vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní sjezd na Lužnici

11.04.2015   Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.20:06,10 23
2.1/U23JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha20:09,103.00/0,219
3. VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.20:39,2033.10/2,715
4.1/DSKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.20:45,0038.90/3,211
5. HÁŠA Michal 1981 Bechyně21:15,3069.20/5,77
6.1/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.21:53,00106.90/8,96
7. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.22:30,80144.70/12,05
8.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.22:51,00164.90/13,74
9.2/DSHABICH Tomáš 1997 VS Tábor23:01,10175.00/14,53
10. PEŠTA Jan 1981 L.Tábor23:15,80189.70/15,72
11.1/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor23:19,30193.20/16,01
12. WEBER Oldřich 1987 3 SKVS ČB23:28,10202.00/16,70
13.2/DMŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.23:34,10208.00/17,20
  KUBÁT Zdeněk 1991 KlatovyDNS 0
  NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.18:14,40 42
2.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.18:51,5037.10/3,434
3.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.19:31,5077.10/7,026
4.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav20:24,60130.20/11,918
5.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor21:29,70195.30/17,814
6.1/U23KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.21:36,00201.60/18,410
7.2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.21:41,30206.90/18,99
8.3/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand21:50,40216.00/19,78
9.1/VKOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.22:03,80229.40/21,07
10.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha22:57,90283.50/25,96
11.1/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak23:50,20335.80/30,75
12.4/DSKOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.24:01,60347.20/31,74
13.3/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.24:06,00351.60/32,13
14.2/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.24:49,70395.30/36,12
15.2/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav24:59,20404.80/37,01
16.3/ZSVRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice26:58,20523.80/47,90
17.3/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.27:43,40569.00/52,00
18.4/ZMŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav28:16,10601.70/55,00
19.5/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.32:13,02838.62/76,60
  KOLIHOVÁ Hana 2003 3 SoběslavDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
Dukla B.
Dukla B.
15:13,40 24
2.1/U23PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
15:42,7029.30/3,216
3. IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 VikingMB
VikingMB
16:36,9083.50/9,18
4. ŠVADLENA Martin
ŠVADLENA Václav
1987
1985
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:47,5094.10/10,34
5. HÁŠA Michal
WOLDŘICH Pavel
1981
1981
3 Bechyně
So Písek
17:00,00106.60/11,73
6.1/VJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
Tech.Pha
Tech.Pha
17:28,40135.00/14,82
7.1/VMPROCHÁZKA Pavel
MÍKA Jaroslav
1976
1976
3 RK Týn
RK Týn
17:30,70137.30/15,01
8.1/VSIRAIN Jiří
LERNER Luděk
1955
1960
3 VikingMB
VikingMB
17:38,80145.40/15,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha14:23,30 73
2.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz14:25,602.30/0,365
3.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.15:07,7044.40/5,157
4.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.15:23,6060.30/7,049
5.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz15:29,6066.30/7,741
6.2/DSNACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov15:40,0076.70/8,937
7.2/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn15:46,4083.10/9,633
8. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.15:51,7088.40/10,229
9.3/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně16:43,00139.70/16,225
10.1/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.16:45,70142.40/16,521
11.2/VPALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml.16:47,80144.50/16,717
12.2/DMKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.16:57,10153.80/17,813
13.4/VMBÁČA Milan 1973 3 KK Brand17:23,60180.30/20,912
14.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.18:05,80222.50/25,811
15. MATĚJKA Jakub 1981 SKŽižkov18:27,70244.40/28,310
16.5/VMMAYER Roman 1971 3 Bechyně18:47,30264.00/30,69
17.3/DMBLÁHA Petr 2000 Loko Plz19:00,40277.10/32,18
18.3/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.19:01,90278.60/32,37
19.6/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice19:06,60283.30/32,86
20.2/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz19:25,60302.30/35,05
21.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha19:34,00310.70/36,04
22.4/DMZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně19:40,30317.00/36,73
23.1/ZMTURNER Karel 2004 Blovice20:19,50356.20/41,32
24.2/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor20:21,60358.30/41,51
25.2/U23MAYER Aleš 1996 Bechyně20:37,70374.40/43,40
26.3/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.20:39,70376.40/43,60
27.3/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB21:19,80416.50/48,20
28.3/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice21:54,00450.70/52,20
29.4/ZMŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav25:13,50650.20/75,30
  KLAMPFL Tomáš 1999 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.23:27,10 17
2.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.23:39,2012.10/0,99
3.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav24:52,9085.80/6,11
4.2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.26:56,30209.20/14,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3