2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod

10.05.2015   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
91
90
MT Dukla B.
Dukla B.
106.46 2 101.24 2 103.24 60
2. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
91
92
MT Dukla B.
Dukla B.
108.25 4 101.10 6 107.103.86/3,753
3. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
85
85
1 Dukla B.
Dukla B.
117.21 0 113.09 0 113.099.85/9,547
4. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
97
97
1 USK Pha
USK Pha
113.83 0 114.47 6 120.4717.23/16,742
5. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
76
71
1 USK Pha
USK Pha
116.43 6 119.50 2 121.5018.26/17,738
6. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
86
87
MT USK Pha
USK Pha
111.96 8 111.21 12 123.2119.97/19,334
7. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
82
90
1 USK Pha
USK Pha
123.55 4 122.29 6 128.2925.05/24,331
8. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
99 2 Olomouc
Olomouc
123.68 4 123.77 14 137.7734.53/33,428
9. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
92
92
2 Kralupy
Kralupy
129.89 2 130.92 10 140.9237.68/36,525
10. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
98
98
1 KK Opava
KK Opava
119.75 6 123.61 106 229.61126.37/122,422
11. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
98
97
1 KK Opava
KK Opava
123.73 56 121.01 4 125.0121.77/21,120
12. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
90
90
1 USK Pha
Val.Mez.
125.99 10 127.18 8 135.1831.94/30,918
13. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
92
92
1 USK Pha
Dukla B.
129.22 10 130.90 6 136.9033.66/32,616
14. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
94
87
1 SKVS ČB
SKVS ČB
134.38 12 130.90 8 138.9035.66/34,514
15. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
95
95
1 Val.Mez.
Val.Mez.
133.63 8 126.97 12 138.9735.73/34,612
16. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
77
86
Tech.Pha
SKVS ČB
135.15 6 143.49 58 141.1537.91/36,710
17. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
64
67
1 Kotva B.
S.Žižkov
135.14 10 136.05 14 145.1441.90/40,69
18. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
 
98
2 Dukla B.
Dukla B.
134.84 14 128.32 18 146.3243.08/41,78
19. PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
96
95
2 Rakovník
Sušice
136.52 12 136.26 14 148.5245.28/43,97
20. POHANKA Vítek
WENDL Denis
  3 Klatovy
Horš.Týn
165.26 18 160.83 14 174.8371.59/69,36
21. ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
161.97 72 163.71 20 183.7180.47/77,95
  SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
79
86
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
90
91
2 Klášter.
Klášter.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl