vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Zábřehu

17.05.2015   řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
ředitel: Jiří Pek   vrchní rozhodčí: Čestmír Bednárek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMRAŠNER Martin 1980 2 Šumperk101.30 0 102.20 2 101.30 19
2. PETŘÍK Jaroslav 1985 Zábřeh105.20 6 102.30 2 104.303.00/3,015
3.1/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec105.90 0 105.40 0 105.404.10/4,011
4. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh117.70 4 107.80 2 109.808.50/8,47
5.1/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk110.00 0 108.90 2 110.008.70/8,66
6.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná120.10 0 112.70 0 112.7011.40/11,35
7.2/ZSFIALA Jakub 2001 Olomouc113.80 0 113.50 0 113.5012.20/12,04
8.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc122.10 0 122.00 4 122.1020.80/20,53
9.3/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc128.30 0 131.30 4 128.3027.00/26,72
10.2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc132.30 2 134.50 2 134.3033.00/32,61
11.2/VMVOGEL Zdeněk 1973 Šumperk138.40 0 137.50 2 138.4037.10/36,60
12.4/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava205.10 12 187.90 158 217.10115.80/114,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava104.90 0 102.70 0 102.70 34
2.2/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava108.10 0 104.60 2 106.603.90/3,830
3.1/DMHRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc107.30 0 106.60 2 107.304.60/4,526
4.1/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava109.50 0 110.50 2 109.506.80/6,622
5. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh109.90 0 4.00 999 109.907.20/7,018
6.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc110.80 0 111.20 0 110.808.10/7,914
7.3/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí112.00 0 111.80 4 112.009.30/9,110
8.2/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc115.90 0 113.80 0 113.8011.10/10,89
9.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc117.10 0 114.30 2 116.3013.60/13,28
9.4/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava117.30 4 116.30 0 116.3013.60/13,27
11.5/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí116.70 0 115.10 4 116.7014.00/13,66
12.3/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava119.70 0 123.80 2 119.7017.00/16,65
13.3/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc122.10 2 119.60 2 121.6018.90/18,44
14.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk125.00 0 133.40 2 125.0022.30/21,73
15.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno129.10 0 131.60 2 129.1026.40/25,72
16.1/VNOVÁKOVÁ Svatava 1961 Olomouc129.90 0 135.00 0 129.9027.20/26,51
17.4/VNOVÁKOVÁ Svatava 1961 Olomouc271.70 6 222.50 12 234.50131.80/128,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava96.40 0 95.70 0 95.70 56
2. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava93.80 2 95.80 2 95.800.10/0,152
3.1/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc102.90 0 102.80 0 102.807.10/7,448
4.1/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno113.30 4 104.60 0 104.608.90/9,344
5.2/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava105.80 0 106.00 0 105.8010.10/10,640
6.1/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc106.00 0 108.00 4 106.0010.30/10,836
7.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí111.50 4 109.20 0 109.2013.50/14,132
8.1/U23HAISLAR Ondřej 1996 2 Zábřeh108.10 2 111.20 2 110.1014.40/15,028
9.1/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc112.60 0 113.30 10 112.6016.90/17,724
10. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí109.20 4 112.50 2 113.2017.50/18,320
11.3/VSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník115.40 0 113.30 0 113.3017.60/18,419
12.2/U23BARGEL Radek 1996 3 VS Desná105.40 8 112.30 4 113.4017.70/18,518
13.3/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk110.70 4 119.50 6 114.7019.00/19,917
14.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc114.60 4 114.80 2 116.8021.10/22,016
15.4/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc115.30 2 115.40 2 117.3021.60/22,615
16.5/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc117.50 0 117.50 2 117.5021.80/22,814
17.6/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž118.10 0 118.30 0 118.1022.40/23,413
18.7/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk120.80 0 121.00 0 120.8025.10/26,212
19.8/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž118.90 2 124.50 8 120.9025.20/26,311
20.1/DMBERGMANN Ondřej 2000 KK Brno124.90 2 121.20 0 121.2025.50/26,610
21.3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc119.80 2 118.60 8 121.8026.10/27,39
22.4/ZMURBAN Michal 2004 Šumperk124.50 8 120.90 2 122.9027.20/28,48
23.9/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava121.70 4 115.30 8 123.3027.60/28,87
24.10/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk130.20 6 122.50 2 124.5028.80/30,16
25.11/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk128.00 10 125.20 2 127.2031.50/32,95
26.12/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk127.10 2 132.00 6 129.1033.40/34,94
27.5/ZMMRÁKA Jan 2004 Olomouc129.10 2 129.40 2 131.1035.40/37,03
28.13/ZSCRHONEK Jan 2002 Zábřeh130.90 4 137.30 2 134.9039.20/41,02
29.6/ZMSOUČEK Tomáš 2003 3 Olomouc133.00 2 136.90 2 135.0039.30/41,11
30.7/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc159.20 0 139.50 2 141.5045.80/47,90
31.8/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná148.40 2 146.30 0 146.3050.60/52,90
32.9/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná162.70 8 147.80 4 151.8056.10/58,60
33.10/ZMRUTAR Martin 2003 VS Desná163.20 10 154.70 2 156.7061.00/63,70
34.11/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc161.20 4 163.90 2 165.2069.50/72,60
34.12/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno182.00 10 161.20 4 165.2069.50/72,60
36.13/ZMKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná215.90 10 196.10 58 225.90130.20/136,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
121.40 8 4.00 999 129.40 6
2. BEDNÁREK Jan
ŽANDOVÁ Věra
1983
1990
3 Zábřeh
Zábřeh
132.40 8 4.00 999 140.4011.00/8,52
3.1/ZSMRÁKA Tomáš
FIALA Jakub
2001
2001
3 Olomouc
Olomouc
158.00 14 144.80 8 152.8023.40/18,11

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava123.10 6 119.80 2 121.80 14
2.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec120.20 2 121.90 4 122.200.40/0,310
3.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc120.50 2 122.50 0 122.500.70/0,66
4.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk124.80 2 134.50 0 126.805.00/4,15
5.3/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí130.40 2 129.80 2 131.8010.00/8,24
6.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc141.20 0 134.10 2 136.1014.30/11,73
7. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh140.10 2 4.00 999 142.1020.30/16,72
8.1/DSHOROVÁ Klára 1998 KK Opava141.20 2 142.10 2 143.2021.40/17,61
9.4/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava153.30 0 154.60 0 153.3031.50/25,90
10.4/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava162.90 2 158.10 4 162.1040.30/33,10

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc120.20 0 120.90 0 120.20 0
2.1/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc124.60 0 129.10 4 124.604.40/3,70
3.2/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc126.40 0 125.40 2 126.406.20/5,20
4.2/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc132.10 0 130.70 2 132.1011.90/9,90
5.3/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc135.80 0 136.60 2 135.8015.60/13,00
6.4/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc142.60 2 139.00 2 141.0020.80/17,30
7.3/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc137.40 4 145.20 2 141.4021.20/17,60
8.4/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc163.50 4 180.30 4 167.5047.30/39,40
9.5/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc165.80 4 165.10 6 169.8049.60/41,30
10.6/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc172.80 0 176.00 4 172.8052.60/43,80
11.5/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc190.10 12 169.90 6 175.9055.70/46,30
12.6/PZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc187.30 4 192.20 8 191.3071.10/59,20
13.7/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc212.70 110 181.10 14 195.1074.90/62,30
14.7/PZZHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná264.60 14 204.20 358 278.60158.40/131,80
15.8/PZZRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná224.80 120 196.50 122 318.50198.30/165,00
16.8/PZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc227.90 264 250.90 118 368.90248.70/206,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3