vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

23.05.2015   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.102.16 4 102.48 8 106.16 75
2.1/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha103.76 8 104.47 2 106.470.31/0,375
3.2/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha100.50 6 104.87 6 106.500.34/0,375
4.1/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc107.22 2 106.66 0 106.660.50/0,575
5.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK111.11 2 108.23 0 108.232.07/1,975
6.2/DSPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha108.51 8 107.51 2 109.513.35/3,268
7.3/DSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha107.70 2 108.60 4 109.703.54/3,362
8.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja114.45 2 110.11 0 110.113.95/3,757
9.4/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.110.38 10 108.21 2 110.214.05/3,853
10.5/DSLERCH Adam 1998 2+ Dukla B.109.36 6 108.26 2 110.264.10/3,953
11. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.111.85 6 110.73 0 110.734.57/4,349
12.3/U23MATULA Roman 1996 2+ Roudnice113.37 2 109.83 2 111.835.67/5,349
13.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV114.31 2 110.13 2 112.135.97/5,646
14.4/U23PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy115.07 6 112.29 0 112.296.13/5,843
15.2/DMLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha112.58 0 109.39 10 112.586.42/6,040
16.5/U23PEXA Jakub 1994 1 USK Pha111.45 6 112.99 0 112.996.83/6,440
17.6/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc117.54 2 109.92 4 113.927.76/7,340
18. VLČEK Jan 1990 2 USK Pha111.98 2 114.10 2 113.987.82/7,437
19.2/VMRAŠEK Michal 1977 2 Dukla B.113.68 2 116.66 2 115.689.52/9,035
20. HROBSKÝ Milan 1983 2 RK Troja118.08 56 112.90 4 116.9010.74/10,133
21.3/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB116.42 4 117.06 2 119.0612.90/12,231
22. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa121.13 10 118.29 2 120.2914.13/13,329
23. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy126.91 6 115.57 6 121.5715.41/14,527
24.3/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.117.72 6 118.62 4 122.6216.46/15,525
25.7/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB110.73 12 117.24 10 122.7316.57/15,623
26. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB121.86 2 123.16 8 123.8617.70/16,721
27. BUCHTEL Martin 1982 3 Hubertus121.40 10 113.14 12 125.1418.98/17,919
28.4/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec121.44 4 137.79 54 125.4419.28/18,217
29.8/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB120.29 12 121.81 6 127.8121.65/20,415
30.4/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov119.87 8 129.59 58 127.8721.71/20,514
31.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB142.55 4 125.30 4 129.3023.14/21,813
32.5/DMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc130.16 2 139.35 12 132.1626.00/24,512
33.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor152.01 58 122.39 10 132.3926.23/24,711
34.6/DMWENDL Denis 2000 2 Horš.Týn131.94 10 133.17 6 139.1733.01/31,110
35.6/U23ŠEBA Patrik 1992 3 Kralupy157.86 4 139.43 2 141.4335.27/33,29
36.9/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov135.33 8 136.06 8 143.3337.17/35,08
37.7/DMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy137.77 10 132.63 54 147.7741.61/39,27
38.1/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.153.67 10 143.32 6 149.3243.16/40,76
39.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa169.92 10 154.27 4 158.2752.11/49,15
40.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha165.32 12 166.44 6 172.4466.28/62,44
41.2/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk150.01 64 162.22 14 176.2270.06/66,03
42.8/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK173.82 10 155.44 56 183.8277.66/73,22
43.3/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.128.10 62 149.10 56 190.1083.94/79,11
44.4/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc196.15 54 181.79 12 193.7987.63/82,50
45.5/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha218.16 116 193.95 12 205.9599.79/94,00
46.9/DMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.157.34 156 150.55 58 208.55102.39/96,40
47.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha224.65 16 255.10 60 240.65134.49/126,70
48. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek89.09 608 94.57 504 598.57492.41/463,80
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha1.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.1.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha104.00 0 108.04 2 104.00 75
2.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava109.95 4 111.14 0 111.147.14/6,975
3.1/DSHILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha114.33 4 111.57 0 111.577.57/7,375
4.2/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2+ Dukla B.116.54 6 111.54 2 113.549.54/9,275
5.2/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno114.79 4 114.28 0 114.2810.28/9,968
6.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha118.88 4 117.34 0 117.3413.34/12,868
7.3/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy119.32 0 120.89 54 119.3215.32/14,768
8.4/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha113.64 6 117.04 54 119.6415.64/15,068
9.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice121.75 2 139.76 56 123.7519.75/19,062
10.2/DMHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc124.57 0 117.15 54 124.5720.57/19,857
11.3/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn149.20 6 125.57 2 127.5723.57/22,753
12.4/DMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha125.73 2 127.10 4 127.7323.73/22,849
13.3/U23ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice126.80 2 4.00 999 128.8024.80/23,846
14.2/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec125.44 6 131.53 2 131.4427.44/26,443
15.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno133.04 12 129.78 2 131.7827.78/26,740
16.4/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava130.78 4 132.30 2 134.3030.30/29,137
17.4/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8132.06 4 128.96 104 136.0632.06/30,835
18.5/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha132.11 4 143.76 6 136.1132.11/30,933
19.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV132.66 6 131.16 8 138.6634.66/33,331
20. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy132.74 8 128.96 10 138.9634.96/33,629
21.5/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava133.79 6 145.79 58 139.7935.79/34,427
22.6/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec148.25 8 134.57 6 140.5736.57/35,225
23. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB145.20 10 138.21 4 142.2138.21/36,723
24.6/DMHRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc138.98 4 143.75 12 142.9838.98/37,521
25.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha157.10 6 133.01 10 143.0139.01/37,519
26.7/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno139.83 6 135.93 8 143.9339.93/38,417
27.5/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava136.90 8 139.32 12 144.9040.90/39,315
28. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy137.92 66 138.20 8 146.2042.20/40,614
29.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň147.80 4 159.50 8 151.8047.80/46,013
30.6/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice156.95 106 151.78 8 159.7855.78/53,612
31.5/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice114.15 52 114.23 50 164.2360.23/57,911
32.8/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc166.71 2 166.15 4 168.7164.71/62,211
33.7/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha146.57 106 161.55 14 175.5571.55/68,810
34.6/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava157.27 62 155.78 20 175.7871.78/69,09
35.8/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor166.85 16 219.01 16 182.8578.85/75,88
36.1/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha178.09 68 179.69 6 185.6981.69/78,57
37.9/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha164.01 66 155.83 66 221.83117.83/113,36
38. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha156.07 66 202.28 60 222.07118.07/113,55
39.9/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc270.58 64 173.82 64 237.82133.82/128,74
40.2/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava200.21 60 264.69 8 260.21156.21/150,23
41.10/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava293.04 160 227.49 58 285.49181.49/174,52
42. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor187.90 110 1.00 999 297.90193.90/186,41
43.7/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand1.00 999 181.53 166 347.53243.53/234,20
44.10/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand242.60 108 1.00 999 350.60246.60/237,10
45.3/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha177.73 264 249.93 118 367.93263.93/253,80
  KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSKAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
129.04 4 123.35 4 127.35 60
2.2/DSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
1 USK Pha
USK Pha
121.26 8 4.00 999 129.261.91/1,560
3.3/DSMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
124.96 54 125.68 4 129.682.33/1,860
4.1/DMNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
2 Olomouc
Olomouc
133.61 10 126.95 4 130.953.60/2,860
5.1/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
130.21 6 150.60 56 136.218.86/7,053
6.2/U23FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
130.12 108 128.84 12 140.8413.49/10,647
7.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
152.81 4 144.33 8 152.3324.98/19,647
8.2/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
153.39 14 159.13 56 167.3940.04/31,447
9.4/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
145.77 22 125.94 54 167.7740.42/31,742
10.3/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
154.05 16 155.02 160 170.0542.70/33,538
11.4/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
165.79 118 177.36 24 201.3674.01/58,134
12.1/ZSPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
192.75 168 243.01 166 360.75233.40/183,331
  VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.97.20 2 92.71 4 96.71 75
2.1/DSMAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.97.72 0 98.84 0 97.721.01/1,075
3. ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.96.69 4 95.93 2 97.931.22/1,375
4. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.96.30 2 96.69 2 98.301.59/1,675
5. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus99.57 4 98.61 2 100.613.90/4,075
6. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice97.54 6 97.90 4 101.905.19/5,475
7.2/DSMATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha103.62 6 98.95 4 102.956.24/6,575
8.1/U23HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno101.16 2 110.51 4 103.166.45/6,768
9.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB101.11 8 103.35 0 103.356.64/6,962
10.3/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky107.76 2 101.60 2 103.606.89/7,157
11.3/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy100.15 4 101.45 6 104.157.44/7,753
12. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha110.20 6 102.69 2 104.697.98/8,349
13.1/DMZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice105.46 6 102.88 2 104.888.17/8,446
14. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava105.92 2 102.89 2 104.898.18/8,543
15.1/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.110.57 0 105.02 0 105.028.31/8,640
16.4/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí103.07 2 116.16 50 105.078.36/8,637
17.2/DMŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha103.34 2 103.08 4 105.348.63/8,935
18.4/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha105.37 0 104.55 2 105.378.66/9,033
19.5/DSROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava107.60 6 104.77 2 106.7710.06/10,431
20.6/DSPETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha103.04 4 104.00 4 107.0410.33/10,729
21.2/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.107.09 0 111.85 52 107.0910.38/10,727
22.5/U23MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.107.51 4 108.79 0 108.7912.08/12,525
23.3/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy111.71 10 105.14 4 109.1412.43/12,923
24.7/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.106.96 8 105.58 4 109.5812.87/13,321
25.8/DSBALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava113.60 0 107.95 2 109.9513.24/13,719
26.3/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice113.01 6 110.06 0 110.0613.35/13,817
27.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB114.30 6 110.21 0 110.2113.50/14,015
28.5/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy104.52 8 102.26 8 110.2613.55/14,014
29.6/VMSUCHÝ Ondřej 1979 2 Dukla B.113.68 4 108.27 2 110.2713.56/14,013
30. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB112.79 4 109.03 2 111.0314.32/14,812
31.9/DSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava115.31 56 107.15 4 111.1514.44/14,911
32. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy109.25 2 111.21 2 111.2514.54/15,010
33.6/U23KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha110.24 58 109.49 2 111.4914.78/15,39
34.7/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy120.00 8 112.00 0 112.0015.29/15,88
35. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha115.54 2 106.11 6 112.1115.40/15,97
36.10/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz108.54 4 105.32 8 112.5415.83/16,46
37.8/U23PETERKA Adam 1996 2 Rakovník110.43 8 108.65 4 112.6515.94/16,55
38.4/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha109.69 4 110.66 2 112.6615.95/16,54
39.7/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.110.93 6 108.77 4 112.7716.06/16,63
40.11/DSHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.110.90 2 4.00 999 112.9016.19/16,72
41.8/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec112.08 2 111.37 2 113.3716.66/17,21
42.9/VMLÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.122.57 2 109.80 4 113.8017.09/17,70
43. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava109.89 8 108.37 6 114.3717.66/18,30
44. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice113.25 2 112.65 2 114.6517.94/18,60
45.5/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim114.65 4 112.99 2 114.9918.28/18,90
46.6/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky111.20 4 109.04 6 115.0418.33/19,00
47.7/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice112.04 4 114.42 2 116.0419.33/20,00
48.9/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice114.50 8 110.17 6 116.1719.46/20,10
49.10/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha115.11 2 114.73 2 116.7320.02/20,70
50.11/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno114.89 2 119.79 4 116.8920.18/20,90
51.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava117.53 6 111.77 6 117.7721.06/21,80
52.10/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov116.13 8 118.02 0 118.0221.31/22,00
53.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.118.28 2 130.18 56 120.2823.57/24,40
54.11/VMSEDLMAIER Aleš 1980 3 Roudnice119.25 2 121.74 6 121.2524.54/25,40
55.2/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB122.63 0 126.52 6 122.6325.92/26,80
56.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa135.19 4 121.60 2 123.6026.89/27,80
57.8/DMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK114.80 10 4.00 999 124.8028.09/29,00
58.9/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník158.52 14 117.11 8 125.1128.40/29,40
59.10/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy119.72 6 131.93 106 125.7229.01/30,00
60.11/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha120.05 8 116.35 10 126.3529.64/30,60
60.12/DMŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.126.76 8 122.35 4 126.3529.64/30,60
62. BAROŇ Petr 1991 3 Kotva B.117.77 10 118.53 8 126.5329.82/30,80
62.13/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK127.63 6 124.53 2 126.5329.82/30,80
64.14/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky117.17 10 116.84 10 126.8430.13/31,20
65.15/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha120.98 8 119.07 8 127.0730.36/31,40
66.16/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha123.23 4 127.54 6 127.2330.52/31,60
67.3/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy138.72 6 128.09 0 128.0931.38/32,40
68.17/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.120.20 8 133.11 58 128.2031.49/32,60
69.12/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy122.20 10 124.32 4 128.3231.61/32,70
70. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy136.17 54 123.54 6 129.5432.83/33,90
71.18/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz119.74 10 147.13 60 129.7433.03/34,20
72.3/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.130.08 56 128.27 2 130.2733.56/34,70
73.12/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand136.06 56 127.00 6 133.0036.29/37,50
74.4/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha136.14 4 126.61 8 134.6137.90/39,20
75.12/U23ZEMAN Ondra 1995 3 Kotva B.127.68 10 127.20 64 137.6840.97/42,40
76.5/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha130.63 8 137.68 12 138.6341.92/43,30
77.13/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy136.70 2 158.38 58 138.7041.99/43,40
78.13/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.133.19 6 132.80 106 139.1942.48/43,90
79.14/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník136.96 4 137.56 6 140.9644.25/45,80
80.6/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec133.03 10 137.67 4 141.6744.96/46,50
81.7/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn206.07 106 130.00 12 142.0045.29/46,80
82.14/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy136.18 6 143.53 6 142.1845.47/47,00
83.19/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc1.00 999 133.30 10 143.3046.59/48,20
84.13/U23ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky195.00 6 138.83 6 144.8348.12/49,80
85.20/DMPECHMAN Štěpán 1999 2 Roudnice140.51 8 141.04 4 145.0448.33/50,00
86.15/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec172.45 58 130.94 16 146.9450.23/51,90
87.21/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov137.27 12 143.74 8 149.2752.56/54,30
88.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha143.71 8 141.48 8 149.4852.77/54,60
89.8/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.161.72 10 146.73 6 152.7356.02/57,90
90.4/VPŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha203.67 152 146.02 8 154.0257.31/59,30
91.9/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB128.86 110 148.26 6 154.2657.55/59,50
92.22/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov173.16 66 150.58 8 158.5861.87/64,00
93.23/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand157.84 64 146.21 14 160.2163.50/65,70
94.14/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky157.00 6 208.63 60 163.0066.29/68,50
95.16/DSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník183.31 12 156.64 8 164.6467.93/70,20
96. FELIX Petr 1982 3 Kralupy151.24 14 215.46 8 165.2468.53/70,90
97.24/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz156.88 62 151.37 14 165.3768.66/71,00
98.2/ZMWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn159.93 8 171.20 104 167.9371.22/73,60
99.10/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk156.94 12 188.40 56 168.9472.23/74,70
100.11/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha187.64 14 160.41 12 172.4175.70/78,30
101.3/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky215.74 58 161.23 12 173.2376.52/79,10
102.12/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice152.87 160 163.91 10 173.9177.20/79,80
103.13/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc179.17 108 166.07 14 180.0783.36/86,20
104.14/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc225.22 160 173.60 8 181.6084.89/87,80
105.15/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha176.74 8 156.06 58 184.7488.03/91,00
106.16/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky177.62 10 203.70 114 187.6290.91/94,00
107.17/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand201.88 54 180.43 10 190.4393.72/96,90
108.15/U23KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.152.09 166 147.45 62 209.45112.74/116,60
109.25/DMELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha147.19 254 198.33 12 210.33113.62/117,50
110.18/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha169.30 120 202.31 12 214.31117.60/121,60
111.4/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor210.03 60 220.53 6 226.53129.82/134,20
112.19/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha165.98 64 261.49 70 229.98133.27/137,80
113.20/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand184.51 62 199.71 112 246.51149.80/154,90
114.21/ZSVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky133.92 118 161.48 112 251.92155.21/160,50
115.5/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha160.78 312 196.00 58 254.00157.29/162,60
116.26/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec149.65 112 173.02 116 261.65164.94/170,60
117.22/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB151.12 206 168.44 104 272.44175.73/181,70
118.27/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov209.50 72 213.35 66 279.35182.64/188,90
119.6/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice259.36 110 271.28 10 281.28184.57/190,80
120.23/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha193.27 164 166.12 116 282.12185.41/191,70
121.7/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha223.76 110 282.41 164 333.76237.05/245,10
122.24/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc1.00 999 243.64 166 409.64312.93/323,60
123.28/DMKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa225.29 254 4.00 999 479.29382.58/395,60
  FRENCL Josef 2002 3 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0
  KADLEC Filip 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno125.33 2 116.89 0 116.89 60
2.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha126.06 2 124.97 2 126.9710.08/8,660
3.2/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy121.79 6 125.16 6 127.7910.90/9,360
4.3/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice127.00 4 128.46 54 131.0014.11/12,160
5.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno151.54 12 140.35 6 146.3529.46/25,253
6.2/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn151.23 12 151.12 10 161.1244.23/37,847
7.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno191.59 16 151.32 12 163.3246.43/39,742
8.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec212.81 60 229.32 64 272.81155.92/133,438
9.2/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha208.61 362 185.39 124 309.39192.50/164,734
10.4/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov130.89 410 180.64 212 392.64275.75/235,931
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3