vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Chrudimce

02.04.2015   řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.13:44,20 62
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto14:20,5036.30/4,454
3. JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto14:33,5049.30/6,046
4. UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub.14:53,3069.10/8,438
5. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.15:23,6099.40/12,130
6. ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.15:30,20106.00/12,922
7. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.15:39,40115.20/14,014
8. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto15:41,30117.10/14,210
9. ŽENKA Martin 2000 3 Pardub.16:07,10142.90/17,36
10. ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.16:11,40147.20/17,95
11. RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.16:18,40154.20/18,74
12. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.16:29,30165.10/20,03
13. ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub.16:42,30178.10/21,62
14. KOTĚRA Tomáš 1970 0 Pardub.16:48,30184.10/22,31
15. KOTĚRA Martin 1970 0 Pardub.16:54,20190.00/23,10
16. TATÍČEK Miroslav 1985 0 Pardub.17:02,40198.20/24,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
14:11,20 33
2. UNCAJTÍK Lukáš
KEJKLÍČEK Tomáš
1984
1980
1 Pardub.
Pardub.
15:24,0072.80/8,625
3. ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
16:42,30151.10/17,817
4. TATÍČEK Miroslav
ŠŤASTNÝ Filip
1985
1994
Pardub.
Pardub.
18:11,20240.00/28,29
5. KOTĚRA Tomáš
KOTĚRA Martin
1970
1970
Pardub.
Pardub.
18:12,60241.40/28,41
6. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
18:15,30244.10/28,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.15:22,30 5
2. VRBATA Jaroslav 1975 3 Pardub.15:45,4023.10/2,54
3. NOVOTNÝ Tomáš 1978 3 Pardub.15:54,7032.40/3,53
4. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto18:20,70178.40/19,32
5. HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto18:45,30203.00/22,01
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3