vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

24.05.2015   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha106.09 0 102.65 2 104.65 75
2.1/DSHILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha111.25 2 106.47 2 108.473.82/3,775
3.1/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2+ Dukla B.114.44 0 111.25 0 111.256.60/6,375
4.2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice111.84 2 109.91 2 111.917.26/6,968
5.3/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno117.96 4 110.67 2 112.678.02/7,768
6.1/DMHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc118.81 4 114.18 2 116.1811.53/11,068
7.2/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava114.35 2 111.91 56 116.3511.70/11,262
8.2/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha128.79 4 115.15 2 117.1512.50/11,962
9.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno135.77 8 118.53 0 118.5313.88/13,362
10.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice123.59 6 118.67 0 118.6714.02/13,457
11.4/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha120.01 52 121.42 2 123.4218.77/17,953
12.3/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha126.08 0 130.90 6 126.0821.43/20,549
13.3/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8133.25 2 122.49 4 126.4921.84/20,946
14.3/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec155.79 4 125.39 2 127.3922.74/21,743
15.4/U23ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice127.17 2 4.00 999 129.1724.52/23,440
16.4/DMHRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc160.66 10 129.50 0 129.5024.85/23,737
17.5/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn127.87 2 132.62 4 129.8725.22/24,135
18.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV128.45 2 124.32 6 130.3225.67/24,533
19. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB128.77 2 136.45 8 130.7726.12/25,031
20.6/DMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha135.85 8 126.20 8 134.2029.55/28,229
21.5/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava134.31 4 135.90 4 138.3133.66/32,227
22.7/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc169.94 2 136.45 2 138.4533.80/32,325
23. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy138.23 10 133.75 6 139.7535.10/33,523
24.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha136.09 4 136.97 4 140.0935.44/33,921
25.4/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava135.15 6 137.71 56 141.1536.50/34,919
26.6/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec149.06 52 139.86 4 143.8639.21/37,517
27.5/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava152.18 54 141.99 2 143.9939.34/37,615
28.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň161.91 4 147.79 0 147.7943.14/41,214
29.8/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno160.44 4 162.70 6 164.4459.79/57,113
30.6/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha157.94 8 177.79 52 165.9461.29/58,612
31.9/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc160.97 258 163.42 6 169.4264.77/61,911
32.7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor164.23 8 175.75 54 172.2367.58/64,610
33.5/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy123.22 56 154.91 54 179.2274.57/71,39
34.8/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice210.06 60 172.24 12 184.2479.59/76,19
35.1/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava202.86 2 242.91 6 204.86100.21/95,88
36.9/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava205.90 2 202.74 108 207.90103.25/98,77
37.2/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha189.99 100 208.48 8 216.48111.83/106,96
38.6/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand245.92 0 187.31 52 239.31134.66/128,75
39.7/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava174.55 154 186.49 58 244.49139.84/133,64
40. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor1.00 999 198.38 54 252.38147.73/141,23
41. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha4.00 999 165.23 154 319.23214.58/205,02
42.10/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand200.75 164 1.00 999 364.75260.10/248,51
43.3/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha216.96 162 223.37 206 378.96274.31/262,10
  KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3