vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Sušici

31.05.2015   Sušice nádraží - v kempu
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
120.94 2 117.11 4 121.11 41
2.1/BOUZEK Filip
BOUZEK Ondřej
1992
1991
3 Sušice
Sušice
0.00 0 121.13 0 121.130.02/0,037
3.2/WENDL Miloslav
OSOCHOVSKÁ Michaela
1978
1986
3 Horš.Týn
KVS HK
121.62 2 122.88 0 122.881.77/1,533
4.3/POTUŽÁK Jan
VOZKA Aleš
1988
1989
0 Sušice
Sušice
125.64 8 121.80 2 123.802.69/2,29
5.1/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
127.90 0 127.39 0 127.396.28/5,225
6.2/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
131.34 4 127.82 0 127.826.71/5,521
7.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
130.20 0 128.52 0 128.527.41/6,117
8.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
130.59 2 127.20 2 129.208.09/6,713
9.2/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
130.36 4 129.68 0 129.688.57/7,129
10.2/VMUHLÍK František
PAZOUREK Pavel
1975
1976
0 Bechyně
Bechyně
131.73 0 132.78 0 131.7310.62/8,811
11.4/KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
142.72 0 130.46 2 132.4611.35/9,410
12.3/DMGALUŠKOVÁ Antonie
VRBOVÁ Alexandra
2001
2000
3 Sušice
Horš.Týn
141.68 0 137.77 0 137.7716.66/13,812
13.1/U23ŘÍHA Jan
PAVLÍK Pavel
1996
1998
3 Třebech.
Třebech.
133.31 8 133.92 4 137.9216.81/13,97
14.1/DSCUBR Filip
KRAUS Filip
2000
1997
0 ČSAD Plz
ČSAD Plz
135.71 4 134.50 4 138.5017.39/14,45
15.3/VMMULAČ Oldřich
LEPÍK Filip
1961
1976
0 Hubertus
Hubertus
137.40 2 0.00 0 139.4018.29/15,16
16.1/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch
KREJČÍ Jakub
2002
2002
0 SKVS ČB
SKVS ČB
139.95 16 138.84 4 142.8421.73/17,90
17.4/DMBERAN Václav
BERANOVÁ Hana
2000
2003
0 USK Pha
USK Pha
152.61 2 142.78 2 144.7823.67/19,51
18.1/ZMTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
0 Horš.Týn
Horš.Týn
147.87 2 145.91 2 147.9126.80/22,13
19.2/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
145.17 4 159.90 6 149.1728.06/23,28
20.2/ZSHOUSKA Jan
MAJER Kryštof
2001
2001
0 USK Pha
USK Pha
149.33 2 149.97 2 151.3330.22/25,02
21.3/ZSMALÝ Filip
HORAL Vojtěch
2002
2002
0 Ot.Strak
Horš.Týn
154.73 4 146.78 6 152.7831.67/26,10
22.4/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
0 USK Pha
USK Pha
156.91 0 154.68 4 156.9135.80/29,60
23.5/KUNA Václav
ČEKALOVÁ Lenka
1998
1979
2 SKVS ČB
Klášter.
156.54 4 148.53 14 160.5439.43/32,60
24.5/ZSČIHOVSKÝ Šimon
TESAŘ Vojtěch
2003
2002
0 SKVS ČB
SKVS ČB
156.20 6 159.21 4 162.2041.09/33,94
25.1/PZPOLLERT Jan
POLLERT Antonín
2005
2006
- USK Pha
USK Pha
175.19 8 161.49 2 163.4942.38/35,00
26.2/ZMDUŘT Vojtěch
ONDRUŠ Mikuláš
2003
2003
0 USK Pha
USK Pha
161.32 10 162.78 8 170.7849.67/41,00
27.3/ZMŠEDIVÝ Jan
ŠEDIVÝ Vít
2003
2004
0 SKVS ČB
SKVS ČB
163.25 18 0.00 0 181.2560.14/49,70
28.6/ČEKAL Josef
Čekal Josef
1970
2007
- Klášter.
Klášter.
181.14 10 166.56 50 191.1470.03/57,80
  POPELKA Petr
ZACH Radovan
2005
2005
- KK Brand
KK Brand
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  SLAVÍK František
HORAL Martin
1957
1957
2 SKŽižkov
Horš.Týn
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  BLÁHA Petr
SMOLÍK Jan
2000
1997
0 Loko Plz
Loko Plz
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3