vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž

31.05.2015   řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml.10:06,95 -
2.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno10:15,528.57/1,4-
3.2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel10:36,1929.24/4,8-
4.2/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.10:39,3632.41/5,3-
5.3/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.10:41,4834.53/5,7-
6.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno10:41,4934.54/5,7-
7.3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.10:51,3444.39/7,3-
8.4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel11:08,1661.21/10,1-
9.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc11:26,0579.10/13,0-
10.5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno11:40,1393.18/15,4-
11.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava11:48,22101.27/16,7-
12.3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor11:51,92104.97/17,3-
13.4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.11:53,04106.09/17,5-
14.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí12:09,73122.78/20,2-
15.6/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž12:14,59127.64/21,0-
16.7/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc12:21,51134.56/22,2-
17.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc12:23,28136.33/22,5-
18.5/DSHUŇKOVÁ Nikola 1998 1 Val.Mez.12:30,36143.41/23,6-
19.5/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí12:32,86145.91/24,0-
20.8/DMVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel12:40,77153.82/25,3-
21.6/ZSFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa12:42,81155.86/25,7-
22.9/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.12:54,69167.74/27,6-
23.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno12:55,97169.02/27,8-
24.8/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.13:25,04198.09/32,6-
25.6/DSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.13:30,57203.63/33,5-
26.9/ZSŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 0 Litovel13:40,47213.52/35,2-
27.10/DMSTAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.13:44,75217.80/35,9-
28.11/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.13:45,24218.29/36,0-
29.3/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.13:54,64227.69/37,5-
30.4/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.14:28,28261.33/43,1-
31.5/ZMORSÁGOVÁ Anna 2003 0 Val.Mez.14:45,39278.44/45,9-
  HEINZOVÁ Bára 2003 3 OlomoucDNS-A -
  KOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 OlomoucDNS-A -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3