1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

23.05.2015   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.97.20 2 92.71 4 96.71 75
2.1/DSMAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.97.72 0 98.84 0 97.721.01/1,075
3. ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.96.69 4 95.93 2 97.931.22/1,375
4. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.96.30 2 96.69 2 98.301.59/1,675
5. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus99.57 4 98.61 2 100.613.90/4,075
6. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice97.54 6 97.90 4 101.905.19/5,475
7.2/DSMATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha103.62 6 98.95 4 102.956.24/6,575
8.1/U23HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno101.16 2 110.51 4 103.166.45/6,768
9.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB101.11 8 103.35 0 103.356.64/6,962
10.3/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky107.76 2 101.60 2 103.606.89/7,157
11.3/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy100.15 4 101.45 6 104.157.44/7,753
12. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha110.20 6 102.69 2 104.697.98/8,349
13.1/DMZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice105.46 6 102.88 2 104.888.17/8,446
14. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava105.92 2 102.89 2 104.898.18/8,543
15.1/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.110.57 0 105.02 0 105.028.31/8,640
16.4/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí103.07 2 116.16 50 105.078.36/8,637
17.2/DMŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha103.34 2 103.08 4 105.348.63/8,935
18.4/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha105.37 0 104.55 2 105.378.66/9,033
19.5/DSROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava107.60 6 104.77 2 106.7710.06/10,431
20.6/DSPETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha103.04 4 104.00 4 107.0410.33/10,729
21.2/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.107.09 0 111.85 52 107.0910.38/10,727
22.5/U23MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.107.51 4 108.79 0 108.7912.08/12,525
23.3/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy111.71 10 105.14 4 109.1412.43/12,923
24.7/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.106.96 8 105.58 4 109.5812.87/13,321
25.8/DSBALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava113.60 0 107.95 2 109.9513.24/13,719
26.3/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice113.01 6 110.06 0 110.0613.35/13,817
27.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB114.30 6 110.21 0 110.2113.50/14,015
28.5/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy104.52 8 102.26 8 110.2613.55/14,014
29.6/VMSUCHÝ Ondřej 1979 2 Dukla B.113.68 4 108.27 2 110.2713.56/14,013
30. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB112.79 4 109.03 2 111.0314.32/14,812
31.9/DSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava115.31 56 107.15 4 111.1514.44/14,911
32. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy109.25 2 111.21 2 111.2514.54/15,010
33.6/U23KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha110.24 58 109.49 2 111.4914.78/15,39
34.7/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy120.00 8 112.00 0 112.0015.29/15,88
35. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha115.54 2 106.11 6 112.1115.40/15,97
36.10/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz108.54 4 105.32 8 112.5415.83/16,46
37.8/U23PETERKA Adam 1996 2 Rakovník110.43 8 108.65 4 112.6515.94/16,55
38.4/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha109.69 4 110.66 2 112.6615.95/16,54
39.7/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.110.93 6 108.77 4 112.7716.06/16,63
40.11/DSHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.110.90 2 4.00 999 112.9016.19/16,72
41.8/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec112.08 2 111.37 2 113.3716.66/17,21
42.9/VMLÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.122.57 2 109.80 4 113.8017.09/17,70
43. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava109.89 8 108.37 6 114.3717.66/18,30
44. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice113.25 2 112.65 2 114.6517.94/18,60
45.5/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim114.65 4 112.99 2 114.9918.28/18,90
46.6/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky111.20 4 109.04 6 115.0418.33/19,00
47.7/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice112.04 4 114.42 2 116.0419.33/20,00
48.9/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice114.50 8 110.17 6 116.1719.46/20,10
49.10/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha115.11 2 114.73 2 116.7320.02/20,70
50.11/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno114.89 2 119.79 4 116.8920.18/20,90
51.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava117.53 6 111.77 6 117.7721.06/21,80
52.10/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov116.13 8 118.02 0 118.0221.31/22,00
53.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.118.28 2 130.18 56 120.2823.57/24,40
54.11/VMSEDLMAIER Aleš 1980 3 Roudnice119.25 2 121.74 6 121.2524.54/25,40
55.2/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB122.63 0 126.52 6 122.6325.92/26,80
56.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa135.19 4 121.60 2 123.6026.89/27,80
57.8/DMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK114.80 10 4.00 999 124.8028.09/29,00
58.9/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník158.52 14 117.11 8 125.1128.40/29,40
59.10/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy119.72 6 131.93 106 125.7229.01/30,00
60.11/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha120.05 8 116.35 10 126.3529.64/30,60
60.12/DMŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.126.76 8 122.35 4 126.3529.64/30,60
62. BAROŇ Petr 1991 3 Kotva B.117.77 10 118.53 8 126.5329.82/30,80
62.13/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK127.63 6 124.53 2 126.5329.82/30,80
64.14/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky117.17 10 116.84 10 126.8430.13/31,20
65.15/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha120.98 8 119.07 8 127.0730.36/31,40
66.16/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha123.23 4 127.54 6 127.2330.52/31,60
67.3/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy138.72 6 128.09 0 128.0931.38/32,40
68.17/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.120.20 8 133.11 58 128.2031.49/32,60
69.12/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy122.20 10 124.32 4 128.3231.61/32,70
70. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy136.17 54 123.54 6 129.5432.83/33,90
71.18/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz119.74 10 147.13 60 129.7433.03/34,20
72.3/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.130.08 56 128.27 2 130.2733.56/34,70
73.12/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand136.06 56 127.00 6 133.0036.29/37,50
74.4/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha136.14 4 126.61 8 134.6137.90/39,20
75.12/U23ZEMAN Ondra 1995 3 Kotva B.127.68 10 127.20 64 137.6840.97/42,40
76.5/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha130.63 8 137.68 12 138.6341.92/43,30
77.13/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy136.70 2 158.38 58 138.7041.99/43,40
78.13/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.133.19 6 132.80 106 139.1942.48/43,90
79.14/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník136.96 4 137.56 6 140.9644.25/45,80
80.6/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec133.03 10 137.67 4 141.6744.96/46,50
81.7/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn206.07 106 130.00 12 142.0045.29/46,80
82.14/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy136.18 6 143.53 6 142.1845.47/47,00
83.19/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc1.00 999 133.30 10 143.3046.59/48,20
84.13/U23ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky195.00 6 138.83 6 144.8348.12/49,80
85.20/DMPECHMAN Štěpán 1999 2 Roudnice140.51 8 141.04 4 145.0448.33/50,00
86.15/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec172.45 58 130.94 16 146.9450.23/51,90
87.21/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov137.27 12 143.74 8 149.2752.56/54,30
88.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha143.71 8 141.48 8 149.4852.77/54,60
89.8/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.161.72 10 146.73 6 152.7356.02/57,90
90.4/VPŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha203.67 152 146.02 8 154.0257.31/59,30
91.9/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB128.86 110 148.26 6 154.2657.55/59,50
92.22/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov173.16 66 150.58 8 158.5861.87/64,00
93.23/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand157.84 64 146.21 14 160.2163.50/65,70
94.14/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky157.00 6 208.63 60 163.0066.29/68,50
95.16/DSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník183.31 12 156.64 8 164.6467.93/70,20
96. FELIX Petr 1982 3 Kralupy151.24 14 215.46 8 165.2468.53/70,90
97.24/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz156.88 62 151.37 14 165.3768.66/71,00
98.2/ZMWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn159.93 8 171.20 104 167.9371.22/73,60
99.10/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk156.94 12 188.40 56 168.9472.23/74,70
100.11/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha187.64 14 160.41 12 172.4175.70/78,30
101.3/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky215.74 58 161.23 12 173.2376.52/79,10
102.12/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice152.87 160 163.91 10 173.9177.20/79,80
103.13/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc179.17 108 166.07 14 180.0783.36/86,20
104.14/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc225.22 160 173.60 8 181.6084.89/87,80
105.15/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha176.74 8 156.06 58 184.7488.03/91,00
106.16/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky177.62 10 203.70 114 187.6290.91/94,00
107.17/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand201.88 54 180.43 10 190.4393.72/96,90
108.15/U23KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.152.09 166 147.45 62 209.45112.74/116,60
109.25/DMELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha147.19 254 198.33 12 210.33113.62/117,50
110.18/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha169.30 120 202.31 12 214.31117.60/121,60
111.4/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor210.03 60 220.53 6 226.53129.82/134,20
112.19/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha165.98 64 261.49 70 229.98133.27/137,80
113.20/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand184.51 62 199.71 112 246.51149.80/154,90
114.21/ZSVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky133.92 118 161.48 112 251.92155.21/160,50
115.5/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha160.78 312 196.00 58 254.00157.29/162,60
116.26/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec149.65 112 173.02 116 261.65164.94/170,60
117.22/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB151.12 206 168.44 104 272.44175.73/181,70
118.27/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov209.50 72 213.35 66 279.35182.64/188,90
119.6/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice259.36 110 271.28 10 281.28184.57/190,80
120.23/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha193.27 164 166.12 116 282.12185.41/191,70
121.7/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha223.76 110 282.41 164 333.76237.05/245,10
122.24/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc1.00 999 243.64 166 409.64312.93/323,60
123.28/DMKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa225.29 254 4.00 999 479.29382.58/395,60
  FRENCL Josef 2002 3 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0
  KADLEC Filip 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl