vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR

17.05.2015   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:46,98 00:47,69 00:46,98 60/136/0
2. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:47,43 00:48,09 00:47,430.45/1,053/124/0
3. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.00:47,53 00:49,01 00:47,530.55/1,247/112/0
4. NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:48,74 00:47,87 00:47,870.89/1,942/100/0
5. ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:47,89 00:50,73 00:47,890.91/1,938/0/63
6. KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.00:48,16 00:48,42 00:48,161.18/2,534/0/51
  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:49,42 00:00,00 00:00,00 31/88/0
  JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto00:49,82 00:00,00 00:00,00 28/76/0
9. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.00:50,81 00:49,99 00:49,993.01/6,425/64/0
10. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.00:50,16 00:55,78 00:50,163.18/6,822/52/0
11. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:50,20 00:51,79 00:50,203.22/6,920/40/0
12. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:50,46 00:52,48 00:50,463.48/7,418/28/0
13. KLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.00:51,44 00:51,99 00:51,444.46/9,516/22/0
14. ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:52,24 00:53,05 00:52,245.26/11,214/0/39
15. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo00:53,41 00:52,90 00:52,905.92/12,612/0/27
16. SKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.00:54,94 00:53,30 00:53,306.32/13,510/16/0
17. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK01:00,34 00:54,26 00:54,267.28/15,59/0/15
18. ŽENKA Martin 2000 3 Pardub.00:56,84 00:55,80 00:55,808.82/18,88/10/0
19. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto00:58,28 00:56,69 00:56,699.71/20,77/4/0
20. ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.01:00,46 00:57,28 00:57,2810.30/21,96/3/0
21. KŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.01:00,11 00:59,43 00:59,4312.45/26,55/0/3
22. RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.00:59,44 01:06,61 00:59,4412.46/26,54/2/0
23. REŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno01:00,78 01:03,92 01:00,7813.80/29,43/0/2
24. WALTER Jakub 1998 3 Šumperk01:04,44 01:03,97 01:03,9716.99/36,22/0/1
25. KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:12,27 01:17,91 01:12,2725.29/53,81/1/0
  NOVÁK Kuba 2001 Pardub.01:39,93 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto00:48,55 00:49,54 00:48,55 60/85/0
2. SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno00:49,83 00:50,87 00:49,831.28/2,653/0/97
3. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 MT So Písek00:50,62 00:51,81 00:50,622.07/4,347/73/0
4. PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:52,82 00:50,78 00:50,782.23/4,642/61/0
5. ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel00:51,78 00:51,56 00:51,563.01/6,238/0/85
6. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:51,99 00:52,08 00:51,993.44/7,134/49/0
7. BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.00:53,73 00:54,32 00:53,735.18/10,731/0/73
8. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.00:57,72 00:54,15 00:54,155.60/11,528/37/0
9. PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:54,49 00:57,20 00:54,495.94/12,225/25/0
10. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:55,55 00:54,55 00:54,556.00/12,422/0/61
11. DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:54,76 00:55,91 00:54,766.21/12,820/13/0
12. HUŇKOVÁ Nikola 1998 1 Val.Mez.00:54,89 00:57,37 00:54,896.34/13,118/0/49
13. DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel00:55,68 00:56,24 00:55,687.13/14,716/0/37
14. BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:59,67 00:55,97 00:55,977.42/15,314/0/25
15. DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel00:56,40 01:01,67 00:56,407.85/16,212/0/19
16. NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno00:57,70 00:57,11 00:57,118.56/17,610/0/13
17. HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc00:57,26 01:14,10 00:57,268.71/17,99/0/7
18. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž00:58,46 00:57,59 00:57,599.04/18,68/0/1
19. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.01:01,26 00:58,23 00:58,239.68/19,97/7/0
20. TYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.01:01,87 01:00,99 01:00,9912.44/25,66/1/0
  VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HÁLA Richard 1992 MT Olomouc00:43,06 00:44,20 00:43,06 75/0/136
2. SLOVÁK Tomáš 1979 1 Olomouc00:44,67 00:44,45 00:44,451.39/3,268/0/124
3. MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:45,32 00:45,36 00:45,322.26/5,262/137/0
4. OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí00:45,55 00:45,88 00:45,552.49/5,857/0/112
5. ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc00:46,04 00:51,43 00:46,042.98/6,953/0/100
6. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:47,40 00:46,18 00:46,183.12/7,249/125/0
7. NOVÁK Ondřej 1992 1 Boh.Pha00:46,25 00:46,51 00:46,253.19/7,446/113/0
8. ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.00:47,48 00:46,63 00:46,633.57/8,343/101/0
9. SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:46,74 00:53,05 00:46,743.68/8,540/0/88
10. KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno00:47,33 00:47,17 00:47,174.11/9,537/0/76
11. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:47,30 00:47,89 00:47,304.24/9,835/89/0
12. NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:47,63 00:48,41 00:47,634.57/10,633/0/64
13. NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:48,32 00:47,94 00:47,944.88/11,331/77/0
14. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.00:49,50 00:48,71 00:48,715.65/13,129/65/0
15. PAPULA Martin 1999 2 Litovel00:49,88 00:48,85 00:48,855.79/13,427/0/52
16. BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov00:50,94 00:49,93 00:49,936.87/16,025/53/0
17. KUBŮ Petr 1976 1 Olomouc00:50,88 00:50,52 00:50,527.46/17,323/0/40
18. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž00:50,54 00:53,45 00:50,547.48/17,421/0/28
19. KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:51,56 00:50,70 00:50,707.64/17,719/47/0
20. KOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha00:52,52 00:50,83 00:50,837.77/18,017/41/0
21. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:51,80 00:51,18 00:51,188.12/18,915/35/0
22. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:53,30 00:51,21 00:51,218.15/18,914/29/0
23. VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:53,05 00:51,78 00:51,788.72/20,313/23/0
24. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž00:53,71 00:53,72 00:53,7110.65/24,712/0/22
25. HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:59,40 00:53,92 00:53,9210.86/25,211/0/16
26. FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa00:54,03 00:54,47 00:54,0310.97/25,510/17/0
27. VESELÝ František 2000 3 Trutnov00:54,66 00:56,45 00:54,6611.60/26,99/11/0
28. NACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.00:54,73 01:06,87 00:54,7311.67/27,18/0/10
29. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.01:09,50 00:55,36 00:55,3612.30/28,67/5/0
  KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.00:55,54 00:00,00 00:00,00 6/4/0
31. KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.00:57,12 01:16,84 00:57,1214.06/32,75/3/0
32. ŠVARC Adam 2001 3 Olomouc00:58,92 01:30,26 00:58,9215.86/36,84/0/4
33. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc01:00,42 01:11,15 01:00,4217.36/40,33/0/3
  LUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc00:00,00 01:00,97 00:00,00 2/0/2
35. HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:03,15 01:01,59 01:01,5918.53/43,01/2/0
36. LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc01:04,94 01:17,34 01:04,9421.88/50,80/0/1
37. ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště01:14,62 01:17,86 01:14,6231.56/73,30/1/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:46,96 00:47,56 00:46,96 60/0/81
2. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:47,84 00:47,47 00:47,470.51/1,153/129/0
3. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:47,48 00:47,83 00:47,480.52/1,147/117/0
4. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
MT Č.Lípa
USK Pha
00:48,26 00:47,85 00:47,850.89/1,942/105/0
5. HALEŠ Antonín
HÁLA Richard
1992
1992
1 Č.Kruml.
Olomouc
00:48,20 00:50,16 00:48,201.24/2,638/93/69
6. JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
00:49,07 00:54,21 00:49,072.11/4,534/81/57
7. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:50,70 00:49,60 00:49,602.64/5,631/69/0
8. MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:51,07 00:49,95 00:49,952.99/6,428/57/0
9. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
00:52,12 00:50,43 00:50,433.47/7,425/45/0
10. ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
00:51,69 00:51,10 00:51,104.14/8,822/0/45
11. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:53,84 00:51,18 00:51,184.22/9,020/33/33
12. KONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
00:51,55 00:52,54 00:51,554.59/9,818/0/21
12. HOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:51,55 00:52,90 00:51,554.59/9,816/0/9
14. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
00:53,59 00:54,62 00:53,596.63/14,114/0/3
15. RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
00:54,85 00:56,83 00:54,857.89/16,812/21/2
16. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
00:56,53 00:55,24 00:55,248.28/17,610/9/0
17. ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
00:56,28 00:55,87 00:55,878.91/19,09/3/0
18. KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:57,83 00:56,19 00:56,199.23/19,78/2/0
19. HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:57,90 00:56,59 00:56,599.63/20,57/0/1
20. VENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:00,09 00:58,36 00:58,3611.40/24,36/1/0
  ČAPÁKOVÁ Eliška
VALÍKOVÁ Radka
1995
1991
Litovel
Pardub.
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
3 Tech.Pha
Tech.Pha
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:54,37 00:55,56 00:54,37 60/48/0
2. SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno00:55,72 00:59,56 00:55,721.35/2,553/0/20
3. PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:59,90 00:55,73 00:55,731.36/2,547/36/0
4. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno01:02,46 01:00,96 01:00,966.59/12,142/0/8
5. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.01:04,32 01:04,94 01:04,329.95/18,338/24/0
6. BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:08,34 01:04,59 01:04,5910.22/18,834/0/2
7. NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno01:04,61 01:06,78 01:04,6110.24/18,831/0/1
  PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:10,76 00:00,00 00:00,00 28/12/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3