MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž

30.05.2015   řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc09:00,75 -
2.2/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.09:13,1712.42/2,3-
3.3/DSNACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov09:23,5422.79/4,2-
4.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.09:34,2433.49/6,2-
5.2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov09:41,5240.77/7,5-
6.4/DSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc09:56,8356.08/10,4-
7.3/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel10:04,8264.07/11,8-
8.4/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov10:05,5564.80/12,0-
9.5/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno10:31,1790.42/16,7-
10.5/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto10:32,4391.68/17,0-
11.6/DMLUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc10:33,7292.97/17,2-
12.1/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.10:36,8496.09/17,8-
13.7/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc10:38,4897.73/18,1-
14.8/DMKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.10:40,98100.23/18,5-
15.9/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov10:51,28110.53/20,4-
16.10/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště10:55,22114.47/21,2-
17.2/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.10:56,54115.79/21,4-
18.3/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc11:03,08122.33/22,6-
19.11/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno11:05,83125.08/23,1-
20.4/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí11:08,60127.85/23,6-
21.12/DMNACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.11:11,84131.09/24,2-
22.5/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc11:15,45134.70/24,9-
23.6/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno11:16,87136.12/25,2-
24.7/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.11:19,15138.40/25,6-
25.8/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk11:22,17141.42/26,2-
26.9/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc11:31,90151.15/28,0-
27.10/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk11:39,23158.48/29,3-
28.11/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc11:56,11175.36/32,4-
29.12/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc12:02,32181.57/33,6-
30.13/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto12:02,52181.77/33,6-
31.14/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc12:03,44182.69/33,8-
32.13/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.12:06,70185.95/34,4-
33.15/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz12:09,87189.12/35,0-
34.16/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto12:19,12198.37/36,7-
35.1/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc12:19,60198.85/36,8-
36.2/ZMRAŠNER Karel 2004 0 Postřelm12:30,35209.60/38,8-
37.17/ZSKRÁL Matěj 2002 0 Postřelm12:31,56210.82/39,0-
38.14/DMHENDRYCH Tomáš 2000 0 Val.Mez.12:41,41220.66/40,8-
39.3/ZMVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor12:51,32230.57/42,6-
40.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc12:51,79231.04/42,7-
41.5/ZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc12:56,14235.39/43,5-
42.6/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.13:02,33241.58/44,7-
43.7/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž13:13,59252.84/46,8-
44.18/ZSCRHONEK Jan 2002 0 Zábřeh13:48,31287.56/53,2-
45.8/ZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub.13:50,84290.09/53,6-
46.9/ZMHRIC Ondřej 2004 0 Olomouc14:05,22304.47/56,3-
47.10/ZMKOSÍK Daniel 2004 0 Olomouc14:09,09308.34/57,0-
48.11/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc14:17,94317.19/58,7-
  SOUČEK Tomáš 2003 0 OlomoucDNS-A -
  URBAN Daniel 2001 0 ŠumperkDNS-A -
  HRADEC Matěj 2003 3 OlomoucDNS-A -
  PLACHÝ Vojtěch 2001 3 KroměřížDNS-A -
Oddíl