vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Ostravě

10.05.2015   V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory
ředitel: Dušan Vavrla   vrchní rozhodčí: Vladimír Jordán
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec115.10 0 114.20 2 115.10 12
2.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.118.80 4 115.90 2 117.902.80/2,48
3.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná131.00 4 124.70 0 124.709.60/8,34
4.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc146.00 4 147.30 0 147.3032.20/28,03
5.2/VPŘIKRYL Lubor 1965 3 VSKRájec153.80 4 166.10 12 157.8042.70/37,12
6.2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc158.80 6 157.40 6 163.4048.30/42,01
  HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava122.70 2 124.50 4 124.70 16
2.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník126.20 0 127.10 2 126.201.50/1,212
3.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc125.80 2 129.50 0 127.803.10/2,58
4.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí132.50 0 134.80 2 132.507.80/6,37
5.2/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava135.40 2 138.60 0 137.4012.70/10,26
6.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc138.60 4 136.00 2 138.0013.30/10,75
7.3/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava139.50 2 138.30 0 138.3013.60/10,94
8.4/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc150.90 2 142.60 4 146.6021.90/17,63
9.2/DSROUSKOVÁ Martina 1998 0 KK Opava147.40 2 146.10 50 149.4024.70/19,82
10.3/ZSMINÁROVÁ Aneta 2001 0 Tzunami184.80 314 214.70 56 270.70146.00/117,11
11.4/ZSMINÁROVÁ Natálie 2001 0 Tzunami221.60 162 252.50 60 312.50187.80/150,60
12.5/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 0 Olomouc344.80 64 388.40 12 400.40275.70/221,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
138.40 6 0.00 999 144.40 5
2.1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
166.90 4 169.60 12 170.9026.50/18,41
  VAVRLA Dušan
VAVRLA Adam
1969
2000
Tzunami
Tzunami
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.111.40 0 115.20 0 111.40 24
2.1/VMAIKRANZ Petr 1967 3 Ostrava115.80 0 113.70 2 115.704.30/3,920
3.2/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava121.30 0 118.40 0 118.407.00/6,316
4.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí125.50 2 129.80 4 127.5016.10/14,512
5.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc127.60 2 130.00 2 129.6018.20/16,311
6.2/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc130.70 0 132.40 4 130.7019.30/17,310
7.3/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc129.00 4 134.30 0 133.0021.60/19,49
8.3/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc141.40 0 134.90 4 138.9027.50/24,78
9.4/ZSULITZKA Oliver 2002 0 KK Opava144.20 6 141.30 2 143.3031.90/28,67
10.4/ZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava137.60 6 138.90 6 143.6032.20/28,96
11.3/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná149.30 6 149.00 2 151.0039.60/35,55
12.5/ZMMAREK Matyáš 2003 0 Třebech.157.70 0 153.30 4 157.3045.90/41,24
13.5/ZSHANUŠ Jiří 2002 0 Třebech.172.60 6 160.80 4 164.8053.40/47,93
14.1/DMVAVRLA Adam 2000 0 Tzunami162.80 8 164.40 2 166.4055.00/49,42
15.6/ZMPAVELKA Marek 2004 0 VS Desná182.50 4 175.40 2 177.4066.00/59,21
16.6/ZSHEINRICH Daniel 2001 0 Tzunami172.40 10 180.20 6 182.4071.00/63,70
17.2/DMŠMÍD Jiří 2000 0 Tzunami182.70 14 175.51 12 187.5176.11/68,30
18.7/ZMSTRNAD Ondřej 2004 0 VS Desná216.40 8 210.40 8 218.40107.00/96,10
19.8/ZMRUTAR Martin 2003 0 VS Desná215.50 8 243.30 16 223.50112.10/100,60
20.7/ZSHEINICH Bruno 2002 0 Tzunami221.90 6 232.60 6 227.90116.50/104,60
21.8/ZSKONVIČNÝ jiří 2001 0 Tzunami212.70 356 205.10 264 469.10357.70/321,10
  ŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec134.80 0 139.56 2 134.80 10
2.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc148.00 0 152.70 4 148.0013.20/9,86
3.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí162.30 2 165.00 52 164.3029.50/21,92
4.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc166.90 6 162.80 8 170.8036.00/26,71
5.4/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc189.00 8 180.90 2 182.9048.10/35,70

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc137.80 0 139.60 0 137.80 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc142.10 4 146.60 0 146.108.30/6,00
3.2/PZMNOVÁK Matyáš 2005 0 Olomouc149.00 6 147.80 6 153.8016.00/11,60
4.2/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc162.70 6 159.70 6 165.7027.90/20,20
5.3/PZZJANŮ Veronika 2005 0 Olomouc175.60 2 179.70 2 177.6039.80/28,90
6.3/PZMBOTATÝ Oto 2007 0 Třebech.213.90 58 234.30 8 242.30104.50/75,80
7.4/PZMJAROŠ Michael 2006 0 Olomouc239.90 10 230.80 62 249.90112.10/81,30
8.5/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 0 Olomouc346.40 64 265.30 20 285.30147.50/107,00
9.4/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 0 Tzunami278.71 60 280.10 10 290.10152.30/110,50
10.5/PZZRUTAROVÁ Kateřina 2005 0 VS Desná288.20 60 285.50 66 348.20210.40/152,70
11.6/PZZMRÁZKOVÁ Klára 2006 0 KK Opava206.10 262 174.40 206 380.40242.60/176,10
12.6/PZMŠIMOV Lukáš 2006 0 Olomouc170.60 454 189.30 504 624.60486.80/353,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3