 150.30 2 152.3045.70/42,91
44. LOZHNIKOV Dmitry 86 RUS149.70 8 142.40 10 152.4045.80/43,00
45. ALEKSEEV Sergey 72 RUS167.70 12 155.00 12 167.0060.40/56,70
46. ZHOKHOV Alexander 59 RUS170.80 18 155.70 12 167.7061.10/57,30
47.5/ZMMÍL Jakub 2003 Trutnov186.00 104 165.50 4 169.5062.90/59,00
48.9/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.168.10 8 234.50 60 176.1069.50/65,20
49.6/ZMMAREK Matyáš 2003 Třebech.217.00 4 179.30 4 183.3076.70/72,00
50.7/ZMJUDA Mikuláš 2003 Benátky178.80 16 164.70 66 194.8088.20/82,70
51.8/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky206.80 22 250.50 216 228.80122.20/114,60
52.10/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky169.20 66 1.00 999 235.20128.60/120,60
  SUK Jakub 2002 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEIER Alva 2005 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERAN Vojtěch 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STOLÍN Adam 2005 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FRENCL Josef 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3