vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní sjezd na Lužnici

12.04.2015   Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě.
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.19:50,50 21
2.1/U23JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha20:14,5024.00/2,017
3.1/DSKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.20:31,4040.90/3,413
4. VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.20:36,0045.50/3,89
5.1/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.21:32,00101.50/8,55
6. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.22:24,10153.60/12,94
7.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.22:30,30159.80/13,43
8. KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy22:33,00162.50/13,62
9.2/DSHABICH Tomáš 1997 VS Tábor22:47,70177.20/14,91
10.1/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor23:00,50190.00/16,00
11.2/DMŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.23:14,00203.50/17,10
  PEŠTA Jan 1981 L.TáborDNS 0
  HÁŠA Michal 1981 BechyněDNS 0
  WEBER Oldřich 1987 3 SKVS ČBDNS 0
  NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.18:26,40 51
2.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.19:02,6036.20/3,343
3. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 MT So Písek19:20,6054.20/4,935
4. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.19:47,4081.00/7,327
5.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.20:06,80100.40/9,119
6.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav21:10,30163.90/14,815
7.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor21:52,50206.10/18,611
8.2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.22:39,00252.60/22,87
9.1/VKOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.22:55,90269.50/24,46
10.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha23:18,60292.20/26,45
11.1/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak24:55,50389.10/35,24
12.2/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.25:22,90416.50/37,63
13.3/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.25:42,30435.90/39,42
14.2/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav25:43,60437.20/39,51
15.3/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.27:52,30565.90/51,10
16.4/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.28:45,10618.70/55,90
17.5/ZMŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav30:44,20737.80/66,70
  VRÁNKOVÁ Ivana 2002 BloviceDNS 0
  BÁČOVÁ Michaela 1998 KK BrandDNS 0
  KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.DNS 0
  KOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.DNS 0
  KOLIHOVÁ Hana 2003 3 SoběslavDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
Dukla B.
Dukla B.
20:07,90 17
2.1/U23PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
20:44,0036.10/3,09
3. ŠVADLENA Martin
ŠVADLENA Václav
1987
1985
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
20:55,2047.30/3,91
4. HÁŠA Michal
WOLDŘICH Pavel
1981
1981
3 Bechyně
So Písek
21:53,30105.40/8,70
  JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
Tech.Pha
Tech.Pha
DNS 0
  IRAIN Jiří
LERNER Luděk
1955
1960
3 VikingMB
VikingMB
DNS 0
  PROCHÁZKA Pavel
MÍKA Jaroslav
1976
1976
3 RK Týn
RK Týn
DNS 0
  IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 VikingMB
VikingMB
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:10,10 61
2.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz17:05,3055.20/5,753
3.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.17:09,2059.10/6,145
4.2/VZÁSTĚRA Tomáš 1964 So Písek17:15,2065.10/6,737
5.1/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn17:55,20105.10/10,833
6. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně17:57,00106.90/11,029
7.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.18:10,70120.60/12,425
8. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.18:26,40136.30/14,121
9.2/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně19:07,70177.60/18,317
10.3/VPALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml.20:01,30231.20/23,813
11.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB20:50,30280.20/28,99
12.2/DMKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.20:58,00287.90/29,78
13.4/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.21:01,00290.90/30,07
14.1/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.21:19,30309.20/31,96
15.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.21:34,60324.50/33,55
16.3/VMMAYER Roman 1971 3 Bechyně22:01,90351.80/36,34
17.2/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz22:34,90384.80/39,73
18.3/DMZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně22:51,30401.20/41,42
19.4/DMBLÁHA Petr 2000 Loko Plz23:15,00424.90/43,81
20.1/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor23:16,40426.30/43,90
21.3/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.23:48,20458.10/47,20
22.3/U23MAYER Aleš 1996 Bechyně24:02,80472.70/48,70
23.5/DMKLAMPFL Tomáš 1999 Č.Kruml.24:50,20520.10/53,60
24.2/ZMŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav29:45,70815.60/84,10
  TURNER Karel 2004 BloviceDNS 0
  BUREŠ Jan 1978 3 SušiceDNS 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.PhaDNS 0
  BÁČA Milan 1973 3 KK BrandDNS 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko PlzDNS 0
  NACHTIGAL Jiří 1997 1 ChomutovDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.23:08,60 17
2.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.23:11,903.30/0,29
3.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav24:53,60105.00/7,61
4.2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.27:17,60249.00/17,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3