vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž

31.05.2015   řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel10:48,31 -
2.2/DSKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.11:07,5219.21/3,0-
3.3/DSŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel11:16,9328.62/4,4-
4.1/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.11:26,0137.70/5,8-
5.2/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub.11:38,8050.49/7,8-
6.3/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.11:41,0052.69/8,1-
7.4/DMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.12:01,8873.57/11,3-
8.5/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.12:20,8792.56/14,3-
9.4/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk12:28,62100.31/15,5-
10.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.12:31,03102.72/15,8-
11.2/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk12:44,37116.06/17,9-
12.3/ZSFIALA Jakub 2001 0 Olomouc12:49,00120.69/18,6-
13.6/DMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.12:54,47126.16/19,5-
14.4/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.13:26,87158.56/24,5-
15.1/ZMRAŠNER Karel 2004 0 Postřelm13:56,05187.74/29,0-
16.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc13:58,53190.22/29,3-
17.3/ZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc19:03,34495.03/76,4-
  KUČA Jakub 1998 3 LitovelDNS-A -
  NOVOTNÝ Jan 1998 3 OlomoucDNS-A -
  KŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.DNS-A -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml.10:06,95 -
2.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno10:15,528.57/1,4-
3.2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel10:36,1929.24/4,8-
4.2/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.10:39,3632.41/5,3-
5.3/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.10:41,4834.53/5,7-
6.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno10:41,4934.54/5,7-
7.3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.10:51,3444.39/7,3-
8.4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel11:08,1661.21/10,1-
9.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc11:26,0579.10/13,0-
10.5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno11:40,1393.18/15,4-
11.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava11:48,22101.27/16,7-
12.3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor11:51,92104.97/17,3-
13.4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.11:53,04106.09/17,5-
14.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí12:09,73122.78/20,2-
15.6/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž12:14,59127.64/21,0-
16.7/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc12:21,51134.56/22,2-
17.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc12:23,28136.33/22,5-
18.5/DSHUŇKOVÁ Nikola 1998 1 Val.Mez.12:30,36143.41/23,6-
19.5/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí12:32,86145.91/24,0-
20.8/DMVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel12:40,77153.82/25,3-
21.6/ZSFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa12:42,81155.86/25,7-
22.9/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.12:54,69167.74/27,6-
23.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno12:55,97169.02/27,8-
24.8/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.13:25,04198.09/32,6-
25.6/DSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.13:30,57203.63/33,5-
26.9/ZSŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 0 Litovel13:40,47213.52/35,2-
27.10/DMSTAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.13:44,75217.80/35,9-
28.11/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.13:45,24218.29/36,0-
29.3/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.13:54,64227.69/37,5-
30.4/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.14:28,28261.33/43,1-
31.5/ZMORSÁGOVÁ Anna 2003 0 Val.Mez.14:45,39278.44/45,9-
  HEINZOVÁ Bára 2003 3 OlomoucDNS-A -
  KOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 OlomoucDNS-A -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc09:12,61 -
2.2/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.09:26,6514.04/2,5-
3.3/DSNACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov09:35,1622.55/4,1-
4.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov09:48,4935.88/6,5-
5.2/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.09:53,4440.83/7,4-
6.3/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov10:17,5064.89/11,7-
7.4/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto10:30,5177.90/14,1-
8.1/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.10:30,5277.91/14,1-
9.5/DMKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.10:39,3186.70/15,7-
10.6/DMLUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc10:41,3088.69/16,0-
11.4/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno10:42,0289.41/16,2-
12.7/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc10:42,4589.84/16,3-
13.8/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov10:51,8399.22/18,0-
14.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí10:56,63104.02/18,8-
15.9/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště10:57,78105.17/19,0-
16.10/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno11:00,31107.70/19,5-
17.3/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.11:03,56110.96/20,1-
18.4/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.11:04,55111.94/20,3-
19.5/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc11:10,85118.24/21,4-
20.6/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc11:16,43123.82/22,4-
21.11/DMNACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.11:18,71126.10/22,8-
22.7/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno11:23,54130.93/23,7-
23.8/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk11:33,26140.65/25,5-
24.9/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc11:36,20143.59/26,0-
25.10/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk11:40,12147.51/26,7-
26.11/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc11:46,23153.62/27,8-
27.12/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk11:49,48156.87/28,4-
28.12/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.11:50,56157.95/28,6-
29.13/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc11:58,60165.99/30,0-
30.14/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto11:59,47166.86/30,2-
31.15/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc12:04,82172.21/31,2-
32.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc12:21,76189.15/34,2-
33.16/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto12:22,82190.21/34,4-
34.13/DMHENDRYCH Tomáš 2000 0 Val.Mez.12:23,21190.60/34,5-
35.17/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz12:23,89191.28/34,6-
36.2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc12:35,19202.58/36,7-
37.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc12:41,43208.82/37,8-
38.18/ZSKRÁL Matěj 2002 0 Postřelm12:49,07216.46/39,2-
39.4/ZMVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor12:51,47218.86/39,6-
40.5/ZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc13:00,34227.73/41,2-
41.6/ZMRAŠNER Karel 2004 0 Postřelm13:07,40234.79/42,5-
42.7/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.13:24,73252.12/45,6-
43.8/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž13:35,02262.41/47,5-
44.9/ZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc13:48,24275.63/49,9-
45.19/ZSCRHONEK Jan 2002 0 Zábřeh13:49,22276.61/50,1-
46.10/ZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub.13:51,68279.07/50,5-
47.11/ZMHRIC Ondřej 2004 0 Olomouc14:05,32292.71/53,0-
48.12/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc14:24,99312.38/56,5-
49.13/ZMKOSÍK Daniel 2004 0 Olomouc15:34,66382.05/69,1-
  PLACHÝ Vojtěch 2001 3 KroměřížDNS-A -
  CHALOUPKA Václav 1998 2 OlomoucDNS-A -
  PAPULA Martin 1999 2 LitovelDNS-A -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
10:34,16 -
2.1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
10:39,945.78/0,9-
3.2/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
10:52,5418.38/2,9-
4.3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
11:21,7147.55/7,5-
5.2/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
11:55,0180.85/12,7-
6.3/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
11:57,0882.92/13,1-
7.1/ZSHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
12:49,32135.16/21,3-
8.4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
12:53,25139.09/21,9-
9.5/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
12:54,37140.21/22,1-
10.2/ZSLÁTAL Filip
ŠVARC Adam
2001
2001
Olomouc
Olomouc
13:09,33155.17/24,5-
11.3/ZSNOVÁK Kuba
WALTER David
2001
2001
3 Pardub.
Šumperk
13:17,07162.91/25,7-
12.1/ZMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
13:38,68184.52/29,1-
13.4/ZSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
13:40,01185.85/29,3-
14.5/ZSPROCHÁZKA Vojtěch
HALA Jiří
2002
2002
Olomouc
Olomouc
13:51,59197.43/31,1-
15.2/ZMMAREŠ Jakub
HLAVNIČKOVÁ Tereza
2003
2003
Č.Kruml.
Č.Kruml.
13:57,28203.13/32,0-
16.3/ZMKOSÍK Daniel
HRIC Ondřej
2004
2004
Olomouc
Olomouc
16:27,61353.45/55,7-
17.4/ZMSOUČEK Tomáš
GÁBRLÍK Jakub
2003
2004
Olomouc
Olomouc
19:42,39548.23/86,4-
  KŘENEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
2 Val.Mez.
Val.Mez.
DNS-A -
  VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
DNS-A -
  CHALOUPKA Václav
NEUBERT Adam
1998
1997
3 Olomouc
Olomouc
DNS-A -
  KONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
DNS-A -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno11:43,70 -
2.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml.11:54,5510.85/1,5-
3.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno12:21,7738.07/5,4-
4.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.12:37,4753.77/7,6-
5.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.12:40,5156.81/8,1-
6.3/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.12:43,4459.74/8,5-
7.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno13:17,3493.64/13,3-
8.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc13:17,3593.65/13,3-
9.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí13:42,04118.34/16,8-
10.4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml.13:52,64128.94/18,3-
11.3/ZSFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa14:29,54165.84/23,6-
12.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc14:32,56168.86/24,0-
13.3/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 0 Olomouc20:20,49516.79/73,4-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3