vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

24.05.2015   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha101.11 0 98.48 0 98.48 75
2.2/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha100.00 0 102.15 2 100.001.52/1,575
3.1/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.105.87 0 103.87 0 103.875.39/5,575
4.2/DSLERCH Adam 1998 2+ Dukla B.104.03 0 104.51 2 104.035.55/5,675
5. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.102.67 2 111.97 6 104.676.19/6,368
6.3/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc114.83 104 104.86 0 104.866.38/6,568
7.1/DMLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha114.54 158 105.34 0 105.346.86/7,068
8. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.107.42 0 108.77 0 107.428.94/9,168
9.4/DSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha130.24 4 107.74 0 107.749.26/9,468
10.5/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc105.28 4 105.77 52 109.2810.80/11,062
11.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV123.33 8 112.37 0 112.3713.89/14,157
12.2/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK109.90 4 112.83 0 112.8314.35/14,653
13.3/U23PEXA Jakub 1994 1 USK Pha110.80 4 111.07 58 114.8016.32/16,649
14.6/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB145.77 52 114.89 0 114.8916.41/16,749
15.7/DSPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha124.30 4 110.98 4 114.9816.50/16,846
16.2/VMRAŠEK Michal 1977 2 Dukla B.113.13 2 114.30 2 115.1316.65/16,943
17.4/U23PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy112.51 8 113.18 2 115.1816.70/17,040
18. HROBSKÝ Milan 1983 2 RK Troja113.25 2 118.04 50 115.2516.77/17,037
19.8/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB113.87 4 113.77 354 117.8719.39/19,735
20.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja117.92 0 137.58 6 117.9219.44/19,733
21.3/DMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc140.65 8 118.91 2 120.9122.43/22,831
22. VLČEK Jan 1990 2 USK Pha115.46 6 112.07 52 121.4622.98/23,329
23.3/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB116.21 8 4.00 999 124.2125.73/26,127
24.4/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.126.46 4 119.16 6 125.1626.68/27,125
25.5/DMWENDL Denis 2000 2 Horš.Týn127.38 8 125.74 0 125.7427.26/27,723
26. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy121.66 6 126.01 2 127.6629.18/29,621
27. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB149.06 104 125.89 2 127.8929.41/29,919
28. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa128.65 2 121.12 8 129.1230.64/31,117
29. BUCHTEL Martin 1982 3 Hubertus125.37 4 119.65 54 129.3730.89/31,415
30.4/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov126.45 4 140.32 54 130.4531.97/32,514
31.6/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec125.57 100 130.69 4 134.6936.21/36,813
32.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor120.48 16 161.90 8 136.4838.00/38,612
33.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB133.95 4 128.65 8 136.6538.17/38,811
34.7/DMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy129.40 12 178.25 4 141.4042.92/43,610
35.8/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK135.62 6 155.10 6 141.6243.14/43,89
36.5/U23ŠEBA Patrik 1992 3 Kralupy139.34 8 1.00 999 147.3448.86/49,68
37.1/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.147.01 6 133.01 58 153.0154.53/55,47
38.9/DMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.187.56 60 149.98 4 153.9855.50/56,46
39.2/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.155.38 70 149.27 10 159.2760.79/61,75
40.1/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha201.18 12 174.28 8 182.2883.80/85,14
41.2/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha204.07 0 193.27 8 201.27102.79/104,43
42.6/U23MATULA Roman 1996 2+ Roudnice4.00 999 116.60 100 216.60118.12/119,92
43.9/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov160.69 60 166.02 304 220.69122.21/124,11
44.3/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk206.18 62 203.05 110 268.18169.70/172,30
45.4/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha197.54 114 224.87 122 311.54213.06/216,30
46.5/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha180.49 256 233.52 458 436.49338.01/343,20
  FIALA Jakub 2001 3 Olomouc1.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha106.09 0 102.65 2 104.65 75
2.1/DSHILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha111.25 2 106.47 2 108.473.82/3,775
3.1/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2+ Dukla B.114.44 0 111.25 0 111.256.60/6,375
4.2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice111.84 2 109.91 2 111.917.26/6,968
5.3/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno117.96 4 110.67 2 112.678.02/7,768
6.1/DMHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc118.81 4 114.18 2 116.1811.53/11,068
7.2/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava114.35 2 111.91 56 116.3511.70/11,262
8.2/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha128.79 4 115.15 2 117.1512.50/11,962
9.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno135.77 8 118.53 0 118.5313.88/13,362
10.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice123.59 6 118.67 0 118.6714.02/13,457
11.4/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha120.01 52 121.42 2 123.4218.77/17,953
12.3/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha126.08 0 130.90 6 126.0821.43/20,549
13.3/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8133.25 2 122.49 4 126.4921.84/20,946
14.3/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec155.79 4 125.39 2 127.3922.74/21,743
15.4/U23ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice127.17 2 4.00 999 129.1724.52/23,440
16.4/DMHRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc160.66 10 129.50 0 129.5024.85/23,737
17.5/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn127.87 2 132.62 4 129.8725.22/24,135
18.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV128.45 2 124.32 6 130.3225.67/24,533
19. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB128.77 2 136.45 8 130.7726.12/25,031
20.6/DMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha135.85 8 126.20 8 134.2029.55/28,229
21.5/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava134.31 4 135.90 4 138.3133.66/32,227
22.7/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc169.94 2 136.45 2 138.4533.80/32,325
23. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy138.23 10 133.75 6 139.7535.10/33,523
24.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha136.09 4 136.97 4 140.0935.44/33,921
25.4/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava135.15 6 137.71 56 141.1536.50/34,919
26.6/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec149.06 52 139.86 4 143.8639.21/37,517
27.5/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava152.18 54 141.99 2 143.9939.34/37,615
28.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň161.91 4 147.79 0 147.7943.14/41,214
29.8/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno160.44 4 162.70 6 164.4459.79/57,113
30.6/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha157.94 8 177.79 52 165.9461.29/58,612
31.9/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc160.97 258 163.42 6 169.4264.77/61,911
32.7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor164.23 8 175.75 54 172.2367.58/64,610
33.5/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy123.22 56 154.91 54 179.2274.57/71,39
34.8/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice210.06 60 172.24 12 184.2479.59/76,19
35.1/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava202.86 2 242.91 6 204.86100.21/95,88
36.9/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava205.90 2 202.74 108 207.90103.25/98,77
37.2/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha189.99 100 208.48 8 216.48111.83/106,96
38.6/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand245.92 0 187.31 52 239.31134.66/128,75
39.7/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava174.55 154 186.49 58 244.49139.84/133,64
40. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor1.00 999 198.38 54 252.38147.73/141,23
41. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha4.00 999 165.23 154 319.23214.58/205,02
42.10/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand200.75 164 1.00 999 364.75260.10/248,51
43.3/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha216.96 162 223.37 206 378.96274.31/262,10
  KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
1 USK Pha
USK Pha
121.01 152 116.61 2 118.61 60
2.2/DSKAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
125.81 6 122.65 2 124.656.04/5,160
3.1/U23FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
127.53 4 140.58 62 131.5312.92/10,960
4.1/DMNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
2 Olomouc
Olomouc
129.84 6 129.24 4 133.2414.63/12,360
5.3/DSMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
131.91 2 145.87 104 133.9115.30/12,953
6.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
137.49 52 136.83 2 138.8320.22/17,053
7. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
144.10 4 138.14 58 148.1029.49/24,953
8.2/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
151.25 62 144.69 4 148.6930.08/25,447
9.3/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
155.34 14 172.98 164 169.3450.73/42,842
10.2/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
144.06 52 170.40 6 176.4057.79/48,738
11.1/ZSPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
244.73 216 222.05 20 242.05123.44/104,134
12.4/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
181.81 106 199.66 68 267.66149.05/125,731
13.4/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
1.00 999 137.77 252 389.77271.16/228,628

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.95.10 52 91.67 2 93.67 75
2.1/U23CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha95.67 0 94.93 50 95.672.00/2,175
3. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus101.19 2 95.93 2 97.934.26/4,575
4.2/U23HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno123.56 54 98.69 0 98.695.02/5,475
5.1/DMZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice98.64 4 99.55 0 99.555.88/6,368
6. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice92.81 8 95.53 50 100.817.14/7,662
7.1/DSMAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.97.19 4 101.09 6 101.197.52/8,062
8. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha102.95 2 101.43 0 101.437.76/8,362
9. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha102.04 0 123.84 4 102.048.37/8,957
10.2/DSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava98.71 4 100.35 2 102.358.68/9,353
11.3/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy110.18 8 101.60 2 103.609.93/10,649
12.2/DMŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha98.06 6 108.19 52 104.0610.39/11,146
13.3/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha105.08 6 100.20 4 104.2010.53/11,243
14.1/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.111.90 52 104.94 0 104.9411.27/12,043
15.4/DSROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava101.54 4 113.36 4 105.5411.87/12,740
16.5/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz103.59 2 104.91 2 105.5911.92/12,737
17.2/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy105.84 6 105.76 0 105.7612.09/12,935
18.3/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.106.89 0 106.50 0 106.5012.83/13,733
19.4/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice104.65 2 112.11 8 106.6512.98/13,931
20.4/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice116.80 8 107.05 0 107.0513.38/14,329
21.3/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha109.41 6 103.34 4 107.3413.67/14,627
22.6/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.109.33 2 103.47 4 107.4713.80/14,725
23.5/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky110.63 4 103.66 4 107.6613.99/14,923
24.5/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB108.61 0 106.42 2 108.4214.75/15,721
25.6/U23PETERKA Adam 1996 2 Rakovník112.41 8 106.63 2 108.6314.96/16,019
26.7/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha102.68 6 109.59 4 108.6815.01/16,017
27. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice112.33 106 107.71 2 109.7116.04/17,115
28.8/DSPETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha108.28 8 102.20 8 110.2016.53/17,614
29.6/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.111.01 8 109.08 2 111.0817.41/18,613
30.4/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.114.38 6 109.13 2 111.1317.46/18,612
31. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB109.54 2 111.25 2 111.5417.87/19,111
32.7/U23KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha117.30 52 106.84 6 112.8419.17/20,510
33.9/DSBALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava106.98 6 109.07 4 112.9819.31/20,69
34.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava114.30 4 113.09 0 113.0919.42/20,78
35.8/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy124.54 2 111.35 2 113.3519.68/21,07
36. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy114.41 2 110.40 4 114.4020.73/22,16
37.5/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice114.90 6 108.59 6 114.5920.92/22,35
38.6/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky108.99 6 129.02 6 114.9921.32/22,84
39.7/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy109.18 56 115.12 2 117.1223.45/25,03
40.8/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy126.33 4 118.48 0 118.4824.81/26,52
41.9/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky115.15 8 119.40 0 119.4025.73/27,51
42.9/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha113.64 6 110.68 100 119.6425.97/27,70
43.1/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha125.30 106 119.70 0 119.7026.03/27,80
44.10/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim114.17 6 114.24 154 120.1726.50/28,30
45.11/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha118.19 2 119.40 56 120.1926.52/28,30
46.12/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha118.89 10 115.53 6 121.5327.86/29,70
47.10/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy120.43 4 126.45 6 124.4330.76/32,80
48.10/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno124.62 0 126.15 4 124.6230.95/33,00
49.13/DMŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.149.14 62 122.75 2 124.7531.08/33,20
50.7/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec130.08 6 119.10 6 125.1031.43/33,60
51.11/DSMATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha117.21 8 117.31 8 125.2131.54/33,70
52. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy157.47 8 121.90 4 125.9032.23/34,40
53.2/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB121.35 158 125.75 2 127.7534.08/36,40
54.14/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz125.23 4 125.03 112 129.2335.56/38,00
55.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy132.49 10 127.39 2 129.3935.72/38,10
56.3/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB128.17 2 132.89 0 130.1736.50/39,00
57.4/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.127.03 4 144.89 12 131.0337.36/39,90
58.15/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK141.72 56 129.69 2 131.6938.02/40,60
59.11/U23ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky145.01 58 129.14 4 133.1439.47/42,10
60. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava129.24 4 120.48 56 133.2439.57/42,20
61. BAROŇ Petr 1991 3 Kotva B.133.71 54 122.61 12 134.6140.94/43,70
62.8/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov126.91 10 119.48 56 136.9143.24/46,20
63.5/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec136.59 2 132.93 4 136.9343.26/46,20
64.12/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník133.08 12 131.25 6 137.2543.58/46,50
65.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha158.25 54 135.82 2 137.8244.15/47,10
66.9/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy150.57 8 135.48 4 139.4845.81/48,90
67.13/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.155.86 10 136.47 6 142.4748.80/52,10
68.6/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc172.57 10 135.89 8 143.8950.22/53,60
69.16/DMPECHMAN Štěpán 1999 2 Roudnice154.02 10 139.17 6 145.1751.50/55,00
70.14/DSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník133.18 12 143.53 8 145.1851.51/55,00
71.7/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.140.35 52 139.31 6 145.3151.64/55,10
72.10/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand135.44 10 141.69 4 145.4451.77/55,30
73.11/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy139.20 8 140.91 6 146.9153.24/56,80
74.8/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha151.75 58 137.94 10 147.9454.27/57,90
75.12/U23ZEMAN Ondra 1995 3 Kotva B.158.99 10 134.61 14 148.6154.94/58,70
76.9/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk173.11 12 140.91 8 148.9155.24/59,00
77.10/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB149.00 16 142.56 8 150.5656.89/60,70
78.13/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí97.46 54 99.08 54 151.4657.79/61,70
79.17/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec145.71 50 148.35 6 154.3560.68/64,80
80.11/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha133.05 58 150.47 4 154.4760.80/64,90
81.14/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB100.36 104 101.25 54 155.2561.58/65,70
82.12/ZSVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky175.38 64 149.58 6 155.5861.91/66,10
83.18/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník173.86 8 142.39 14 156.3962.72/67,00
84.15/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec201.95 106 152.21 6 158.2164.54/68,90
85. FELIX Petr 1982 3 Kralupy142.51 16 155.57 12 158.5164.84/69,20
86.15/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky206.69 62 151.97 8 159.9766.30/70,80
87.12/VMLÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.113.77 56 111.71 50 161.7168.04/72,60
88.16/DSHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.112.15 52 4.00 999 164.1570.48/75,20
89.19/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand177.84 20 157.06 8 165.0671.39/76,20
90.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor217.70 8 168.98 0 168.9875.31/80,40
91.20/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov164.02 56 165.35 4 169.3575.68/80,80
92.13/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc175.44 4 162.12 8 170.1276.45/81,60
93.3/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky178.50 56 166.15 4 170.1576.48/81,60
94.14/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.156.46 14 154.45 62 170.4676.79/82,00
95. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava111.08 254 120.27 52 172.2778.60/83,90
96.15/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha169.76 110 156.85 16 172.8579.18/84,50
97.16/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice167.95 10 140.14 112 177.9584.28/90,00
98.17/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn175.82 206 174.96 4 178.9685.29/91,10
99.21/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha119.70 60 145.19 52 179.7086.03/91,80
100.13/VMSEDLMAIER Aleš 1980 3 Roudnice141.30 64 126.55 56 182.5588.88/94,90
101.18/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand156.22 106 175.50 8 183.5089.83/95,90
102.22/DMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK132.05 54 4.00 999 186.0592.38/98,60
103.23/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc146.31 56 194.65 4 198.65104.98/112,10
104.24/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov148.33 264 134.63 66 200.63106.96/114,20
105.4/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice196.16 8 217.66 60 204.16110.49/118,00
106.16/U23KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.144.77 312 157.21 54 211.21117.54/125,50
107.3/VPŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha198.76 14 207.86 16 212.76119.09/127,10
108.5/ZMWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn177.66 54 206.63 60 231.66137.99/147,30
109.25/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov268.43 6 235.08 8 243.08149.41/159,50
110.19/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky235.18 16 209.61 62 251.18157.51/168,20
111.26/DMELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha172.39 204 235.47 56 291.47197.80/211,20
111.20/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha181.47 110 1.00 999 291.47197.80/211,20
113.21/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha177.51 116 246.83 64 293.51199.84/213,30
114.6/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha229.85 214 183.62 112 295.62201.95/215,60
115.22/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc237.11 62 1.00 999 299.11205.44/219,30
116.23/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha1.00 999 187.29 114 301.29207.62/221,70
117.27/DMKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa1.00 999 205.50 114 319.50225.83/241,10
118.7/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha152.22 356 171.69 204 375.69282.02/301,10
119.24/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand218.33 162 4.00 999 380.33286.66/306,00
  SUCHÝ Ondřej 1979 2 Dukla B.1.00 999 4.00 999 999.00 0
  KADLEC Filip 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno131.01 4 122.00 2 124.00 60
2.2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice132.32 4 126.46 2 128.464.46/3,660
3.3/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy123.95 10 128.70 6 133.959.95/8,053
4.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha133.44 8 145.80 202 141.4417.44/14,153
5.2/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn156.04 8 158.40 2 160.4036.40/29,453
6.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno172.50 6 157.30 56 178.5054.50/44,047
7.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno198.05 118 218.77 12 230.77106.77/86,142
8.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec248.08 112 187.98 62 249.98125.98/101,638
9.4/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov199.92 160 184.48 158 342.48218.48/176,234
  KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3